Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
0e2c636b225f23aa60c2689e2de7d5de
0e2c636b225f23aa60c2689e2de7d5de
Strona 53 z 55 [ Posty: 1629 ]

*< 1 ... 50 51 52 53 54 55 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Islamizacja Napisane: środa, 13 wrz 2017, 12:16
Deus

reputacja bardzo dobra
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 4 cze 2018, 21:06

0
http://www.rp.pl/Plus-Minus/309079940-P ... .html#ap-1
Re: Islamizacja Napisane: sobota, 16 wrz 2017, 17:33
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

0
http://www.m.pch24.pl/francja--mezczyzna-zaatakowal-mlotkiem-dwie-kobiety--podczas-napasci-krzyczal-allahu-akbar,54670,i.html
Francja: mężczyzna zaatakował młotkiem dwie kobiety. Podczas napaści krzyczał „Allahu Akbar"
Re: Islamizacja Napisane: niedziela, 29 paź 2017, 01:12
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lis 2018, 13:36

0
Wiecie co? My tego już nie dożyjemy, ale... tak sobie myślę, że tamta kultura to jednak finalnie zwycięży. Nie dziś, nie jutro, nie pojutrze - ale ogólnie. A wiecie czemu?
A popatrzyłem sobie na najbliższe plany Arabii Saudyjskiej i wiecie co? To są jednak geniusze. My już nie mamy z nimi startu (w sensie reszta świata). Oni już wygrali i zrobili w konia cały świat. Właśnie szykowana jest inwestycja za co najmniej 500 miliardów dolarów - chyba największa u nich w historii. Zaczynają budować mega-miasto rodem z przyszłości. A wiecie po co? Bo wiedzą, że powoli kończy się ropa i taki też jest cel - wybudować najbardziej przyszłościowe miasto jakie tylko się da, które będzie całkowicie uniezależnione od ropy naftowej.

Zresztą sami o tym mówią (i wcale z tym nie żartują):
Cytuj:
Metropolia nazwana Neom ma powstać na wybrzeżu Morza Czerwonego, niedaleko granicy z Jordanią. Nowe megamiasto w przyszłości ma zajmować powierzchnię ponad 25 tysięcy kilometrów kwadratowych. Wszystkie procesy i usługi w NEOM będą w pełni zautomatyzowane tak, aby miasto stało się najbardziej efektywnym miejscem na świecie. Pierwszy etap ma być gotowy już za 8 lat. Miasto przyszłości ma korzystać jedynie z odnawialnych źródeł energii, a transport mają ułatwiać autonomiczne samochody i drony. Zaletą ma być położenie: w pobliżu Jordanii, Izraela i Egiptu. W taki sposób następca tronu przygotowuje kraj na erę bez ropy naftowej.
http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/arabia- ... 84447.html

Czyli będzie to tak - w momencie, gdy skończy się ropa i świat będzie miał gigantyczny problem ze wszystkim (bo wszystkiego do tego czasu na inne źródła energii nie przestawimy, o ile w ogóle jakiś mały procent) tam będzie sobie hulać w najlepsze w pełni wystarczalny kraj bez żadnych problemów. My będziemy się cofać, a oni będą się rozwijać. W dodatku powysyłali sobie wszystkich problematycznych ludzi na urlopy do Europy, żeby w przyszłości w swojej okolicy mieć spokój. Czyli - tu będzie kocioł, wszędzie będzie kocioł, a tam - w tym samym czasie, na pustyni w najlepsze rozwijać będzie się gigantyczna metropolia wyglądająca niczym z filmu science-fiction, wyposażona we wszystko co najnowocześniejsze, w której wszystko robić będą za nich roboty. I wszystkim tym rządzić będą Araby.

No po prostu masterplan. Jednym słowem: szach mat "nie-allahowi ateiści".

Pamiętacie jak kiedyś gadaliśmy, że kiedyś im się ukróci, bo skończy się ropa? No to teraz możemy tylko usiąść i się ze swojej naiwności pośmiać.
Araby - reszta świata - 1:0.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Islamizacja Napisane: niedziela, 29 paź 2017, 09:16
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
Ropy Arabom zabraknie moze dopiero za 100 lat
Arabia Saudyjska ma okolo 40 miliardow ton ropy a wydobywa jakies 300 mln ton ropy rocznie

Kuwejt ma okolo 15 miliardow ton ropy a wydobywa jakies 100 milionow ton ropy rocznie.

