Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
eb9b2df8342ddbb8fd23837026e84215
eb9b2df8342ddbb8fd23837026e84215
Strona 1 z 3 [ Posty: 86 ]

*1 2 3 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 22:03
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Weryfikacja postaci Wandy Stańskiej-Prószyńskiej - będącej punktem wyjścia do weryfikacji jej blogu http://apocalipsistestamentum.blogspot.com/ już przetłumaczonego na 12 języków.
Wydaje się, że komercyjnych motywów brak....
Proszę o pomoc w weryfikacji tej Pani - może agent Tomek..? 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 22:22
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie każdy stara się osiągnąć sławę tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Nie mam pojęcia jakie miała intencje zakładając tego bloga, ale czas pokaże :) Wiem jedno... Szydło prędzej czy później zawsze wychodzi worka :twisted:

Obrazek

"Nigdy nie atakuj kogoś, kogo nie możesz pokonać... Wyjdziesz na idiotę."
'SylaSS'
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 12:50
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
no tak - ale szydło tej Pani może być brzemienne w skutkach - jak się stara cośprzekazać wartościowego - to warto słuchać - jeśli nie - warto przestrzec - niby tak dużo tu na formum speców, ale jakoś nikt nie kwapi się pomóc z tej kwestii... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: środa, 9 gru 2009, 23:42
vayha
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Walerusie.
Jeżeli uważasz że warto słuchać - słuchaj. Jeżeli uważasz że nie warto - nie rób tego.

Czy my jesteśmy lepszymi specjalistami od ciebie, w kwestii, co jest bardziej wartościowe dla ciebie?
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: czwartek, 10 gru 2009, 06:52
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
walerus napisał(a):
no tak - ale szydło tej Pani może być brzemienne w skutkach - jak się stara cośprzekazać wartościowego - to warto słuchać - jeśli nie - warto przestrzec - niby tak dużo tu na formum speców, ale jakoś nikt nie kwapi się pomóc z tej kwestii... 8-)

Rozumiem Ciebie doskonale, ale moim zdaniem zapominasz o jednej rzeczy. Ludzie najlepiej się uczą na własnych błędach a Twoja chęć wytłumaczenia im że np. ta Pani to oszustka w większości będzie traktowana z niedowierzaniem. Wiesz jak to jest. Człowiek musi się sparzyć nie ma to tamto. Garstka to zrozumie, tłum potępi.

Obrazek

"Nigdy nie atakuj kogoś, kogo nie możesz pokonać... Wyjdziesz na idiotę."
'SylaSS'
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: czwartek, 10 gru 2009, 12:06
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
vayha napisał(a):
Walerusie.
Jeżeli uważasz że warto słuchać - słuchaj. Jeżeli uważasz że nie warto - nie rób tego.

Czy my jesteśmy lepszymi specjalistami od ciebie, w kwestii, co jest bardziej wartościowe dla ciebie?

Dzieki za wpis - rozwiń swoje drugie zdanie - bo czytam po raz piąty i nie kumam w 100%... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: poniedziałek, 11 sty 2010, 23:01
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Odpuszczacie Pani Wandzie?? A Ona może naprawdę mieć przesłanie dla świata....
Tylko na ile wiarygodne? Lepiej to wcześniej zweryfikować! 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: niedziela, 17 sty 2010, 02:36
vayha
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
To jest nieweryfikowalne. Jeżeli chcesz - uwierz. Jeżeli nie chesz - nie wierz. To jest twój świat, twoja prawda, twój wybór. Jeżeli całe życie będziesz szukał prawdy w innych ludziach, nigdy jej nie znajdziesz. Prawda jest w tobie - a więc co przyjmiesz za prawdę, będzie nią. Co odrzucisz, będzie nieprawdziwe. Sam jednak zdecyduj.
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 16 lut 2010, 11:18
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Byłbym wdzięczny za email do tej Pani - jeśli ktoś ma taką możliwość aby podać - proszę na prv.. - jej stronka "kwitnie" w wielu językach... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 16 lut 2010, 11:20
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 4 wrz 2018, 19:48

0
A na jej stronie nie ma skoro tak kwitnie ??

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 16 lut 2010, 11:37
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Najciekawsze że nie ma - a szkoda - tylko adres pocztowy widnieje... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 16 lut 2010, 11:46
mrmarhol
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
środa, 6 cze 2018, 18:29

0
Wyślij jej list. Może kobieta chce wiedzieć z kim ma do czynienia, a człowieka podobno można poznać po charakterze pisma... :)

"Moją ojczyzną jest świat, a moją religią jest czynienie dobra" Thomas Paine
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 16 lut 2010, 11:50
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wyślę - tylko zostanie napisany w Wordzie - posiadam różne charaktery pisma - zawsze piszę inaczej... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 16 lut 2010, 12:01
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Wyślij list z prośbą o emaila :P

Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 16 lut 2010, 12:04
mrmarhol
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):

0
walerus napisał(a):
Wyślę - tylko zostanie napisany w Wordzie - posiadam różne charaktery pisma - zawsze piszę inaczej... 8-)

