Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
579a235555f6dea15a38c1d17b39ca0e
579a235555f6dea15a38c1d17b39ca0e
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Pani Mieczysława Napisane: poniedziałek, 26 kwi 2010, 19:42
yares

reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie wiem może już ktoś słyszał o Pani Mieczysławie oto strona http://www.echochrystusakrola.net/ ta Pani twierdzi że ukazuje jej się Pan Jezus czytałem te dzienniki i trudno się do czegoś przyczepić mimo iż niektóre wypowiedzi Pana Jezusa są takie hmm "ludzkie" choć każdy inaczej pewne rzeczy widzi jeśli to prawda to co tam jest napisane to chyba czeka nas trudny okres, wielkie cierpienie. Analizując wszystkie zdarzenia jakie się dzieją na naszej planecie hmm za dużo tego coś idzie.
Re: Pani Mieczysława Napisane: wtorek, 27 kwi 2010, 16:32
greenrose

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
yares napisał(a):
Nie wiem może już ktoś słyszał o Pani Mieczysławie oto strona http://www.echochrystusakrola.net/ ta Pani twierdzi że ukazuje jej się Pan Jezus czytałem te dzienniki i trudno się do czegoś przyczepić mimo iż niektóre wypowiedzi Pana Jezusa są takie hmm "ludzkie" choć każdy inaczej pewne rzeczy widzi jeśli to prawda to co tam jest napisane to chyba czeka nas trudny okres, wielkie cierpienie. Analizując wszystkie zdarzenia jakie się dzieją na naszej planecie hmm za dużo tego coś idzie.

Myślę ,że ta pani jest osobą bardzo wierząca,ale nie są to przekazy z Nieba tylko jej własne przemyślenia,na dodatek zabarwione zaczerpniętymi wiadomościami z pewnej radiostacji...celowo nie piszę jakiej...każdy się domyśli...nie jest dla mnie wiarygodna, zwłaszcza po tym co napisała o wydarzeniach kwietniowych,nie wspomnę o oczach premiera...patriotach, polityce itd...
Nie sądzę aby Pan w takich ważnych chwilach dla ludzkości, był tak strasznie małostkowy...zawsze będąc tu na ziemi oddzielał co cesarskie od boskiego....teraz coś się zmieniło?Jeżeli mówił o sytuacji naszej/mam na myśli objawienia,które zostały uznane/ to w sposób ogólny,bez personalnych wycieczek,nawołując do poprawy i powrotu na ścieżkę duchową.
Naczytała się,nasłuchała i wydaje jej się,że została wybrana.
Oburzyło mnie to ,że Pan rzekomo" zabrania " przyjmowania Komunii Św w dwóch postaciach podczas zwykłej Mszy Św...a co jest zwykła,niezwykła i nadzwyczajna? Msza Św jest jedna, to Nieustająca Ofiara,bezkrwawa...reszta to oprawa,uroczysta ,lub mniej uroczysta...ale taką samą ma moc...Powiedziane jest>>kto spożywa Moje Ciało i pije Moją Krew, ma życie wieczne<< a więc,sprowadzanie Eucharystii ,tylko do jednej postaci ,nie było z pewnością zaleceniem Chrystusa, tylko ludzi...
.
Czytając jej przemyślenia wydaje mi się ,że ta pani ma duże braki w edukacji/chodzi mi o wiarę i naukę KK/ i na dodatek swoje błędy,rozterki,dywagacje podpiera autorytetem z najwyższej półki.
Co do Intronizacji Chrystusa na Króla Polski ...jestem za!
Re: Pani Mieczysława Napisane: wtorek, 27 kwi 2010, 17:57
yares

reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Zobaczymy czy ta strona to tylko przemyślenia tej Pani. Jeżeli to nie jest prawda zastanawiam się jak człowiek wierzący może oszukiwać i mówić że ma objawienia przecież osoba wierząca wie co jest kara za takie praktyki. Na stronie jest napisane że w maju ma kosić śnieg jak będą ostre śnieżyce to się jeszcze zastanowię bo może Pani Mieczysława ma objawienia ;)
Re: Pani Mieczysława Napisane: wtorek, 27 kwi 2010, 21:23
greenrose

