Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
deb360ea08010d333d79b159a670ccf8
deb360ea08010d333d79b159a670ccf8
Strona 1 z 2 [ Posty: 36 ]

*1 2 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Bruno Gröning Napisane: sobota, 31 lip 2010, 19:40
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Fenomen tego człowieka jest z najwyższego pietra w historii ludzkości nie było nikogo kto by mu mógł dorównywać ,celowo zapomniany ,ale dzisiaj dla ludzi z otwartym umysłem jest pomostem do prawdziwej i szlachetnej rzeczywistości .http://www.youtube.com/watch?v=k6mWmgI6 ... re=related http://www.youtube.com/watch?v=cZlfqD5p ... re=related
Re: Bruno Gröning Napisane: środa, 15 wrz 2010, 13:00
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 sty 2018, 18:39

0
Swego czasu o fenomenie Bruno Groninga przeczytałam w obszernym artykule w Nieznanym Świecie.
Tam było porównanie jego zdolności do Chrystusa i pisano ze podobno Bruno to kolejne wcielenie Chrystusa na ziemi.
Re: Bruno Gröning Napisane: czwartek, 16 wrz 2010, 18:43
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
No nareszcie" ktoś" się odezwał serdeczne dzięki ,On był jeszcze większy ,brakuje mi słów żeby to opisać .Znalazł się w rosyjskiej niewoli ,niemal pewna śmierć ,ale powiedzial że rzesza tego i tego dnia padnie ,ruscy mu powiedzieli jak to się sprawdzi będzie wolny ,ale nie opuścił swoich towarzyszy niedoli trwał z nimi do końca, wspaniale !Celowo go zapomnieli bo pokazał najprostsza i najszybsza drogie do energii boskości ,dlatego go osadzono i skazano .
Re: Bruno Gröning Napisane: sobota, 18 wrz 2010, 18:15
Wyspa

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Na pewno Bruno nie był wcieleniem Jezusa ale pochodził z bardzo wysokiego poziomu.

Polecam zwiastuny filmy "Fenomen Bruno Groeninga" (na którym osobiście byłem i bardzo polecam!)
http://www.vismaya-maitreya.pl/wielcy_ludzie_fenomen_bruno_groeninga_-_zwiastuny_filmu_lektor_pl_video.html

+

PL-Życie i dzieło Bruno Groeninga. Szczegółowy wycinek filmu
http://www.youtube.com/watch?v=V7jDVs4f1h0
Re: Bruno Gröning Napisane: sobota, 18 wrz 2010, 18:54
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Rożne bajki krążą ,dziwi mnie że teraz jak odszedł ,wzrasta zainteresowanie tym czego dokonał ,zaś wtedy jak mógł świat cały zmienić ,został zaszczuty oskarżony ,nie pasował do żadnej wymyślonej religii ,nie pasował do dogmatów nakazów i zakazów ci co się bali straszliwej dla nich prawdy z niesamowita wściekłością tępili Go ,mimo tego nie ugiął się próbował dalej ,w ostateczności go zabili ,dzisiaj w podstępny sposub hierarchowie próbują Go dopasować do swoich kłamstw im więcej tym lepiej ,w miarę jak pokolenia odchodzą diabelska moc próbuje i to ze skutkiem zmienić fakty i wrzucić to wszystko w zamęt zapomnienia i chaosu ,a wszystko po to aby ktoś nie powołany nie odkrył prostoty i łatwości obcowania i łączności z boska energia która sama w sobie jest bogiem i jednocześnie tym czym my jesteśmy znaczy tym samym ta energia .Myślę że ten kto ma czyste sumienie i pozytywne zamiary dozna wiele łask wchłaniając nauki i mądrość Bruno Gröninga ,jest, było dużo, kaznodziei i szarlatanów ,ale ten przypadek nie zostawia cienia wątpliwości .
Re: Bruno Gröning Napisane: sobota, 18 wrz 2010, 21:46
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lut 2018, 20:54

