Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot], Avatar użytkownika Papillon
92f5e0967e84af5c33726fd4cf546bb6
LIVE-STREAM FN Data następnego streamu zostanie wkrótce podana
brak nowych PW
92f5e0967e84af5c33726fd4cf546bb6
Strona 4 z 8 [ Posty: 225 ]

*< 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 22 cze 2017, 05:24
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 4 lis 2017, 02:08

0
Łoooo matko i córko...ależ to epicko wygląda. :shock:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 22 cze 2017, 05:29
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 6 lis 2017, 09:13

0
ta muzyka aż mi się łezka zakręciła , super.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: poniedziałek, 26 cze 2017, 18:55
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Strasznie mi się ten plakat podoba:

Obrazek

Ciekawi mnie jak to się wszystko skończy. Wiesz co myślę? Myślę, że finalnie na tronie zasiądzie ktoś w rodzaju Sansy. Niestety, ale wydaje mi się, że Daenerys umrze :cry:

A tak w ogóle nie będzie ostatniego sezonu za rok. Będzie dopiero za 2 lata, w 2019r. - dlatego, że zdjęcia do nowego sezonu zaczynają dopiero zimą (śnieg im jest potrzebny i zimowy krajobraz, bo cały ostatni sezon ma się skupić na wojnie z Wędrowcami).

PS. Śliczna składanka wszystkich kawałków. Ścieżka dźwiękowa Daenerys jest po prostu obłędna. Mistrzostwo nad mistrzostwa.

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=4x0a5hDXOxk

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 27 cze 2017, 11:41
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Gra o tron jest tak nieprzewidywalna że ja bym się nie zdziwił jakby na tronie zasiadł

Obrazek

Sokrates
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 27 cze 2017, 12:32
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Cytuj:
Gra o tron jest tak nieprzewidywalna że ja bym się nie zdziwił jakby na tronie zasiadł

Ja się mocno zdziwię, jeśli on w ogóle przeżyje do końca tego sezonu. Baelish to chodzący trup, tylko jeszcze o tym nie wie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 1 lip 2017, 11:52
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Odkryłem pewną rzecz. Zauważyłem, że Daenerys w poszczególnych sezonach zmienia się kolor oczu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 1 lip 2017, 12:02
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
:shock: na lepsze ?

Sokrates
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 1 lip 2017, 12:07
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
sirAzgar napisał(a):
:shock: na lepsze ?

Wszystkie są najlepsze, więc trudno mi powiedzieć.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: poniedziałek, 3 lip 2017, 19:11
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
kurde właśnie doczytałem, premiera nowego sezonu będzie o 3 w nocy :(

Sokrates
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: poniedziałek, 3 lip 2017, 19:14
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
sirAzgar napisał(a):
kurde właśnie doczytałem, premiera nowego sezonu będzie o 3 w nocy :(

Tak, zawsze tak było. W niedzielę zawsze o 3 w nocy w Polsce była premiera nowego odcinka, a potem o 20 w poniedziałek powtórka. Ja jeszcze nie wiem, czy ten nowy sezon obejrzę. Prawie na pewno zabiją Daenerys, może jeszcze nie w tym, ale już na pewno w ostatnim sezonie...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: poniedziałek, 3 lip 2017, 19:37
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
obejrzysz bo nie wytrzymasz, ja cię zachęcę (bez spojlerowania) . No jak nie dokończyć ulubionego serialu, profanacja :) Ja już się jakoś zaczynam ekscytować i liczyć dni.

Sokrates
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 11 lip 2017, 05:34
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
sirAzgar napisał(a):
Ja już się jakoś zaczynam ekscytować i liczyć dni.

A ja policzyłem dziś odcinki, a właściwie ich tytuły i ta... już to widzę, jak moja Daenerys dożyje do końca serialu...
Praktycznie cały nowy sezon jest o Daenerys patrząc po tytułach. Nie zrobili by tego tak, gdyby nie mieli zamiaru Jej potem uśmiercić.
Poza tym, Snowa przecież drugi raz nie zabiją, bo jakby nie patrzeć, to on już jest martwy, Arya wiadomo, że przeżyje, bo Martin tak powiedział, Sansa nikogo nie obchodzi, więc kto zostaje? No właśnie... Zresztą z książki by tak wynikało, że jedno z głównych bohaterów raczej będzie musiało umrzeć, a głównych bohaterów jest dwoje, z czego jeden technicznie rzecz biorąc jest już martwy od końca 5 sezonu. Czarno więc to widzę.
W ogóle ja to nie wiem, dlaczego ludzie wszędzie Jej tak nie lubią, gdzie bym nie patrzył po jakiś stronach, czy forach czasem, to wszędzie jest "zabić Daenerys!". Nawet w cholernych komentarzach na cholernym YT...no normalnie, aż, ehh.... :?