To przy najmniej się podpisz odręcznie :)

Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 16 lut 2010, 12:06
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Walerus ma faksymile, bo ma nietuzinkowy charakter pisma :D

Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 16 lut 2010, 12:13
mrmarhol
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):

0
Heruur napisał(a):
Walerus ma faksymile, bo ma nietuzinkowy charakter pisma :D

To też ok. Przy najmniej oryginalnie :)

Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 16 lut 2010, 15:46
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sorki - nie mam...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Faksymile

A co do tej Pani to trzeba działać póki czas! 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: wtorek, 16 lut 2010, 16:01
mrmarhol
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):

0
walerus napisał(a):
Sorki - nie mam...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Faksymile

A co do tej Pani to trzeba działać póki czas! 8-)

Sorki walerus, ale ja jestem tutaj raczej sceptyczny. Pseudo proroków, nawiedzonych, pojawia się w ostatnich czasach coraz więcej. To, ze jej proroctwa zostały przetłumaczone na 12 języków o niczym nie świadczy. Jeżeli coś z tego co ta Pani pisze się sprawdzi to może się przekonam. W każdym razie w swojej wizji pisze, że głaz, meteoryt spadnie 2000m w głąb, na dno oceanu. Co to musiałby być za głaz, żeby wejść tak głęboko w wodę nie tracąc siły uderzenia i powodując trzęsienie głębin i wydostanie się ogromnych ilości metanu na powierzchnię? Ktoś musiałby to przeliczyć. Pisze tam również, że czas apokalipsy był już 2 razy przesuwany, może zostanie znowu przesunięty, a wtedy pani Wanda może sobie pisać przez całe swoje życie swoje proroctwa które nigdy się nie sprawdzą, a jedynie straszą co niektórych.

Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: środa, 17 lut 2010, 23:08
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Kontakt nawiązany.... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: czwartek, 18 lut 2010, 11:31
mrmarhol
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):

0
walerus napisał(a):
Kontakt nawiązany.... 8-)

Brawo. Trzymaj nas na bieżąco czego warte są te jej wizje.

Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: czwartek, 18 lut 2010, 23:43
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
To delikatna kwestia - na razie uczucia mam mieszane - a tu tyle znaków na niebie i nie tylko... ;) 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: czwartek, 25 lut 2010, 13:26
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nikt nie chciał pomóc - osobiście nawiązałem kontakt emailowy z Panią Wandą - zawsze dążę do sedna informacji.
W kolejnych postach w tym temacie zamieszczę moją korespondencję z Panią Wandą i sami sobie odpowiecie co o tym myśleć.
Pani Wanda najbardziej martwi się tym iż dziennie może wysłać tylko 500 emaili do gazet na całym świecie (!) - kolejne informacje już wkrótce... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: czwartek, 25 lut 2010, 14:03
mrmarhol
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):

0
walerus napisał(a):
Nikt nie chciał pomóc - osobiście nawiązałem kontakt emailowy z Panią Wandą - zawsze dążę do sedna informacji.
W kolejnych postach w tym temacie zamieszczę moją korespondencję z Panią Wandą i sami sobie odpowiecie co o tym myśleć.
Pani Wanda najbardziej martwi się tym iż dziennie może wysłać tylko 500 emaili do gazet na całym świecie (!) - kolejne informacje już wkrótce... 8-)

500 dziennie. niech uważa, bo jak zwiększy to ją jeszcze zespamują :)
Swoją drogą ciekaw jestem czy rzeczywiście coś jest w tej jej wizjach...
pzd

Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: niedziela, 28 lut 2010, 14:16
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Rozpoczynam cykl prezentacji emaili otrzymanych od Pani Wandy - cieszę się iż mogę uczynić to na stronie naukowej Fundacji Nautilus - gdzie szacowne grono pomoże "zweryfikować" zapytywane wcześniej kwestie. Nie zmieniam treści emaili specjalnie - aby oddać tym bardziej ich treść i by łatwiej było zinterpretować osobę te emaile piszące.
Nie piszę o co zapytywałem - gdyż odpowiedzi Pani Wandy najczęściej nie są odpowiedziami na moje zapytania, lecz jej chęcią przekazania mi czegoś...

Nr 1.