Oni sie obawiaja spadku cen i zapotrzebowania na rope w zwiazu z rozwojem aut elektrycznych, bo nic innego nie maja. Bez ropy i gazu te kraje zamienia sie z powrotem w pustynie jaka wczesniej byly. Kuwejt 70 lat temu t o bylo troche namiotow i wielbladow.
W ichnich szkolach to tylko nauka koranu i nic wiecej przydatnego, obywatele nie umieja praktycznie nic

Cala te rope wydobyc i przetworzyc musza "niewierni", tak samo zaprojektowac te wielkie wiezowce, odsalarnie wody morskiej

The truth is out there
Re: Islamizacja Napisane: niedziela, 29 paź 2017, 11:52
Noel
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 14 paź 2018, 21:43

0
Cytuj:
Czyli będzie to tak - w momencie, gdy skończy się ropa i świat będzie miał gigantyczny problem ze wszystkim (bo wszystkiego do tego czasu na inne źródła energii nie przestawimy, o ile w ogóle jakiś mały procent) tam będzie sobie hulać w najlepsze w pełni wystarczalny kraj bez żadnych problemów.

Myślę, że będzie tak, że USA ich wcześniej wyzwolą i zagarną tą ropę i miasto. Dziwne, że jeszcze ich nie wyzwolili.
Re: Islamizacja Napisane: niedziela, 29 paź 2017, 17:22
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Noel napisał(a):
Myślę, że będzie tak, że USA ich wcześniej wyzwolą i zagarną tą ropę i miasto. Dziwne, że jeszcze ich nie wyzwolili.

A z jakiej to niby racji USA miałaby "wyzwalać" Arabię?

Argon napisał(a):
Ropy Arabom zabraknie moze dopiero za 100 lat
Arabia Saudyjska ma okolo 40 miliardow ton ropy a wydobywa jakies 300 mln ton ropy rocznie
Kuwejt ma okolo 15 miliardow ton ropy a wydobywa jakies 100 milionow ton ropy rocznie.
Oni sie obawiaja spadku cen i zapotrzebowania na rope w zwiazu z rozwojem aut elektrycznych, bo nic innego nie maja. Bez ropy i gazu te kraje zamienia sie z powrotem w pustynie jaka wczesniej byly. Kuwejt 70 lat temu t o bylo troche namiotow i wielbladow.
W ichnich szkolach to tylko nauka koranu i nic wiecej przydatnego, obywatele nie umieja praktycznie nic
Cala te rope wydobyc i przetworzyc musza "niewierni", tak samo zaprojektowac te wielkie wiezowce, odsalarnie wody morskiej

Nie zgodzę się z Tobą. Nie zamienią się w pustynię. Nie bardzo chyba rozumiesz na czym polega cała ta obecna gigantyczna inwestycja. Ta metropolia będzie w pełni samowystarczalna, technologie jakie tam zaprzęgną do pracy będą pracować same na siebie. Żaden biały człowiek nie będzie im już do niczego potrzebny - pracować będą maszyny i bez problemu to wszystko da się opracować w ciągu 100 lat w sposób taki, że po tym czasie Arabowie będą się mogli śmiać ze wszystkich tych "niewiernych", którzy w pocie czoła zapracowali dla nich na lepszą przyszłość.

Re: Islamizacja Napisane: niedziela, 29 paź 2017, 17:40
Noel
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 14 paź 2018, 21:43

0
Cytuj:
A z jakiej to niby racji USA miałaby "wyzwalać" Arabię?

bo taki mają zwyczaj
a benzyna w USA musi być tania
Re: Islamizacja Napisane: niedziela, 29 paź 2017, 18:03
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Akurat Szczyglis sam sie intersowalem wyjazdem nad Zatoke Perska aby sobie zarobic, pisywalem z Polakami co pracuja w tych krajach. Mam znajomego co pracowal w Qatar Petrolium a potem w Arabi Saudyjskiej, to tylko kasa go tam trzyma a juz by mial noz w plecach.