PS. Dopiero się skapnąłem, że w pierwszym poście otwierającym ten temat ponad rok temu posadziłem na tronie właśnie Ją... :roll:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 16 lip 2017, 10:54
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
No to co, dzisiaj o 3 w nocy się zaczyna nowy sezon...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: poniedziałek, 17 lip 2017, 03:11
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
4 rano... Jednak obejrzałem... nic więcej nie napiszę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: poniedziałek, 17 lip 2017, 07:39
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
ja też obejrzałem , jednak napiszę że się nie zawiodłem, wręcz przeciwnie, pięknie znowu to pociągnęli

Sokrates
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 20 lip 2017, 20:02
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
Cercei narobila sobie tyle wrogow ze praktycznie nie ma sojusznikow, za to wielu chetnych jest na jej zycie. To raczej ona bedzie musiala walczyc zeby przetrwac i bedzie zdolna walczyc o przetrwanie jesli chodzi o umiejetnosci. Zabija ja ktorys z 2 braci, no i Arya sie wybiera, z calkiem wyuczona zabijania

The truth is out there
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 20 lip 2017, 20:07
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Argon napisał(a):
Cercei narobila sobie tyle wrogow ze praktycznie nie ma sojusznikow, za to wielu chetnych jest na jej zycie. To raczej ona bedzie musiala walczyc zeby przetrwac i bedzie zdolna walczyc o przetrwanie jesli chodzi o umiejetnosci. Zabija ja ktorys z 2 braci, no i Arya sie wybiera, z calkiem wyuczona zabijania

Jednego sojusznika ma - Eurona (a ten ma całkiem niezłą flotę i niezły psychol jest, pasowaliby do siebie).
Jest jeszcze jedna możliwość, bo to by było zbyt proste, gdyby wszystko skończyło się na szturmie, przejęciu władzy przez Daenerys i na zabiciu Cersei. Jest jeszcze opcja, że wszyscy mogą ze sobą wejść w sojusz w kontekście przyszłej wojny (a Snow do takiego sojuszu będzie dążył, jego nie interesuje wojna o koronę, tylko z umarlakami). Więc to wszystko może być jeszcze bardziej pogmatwane, bo gdyby iść prostą drogą to wszystko wyglądałoby tak:

- Wpada Daenerys razem z ekipą i dziękuję - już was nie ma.
Siły ma przecież miażdżące. To by było za proste jak dla mnie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 20 lip 2017, 20:11
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
szczyglis napisał(a):
Jednego sojusznika ma - Eurona (a ten ma całkiem niezłą flotę i niezły psychol jest, pasowaliby do siebie).

To ten co mu wypomniala siedzac na tronie, ze wielu umow nie dotrzymal? a jednoczesnie ma flote tysiaca statkow?
akurat tej postaci nie rozgryzlem jeszcze z genealogii rodow - imiona sie przeplataja

The truth is out there
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 20 lip 2017, 20:16
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Tak, ten. W ogóle Euron w książce to psychopata taki, że Joffrey i Ramsey razem wzięci to przy nim niewinne dzieci. Właściwie to największy przekozak ze wszystkich. W serialu jest mocno spłycony (choć widzę, że od 7 sezonu już to nadrabiają - audiencja u Cersei była świetna), ale w książce to jest naprawdę kawał sukinkota. To jest brat Balona (tego siwego króla wysp, którego zrzucił z mostu i przejął po nim władzę).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 20 lip 2017, 20:18
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
No to zajebisty sojusznik. Pojdzie w kazda strone byle mu sie oplacalo
Cersei moze miec w nim i wielkiego sojusznika i wielkiego wroga. Z takimi trzeba sie mocno liczyc

The truth is out there
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 20 lip 2017, 20:36
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Wroga raczej na pewno w nim mieć nie będzie, bo jemu zależy na tronie razem z nią (proponował jej zresztą ożenek). Sojusznika na pewno, zwłaszcza, że mają tego samego wroga - dwóch/dwoje z jego rodu uciekło kradnąc statki i dołączyło do Daenerys. Będzie chciał to odbić i coś mi się wydaje, że tym prezentem to może być właśnie któreś z nich.

A co do tego, że brat zabije Cersei to może być różnie, bo ten motyw z przepowiednią istnieje jedynie w książce. W serialu to zostało całkowicie wycięte podczas tej retrospekcji z chatką w lesie.