"Szanowny Panie Walerus. Celem Matki Bożej Maryi jest, przybliżyć ludzkość do wiary w Boga Ojca i Syna Jego Jezusa Chrystusa. W "Orędziach" przekazanych w Fatimie, które są w m.im blogu pod tytułem "FATIMA 1917" jest przekazany TESTAMENT Boga Ojca, dotyczący losu ludzkości całego świata, jeżeli nie powrócą do wiary w Boga, Wie Pan Żydzi naród wybrany, przez Boga teraz chce wrócić do dawnego okresu zabijania zwierząt na ofiarę, nie chcą uznać Pana Jezusa, że jest Bogiem, chociaż był człowiekiem na ziemi. Podaję w przekazanych Apokalipsach ."Początek Apokalipsy ,będzie pokazany ZNAK na niebie. Podaje, że są to "SŁOWA" Boga Ojca przekazane mnie Wanda Stańska -Prószynńska dnia 9 marca 2008 roku. w tym czasie była pierwsza data Apokalipsy 1985, drugą datę dostałam , przekazał mi św. Jan Apostoł , który spisał Biblię nazywaną Apokalipsą w 95 nowej ery, prosiłam o to, aby przybliżyć ludzkości, bliską tragedię świata. Druga data Apokalipsy według SŁÓW Pana Jezusa wypadała 13 marca 2008 roku lub 13 marca 2009 roku . Teraz może być widoczny Świetlisty Krzyż na niebie 1 kwietnia w wielki czwarte od wieczora przez 3 dni. daty nie ma ,ale może będzie., Jeżeli umie Pan założyć Nowego Bloga dla mnie, potrzebuje na artykuł dotyczący Papieża JANA Pawła II Kościoła i jak POLSKA została przez papieża nam dana, brałam w tym udział, po raz trzeci nie był zabity. 16 czerwca 1983 roku w Warszawie w Katedrze. Papież wiedział o tym. i przybył ale w jakiej asyście. Ponieważ Papież Mógł tylko w Polsce wydać przetłumaczona z portugalskiego "Trzecią Tajemnicę Fatimską", to mnie już w1935 roku do tego wybrała Matka Boża.Maryja. Ta kapliczka , to miejsce objawień Matki Bożej Maryi. Wanda."

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: poniedziałek, 1 mar 2010, 11:18
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
W drugim emailu do mnie Pani Wanda ni w pięć ni w dziesięć odniosła się do cudu w Sokółce - treść emaila poniżej...

Nr 2.

"Co BÓG chce nam powiedzieć, przez cud w Sokółce

Pan Bóg wzywa w „Orędziach” fatimskich do powrotu do wiary Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa. Jeżeli ludzkość zlekceważy treść „Orędzi” fatimskich, dotkną ich „Kary” przekazane w „Orędziach”, nazywanych „Trzecią Tajemnicą

Fatimską”. „Trzecia Tajemnica Fatimska” została wydane w Polsce Pt. „FATIMA 1917”, na polecenie Papieża Jana Pawła II. jest w Internecie: www.apocalipsistestamentum.blogspot.com.

Jest już ostatnia chwila żeby powstrzymać karę nieba. Mamy do dyspozycji skuteczne środki, do powstrzymania „KARY”., - To modlitwa i ofiara (pomoc potrzebującym).

Pan BÓG tym cudem w Sokółce w Polsce wzywa, ludzkość całego świata do powrotu do wiary, że Bóg jest. Tylko wiara w Boga, modlitwa nasza i przyjęcia Sakramentów świętych i ofiara, mogą wpłynąć na nawrócenie innych ludzi do powrotu do Boga.

Sokółka ks. Filip Zdrodowski. W telewizji w programie Polsatu o godz. 19, 25 w programie był „CUD w Sokółce. W rozmowie padło pytanie, dlaczego to się stało? Chce odpowiedzieć na to pytanie. To pytanie jest związane z objawieniami Matki Bożej 1917 roku, w Fatimie 3 trojgu dzieci, gdzie zostało przekazane „Orędzie”, które nazwano „Trzecią Tajemnicą Fatimską”. Potem Matka Boża Maryja, przekazała więcej „Orędzi” i poleciła Łucji, już siostrze, o spisanie ich treści i ogłoszenia całemu światu. Siostra Łucja wykonała polecenie Matki Bożej i spisane „Orędzia” zapieczętowane powędrowały do Watykanu, z notatką s. Łucji „można je ogłosić po 1960 roku, całemu światu”. Papieżem był wtedy Pius XII. Papież Pius XII, zapoznał się z treścią tajemniczego dokumentu, przeraził się tym co zawiera. Ja zapoznałam się z treścią tego tajemniczego dokumentu, który jeszcze nie był w sejfie watykańskim i wiele innych ludzi, podczas objawień od 12lipca 1935 roku Matki Bożej Maryi na łąkach wsi Przygody, tam 11lernia dziewczynka Helena Parapura, pilnowała pasącego się bydła swego dziadka. Matka Boża Maryja, przekazała w tych objawieniach wszystko o wojnie z 1939 roku wzywając ludzi do modlitwy, pokuty, nie czynienia zła. Ja Wanda Stańska miałam wtedy 10 lat, i 26 sierpnia ,moja mama wzięła mnie, ze sobą na spotkani z Matką Bożą Maryją na te łąki. To było dość daleko od miejsca naszego domu. Dzieci na wsi pomagali rodzicom w gospodarstwie w domu i na polu w miarę swych sił. Mnie przypadało też pilnowanie pasącego się bydła na trawie. Chodząc do szkoły zadane lekcje odrabiałam przy pilnowaniu pasącego się bydła. Wtedy będąc z mamą na spotkaniu na łąkach wsi Przygody z Matką Bożą Maryją, nie wiedziałam gdzie klęczy wizjonerka. Ludzie na łąkach modlili się na różańcu śpiewali pieśni do Matki Bożej Maryi. Gdy rozpoczęło się objawienie o godz. 18, to jakaś kobieta zawołała, żeby była cisza, bo już jest Matka Boża Maryja. Ja wtedy nieświadoma, wstałam i zaczęłam biec przeskakując nogi ludzi klęczących, żeby uklęknąć z prawej strony klęczącej wizjonerki, trochę z tyłu , żeby ją widzieć. Wszystko robiłam nieświadomie, miałam prawdopodobnie obserwować wizjonerkę, nie znałam jej imienia i nazwiska. Dziewczynka klęcząc trzymała ręce złożone na styk dłoni i palców. Podeszło do niej dwaj młodzi mężczyźni, żeby rozerwać złożone ręce wizjonerce. Teraz wiem że prosił ich o to ks. proboszcz Dragan. Każdy z nich chwycił za ręce z jego strony i ciągnęli z całej siły do siebie, zapierając się nogami o ziemię, musiałam się trochę usunąć żeby