0
Majestic napisał(a):
Rożne bajki krążą ,dziwi mnie że teraz jak odszedł ,wzrasta zainteresowanie tym czego dokonał ,zaś wtedy jak mógł świat cały zmienić ,został zaszczuty oskarżony ,nie pasował do żadnej wymyślonej religii ,nie pasował do dogmatów nakazów i zakazów ci co się bali straszliwej dla nich prawdy z niesamowita wściekłością tępili Go ,mimo tego nie ugiął się próbował dalej ,w ostateczności go zabili ,dzisiaj w podstępny sposub hierarchowie próbują Go dopasować do swoich kłamstw im więcej tym lepiej ,w miarę jak pokolenia odchodzą diabelska moc próbuje i to ze skutkiem zmienić fakty i wrzucić to wszystko w zamęt zapomnienia i chaosu ,a wszystko po to aby ktoś nie powołany nie odkrył prostoty i łatwości obcowania i łączności z boska energia która sama w sobie jest bogiem i jednocześnie tym czym my jesteśmy znaczy tym samym ta energia .Myślę że ten kto ma czyste sumienie i pozytywne zamiary dozna wiele łask wchłaniając nauki i mądrość Bruno Gröninga ,jest, było dużo, kaznodziei i szarlatanów ,ale ten przypadek nie zostawia cienia wątpliwości .

Problem polega na tym, że tym kanałem co podobno miała lecieć czysta boska energia lecą po drugiej stronie same brudy i negatywy, bo do niego i tego co pozostawił ciągnie mnóstwo syfu. Lepi się czarnej (negatywnej) energii od groma. Wskutek tego, przekaz energii nie jest czysty i rozpowszechnia się negatyw. No, ale to już nie jest jego wina, tylko tych negatywnych energii. Ale to też wskazuje że nie dotarł on aż do źródła tzw. boskie energii, skoro podlega ona na Ziemi dualizmom i polaryzacji tzn, że ta pozytywna energia i myśli przyciąga do siebie negatywne energie i myśli, a te przechodzą na zwolenników Bruno i dalej. O to chodzi w tym wszystkim. To jest efekt ćmy lgnącej do światła, tak te czarne energie lgną do pozytywnej i jasnej energii, czegoś co zwraca na siebie ich uwagę.

Jeśli coś ma zaistnieć, to zaistnieje.
Re: Bruno Gröning Napisane: sobota, 18 wrz 2010, 22:17
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
On wykonał swoje zadanie ,jego powołaniem bo tak chciał było leczyć ludzi ,nigdzie nie powiedzial że przed wojna naładuje zbrodniarzy zdrowiem aby lepiej zabijali ,a dobro zawsze było i jest niszczone bo zła jest więcej z osobistego wyboru ludzi .Ps Dotarł zapytaj o to te setki tysięcy ludzi którym dal zdrowa energie do ich ostatnich dni ,zobacz" Zielona Mile ",tak jak ta mysz .
Re: Bruno Gröning Napisane: piątek, 1 paź 2010, 09:52
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 10 wrz 2018, 20:29

0
A zastanawialiście się nad tym jego wolem? Jak na moje niefachowe oko, troszkę wspomagane Wikipedią, jest to wole guzkowate w przebiegu nadczynności tarczycy. Na jednej ze stron o nim znalazłem opis, że gdy wole się powiększało, Bruno nie jadł, nie spał i czuł się napełniony energią - takie objawy może dawać nadczynność w rzutach zwiększonej produkcji hormonów.

Niedawno w "Celowniku" na TVP1 pojawił się reportaż o działalności Koła Przyjaciół B.G. przypominającej sektę. Ma to pewne potwierdzenie:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... 4/70816039

Bruno miał już kłopoty z finansowaniem się innych jego kosztem, więc kto wie?

Bywa i tak...
Re: Bruno Gröning Napisane: piątek, 1 paź 2010, 17:02
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
zaciekawiony napisał(a):
A zastanawialiście się nad tym jego wolem? Jak na moje niefachowe oko, troszkę wspomagane Wikipedią, jest to wole guzkowate w przebiegu nadczynności tarczycy. Na jednej ze stron o nim znalazłem opis, że gdy wole się powiększało, Bruno nie jadł, nie spał i czuł się napełniony energią - takie objawy może dawać nadczynność w rzutach zwiększonej produkcji hormonów.