The truth is out there
Re: Islamizacja Napisane: poniedziałek, 13 lis 2017, 16:12
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Uchodźca z Syrii zgwałcił kucyka w mini zoo w Berlinie. Na oczach dzieci.

https://wpolityce.pl/swiat/366776-uchodzca-z-syrii-zgwalcil-kucyka-w-mini-zoo-w-berlinie-na-oczach-dzieci-czegos-takiego-u-nas-wczesniej-nie-bylo
Re: Islamizacja Napisane: poniedziałek, 13 lis 2017, 17:03
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
:( mnie już nic nie zdziwi, ale widać efekt jak to przychodzi 100 tyś chłopa i 200 kobiet, to czemu się dziwić że nie ma gdzie się wyżyć

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Islamizacja Napisane: poniedziałek, 13 lis 2017, 17:06
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Sa nagrania seksu z rura wydechowa samochodu posrod takich "wybitnych inzynierow" z Afryki

a tydzien temu w jednej angielskiej szkole dali zadanie dzieciakom napisania pracy domowej o przejsciu na islam

The truth is out there
Re: Islamizacja Napisane: poniedziałek, 13 lis 2017, 19:34
Kejti8
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
sobota, 25 lis 2017, 06:37

0
Czytam, co tu piszecie i pewnie za momencik posądzicie mnie o jakieś związki z KGB, ale czy nie sądzicie, że takie przypadki są celowo uwydatniane, tak aby tworzyć niepotrzebne stereotypy?

Pozdrawiam serdecznie :)
Re: Islamizacja Napisane: poniedziałek, 13 lis 2017, 20:15
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Kejti8 napisał(a):
Czytam, co tu piszecie i pewnie za momencik posądzicie mnie o jakieś związki z KGB, ale czy nie sądzicie, że takie przypadki są celowo uwydatniane, tak aby tworzyć niepotrzebne stereotypy?

Ja tak sądzę, ale raczej jestem tutaj w mniejszości. ;)
Re: Islamizacja Napisane: poniedziałek, 13 lis 2017, 20:39
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Kejti8 napisał(a):

Pozdrawiam serdecznie

Kejti8 z tego co wiem w Niemczech na sylwestra to media postanowiły tego stereotypu nie powielać. Ile kobiet zgłosiło wtedy się na policję, a oni chcieli ukryć masowe molestowania i gwałt. Jeśli się nie chce mówić o prawdzie tylko trzeba od sąsiadów którzy byli za granicą dowiadywać się że w takiej Szwecji to robi się tragedia, a medialnie widzimy piękny bezpieczny bogaty kraj. To jak to nazwać. Ja chciałbym usłyszeć zwykłą ludzką prawdę o tym co się dzieje, nie lubię jak ktoś stara się mnie okłamywać dla jakiejś idei multi kulti skoro ona jednak się nie sprawdza.
Co to dla ciebie jest stereotyp? Skoro dzieją się takie rzeczy, to trzeba milczeć bo to nie prawda ?
Chyba jesteś z KGB :) (oczywiście żartowałem)

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Islamizacja Napisane: poniedziałek, 13 lis 2017, 22:15
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Powstawanie stereotypu nie opiera się na jednostkowym przypadku.
Stereotyp Polaka złodzieja samochodów w Niemczech nie powstał po kradzieży jednego auta.

Stereotyp "kochanka parzystokopytnych" również nie powstał ze względu na jeden odosobniony przypadek.Zresztą ten stereotyp już istniał jeszcze przed najazdem nachodźców do Europy.
Re: Islamizacja Napisane: poniedziałek, 13 lis 2017, 22:35
Bożydar
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 30 kwi 2018, 17:05

0
Kejti8 napisał(a):
Czytam, co tu piszecie i pewnie za momencik posądzicie mnie o jakieś związki z KGB

I CIA i szkołą frankfurcką i BND i GW i NWO ;)

Kejti8 napisał(a):
czy nie sądzicie, że takie przypadki są celowo uwydatniane, tak aby tworzyć niepotrzebne stereotypy?