mógł oprzeć nogę. Nie dali rady tak silni młodzieńcy rozdzielić rąk. Wizjonerka nic o tym nie wiedziała. Patrzyłam dalej w tym kierunku co wizjonerka, ale nic nie widziałam. Słońce było nad zachodem oświetlało nas z tyłu. Oczy wizjonerki były trochę zwrócone na południowy wschód jak obecnie pamiętam. Można to miejsce na łąkach zobaczyć w Internecie: jest kapliczka, figura Matki Bożej z Fatimy www.apocalipsistestamentum.blogspot.com

Krzyż kamienny z Paro Pio, dzięki jemu mogłam upamiętnić miejsce objawień na łąkach wsi Przygody, przez 8 lat, objawiała się Matka Boża Maryja. A teraz słyszę i to od kogo ks. bp. obecnego kurii w Siedlcach. Diabeł się objawiał, nie uznaje, żadnych objawień Matki Bożej Maryi..

Co przekazała Matka Boża Maryja, na łąkach wsi Przygody dotyczące obecnych czasów. Przekazała Matka Boża Maryja: Polska straci Niepodległość, ale odzyska ją bez rozlewu krwi. Nie wiedziałam wtedy że posłuży się mną od 25 marca 1983 roku do 9 lutego 1984 roku, żeby Polska mogła odzyskać, Niepodległość bez rozlewu krwi. To jest trudne do uwierzenia, bo ja klęcząc w Kościele przy ul. Rakowieckiej, w starym budynku, gdzie pod ołtarzem stała trumna ze zwłokami św. Andrzeja Boboli i modliłam, prosząc św. Andrzeja Bobolę o opiekę na mym synem, podczas stanu wojennego, należał do podziemnej Solidarności. Podczas modlitwy do św. Andrzeja Boboli usłyszałam człapiące kroki z tyłu, myślałam, że stary zakonnik idzie zamknąć Kościół. Chciałam wstać, ale na moje prawe ramie spadła ręka, która uniemożliwiła mi wstać. Zerknęłam na ramie i widzę dłoń w rękawiczce, która okrywa tylko dłoń. Takie rękawiczki nosił Pedro Pio z Włoch, znałam Go z książek i Jego cierpień i wstawiennictwa się do Boga o uzdrowienia. Ale On zmarł w 1968 roku, a ja słucham 1983 roku, co do mnie mówi po Polsku. Powiedział, że przysyła Jego do mnie Matka Boża Maryja, Jurij Andropow wydał w Moskwie wyrok śmierci po raz trzeci na „Namiestnika” papieża Polaka Jana Pawła II. Potrzebna jest modlitwa przez cały rok, dodał 365 dni. Oddając swoje życie Wandy Stańskiej Prószyńskiej Panu Bogu, a prosząc o śmierć dla Jurija Andropowa, bo zagraża Kościołowi i Polsce. Wyraziłam zgodę i poprosiłam, Pedro Pio, żeby moje już dorosłe dzieci opuściły Polskę, a ja się będę modlić prosząc o śmierć dla Przewodniczącego Rady Najwyższej ZSSR i KGB. Poprosiłam i opiekę dla mnie, jak powiedział Pedro Pio, że Jurij Andropow ma jasnowidza, którym się posługuje aby niszczyć wszystkich swoich wrogów. Byłam już na wcześniejszej emeryturze i zajmowałam się badaniami naukowymi dla mego męża, Marka Prószyńskiego doc. na U W. Nie wiedziałam wtedy, że Matka Boża Maryja za życzy sobie, żeby za te pieniądze upamiętnić Jej obecność na łąkach wsi Przygody, stawiając Kaplicę. Zgodziłam się to uczynić. Modlitwa moja trwało do 8 lutego 1943 roku, rano 9 lutego już zobaczyłam już głowę zmarłego Jurija Andropowa, trudno, ale ja się cieszyłam, że kat ludności węgierskie nie żyje. Był zapuchnięty i nie ogolony. Następne zlecenie postawienie Kaplicy, jest stan wojenny. Kupuje teren, na której były objawienia i trwały 8 lat, potem przyniosła się Matka Boża Maryja swe objawienia do Warszawy na Siekierki. Co mogłam zrobić na tym terenie dotrzeć do cudownego źródła woda w głębi ziemi na 125 metrów, do wody miocenu, pod grubym pokładem dawnego „Torfu”, nazywanego „Lignitem” ale niż z tego nie wyszło, zaatakowała mnie kobieta, od specjalisty badania za pomocą wahadełka, dowiedziała się, że ta woda ma własności leczące raka i H I F. Wieś zaatakowała mnie, że boją się tych ludzi, które przyniosą tą chorobę do wsi. Woda jest ujęta i zabezpieczona można uruchomić, ale zakon jakiś to powinien przejąć, niestety, zakon do którego się zwróciłam zażądał wszystko przygotować im do zamieszkania. Na to mnie nie stać. Natomiast mam nowe zadanie do wykonania. To dalsze przekazywania treści „Orędzi” „Fatimy 1917”, „Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej” [i] Papież Jan Paweł II, tylko w Polsce mógł wydać drukiem przetłumaczoną z języka portugalskiego treść „Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej”. Polecił to Polskiemu pisarzowi Stefanowi Budzyńskiemu który wydał drukiem w 1995 roku w książce Pt. „Przepowiednie dla świta”, między innymi przepowiedniami pt. „FATIMA 1917”. W książce Pt. „Dotknięcie Boga” wydał III tajemnice fatimską, razem z przepowiednią Madonny z Akita. Tam informuje, że to jest prawdziwe przetłumaczona III tajemnica Fatimska.