Niedawno w "Celowniku" na TVP1 pojawił się reportaż o działalności Koła Przyjaciół B.G. przypominającej sektę. Ma to pewne potwierdzenie:

rzeczywiście setki tysięcy ludzi którym dal nowe życie wyleczył to rzeczywiście sekta :shock: za życia próbowano go do kryminału wsadzić zwłaszcza zabiegi liderów religijnych były bardzo intensywne ! miał ciało człowieka i nim był ,ponadto długo przed choroba wyraźnie powiedzial że to i to go wykończy ! Dlaczego ? bo właśnie przez ta czakrę emitował i odbierał energie i jak wspomniał każda chwila gdzie nie mógł przekazać tej energii zabijała go rozsądzała, a pasterze o tym doskonale wiedzieli dlatego zamiast nawracać ludzi dawać im czysta boska energie siedział na ławce oskarżonych ,to dzisiaj właśnie te największe sekty religijne próbują go złapać do swojej kolekcji, ale jeszcze nie teraz prawda jest za świeża i nie jest wykluczone że za sto lat przykleja mu to okrągłą neonówkę nad głową .Ciężko określić kto i co jest w tych organizacjach tak jak w solidarności co drugi był agentem albo prowokatorem ?
Re: Bruno Gröning Napisane: sobota, 8 sty 2011, 05:50
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Majestic dziękuję za naprowadzenie mnie na ten temat. Byłoby dobrze go odświeżyć, zwłaszcza, że teraz w Polsce jest ogromna nagonka na organizację zwaną "Kołem Przyjaciół Bruno Groeninga".
Przeczytałam posty w tym temacie i chciałabym pewne rzeczy wyjaśnić i zadać niktórym osobom pytania. Chcę przy tym zaznaczyć, że organizacja ta jest mi doskonale znana, podobnie jak historia Bruno Groeninga i jego nauki.
zaciekawiony napisał(a):
Wola tego nie miał cały czas o czym zresztą świadczą jego zdjęcia. Wole to - czasem przeogromne - pojawiało się tylko wówczas, gdy miał kontakt z tłumami (tysiącami) osób które szukały u niego ratunku (uzdrowienia) i po przekazaniu energi wole znikało. Tarczyca w taki sposób się nie przejawia, bo gdy pojawi się wole przy tarczycy to ono jest stale, aż do usunięcia tarczycy, bądż wyleczenia. U niego w jednym dniu wole było a w następnym zanikało i tak naprzemian. Już to zresztą wyjaśniłam.
zaciekawiony napisał(a):