Stereotypy? Oj Kejtuś Kejtuś, masz jeszcze małą wiedzę o tej kulturze ;)

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=m9K68b2rd7E

Na poważnie, to według mnie w tych przypadkach chodzi tylko o sensację i pieniądze. Na hasłach " potop islamski" itp. zgarnia się więcej wyświetleń. No chyba, że medium jest ustawione ideologicznie w lewo, to z drugiej strony będzie ukrywać i przeinaczać prawdę...

"Tygrys?! W Afryce?! Może uciekł z zoo…"
Monty Python
Ostatnio edytowano poniedziałek, 13 lis 2017, 23:16 przez szczyglis, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Naprawiłem Ci link do YT. Należy się mysz pińćdziesiąt.
Re: Islamizacja Napisane: poniedziałek, 13 lis 2017, 23:27
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Kejti8 napisał(a):

Kejti, teraz to chyba bardziej FSB, bo KGB to już nie ma, a co do stereotypów - to nie biorą się przecież one z powietrza.

Chociaż...czasami...

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=B9eRcv52x8Y

Tzw. życie na krawędzi... :roll:

Re: Islamizacja Napisane: wtorek, 14 lis 2017, 09:32
Tassador
reputacja bardzo dobra
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 8 lis 2018, 00:40

+2
Ja tam widzę trzech kosmitów na Marsie. Jednemu utkwiła noga (macka) w szczelinie a koledzy próbują mu pomóc ;P hehe
Re: Islamizacja Napisane: wtorek, 14 lis 2017, 10:53
Deus

reputacja bardzo dobra
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):

0
szczyglis napisał(a):
z powietrza

Właśnie, z powietrza to "najfajniejsze" są takie zdjęcia...
W 13 sekundzie to chyba ta sama koza? ;)

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=hWuP6dmYOE0

Re: Islamizacja Napisane: wtorek, 14 lis 2017, 22:10
Kejti8
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
sobota, 25 lis 2017, 06:37

0
Bożydarze,
Bożydar napisał(a):
I CIA i szkołą frankfurcką i BND i GW i NWO

Jak na razie, do listy moich "grzeszków" doszło FSB ;)

Bożydar napisał(a):
Na poważnie, to według mnie w tych przypadkach chodzi tylko o sensację i pieniądze. Na hasłach " potop islamski" itp. zgarnia się więcej wyświetleń. No chyba, że medium jest ustawione ideologicznie w lewo, to z drugiej strony będzie ukrywać i przeinaczać prawdę...

Tak, to prawda. Powielanie tego typu stereotypów ma nie dość, że sprawić, iż wszyscy zostaną wrzuceni do jednego worka, a w dodatku ma wywoływać sensację. Czyż nie jest to manipulacja?

Zxc,
Zxc napisał(a):
Ja tak sądzę, ale raczej jestem tutaj w mniejszości.

Cieszę się :) Tzn. cieszy mnie to, że mimo bycia mniejszością są tutaj jeszcze inne osoby, uważające podobnie jak ja.

SirAzgarze,
sirAzgar napisał(a):
Kejti8 z tego co wiem w Niemczech na sylwestra to media postanowiły tego stereotypu nie powielać. Ile kobiet zgłosiło wtedy się na policję, a oni chcieli ukryć masowe molestowania i gwałt. Jeśli się nie chce mówić o prawdzie tylko trzeba od sąsiadów którzy byli za granicą dowiadywać się że w takiej Szwecji to robi się tragedia, a medialnie widzimy piękny bezpieczny bogaty kraj. To jak to nazwać.

Ale czy gwałty nie zdarzają się wszędzie? Jeśli jednak inne (np. prawicowe) media rozdmuchują taką sytuację, żeby następnie wysłać przekaz, iż wszyscy uchodźcy to gwałciciele, bo jakaś grupka osób napastowała kobiety, to czy nie jest to manipulacja? Mam ponadto koleżankę w Szwecji, która bardzo chwali sobie ten kraj. Wybacz SirAzgarze, ale relacje mojej koleżanki mają dla mnie o wiele większą wiarygodność, niż relacje Twoich sąsiadów, których nawet nie znam.