Dopiero papież Jan Paweł II, po przerażającej wizji jaką miał w swoim apartamencie latem 1982 roku, jak na filmie zobaczył kary jakie Pan Bóg przygotował dla ludzkości, ze nie chcą z powrotem powrócić do wiary w Boga Ojca I Jego Syna Jezusa Chrystusa. Te Kary już zapisał św. Jan w „Biblii” nazywanej Apokalipsą. Biblia jest TESTAMENTEM przekazanym przez Boga Ojca, dla ludzkości całego świata. Żeby nie była znana treść ludzkości, zapisana w rozdziałach św. Jan Ją zaszyfrował. Natomiast w „Orędziach” fatimskich, treść jest bez szyfru, przeraził się Papież Pius XII, i nie przekazać całemu światu, schował do sejfu dla swego następcy. Następni papieże i Jan Paweł II, to samo zrobili po zapoznaniu się z treścią „Orędzi” fatimskich – nazywanych „Trzecią Tajemnicą Fatimską”. Może ks. Filip zobaczyć w Biblii, rozdział 1, 18 werset. Co jest przekazane w Biblii, bez odwołania ma się stać. Rozdział 21, 1., werset i morza już niema – to Potop który zaleje całą półkulę Północno ziemi, zanim woda z Morza Arktycznego rozleje się po terenach nizinnych ziemi, morzach i oceanach. Jak będzie wysoka fala „POTOPU”, jeżeli głębia morska jest 4 300 metrów na biegunie Północnym. W „Orędziach” jest tylko, że wyłoni się z Oceanu Atlantyckiego „Ląd”. Znalazłam podpowiedź u Nostradamusa, że Azja będzie tylko otoczona z dwóch stron wodą. Potem chciałam znaleźć gdzie to czytałam, bo utkwił mi w pamięci ten fragment i nie mogłam go znaleźć w stosie książek i map. Dostałam taki cios w szczękę od Pero Pio, że głowa poleciała mi do tyłu. Zrozumiałam, że nie można się cofać muszą znaleźć to miejsce żeby cytować, z kąt ta informacja jest. Rozdział !7,1., dotyczy Chin, tylko nie wszystkie wersety mają ten sam ciąg tekstu św. Jan porozrzucał tekst po rozdziałach. Podane jest, „Że narody bez Boga (niewierzący) staną się wybranymi przez samego Boga biczem karzącym ludzkość, jeśli my przez modlitwy i Sakramenty święte nie wywołamy łaski ich nawrócenia”. Wiele narodów zniknie z powierzchni ziemi.

Orędziach jest podane, że Chiny wydadzą wojnę Rosji w której użyją bomb jądrowych, żeby szybciej pokonać Rosję na terytorium Azji. Możliwe że w ciągu 2 miesięcy pokonają Rosję na terenie Azji, a potem wydadzą wojnę krajom Arabskim zatoki Perskiej i krajom Morza Kaspijskiego o pokłady roponośne