Jakie potwierdzenie? Co według Ciebie potwierdza ten zarzut? Podaj fakty. I co to znaczy "więc kto wie?"
HenitoKisou napisał(a):
Problem polega na tym, że tym kanałem co podobno miała lecieć czysta boska energia lecą po drugiej stronie same brudy i negatywy, bo do niego i tego co pozostawił ciągnie mnóstwo syfu. Lepi się czarnej (negatywnej) energii od groma. Wskutek tego, przekaz energii nie jest czysty i rozpowszechnia się negatyw. No, ale to już nie jest jego wina, tylko tych negatywnych energii. Ale to też wskazuje że nie dotarł on aż do źródła tzw. boskie energii, skoro podlega ona na Ziemi dualizmom i polaryzacji tzn, że ta pozytywna energia i myśli przyciąga do siebie negatywne energie i myśli, a te przechodzą na zwolenników Bruno i dalej. O to chodzi w tym wszystkim. To jest efekt ćmy lgnącej do światła, tak te czarne energie lgną do pozytywnej i jasnej energii, czegoś co zwraca na siebie ich uwagę.
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Widziałeś, doświadczyłeś? Udowodnij. Piszesz, ale nie wiesz o czym. Najpierw poznaj a póżniej oceniaj.
Koła Przyjaciół B.Groeninga znajdują się już na każdym kontynencie, w kilkudziesięciu krajach świata. Organizacja ta nie ma żadnego związku z jakąkolwiek religią albo sektą i sama nie jest religią ani sektą. Koła utrzymują się z dobrowolnych datków i nawet za materiały, które są drukowane w Niemczech i rozsyłane do wszystkich przyjaciół na całym świecie nie są pobierane żadne pieniądze. Materiały drukowane są w prywatnej drukarni jednego z kierowników na jego koszt. Osoby które przy tym pracują nie pobierają za to żadnych pieniędzy. Również z dobrowolnych datków opłaca się koperty i znaczki, a materiały wysyłane są nawet do Afryki, Australii, Ameryki jednej i drugiej. Organizacja posiada grupę medyczną ok. 6.000 osób (lekarze, weterynarze, pielęgniarki i i inna pomoc medyczna, którzy przygotowują do druku relacje z uzdrowień. Zabronione też jest odradzanie ludziom korzystania z opieki lekarskiej, terapii itp. Każda relacja jest udokumentowana badaniami i diagnozami lekarskimi. Prowadzone są też na całym świecie wykłady lekarskie dot. udokumentowanych uzdrowień których na dzień dzisiejszy są już tysiące a relacje z tych uzdrowień są na bieżąco drukowane i rozsyłane do przyjaciół zrzeszonych w tej organizacji i przechowywane w archiwach. Za pracę na rzecz organizacji nikt nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia.
Re: Bruno Gröning Napisane: sobota, 8 sty 2011, 14:09
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jest , akurat to nieco jest problematyczne , nie wiem kto za tym stoi dokładnie , być może pod kontrola , Jak wiemy żyjący Bruno był śmiertelnym zagrożeniem , i dzisiaj świeckie organizacje lansuje się jako sekty , albo się podszywa ściślej patronuje w pośredni sposób , gdyby to było nieco wcześniej zapewne wrzucili by go na Gryla , ale znając metody , nie zdziwimy się jak zostanie pomału wciągnięty na listę , Polska szczególnie była i jest odcięta od wydarzeń tamtych lat , i mało kto wie kto naciskał , aby unicestwić prawdziwego wysłannika Prawdziwej Energi Boskiej , Byl i jest wrogiem , ale wiele ludzi budzi się i zaczynają dorastać do prawdy oczywistej .
Re: Bruno Gröning Napisane: sobota, 8 sty 2011, 16:21
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
wizje2010blog napisał(a):
Czy w Polsce jest to Koło?
Tak, Oczywiście, że tak i to bardzo wiele. Nie będę zajmowała się szczegółami, bo te każdy może znależć w internecie na stronie http://www.bruno-groening.org/pl
http://www.vismaya-maitreya.pl/wielcy_l ... g_cz3.html
A oto fragmenty ze strony internetowej o organizacji zwanej Kołem Przyjaciół Bruno Groeninga, które moim zdaniem dają odpowiedż na najważniejsze pytania:
"Założycielką Koła Przyjaciół Bruno Groeninga jest Grete Häusler (1922 - 2007). Poznała ona Bruno Groeninga w 1950 roku i doznała już podczas pierwszego spotkania uzdrowienia z trzech nieuleczalnych chorób. Następnie stała się jego ścisłą współpracownicą i organizowała wspólnoty w Austrii. Po 1959 roku stwierdziła, że uzdrowienia następują nadal. W 1979 roku założyła Koło Przyjaciół. Jego zadaniem jest zachowanie spuścizny Bruno Groeninga dla potomności i ofiarowanie cierpiącym ludziom możliwości pomocy i uzdrowienia. Na początku była to tylko garstka ludzi myślących podobnie, jednak pod koniec lat 80-tych rozpoczął się błyskawiczny rozwój. Dzisiaj Koło Przyjaciół Bruno Groeninga jest jedną z największych organizacji oferujących uzdrowienie na drodze duchowej, a kierowane jest przez Dietera Häuslera, syna Grete Häusler.
We wszystkich krajach europejskich, jak również na wszystkich kontynentach istnieją miejscowe wspólnoty. Przyjaciele należący do nich spotykają się raz na trzy tygodnie. Kierownicy wspólnot i ich pomocnicy spotykają się na kołach roboczych w celu koordynacji zadań. Oprócz wspólnot dla dorosłych istnieją także wspólnoty dla młodzieży i dla dzieci. Również tutaj mają miejsce uzdrowienia. Lekarze, naturoterapeuci i inni przedstawiciele zawodów medycznych tworzą Medyczno-Naukową Grupę Fachową (MWF) i wspólnoty lekarzy.
Wszyscy pomocnicy pracują społecznie w swoim wolnym czasie. Dzieło Bruno Groeninga finansowane jest wyłącznie z dobrowolnych datków. Nie istnieją żadne powiązania prawne czy finansowe. Koło Przyjaciół jest ponadwyznaniowe i nie powiązane z żadną religią. Należą do niego reprezentanci wszystkich wielkich religii świata.
Za przykładem Bruno Groeninga nie stawia się diagnoz w Kole Przyjaciół, nie przeprowadza się terapii, nie bada się i nie leczy. Lekarstwa nie są ani zalecane, ani przepisywane czy podawane. Tak samo nie odradza się wizyt u lekarza, przyjmowania leków, terapii czy operacji. Według Groeninga każde uzdrowienie jest aktem bożej łaski. Dlatego w Kole Przyjaciół nie obiecuje się uzdrowienia.
Koło Przyjaciół Bruno Groeninga jest wolnym ugrupowaniem ludzi, którzy rozpoznali dla siebie wartość nauki Bruno Groeninga. Tę naukę rozpowszechnia się w setkach wspólnot we wszystkich stronach świata. Przez przyjęcie odpowiedniej pozycji ciała i odpowiednie nastawienie ducha człowiek uczy się przyjmowania bożej siły. Odczuwalny w ciele "uzdrawiający prąd" prowadzi do uzdrowienia, nawet z przewlekłych, zwyrodnieniowych i ciężkich chorób organicznych, oraz do uzyskania różnych pomocy."
„Istnieje wyższa siła, która jest fundamentem wszystkiego, co żywe, która może uzdrawiać!” (Bruno Groening)
"Ufaj i wierz, boża siła pomaga i uzdrawia." (Bruno Groening)
"Nie bądźcie Państwo łatwowierni, przekonajcie się sami." (Bruno Groening)
Jeśli ktoś chce, zawsze potrafi wszystko opluć, znieważyć, odsądzić od czci i wiary. Ale mądry człowiek nie kieruje się czyimiś opiniami lecz sam pragnie się przekonać, sam odkrywa prawdę.
Aktywnie działając na rzecz tej organizacji oboje z mężem poświęcamy swój czas, a nawet swoje pieniądze, bez żadnej nagrody, bez żadnych oczekiwań na wdzięczność lub jakiekolwiek korzyści, bo świadomość, że tym sposobem możemy pomóc komuś pozbyć się cierpienia, choroby – jest dla nas największą i jedyną nagrodą.
Re: Bruno Gröning Napisane: sobota, 8 sty 2011, 18:05
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sonia 33 , odnośnie tej medycznej grupy , czy jest tam ta ścisła medycyna ta fundamentalna? bo jak zapewne się Orientujesz w procesie Groeninga , właśnie grupa medyczna środowisko lekarskie było bezpośrednim oskarżycielem , bo przecież ponieśli straty i ubolewali że ludzie są zdrowi , mimo tysięcy setek tysięcy uzdrowień znaleźli jakiś przypadek, całkiem dziwny i na tej podstawie zbudowano akt oskarżenia , z jednej strony to śmieszne skoro był szarlatanem i nie uzdrawiał to jak mógł zabić .Tag że jak słyszę o medycynie albo o jakiej religii to z góry wiem że to czysty podstęp ,bo pokazali na co było ich stać !A tutaj nagonka na Bruno całkiem świeża , dzisiejsza rzeczywistość , wszelkie gesty pod jego adresem to fałsz do dzisiaj stanowi zagrożenie bo z zdrowego i świadomego człowieka ciężko zrobić niewolnika chorób i dogmatów to wersja po niemiecku .http://www.youtube.com/watch?v=WouEC87D ... re=related
