Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
20aa954c8a0eb256a1a318001474a8e1
20aa954c8a0eb256a1a318001474a8e1
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
ZAGADKOWE 'OGNISTE COŚ' ZA CZŁOWIEKIEM NA ZDJĘCIU Napisane: środa, 29 sie 2018, 07:20
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
piątek, 16 lis 2018, 04:47

0
ZAGADKOWE 'OGNISTE COŚ' ZA CZŁOWIEKIEM NA ZDJĘCIU

Dostaliśmy zagadkowe zdjęcie, które na pierwszy rzut oka nie zawiera niczego ciekawego, ale po chwili można dostrzec coś wyjątkowego, co jest za mężczyzną na pierwszym planie. Fotografia została przysłana do nas z Wielkiej Brytanii. Poniżej tekst, który był dołączony do zdjęcia.

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Monday, August 27, 2018 9:28 PM

To: FN

Subject: Dziwny punkt na zdjęciu.

Witaj Fundacjo!

Mam na imię [dane do wiad. FN], od wielu lat mieszkam w UK. Kilka tygodni temu, znajomy Anglik podczas spotkania w pubie...Obrazek

Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/zdjecie-dni ... jeciu.html

DATA PUBLIKACJI: Środa, 29 sierpień 2018 08:20:23 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: Środa, 29 sierpień 2018 08:20:23
Re: ZAGADKOWE 'OGNISTE COŚ' ZA CZŁOWIEKIEM NA ZDJĘCIU Napisane: sobota, 1 wrz 2018, 10:23
Kasdeja

reputacja poprawna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
sobota, 10 lis 2018, 07:06

0
Czemu nie mogę dodać komentarza?
Re: ZAGADKOWE 'OGNISTE COŚ' ZA CZŁOWIEKIEM NA ZDJĘCIU Napisane: sobota, 1 wrz 2018, 10:41
Kasdeja

reputacja poprawna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
sobota, 10 lis 2018, 07:06

0
"Nie jest z tego świata"... 100% pewniak...Chwalą się informatykami w zespole, profesjonalnym oprogramowaniem a analiza kończy się na powiększeniu zdjęcia i zrobieniu wycinka... Mi wystarczą 3 aplikacje do grafiki na..smartfonie i zjadam ten wasz profesjonalizm na starcie.
Szanowna pani, bo pewnie zagląda pani na stronę, może i forum, poświęcę pani więcej czasu niż "niedzielni badacze".
Od razu wziąłem zdjęcie na warsztat i zauważyłem kilka ciekawych rzeczy.
W tle mamy autko Corsę D. Gdy się dokładniej przyjrzeć to po prawej stronie "płomienia" jest część która nie jest samochodu. Ma inny kolor, kształtem nie pasuje do tego auta i jest za daleko w prawo. Auto kończy się chwilę wcześniej. Narzuciłem najbardziej pasujące zdjęcie Corsy na oryginał co obrazuje dosyć dokładnie o co mi chodzi.
Druga sprawa. Po dokładniejszej obróbce widać więcej szczegółów. Na drugim zdjęciu widzimy zaznaczony jedynką kawałek niby samochodu, a dwójką coś jakby rozwiewane włosy? Czy nie wygląda to jak pani która siedzi trochę prawą stroną, trochę tyłem i patrzy się do góry? A jedynka to jakby kołnierzyk koszuli? Nie znajduje się też przy samochodzie bo rzucałaby cień, odbijała się w szybie i klapie. Tak, uważam to za całkowicie materialną rzecz.

Obrazek

Obrazek
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Zdjęcie Dnia