I wydadzą wojnę Południowej Europie i rzuca pociski jądrowe na cały świat. Chiny dążą do panowania ludności żółtej rasy nad światem. Gdzie będą zdobywać teren w walce zabiją ludność białej rasy. Nikt z białej rasy nie zostanie się w Azji, wszyscy zostaną wymordowani. Matka Boża Maryja wzywa, żeby ludność Polska powracała do Polski. Ale księża nie chcą uwierzyć w prawdziwość „Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej”, wydanej w Polsce przez papieża Jana Pawła II nic nie mógł zrobić papież w Rymie, odmówiła część kardynałów, a kardynał Joseph Ratzinger, ponownie zamknął w sejfie „Trzecią Tajemnice Fatimską” mimo, że były tekst przez Papieża przetłumaczony i wydany w Polsce drukiem. Mówiąc, że nic strasznego nie ma. ‘Są” to, tylko przepowiednie Maryi. Posłuszeństwo wobec obecnego papieża dla księży źle się skończy, bo będą rozruchy w Rzymie, zaatakują duchowieństwo i papieża, ludzie podsycani przez „Masonerię”, będą rzucać kamieniami na placu św. Piotra w Rzymie, żeby papież opuścił Rzym dla „Człowieka ciemnych tajemnic”, ten człowiek zasiądzie na tronie opuszczonym. Kardynał „Mason” jest ich tam dwóch. O tym jest podane w przekazie Pana Jezusa z dnia 14 września 1976 roku, Weronice Lucken. Że tak ma być, było przekazane przez Matkę Bożą Maryję, ale wcześniej ma być widoczny Świetlisty KRZYŻ” Pana Jezusa na niebie. To ma być wieczorem w Wielki Czwartek widoczny przez 3 dni, Ziemia będzie oświetlana przez otwory po gwoździach, gwiazdą Matki Bożej Maryi. Nie będzie w tym czasie świeciło słońce, ani gwiazdy. Nie podano roku w którym to będzie, decyduje sam Pan Bóg. Świetlisty KRZYŻ Pana Jezusa ma być z Hostią. To jest ostatnia możliwość do nawrócenia się ludzi do wiary w Boga i uniknąć ”Kar”.

Polskę zaatakują Niemcy, partia N P D, dojdzie do władzy w Niemczech. Partia ta chce utworzyć „Wielkie Niemcy” włączając tereny bez ludności: Polski, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii, Danii, odebrać od Rosji dawny Królewiec i włączyć Austrię do Niemiec i będą „Wielkie Niemcy”. Papież, który ucieknie z Rzymu podczas rozruchów w obawie o swoje życie, namaści na Cesarza w Kolonii. Niemcy zażądają od Polski zwrotu terenów ,które przed drugą wojną światową należały do Niemiec. Ponieważ Polska nie odda tych terenów Niemcy wydadzą wojnę Polsce, Atakując tereny zachodnie Polski i od strony morza, niszcząc wszystko i mordując ludność polski na zdobytych terenach. Rząd nie wierzy temu przekazowi mogą Niemcy nas pokonać też w ciągu 2 miesięcy.

Podane jest w „Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej”, ponieważ wojna grozi Czechom i Słowacji to razem pokonamy Niemców. Niemcy zaatakują Rosję, żeby odebrać dawny Królewiec, obecny Kaliningrad, podczas wojny Chin z Rosją. Rosja to nazwie „Nożem w plecy” i po przegranej wojnie i odbiciu z rąk Niemieckich Kaliningradu, wpadną we wściekłość za wymordowanie ludności rosyjskiej w Kaliningradzie. Armia rosyjska wtargnie na teren Niemiec, żeby się mścić na ludności Niemieckiej, niszcząc wszystko i mordując ludności Niemiecką.

Na terenie Morza Śródziemnego, wybuchną trzęsienia ziemi i wybuchną wulkany Etna i wygasły wulkan Wezuwiusz. Wulkan Etna swym wybuchem zniszczy całą wyspę Sycylię i zaleje lawa i zasypie popiołem. Wulkan Wezuwiusz swymi potwornymi wstrząsami zniszczy duży obszar, w tym Rzym i Watykan.

Będą trzęsienia ziemi w Alpach, Szwajcarii, Północnych Włoszech, które zniszczą mosty, drogi, tamy na rzekach, i zapory na zbiornikach, będą panowały wtedy silne mrozy i śnieżyce, udzielenie pomocy ludności będzie utrudnione. Natomiast w Niemczech w Westfalii, trzęsienie ziemi pod rzeką REN spowoduje zapadnięcie głębinowej płyty, zostanie zniszczonych wiele miast. Woda morska wleje się w zapadlisko. Niemcy będą bardzo zniszczone, na północnych terenach porty i miasta będą pod wodą, dalej będzie armia rosyjska niszczyła w swej zajadłości wszystko. Na teren Morza Śródziemnego wtargnie armia Chińska, po wymordowaniu ludności Arabskiej, żeby wymordować ludność rasy białej w południowej Europie i wszystko niszczyć. Jeżeli ludność zlekceważy ostrzeżenie to zgina miliony ludności. I tu mam najtrudniej nie mam pieniędzy na tłumaczenia na obce języki moich Apokalips, tylko za pomocą Internetu. Koszt jednego tłumaczenia około 500 zł. Około 30 państw, to duża kwota. Armia Chińska dokona olbrzymich zniszczeń i wymorduje dużo ludności dopiero zostanie zatrzymana na terenie Lasu Bawarskiego i zostanie użyta broń jądrowa, żeby ich zniszczyć. Ale to nie koniec „Kar” ta kara będzie trwała tylko trzy dni i to e ciemności, przy zapalonych świecach poświęconych, trudno mi było zrozumieć co to ma być, więc zapytałam Matki Bożej Maryi, po co maja się palić świece i do tego poświęcone. Siedziałam na krawędzi łóżka odmawiając różaniec (mam metalowe kolano i nie klękam ,stoję w czasie mszy). A w domu

To siedzę bo stać mi trudno bez kul.