Stefanie,
stefan12 napisał(a):
Stereotyp "kochanka parzystokopytnych" również nie powstał ze względu na jeden odosobniony przypadek.Zresztą ten stereotyp już istniał jeszcze przed najazdem nachodźców do Europy.

Czy więc wszyscy Polacy to złodzieje samochodów? Napisałeś, że stereotypy nie wzięły się z niczego, ale czy dotyczą one teraz każdego Polaka? Jeśli jakaś grupka osób zapracowała sobie na taki, a nie inny wizerunek, to nie oznacza to wcale, iż wszyscy są tacy. Nie można umieszczać wszystkich w jednym worku i twierdzić, iż każdy jeden człowiek jest taki sam, a niestety do tego prowadzi szerzenie tego typu stereotypów.

Deusie, Szczyglisie,
szczyglis napisał(a):
Kejti, teraz to chyba bardziej FSB, bo KGB to już nie ma, a co do stereotypów - to nie biorą się przecież one z powietrza.

Chociaż...czasami...

Deus napisał(a):
Właśnie, z powietrza to "najfajniejsze" są takie zdjęcia...

Czy naprawdę uważacie, że strzelanie do ludzi jest fajne? Ja nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla takich działań.
Wszystkie te, wywołane tam wojny sprawiły właśnie, iż do europejskich krajów przybyły całe masy ludzi, którzy próbowali w jakiś sposób ustrzec się przed takimi właśnie "fajnymi" atrakcjami. Teraz, wszyscy umywają od tego rączki i udają, że nie jest to ich problem, z naszym krajem na czele. Niestety, ten świat pełen jest tego typu hipokryzji.

Pozdrawiam.
Re: Islamizacja Napisane: środa, 15 lis 2017, 00:05
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Kejti, nie przypominam sobie, aby Polska prowadziła jakiekolwiek działania militarne na Bliskim Wschodzie i w Afryce, a to zdaje się z tamtych terenów napłynęli do Europy "goście". Co my mamy z tym niby wspólnego? Jeśli kraje takie jak Niemcy, czy Szwecja oparły swoją politykę na przyjmowaniu ich do siebie to już ich sprawa, nie nasza. To jedno. Druga sprawa jest taka, że ja jakoś nie widziałem w tych tłumach kobiet i dzieci, a zamiast tego widziałem dobrze zbudowanych byczków z ajfonami przy pasach, rozumiem więc, że to właśnie ich masz na myśli pisząc "masy ludzi"?

Kolejna sprawa - te stereotypy. Moja Droga, ci ludzie wychowani są od małego w krajach takich, że taka koza to dla nich jedyna możliwość, żeby sobie ulżyć. To nie są sporadyczne przypadki, tylko ich sposób na życie, seks ze zwierzętami jest tam czymś normalnym i nie jest to żaden wymysł i żadna manipulacja. To jest po prostu ich kultura. Teraz co dzieje się dalej? Przyjeżdża taka delegacja do Europy i co widzi? Widzi na ulicy kobiety. To musi być szok! Nie beczą, nie są włochate, nie mają bród i ogólnie są jakieś takie o kilka rzędów wielkości bardziej wyględne, niż pierwsza lepsza owca zza płota. Jak myślisz, co się wtedy kotłuje takiemu gościowi w głowie, gdy widzi taką ładną Europejkę w krótkiej spódniczce na ulicy? Dla takiego gościa to jest jak jeden wielki harem - jak jeden wielki raj chętnych na wszystko dziewczyn (bo przecież wg nich, już samo nie owinięcie się od stóp do głów szmatami to jasny i wyraźny sygnał, że kobieta jest chętna, wszak w ich oczach bez tych wszystkich szmat jest ona już całkowicie rozebrana i stoi sobie tak z ochoczo wypiętym tyłkiem krzyczącym "bierz mnie!"). Następnie, jako że nauczeni są, że generalnie owiec i kóz nie pyta się o zdanie, tylko łapie za chabety i bierze w krzaki to potem mamy sytuacje takie, jakie mamy. To nie jest Kejti żadna teoria spiskowa, to nie jest żadna manipulacja prawicowych mediów, ani też żadne umywanie rączek. To jest po prostu rzeczywistość i to są fakty.