Ostatnio edytowano sobota, 8 sty 2011, 18:30 przez Majestic, łącznie edytowano 1 raz
Re: Bruno Gröning Napisane: sobota, 8 sty 2011, 18:27
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Majestic, tak w Medyczno-Naukowej Grupie Fachowej (MWF) znajduje się również wielu lekarzy, przedstawicieli jak to Ty nazywasz medycyny fundamentalnej (konwencjonalnej, akademickiej) różnych specjalności, również z Polski. Jak wiesz wśród "betonu" medycznego są również lekarze o otwartych umysłach i bez uprzedzeń, ale tych wciąż jest mniej niż "rodzynek w cieście".
Niestety w dzisiejszym, komercyjnym świecie, nastawionym wyłącznie na zyski a nie na służbę ludzkości, lobby lekarskie i farmaceutyczne należy do jednych z najsilniejszych. W ich interesie nie leży dobro ludzkości. Oni nie zajmują się uzdrawianiem, lecz leczeniem które nie prowadzi do uzdrowienia, ale wręcz przeciwnie, bo najlepszy pacjent, to pacjent który choruje ale zbyt szybko nie umiera. Oczywiście są też lekarze z prawdziwego zdarzenia (powołania), ale tych podobnie jak księży z prawdziwego powołania jest nic nie znacząca (jeszcze) garstka. W moim (wcale już nie krótkim życiu) spotkałam tylko jedną lekarkę, która naprawdę robi wszystko aby ludziom pomóc a nie aby jak najwięcej zarobić i tylko jednego księdza, który wierzył w to co mówił i potwierdzał to swoim życiem. A jednych i drugich poznałam dziesiątki, jeśli nie setki.
Re: Bruno Gröning Napisane: sobota, 8 sty 2011, 18:34
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
No niestety tak jest powyżej coś dołączyłem, w niemieckiej niejako anty- reklamie .Jak widać boja się jak ognia przekazu Bruno .Nie dziwi nic że nazywają te organizacje Sektami , bo są też prowokacje i prowokatorzy , pseudo działacze ale to z góry zorganizowane działania destrukcyjne .
Re: Bruno Gröning Napisane: sobota, 8 sty 2011, 19:06
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
No, niestety. To prawda, że obecnie namnożyło się pseudo uzdrowicieli, choć wśród nich są i ci autentyczni, którzy posiadają dar bycia narzędziem i kanałem przekazującym energię o której tu mówimy, bo żaden z nich nie jest uzdrowicielem. Bruno też wielokrotnie powtarzał, aby to nie jemu dziękować, lecz Bogu, bo nie on uzdrawia ale siła Boża, a on jest jedynie narzędziem Bożym i o tym również ludziom mówimy. Żaden człowiek nie potrzebuje pośrednika między nim a tym co nazywamy Bogiem, siłą wyższa, kosmicznym umysłem itp. Człowiek jedynie potrzebuje wiedzieć jak taką łączność nawiązać, jak z niej korzystać i jak ją stale utrzymywać i temu właśnie służą nauki Bruno. Bo ta energia jest stale wokól nas, tylko musimy wiedzieć jak się na nią otwierać aby można ładować nią swoje "akumulatory". Ale aby to było możliwe musimy jeszcze uwzględnić styl naszego życia, jakość naszych emocji, przekonań i wierzeń. Wiele mówi się o rozwoju duchowym, a każdy rozumie to inaczej. Wielu osób ignoruje wszelkie zasady i prawo drugiego człowieka do wolności, własnych prawd, własnych przekonań. Stajemy się bestiami, bo nie chcę tutaj obrażać zwierząt i powiedzieć, że jesteśmy jak zwierzęta, bo to by było kłamstwo. Niestety nie da się zaprzeczyć, że żyjemy tu, w tym co nazywamy materią, w skafandrach które nazywamy ciałem i musimy o te skafandry i tą materię dbać, w przciwnym razie nasz rozwój nie będzie pełny. Jesteśmy wprawdzie indywidualnością, ale równocześnie stanowimy jedność. No ale chyba odbiegłam od tematu.
W tym wszystkim to jest optymistyczne, że dusze podobne do Bruno nadal inkarnują na ziemi. A jedną z nich (a może nim samym?) jest Braco z byłej Jugoslawi. Czy słyszałeś o nim? Ja nie znalazłam w internecie żadnej strony w języku polskim. Toteż kiedyś zamieściłam o nim art. na jednej z polskich stron. Gdyby Cię to interesowało (a może znasz dobrze język angielski?), to podam Ci link. Braco jest jeszcze bardziej niezwykłym fenomenem niż był Bruno, a jego oddziaływanie jest znaczniejsze.
Re: Bruno Gröning Napisane: niedziela, 9 sty 2011, 01:08