Siedziałam na krawędzi łóżka, nogi oparte na ziemi i odmawiałam różaniec i zapytałam się Matki Bożej Maryi, po co ma się palić świeca. Odpowiedz była taka, że ja znalazłam się na drodze i jedzie samochód raptem zatrzymuje się i nie może ruszyć, ja się przyglądam, kierowca zagląda pod podniesione przykrycie motoru coś próbuje i pada martwy, nic nie rozumiem, i dalej pytam

Matki Bożej Maryi, po co maja palić się świece i dla czego kierowca padł martwy, nadlatuje hydroplan siada na wodzie, pilot chce uruchomić silnik próbuje nie daje rady, wychodzi na zewnątrz i pada martwy do wody, dalej nie rozumiem tego zdarzenia i dla czego pilot zmarł. Teraz jestem w kopalni węgla i idę z górnikiem, ma on w latarce świece, świeca zaczyna przygasać. Górnik mówi dalej nie ma powietrza musimy wracać. Czytając Słowa Pana Jezusa nie uprzytomniłam sobie, że jest podane na całej ziemi będzie powietrze zatrute i dla tego trzeba przebywać w pomieszczeniach zamkniętych. Zastanawiałam się z kąt może być powietrze zatrute i to na całe ziemi. Pokazała mi Matka Boa Maryja głębie morza i leżące kości wielorybów. Przy rozkładzie ciał w wodzie powstaje gaz „METAN”. Przy głębinowych ruchach wody gaz wydostaje się na powierzchnie i zatruwa powietrze. Nie wiedziałam co spowoduję takie porudzenie wody. Nie ma powiedziane, że to będzie olbrzymia „Asteroida-głaz”, o tym jest w rozdziale 8, 8., i 9., werset. To będzie góra ognia, u Pedro Pio znalazłam , że to ma być wielki głaz nie kometa, rozpalony do czerwoności od oporu powietrza podczas spadania na ziemię w wodę Oceanu Atlantyckiego, w pobliżu Morza Karaibskiego.

Miałam ciekawe zdarzenie w kościele św. Zygmunta w Warszawie, córka mnie wzięła do Kościoła na adoracje Hostii odmówiłam różaniec i leżały książki na półce. Wzięłam książkę z Meksyku dotycząca tam spotkania Indianina z Matka Boża Maryją, otworzyłam książkę na zdjęciu Matki Bożej Maryi na części ubrania Indianina i łzy z mych oczu runęły na ten obraz. Byłam tym zaskoczona wyjęłam chusteczkę i wytarłam moje łzy wylane na obraz nie rysunek, ale prawdziwe zdjęcie Matki Bożej Maryi. Siedząc nad tym myślałam, dlaczego były te łzy i na Matkę Bożą Maryję wylane. Usłyszałam głos „Ratuj moje dzieci”. Myślałam potem w domu, ale sobie pożyczyłam bez pytania ta książkę z kaplicy następnym razem odniosę, czytając dowiedziałam się o biedocie mieszkającej na brzegach morza, to ci ludzie będą zagrożeni upadkiem Asteroidy w pobliżu morza Karaibskiego. Gorące powietrze wszystko co żywe spali a olbrzymie fale morskie „tsunami” zmyją. Tak będzie jak jest w Haiti. Jak wszyscy luzie z wysp na morzu karaibskim przemieścić na teren Ameryki Południowej minimum na 4 miesiące na dalsze tereny Ameryki Południowej co będą tam jedli i jak mieszkać, potem też nie maja do czego wracać, część wysp zapadnie, resztę zniszcz woda i pożar. Mieszkając w szałasach lub namiotach, nie uchronią się od zatrutego powietrza na całej ziemi. Zaczęłam płakać co będzie z tymi ludźmi i dzikimi zwierzętami mówiąc do Matki Bożej Maryi, usłyszałam jedno słowo „PŁASZCZ” Matki Bożej Maryi będzie okrywał ziemie. Dla tego dopisuje w Apokalipsach do poszczególnych państw na końcu „Słów” Pana Jezusa, jak należy wzywać pomocy Matki Bożej Maryi, żeby uratować swoje życie.