Sprawa ostatnia - z tym strzelaniem do ludzi. Nie wiem, czy zauważyłaś, ale nagranie jakie Deus zamieścił pochodzi z Apache'a, który bynajmniej zabawką dla dzieci nie jest - wręcz przeciwnie. AH-64 Apache to jeden z bardziej udanych śmigłowców bojowych produkcji Boeinga, będący na wyposażeniu m.in. armii USA. To jest sprzęt wojskowy i nie jest nigdzie wysyłany dla zabawy. Nagranie z kamery w śmigłowcu pochodzi z misji bojowej, a śmierć ponoszą na nim dżihadyści. Ci sami, którzy tak ochoczo lubią wysadzać się w powietrze na ulicach europejskich miast. Nagrany materiał pochodzi z prowadzonej na ich terenach wojny, zatem co innego ma robić ten śmigłowiec, jeśli nie eliminować wrogów? Oczywiście - zamiast tego mógłby zrzucić na nich karton pełen cukierków, batoników i pluszowych misiów, ale wydaje mi się, że trochę nie na tym jednak prowadzenie działań wojennych polega...

Re: Islamizacja Napisane: środa, 15 lis 2017, 02:14
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 10 wrz 2018, 20:29

0
Kozojebstwo u "ludzi ze wschodu" (zależnie od wersji - wszystkich z krajów wschodnich lub wszystkich arabów lub wszystkich muzułmanów niezależnie od pochodzenia) to taka legenda, coś jak Polacy zjadający łabędzie w angielskich parkach. Rzekomo powszechne, rzekomo akceptowane i niekaralne, rzekomo zezwolone gdzieś w Koranie tylko nikt nie wie w którym miejscu.

Bywa i tak...
Re: Islamizacja Napisane: środa, 15 lis 2017, 11:44
Deus

reputacja bardzo dobra
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):

0
Kejti8 napisał(a):
Ja nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla takich działań

No cóż, ja widzę.
Gdyby do nich nie strzelano, to oni strzelaliby do nas. To jest tak - Albo My Ich, albo Oni Nas.
Lepiej zwalczać zło w miejscu gdzie ono jest niż pozwolić na to by "przylazło" do nas i tu się wysadziło w tłumie na Dworcu Centralnym.
Ciekaw jestem co byś napisała gdyby w takim zamachu zginął ktoś tobie bliski?
Dlatego popieram takie działania. Ale to nie znaczy że popieram wszelkie działania militarne (np. Somalia).
Re: Islamizacja Napisane: środa, 15 lis 2017, 17:54
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

+1
Zaciekawiony, nie wzięło się to z niczego. Cały islam to jedna wielka seksualna dewiacja i nie zaprzeczysz temu. Począwszy od proroka Mahometa i jego perypetii, poprzez traktowanie kobiet jak pole uprawne (i stoi to jak byk w Koranie), a na raju wg islamu kończąc (wieczne szczęście w rajskim haremie złożonym z 72 dziewic, oczywiście tylko dla facetów). To jedno. Druga sprawa - sam dobrze wiesz, że tak naprawdę nie rządzi tam żaden Koran, tylko imamowie przedstawiający jego dostosowaną dla własnych potrzeb wersję, a odłamów jest wiele. Ruhollah Chomejni, czyli szyicki przywódca duchowy Iranu - https://pl.wikipedia.org/wiki/Ruhollah_Chomejni wydał za swojego życia książkę pt. "Tahrir al-Wasilah" - https://en.wikipedia.org/wiki/Tahrir_al-Wasilah, stanowiącą zbiór zasad i postępowania (taki ichniejszy "kodeks" oparty na jego własnej interpretacji prawa szariatu).
Stwierdził w niej, że seks ze zwierzętami jest wbrew pozorom dopuszczany, pod warunkiem, że "obiekt uczuć" zostaje później zabity. Amerykańskie drony też sobie tych wszystkich nagrań nie fabrykują, niejedna taka sytuacja została już uwieczniona przez Predatora latającego gdzieś np. nad Afganistanem. Uważasz też, że gdzieś w takiej Afryce nie gwałci się wszystkiego, co nie ucieka na drzewo i że później takich zachowań nie przynoszą oni do Europy? Uważasz to wszystko za mit?