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Doskonale, Sonia 33 ,o Brako nie słyszałem , zapewne jeżeli jest podobny do Bruno to zapewne jest z tego samego miedzy świata co on , to taka stacja ładowania energii , ja osobiście skorzystałem z usług Bruno i to całkiem niedawno , czuje z nim jakąś wieź , chwilami odczuwam jakby jego cierpienia ,z powodu nie możliwości pomagania innym .Całość jest niesamowicie prosta , ale ludzie nie są w stanie się przyznać , i oczyścić ze zła dlatego dla cwaniaków ta droga jest zamknięta .Ale niema co do końca nad nimi ubolewać to ich wybór !
Re: Bruno Gröning Napisane: poniedziałek, 10 sty 2011, 20:06
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sonia cieszę się , że ożywiłaś ten temat , Twoje posty wiele wnoszą , tym bardziej , że jesteś w tym temacie aktywnie zaangażowana .
Może opiszesz nam jakieś przypadki ludzi , którym udało się z tej energii skorzystać i pomóc sobie , jeśli takie znasz ?
To co napisałaś już o sobie , czytałam i jestem pewna , że takie opowiadania bardzo ludzi motywują do uwierzenia w swoje siły i pracę nad sobą .
Lekarze i medycyna konwencjonalna , często pomaga nam w drastycznych sytuacjach , ale nie leczy przyczyn , tylko objawy różnych chorób . Nie zalecam nikomu , aby z niej rezygnował , ale na pewno należy zdać sobie również sprawę z tego , że przyczyny wszelkich chorób leżą głębiej niż sięga medycyna .
Re: Bruno Gröning Napisane: wtorek, 11 sty 2011, 20:44
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sonia 33 , poszperałem nieco odnośnie Braco , widzę to nie najlepiej .
Re: Bruno Gröning Napisane: wtorek, 11 sty 2011, 23:16
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Właśnie. Jest tego dużo o Braco, ale nie w języku polskim. Ja przetłumaczyłam trochę z angielskiego i zrobiłam z tego informację w języku polskim. Niestety nie mam swojej strony, więc zamieściłam na Rose Of Sharon. w dziale: Wielcy ludzie, słynni uzdrowiciele, pt. "Ivica i Braco". Nie wiem czy mogłabym ten art. umieścić w Nautilusie.?Myślę, że warto chociaż trochę poznać tą niezwykłą i aktualnie żyjącą postać.
motylek napisał(a):
Może opiszesz nam jakieś przypadki ludzi , którym udało się z tej energii skorzystać i pomóc sobie , jeśli takie znasz ?
Motylek, w org. jestem od dwóch lat. Znam wiele ludzi, ale tylko z niektórymi z nich spotkalam się osobiście. Z większą ilością ludzi spotykam się co 2, 3 tygodnie na konferencjach i spotkaniach roboczych w interenecie, gdzie niektórzy zdają relacje z osobistych doświadczeń (uzdrowień) i są to relacje, często rzeczywiście niezwykłe. Bardzo wiele (setki) relacji przeczytałam w publikacjach, ponieważ Medzyczno-Naukowa Grupa Fachowa (MWF) cyklicznie wydaje udokumentowane przez niezależnych lekarzy (nie wchodzących w skład naszej MWF) publikacje z relacjami z uzdrowień, które mają miejsce na całym świecie. Spośród znanych mi osób z którymi osobiście się spotkałam znam kilka relacji. Wymienię tu może 3 najbardziej moim zdaniem interesujące. Jedna to młoda kobieta u której stwierdzono nowotwór złośliwy. Nie wyraziła zgody na proponowaną terapię (o szczegóły nie pytalam). Wkrótce przystąpiła do Koła Przyjaciół B.Groeninga. Po upływie pół roku zrobiła badania kontrolne i ku zaskoczeniu własnym i lekarzy nie stwierdzono obecności choroby. Druga osoba, częściowy paraliż wskutek wylewu , wózek inwalidzki, po ok. roku pojechała do Austrii w Alpy, gdzie zjechało się ok. 700 przyjaciół z całego świata. Tam paraliż częściowo ustąpił i mogła już chodzić o kulach. W przeciągu roku znów pojechała na taki zjazd i wróciła pełnosprawna. Widziałam ją i nigdy bym nie uwierzyła, że była sparaliżowana. I jeszcze jeden przypadek. Polak, spotkałam go na zjeżdzie w Chicago. Zdiagnozowano u niego nadczynność tarczycy. Przez długi czas (prawie rok)brał leki, ale nie skutkowały, nawet w zwiększonych dawkach. Po przystąpieniu do Koła w krótkim czasie poczuł się dobrze. Kolejne badania rutynowe nie wykazały nadczynności tarczycy, a guzki znikły i tarczyca powróciła do normalnych rozmiarów. Medycznie - stwiedzono, że ten przypadek (uzdrowienie) nie ma uzasadnienia medycznego, gdyż leki nie skutkowały, a do końca ich nie brał.