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Śnieg w maju w naszym klimacie nie jest anomalią pogodową,sama pamiętam taki maj z przeszłości.
Przeczytałam kilka wcześniejszych wpisów tej pani i wybacz tylko mnie to utwierdziło w moim przekonaniu.Ta pani walczy z hierarchią kościelną , przypomina mi to bunt, nic więcej...
Obrona Ks Natanka,/Chrystus ????? zawsze posłuszeństwo wobec przełożonych było priorytetem/ Papież nie może ogłaszać woli Bożej głośno,bo jest prześwietlany? /przecież do tego jest powołany bez względu na okoliczności i konsekwencje/,na dodatek jest przez Chrystusa usprawiedliwiany???????????
Vassula jest protestantką? Jak zgrabnie wytłumaczone dlaczego? Wg przekazu pani Mieczysławy już nią nie jest?tzn co... przeszła na katolicyzm? Nic mylnego .Vassula Ryden jest wyznania prawosławnego,nigdy nie miała przejść na katolicyzm.Jej zadaniem jest zjednoczenie kościołów chrześcijańskich i ujednolicić datę Wielkanocy .Nie ma to wyglądać jako nawrócenie, a zjednoczenie...jak pisze, wszyscy muszą się nagiąć i wybaczyć dawne urazy sobie. Brat ze wschodu i brat z zachodu mają sobie podać rękę na zgodę.
Chrystus przeciwny komunii św pod dwiema postaciami w prawosławiu? A od kiedy?????????
Nie wiem co myśleć ,ale w tym co pisze,nie ma nic z miłości ,ani delikatności,ani prawdy.......
Chrystus przeciwny pochówkowi prezydenta RP na Wawelu? To już przegięcie ,nie sądzisz?
Piszesz ,że udawanie ,kłamanie, że się ma przekazy od Chrystusa jest grzechem,ale może Ona nie kłamie.......Tylko kto podszywa się pod Zbawiciela i kim jest? Oraz jaki ma w tym cel?
Re: Pani Mieczysława Napisane: wtorek, 27 kwi 2010, 21:53
yares

reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
spokojnie spokojnie ;) ja w dzisiejszym świecie nie ufam nawet sobie :) po prostu dziwie się że jeśli to nie jest prawda to że można wierząc w Boga wykorzystywać imię Pana Jezusa do szerzenia swojej "propagandy" to mnie dziwi jeśli to nie jest prawdziwe.
Re: Pani Mieczysława Napisane: niedziela, 16 maja 2010, 19:35
yares

reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wiem że taki rzeczy się zdarzają ale pisze gdyż śnieg zaczyna padać. Rożne anomalia już występowały ale musicie przyznać że po wybuchu tego wulkanu z klimatem coś się zaczęło dziać nie wiem jak u was to wygląda? ale jak ja patrze na niebo to widzę od kilku dni dużo ciemnych chmur. Jest też jakoś dziwnie zimno jak na maj. Myślę że rządzący nam wszystkiego nie mówią jeżeli chodzi o skutki tych wybuchów. Myślę że ten pył jest dla nas dużym zagrożeniem.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... &_ticrsn=5

http://www.tvn24.pl/-1,1656570,0,1,majo ... omosc.html
Re: Pani Mieczysława Napisane: niedziela, 16 maja 2010, 19:40
lufa
reputacja neutralna
Orbita Jowisza
Ostatnio widziany(a):
-