PS. Mnie to w ogóle najbardziej ciekawi co innego - jak oni kurde wyrównają dysproporcje w siłach?
Bo Daenerys naprawdę jest tak wyposażona, że mogłaby zdobyć całe to Westeros kilka razy pod rząd i jeszcze by Jej zostało wojska. Tego się nie da przegrać, w dodatku to jest roboty na wejście i wyjście i to nawet bez ataku z powietrza. Coś musi się stać, że Jej siły się pomniejszą, żeby ta walka w ogóle miała sens, bo to jest na chwilę obecną akcja na 5 minut i cała stolica jest zdobyta przez Daenerys.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 20 lip 2017, 20:41
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
to bedzie temat na wiele odcinkow
osobiste posuniecia, zagrania, bitwy, dyplomacje

The truth is out there
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 20 lip 2017, 20:50
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
No to na pewno, ale do bitwy i tak prędzej, czy później dojdzie, a na chwilę obecną to trochę wygląda tak jakby milionowa armia miała walczyć z harcerzami w lesie. Taki jest mniej więcej rozstrzał w siłach obu stron. A no i do Daenerys na 100% dołączy jeszcze Snow, a ze Snowem cała Północ i to już będzie bitwa w stylu "Cersei vs. reszta świata". Może smoka któregoś Jej ktoś zabierze, albo ktoś Ją zdradzi?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 20 lip 2017, 22:08
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Podobno jeden ze smokow ma byc zabity i wskrzeszony przez krola Armi Umarlych ale rozne tam rzeczy "podobno" maja sie zdarzyc wiec trzeba filmy ogladac bo sami aktorzy przyznaja, zeby nie bylo wyciekow ze scenariusza to sa wtajemniczani w role na ostatnia chwile

The truth is out there
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 20 lip 2017, 22:20
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Przecież Ona biedna by mi się zapłakała na śmierć, jakby Jej smoka ubili, a już w dodatku, gdyby to na Drogona trafiło... :(

Ale zakładając taki czarny scenariusz, to zostają jeszcze dwa, gorzej jednak jak tamten by wytłukł te dwa pozostałe, albo zamiast ziać ogniem zaczął zamrażać wszystkich z powietrza. To mógłby być istotnie problem. Ale to tutaj już mówimy o wojnie z umarlakami, a nie o wojnie z Cersei. Chyba, że Cersei z tym swoim maestrem wymyślą jakąś "wyrzutnię rakiet" na smoki (a pomysłowa to ona jest i mocno "wybuchowa" też), ale nawet jeśli, to poza smokami zostaje niemałe wojsko (minus straty w okrętach po zapewne starciu z Euronem). Nie wiem jak to rozwiążą i póki co nie chcę wiedzieć.

PS. Nie wiem, czy wiesz, ale co do tego wyciekania, to się to już nie tyczy obecnego sezonu, bo... wycieknięty jest cały scenariusz 7 sezonu i to już od października tamtego roku. Ponoć potwierdzony, ale ja takich rzeczy nawet nie tykam. Wolę nie znać fabuły całości, mimo, iż mi w tym wszystkim zależy tak naprawdę tylko na Daenerys (a tego, że Jej się uda ich tam teraz wszystkich pozamiatać to jestem pewien na 100% bez sugerowania się żadnymi wyciekami).

Obrazek

Gorzej może być później, gdy już ten tron odzyska, bo dopiero wtedy czeka Ją prawdziwa wojna, ale to już raczej dopiero w następnym, ostatnim sezonie, w którym nie wiem dlaczego, ale ciągle mi się wydaje, że coś Jej się złego stanie, bo to by było zbyt piękne, gdyby to wszystko miało się dobrze zakończyć... :cry:

PPS. Z innej beczki - ktoś poza mną zauważył co to była za chatka, w której zatrzymał się Ogar i dlaczego pochował ciała tych 2 martwych lokatorów?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 21 lip 2017, 11:40
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
dla mnie jest jedna możliwość utraty wojska przez Daenerys, INNI

Sokrates
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 21 lip 2017, 11:51
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
sirAzgar napisał(a):
dla mnie jest jedna możliwość utraty wojska przez Daenerys, INNI

Tyle, że to dopiero w następnym sezonie bardziej, a w obecnym będzie miała miejsce raczej wojna z Cersei, więc to chyba odpada na ten moment, bo po co miałaby iść teraz za Mur? Snow tam pójdzie, bo było to widać na trailerze, ale przecież nie Ona.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 21 lip 2017, 11:54
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
no to żelaźni ludzie jeszcze zostali

Sokrates
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: poniedziałek, 24 lip 2017, 10:40
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
No to wykrakałem o tym uszczupleniu sił. Moja Danusia już się pożegnała z okrętami i prawdopodobnie pożegna się ze smokami... :?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Gra o Tron - ktoś?coś? [SPOILER ALERT] Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 28 lip 2017, 17:45
Antybristler
reputacja poprawna
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 12 lis 2017, 16:14

0
Mnie urzekło przejście ze sceny obierania ziomka z łuszczycy do sceny z jedzeniem.

Obrazek
Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy, bez ektoplazmy mniej ektoplazmowy, bez orbów mniej orbowy, bez Cameroonów mniej cameroonowy, a bez tajemniczych śnieżnych kul mniej tajemniczośnieżnokulowy...
Ostatnio edytowano poniedziałek, 31 lip 2017, 12:42 przez szczyglis, łącznie edytowano 4 razy
Powód: Odspoilerowałem
Strona 4 z 8 [ Posty: 225 ]

*< 1 2 3 4 5 6 7 8 >

POKŁAD GŁÓWNY HYDEPARK - dla każdego i o wszystkim!