Oczywiście, nie wszyscy doznają uzdrowień natychmiast, niektórzy dopiero po kilku, kilkunastu miesiącach a nawet po kilku latach, a niektórzy wcale. Dlaczego? Na to składa się wiele czynników. Jest ich zbyt wiele i nie będę ich tutaj omawiać, ale jednym z nich jest wiara w skuteczność tego co robimy.
Re: Bruno Gröning Napisane: środa, 12 sty 2011, 18:02
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Osobiście odradzam , to nie tak ja z Bruno , to wygląda mi na teatr , biurokracja reklama pieniądz , pamiątki amulety , itd , to nie jest wysłannik energii Boskiej , ta tytułowa strona jest okej , ale świat za kurtyna daje dużo do myślenia , jeżeli jest jakaś energia czego nie wykluczam , to jest ulotna , i jedynie co u silniejszych zaznaczam może stymulować namiastkę poprawy itp .
Re: Bruno Gröning Napisane: środa, 12 sty 2011, 19:28
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Majestic napisał(a):
Osobiście odradzam , to nie tak ja z Bruno , to wygląda mi na teatr , biurokracja reklama pieniądz , pamiątki amulety , itd , to nie jest wysłannik energii Boskiej , ta tytułowa strona jest okej , ale świat za kurtyna daje dużo do myślenia , jeżeli jest jakaś energia czego nie wykluczam , to jest ulotna , i jedynie co u silniejszych zaznaczam może stymulować namiastkę poprawy itp .
Jeśli odnosi się to do Braco, odnoszę wrażenie, że Twoja opinia nie opiera się na solidnej informacji a raczej domysłach i jest zbyt pochopna, a także krzywdząca. Akurat w tym przypadku zrobiłeś to, co robiono (i nadal się robi) w odniesieniu do Bruno Groeninga
Spróbuję otworzyć nowy temat, właśnie o Braco o ile uda mi się tam zamieścić zebrane przeze mnie o nim informacje. Jeśli nie, powrócę jeszcze do tego tutaj.
Re: Bruno Gröning Napisane: środa, 12 sty 2011, 20:15
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sonia 33 jest to pochopne ale jest punkt odniesienia , skala ozdrowień , Bruno był wtedy czymś namacalnym , i nie chodziło o prawdziwy fakt uzdrowień bo było to oczywiste , a w tym przypadku niestety niema euforii nawet w tej stałej grupie pielgrzymów no i rzeka pieniędzy .Tu się robienie dobrego biznesu , Bruno leczy rzeczy nie uleczalne , a tu tego niema , stawiam jak wspomniałem jakieś szczątkowe energie i auto- sugestie , i gdzieś to musi zadziałać .Oczywiście wolałbym się mylić ???
Re: Bruno Gröning Napisane: środa, 12 sty 2011, 20:28
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Majestic uważam, że w tej sprawie wypowiadasz się zbyt pochopnie i opierając się tylko na domysłach. Zapraszam zatem do nowo przezemnie otwartego tematu "Braco - Niezwykły dotyk mocy. Za chwilę wkleję tam resztę art. o nim.
Re: Bruno Gröning Napisane: środa, 12 sty 2011, 20:43
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Już tam bylem :o :lol:
Re: Bruno Gröning Napisane: środa, 12 sty 2011, 20:47
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Przed chwilą dodałam tam więcej informacji.
Re: Bruno Gröning Napisane: środa, 12 sty 2011, 21:25
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jak znajdę coś szczególnego to też zamieszczę,Sonia 33.
Re: Bruno Gröning Napisane: poniedziałek, 31 sty 2011, 22:18
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
A co myślicie o tym? http://www.youtube.com/watch?v=QavqT3_fHn4
Ostatnio edytowano poniedziałek, 31 sty 2011, 22:20 przez Sonia33, łącznie edytowano 1 raz
Re: Bruno Gröning Napisane: środa, 2 lut 2011, 17:55
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Znam coś nie coś, ponoć całkiem dobrze uzdrawiał , ciekawe co po sobie zostawił ?
Re: Bruno Gröning Napisane: środa, 2 lut 2011, 18:00
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 sty 2018, 18:39

0
Nadmieniam, że temat jest o Bruno Groningu, a nie o proroku XX wieku czyli Williamie Marrion Branhamie. Jeśli chcecie załóżcie nowy wątek o tej osobie. Od teraz proszę pisać odnośnie osoby Bruna Groninga.
Strona 1 z 2 [ Posty: 36 ]

*1 2 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Niezwykli Ludzie