„Królowo Święta, pośredniczko ludzi, jedyna nasza ucieczko i nadziejo, bądź nam miłosierna”. mój mail wanda stanska@gmail.com

Zajmowałam się przez 5 lat pisaniem i wysyłaniem Apokalips do Rożnych Państw, szczególnie do Ameryk, tam tyle wysp, pocztą i podając datę początku Apokalipsy jaka otrzymałam od św. Jana apostoła co pisał Biblię przekazaną przesz Boga Ojca podał mi 27 lutego 2003 roku rano „ Za dwa tygodnie początek okresu kataklizmów Jan apostoł”, mając datę początku kataklizmów 13 marca 2003 roku. Kataklizmy jak podał Pan Jezus Annie w książkach Boze wychowanie miały trwać 5 lat, może Pan Jezus przedłuży o jeden rok, tak podawałam w apokalipsach do wszystkich państw gdzie zagrażał POTOP. .

Dnia 9 marca 2008 roku, będąc w Kościele na Mszy św. przy ul. Gwiaździstej 17 w Warszawie, usłyszałam „SŁOWA” Boga Ojca skierowane do mnie Wandy Stanskiej-Proszyńskiej, dotyczące daty początku Apokalipsy.

„Ten ZNAK, który pokaże się na niebie, jest ZNAKIEM początku Apokalipsy”.

Innej daty nie ma, było dwie daty – pod koniec XX wieku, ponieważ papieże nie ogłosili treści „Orędzi”, nazywanych „Trzecią Tajemnicą Fatimską”, papież Jan Paweł II, wybłagał u Pana Jezusa przesunięcie daty początku Apokalipsy. Druga data została mi podana 27 lutego 2003 roku przez św. Jana apostoła ”za dwa tygodnie początek Kataklizmów – Jan Apostoł”. Kataklizmy przekazane Annie w książce „Boże Wychowanie” miały trwać 5 lat, jeszcze Pan Jezus powiedział do Anny, że może datę kataklizmów przesunąć o 1 jeden rok.

Dlaczego ja podaje, że to były SŁOWA Boga Ojca, słysząc Je zadrżałam. Pan Jezus powiedział Annie, że jest wykonawca TESTAMENTU Boga Ojca. Ponieważ ma jeszcze być na niebie ŚWIETLISTY KRZYŻ PANA JEZUSA Z HOSTIĄ. To ludzie jeszcze mogą nawrócić się do wiary w istnienie „Boga”, i świat może uniknąć potwornych „KAR”. Modlitwą i wiarą w istnienie Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa można wybłagać, ja to nazywam wyżebrać darowanie potwornych „Kar".

Kościół św. Antoniego w Sokółce , ul. Mickiewicza Adama, Sokółka 16 – 100

.ks. Filip Z."

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: poniedziałek, 1 mar 2010, 12:11
mrmarhol
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):

0
Jeżeli Pani Wanda wysyla "tylko" 500 maili dziennie, nie odpowiada na zadawane pytania i wysyła maile ni w pięć ni w dziesięć, to albo jest robotem (ewentualnie programem komputerowym:) albo coś się jej za przeproszeniem poprzestawiało...
Myślę, że tracisz czas.

Pzodrawiam

Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: poniedziałek, 1 mar 2010, 12:57
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
spoko loko - jest to starsza osoba - a tu działamy na sprzęcie którego pewnie ona nie do końca kuma - w każdym razie jest zdeterminowana w swym działaniu mimo podeszłego wieku i pewnego niedołężnictwa... Jeśli jej intencje są szczere - to chwała jej za informowanie nas - jeśli jest w jakiś sposób opętana albo zagubiona - to tylko sieje zamęt w głowach naszych - niech każdy indywidualnie oceni - tak jak Ty mrmarhol to oceniłeś... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: poniedziałek, 1 mar 2010, 13:08
mrmarhol
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):

0
walerus, skąd wiesz, że Pani Wanda to starsza osoba? Czy przyjąłeś tak ze względu na jej imię, które rzeczywiście modne było jakieś 60 pare lat temu, co jednak o niczym nie świadczy, czy też gdzieś o tym wyczytałeś? Przyznaję, że nie wczytywałem się w całe teksty na jej stronie. Jeżeli jednak Twój wniosek powstał na zasadzie Twojego wyobrażenia, to wydaje się to być próbą subiektywnego podciągnięcia rangi Pani Wandy i wytłumaczenia jej ewentualnych "dziwactw"... Pierwsze wpisy są z 2008 roku, równie dobrze Pani Wanda może mieć lat 18 jak i 80... :)

Re: Wanda Stańska-Prószyńska Napisane: poniedziałek, 1 mar 2010, 13:18
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Pani Wanda pisze iż była małą dziewczynką kiedy brała udział w :

" podczas objawień od 12lipca 1935 roku Matki Bożej Maryi na łąkach wsi Przygody, tam 11lernia dziewczynka Helena Parapura, pilnowała pasącego się bydła swego dziadka."

W czasie jednego z kolejnych objawień podeszła do klęczącej Heleny i.... ;)

Ale o tym w kolejnych emailach od Pani Wandy... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Strona 1 z 3 [ Posty: 86 ]

*1 2 3 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Niezwykli Ludzie