0
daj spokój. po prostu kiepska pogoda. pare dni popada i będzie ładnie albo i nie. może takie lato w tym roku będzie. zresztą nawet jeśli to myślę, że ekipy rządzące gówno wiedzą czy ten wulkan mógł mieć wpływ na pogodę czy nie.
Re: Pani Mieczysława Napisane: poniedziałek, 17 maja 2010, 10:02
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
to jest oczywiste, iż pyły wulkaniczne mają wpływ na naszą pogodę.
Po mroźnej zimie następstwem jest słoneczne ciepłe lato - a wybuch wulkanu tą prawidłowość zakłócił.
Popioły łączą się z frontami atmosferycznymi których około 70% powstaje nad Atlantykiem.
Pomagają w osiągnięciu tzw. punktu rosy - stąd większa ilość opadów - blokują dostęp promieni słonecznych - stąd mniejsze temperatury - gdy dostaną się do stratosfery - obniżka temperatury i ochłodzenie klimatu będzie bardziej trwała...
I ciężko tu teraz ocenić jak w poprzednich latach - pogodę w różnych miejscach - czy lepiej polecieć samolotem na południe czy nad nasze morze - które prawdopodobnie będzie dużo chłodniejsze w tym roku - o czym prawdopodobnie przekonam się a sobie... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Pani Mieczysława Napisane: poniedziałek, 17 maja 2010, 11:31
termi75
reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
I tak idąc za Walerusem, ilość mikrodrobin pyłowych ma wpływ na gęstość aerozoli i kondensację pary wodnej.
Będzie więcej opadów.
Re: Pani Mieczysława Napisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 19:00
greenrose

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
yares napisał(a):
spokojnie spokojnie ;) ja w dzisiejszym świecie nie ufam nawet sobie :) po prostu dziwie się że jeśli to nie jest prawda to że można wierząc w Boga Pana Jezusa dwykorzystywać imię o szerzenia swojej "propagandy" to mnie dziwi jeśli to nie jest prawdziwe.

Właśnie trafnie to określiłeś,wykorzystywanie Imienia Pana Jezusa do szerzenia propagandy...
Mój Boże,toż się tego czytać nie da na dłuższą metę...jak można tak manipulować ludźmi,
poplątanie z pomieszaniem....i te nieustające groźby,choćby ta...że jak nie będziemy głosować na pana JK to Polska pójdzie na wytracenie,a jeżeli tak, to już nie...no i nie możemy zapominać o datkach na imperium,w zależności ile zapłacimy to chyba tyle,nam Bóg odpuści z kar doczesnych........
Wiedziałam jaki ta tuba ma wpływ na społeczeństwo i na ludzi u nas w Polsce ,ale żeby aż tak? A Ci za oceanem to szkoda słów....
To sekta i to w całym ,tego słowa znaczeniu.
No i ks Natanek" Piotrem naszych czasów" to już niektórym powinno dać sygnał,że coś jest nie tak........
Te wszystkie objawienia Pani Mieczysławy to wg mnie jej urojenia, działające na niekorzyść KK
lub działanie w celu zdobycia środków na utrzymanie jedynej słusznej i prawdziwie polskiej rozgłośni,tv i gazety.
NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ! jak mawiał noblista.

no i gdzie ta zapowiadana wiosna w KK ....
wg mnie ...zima,zima,zima
Re: Pani Mieczysława Napisane: środa, 30 cze 2010, 19:26
greenrose

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
"Pan Jezus: " Każda data może być tragiczna, jeżeli wybierzecie źle prezydenta - człowieka, który nie chce Mnie znać a posłuszny jest Mojemu wrogowi. Mówiłem wam - każda data może być tragiczna, jeżeli nie będe waszym KRÓLEM, bo sługa nie ma władzy a narazie Moja Matka płacze nad wami.
Jeżeli prezydentem będzie niewłaściwy człowiek, to wasze położenie geologiczne powoduje, że jesteście zagrożeni od waszych sąsiadów.
Jezus Zasmucowny".

położenie geologiczne? raczej budowa geologiczna terenu......
W jaki sposób budowa geologiczna może wpłynąć na zagrożenie ze strony sąsiadów...czyżby jakieś złoża,bogactwo ukryte w głębi naszej ziemi.....To ,że nasze położenie geograficzne w środku Europy ,to rozumiem; ale geologiczne? Nie rozumiem.

No i popatrzcie jak Nasz Pan włączył się w kampanie wyborczą JK...to chyba jakiś cud.
Re: Pani Mieczysława Napisane: wtorek, 6 lip 2010, 12:32
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 4 wrz 2018, 19:48

0
Przecież takie coś nawet dla wierzących musi być żenujące.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Niezwykli Ludzie