PS. A o Polakach jedzących łabędzie w Londynie pierwsze słyszę.

Re: Islamizacja Napisane: środa, 15 lis 2017, 20:33
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
szczyglis napisał(a):
Cały islam to jedna wielka seksualna dewiacja i nie zaprzeczysz temu.

Za taką wypowiedź sam sobie powinieneś dać ostrzeżenie:

2.7 Dyskutuj na temat treści wypowiedzi innych Użytkowników, ale nie atakuj ich personalnie, nie odnoś się do ich cech charakteru, stopnia rozwoju umysłowego, przynależności do określonej rasy, grupy religijnej itp.

2.17 Nie zamieszczaj wypowiedzi szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nawołujących do przemocy, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność itp.

2.19 Każdy Użytkownik Forum ma prawo do własnych poglądów i własnego zdania, o ile nie narusza polskiego prawa, regulaminu Forum lub nie godzi w dobro osób trzecich.
Re: Islamizacja Napisane: środa, 15 lis 2017, 20:41
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
A tak Zxc to co konkretnie Szczyglis naruszyl?
Po prostu odpowiedzial Zaciekawionemu i podal zrodla.

Ja poszukalem sobie i w Hadisach jest taka Book of Menstruation w ktorej sa podane przepisy prawne wzgledem seksu, w w tym:
Cytuj:
Our companions have said that if the penile head has penetrated a woman's anus, or a man's anus, or an animal's vagina or its anus then it is necessary to wash whether the one being penetrated is alive or dead, young or old, whether it was done intentionally or absentmindedly, whether it was done willfully or forcefully.

https://wikiislam.net/wiki/Qur%27an,_Ha ... :Sexuality

The truth is out there
Re: Islamizacja Napisane: środa, 15 lis 2017, 20:57
Tassador
reputacja bardzo dobra
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):

+1
Zxc czyli o niczym nie można dyskutować nawet podając fakty ,,,,,,,,, ponieważ naruszasz czyjeś zdanie.
Zagalopowałeś się kolego , prawde należy a nawet trzeba mówić. Tu nie ma politycznej poprawności , nijakości dzisiejszych czasów.
Aleś dowalił do pieca z tymi punktami hehe jak kulą w płot.
Re: Islamizacja Napisane: środa, 15 lis 2017, 21:00
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Widzę, że polityczna poprawność obowiązuje tylko w jedną stronę.
Co byście powiedzieli, gdyby ktoś w równie niewybredny sposób opisał religię katolicką , podając linki i przykłady? ;)
Re: Islamizacja Napisane: środa, 15 lis 2017, 21:06
Tassador
reputacja bardzo dobra
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):

+1
Ależ lżą religie katolicką na wszystkie sposoby. Ilu katolików wyżyna łby ? I nie pisz o historii i mrocznych czasach bo sie ucywilizowaliśmy , a co z islamem?? gdzie ich chęć ucywilizowania ? dlaczego spierdzielają ze swoich krajów ? nie da sie buntu u swoich zrobić ? a jak spierdzielą do nas to chcą to samo bagno wprowadzać u nas. kropka
problem jest złożony i upuerdliwy
a kto tego nie widzi lub nie chce widzieć tolerancyjnie to skazany jest na zagładę

wpuść wilka do zagrody z owcami bo go inne wilki gryzły , ciekawe co sie stanie
Re: Islamizacja Napisane: środa, 15 lis 2017, 21:16
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Tassador napisał(a):
Ależ lżą religie katolicką na wszystkie sposoby.

Podaj proszę przykłady, Z TEGO FORUM.
Nie piszę wcale o historii. Jeśli nie wiesz co się współcześnie dzieje w kościele katolickim, to mało wiesz.
Strona 53 z 55 [ Posty: 1629 ]

*< 1 ... 50 51 52 53 54 55 >

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Tematy zgłoszone przez Załogantów