Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
ec603a12e6f951e97038a183495f97f2
ec603a12e6f951e97038a183495f97f2
Strona 21 z 22 [ Posty: 653 ]

*< 1 ... 18 19 20 21 22 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: wtorek, 14 cze 2016, 14:16
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 11 cze 2018, 15:22

0
To co Aleksandra i jej mąż przeżywali to dla nich to było realne. Bo dla nas to jest realne co my przeżywamy. Dla innych niekoniecznie. Kilkanaście lat temu zostałem zaproszony do Łodzi bo dziewczyna miała widzenia. Psychiatra po ludzku, lekarsko tłumaczy że to takie zwidy. Gdy spotkałem ją mówię jej co widzi. A ona nareszcie jest ktoś co wie o czym mówię. Po prostu miała taki wzrok który widział struktury energetyczne.I nie wykluczone że mąż Aleksandry posiada podobny wzrok. Tylko niekoniecznie te struktury są nastawione pozytywnie do nas. Czasami to sobie kpią z nas. Bo ludzie myślą że jak słyszą głos w głowie to od anioła lub Jezusa czy Boga. Nasza świadomość odbiera fale na częstotliwości 10 do - 24 metra. I każdy kto nadaje na tej częstotliwości jest odbierany jako anioł, Jezus, Bóg. Także na tej częstotliwości nadają czasami UFO. I mamy świadomość kontaktu którego nie było. Ale świadomość o tym jest.
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: wtorek, 14 cze 2016, 17:05
Niedźwiedź Janusz
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
No tak. Toż to logiczna konsekwencja. Przyjmując istnienie aniołów przyjmujemy w pakiecie istnienie ducha wujka Mirka, który może sobie robić jaja nie z tej ziemi, a dokładnie z zaświatów.

A tak na poważnie, to słyszę cały czas, gdy mowa o tych sprawach o wibracjach i częstotliwościach. Ja się pytam czego to wibracje czy częstotliwości. A no tak. Nikt nie odpowiada, bo wtedy można by prosto sprawdzić to i owo.

To całe bajanie o częstotliwościach jest po to, żeby brzmieć choć troszkę poważniej.

If You open Your mind don't let Your brain fall out
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: wtorek, 14 cze 2016, 17:17
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Pomijam już nawet fakt, że częstotliwość wyrażamy w hercach, a nie w metrach. To drugie to długość fali, ale nieważne - mi się wydaje, że to takie samo bajdurzenie jak u niektórych w przypadku fizyki kwantowej. Ot kilka technicznych zwrotów, które mają brzmieć poważnie i uwiarygodnić całą resztę. Taki pseudonaukowy koktajl. Zero zrozumienia tematu - ale przecież brzmi fajnie!

Ile to już tego mieliśmy przy okazji 2012?
Czego tam nie było? Od splątań kwantowych, na szybkiej zmianie polaryzacji biegunów kończąc.
A po drodze jeszcze zmiana kierunku rotacji.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: wtorek, 14 cze 2016, 17:37
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0
Szczyglis - nie jesteś tym który wszystko wie najlepiej. I Twoja wiedza nie jest tą obowiązującą.
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: wtorek, 14 cze 2016, 17:49
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
jurek napisał(a):
Szczyglis - nie jesteś tym który wszystko wie najlepiej. I Twoja wiedza nie jest tą obowiązującą.

Rozumiem, że Twoja jest?

Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: wtorek, 14 cze 2016, 17:50
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0
Jest spin. Ci co wiedzą co to jest wiedzą o czym mówię. Czy zmiana spinu z lewego na prawy zmieni właściwości tego co ma ten spin? A więc zmiana właściwości materii. A jeżeli to dotyczy żywej ,żyjącej materii? Będziesz głupi lub mądry. Wg własnego rozeznania zawsze mądry.
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: wtorek, 14 cze 2016, 17:54
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 15 mar 2018, 00:20

0
Są nawet spin doktorzy. Ci to mają wpływ dopiero na zmianę świata.

ps. Tak na marginesie nie ma spinów lewych i prawych w mechanice kwantowej.
Ostatnio edytowano wtorek, 14 cze 2016, 17:56 przez kanu, łącznie edytowano 1 raz
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: wtorek, 14 cze 2016, 17:55
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
jurek napisał(a):
Jest spin. Ci co wiedzą co to jest wiedzą o czym mówię. Czy zmiana spinu z lewego na prawy zmieni właściwości tego co ma ten spin? A więc zmiana właściwości materii. A jeżeli to dotyczy żywej ,żyjącej materii? Będziesz głupi lub mądry. Wg własnego rozeznania zawsze mądry.

Spację stawia się po przecinku, a nie przed.
A o spinie to sobie poczytaj więcej. Bo póki co jedynie potwierdzasz moje założenie odnośnie mieszania we wszystko kwantówki. Idealnie to potwierdziłeś.

Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: piątek, 17 cze 2016, 19:42
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Na mnie też czas.
Spędziłem tutaj ładnych kilka lat na Forum, przeżyłem wiele fajnych chwil, ale nadszedł już czas i na mnie. Szkoda, że dużo się tu popsuło, ale może właśnie tak ma być. Składam niniejszym oficjalną dymisję z funkcji i proszę Szczyglisia o wyłacznie mi wszelkich uprawnień administracyjnych i moderatorskich.

Mam nadzieję że któregoś dnia nastanie tutaj spokój. I znów będzie to spokojne miejsce do ciekawych rozważań i dyskusji.

Pozdrawiam Wszystkich!
Pablo

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: piątek, 17 cze 2016, 21:28
MAG
reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 cze 2018, 20:02

0
PabloElDiablo napisał(a):
Na mnie też czas.
Spędziłem tutaj ładnych kilka lat na Forum, przeżyłem wiele fajnych chwil, ale nadszedł już czas i na mnie. Szkoda, że dużo się tu popsuło, ale może właśnie tak ma być. Składam niniejszym oficjalną dymisję z funkcji i proszę Szczyglisia o wyłacznie mi wszelkich uprawnień administracyjnych i moderatorskich.

Mam nadzieję że któregoś dnia nastanie tutaj spokój. I znów będzie to spokojne miejsce do ciekawych rozważań i dyskusji.

Pozdrawiam Wszystkich!
Pablo

A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nagle ptaki budzą mnie
Tłukąc się do okien
A po burzy spokój,
Nagle ptaki budzą mnie
Tłukąc się do okien

Znowu szary, pusty dom,
Gdzie schroniłem się
I najmilsza z wszystkich, z wszystkich mi
Na witraża szkle,
Znowu w drogę, w drogę trzeba iść,
W życie się zanurzyć,
Chociaż w ręce jeszcze tkwi
Lekko zwiędła róża...

Lecz po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nagle ptaki budzą mnie
Tłukąc się do okien
A po burzy spokój,
Nagle ptaki budzą mnie
Tłukąc się do okien

https://www.youtube.com/watch?v=wT_ObQMSs3U

Pozdrawiam
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: sobota, 18 cze 2016, 17:18
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0
Wygląda to na koniec Nautilusa.
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: sobota, 18 cze 2016, 19:53
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
jurek puki RB żyje to raczej końca nie będzie, ludzie będą się wykruszać, a FN raz lepiej raz gorzej będzie funkcjonować.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: wtorek, 21 cze 2016, 19:06
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Zadziwiają mnie te decyzje o "exitach" z Nautilusa.
Ja "swojego exita" robiłem w nerwach, w mocnych nerwach, kłótnia ze Stefanem, akurat w okresie, gdy świat walił mi się na głowę. Nie wytrzymałem zwyczajnie. Wszystko pod górę. Psa mi otruli, ojciec umiera, komornicy na głowie, do tego jeszcze tutaj te całe kłótnie. Flaki wypruwałem dla tego miejsca, gdzie jesteśmy, w zamian dostałem jedynie teksty jaki to zły nie jestem. Nie wytrzymałem. Nikt by nie wytrzymał. I zrobiłem co zrobiłem, żeby pokazać jaki to bardzo zły wg pana stefana12 jestem. Jak to może wyglądać, gdybym naprawdę był zły. Jak widać wszystko się udało.

Chciałem zrobić terapię szokową, nawet kosztem siebie, terapia szokowa jak widać się udała.

Ale jak niestety też widać mało kto załapał kontekst (chyba nikt poza MAG), ale to już nieważne.
W każdym razie, wygraliśmy z Ukrainą, przynajmniej jedno coś na plus.

Też pozdrawiam Wszystkich.
Ale i tak się pewnie żegnam, bo po tym co odwaliłem, to nie sądzę, abym tutaj został.
I wcale się nie obrażę, ani trochę. Bo doskonale zdaję sobie z tego sprawę, z tego co zrobiłem.

Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: wtorek, 21 cze 2016, 20:21
MAG
reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
No ja myślę, że Stefan przykładem polskich biskupów w liście do niemieckich, zwróci się do Ciebie słowami:
"Wybaczam i proszę o wybaczenie",
:))
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: wtorek, 21 cze 2016, 20:34
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Po jedno Marcin masz racje nie wytrzymałeś. Jednak powiem ci moją opinię subiektywną. Stefan dostał by takiego bana na innych forach, a to dla tego że jego ostatnie posty do ciebie były lekceważące i prowokujące. Tu nie chodzi o poglądy katolickie ale o ton wypowiedzi. Poczytałem jego ostatni posty i na tygodniowego zasłużył według mnie.

I powiem ci że mój ojciec też marnie zipie, nie wiem czy do końca roku dociągnie. Po udarze trochę mu pamięć szwankuje, prawie nie mówi i ma tysiąc chorób. W karcie mu napisali cholesterol niewyliczalny, mocna cukrzyca po 400, dziury w płucach od azbestu (kiedyś parę lat robił w takiej fabryce). Zobaczymy co będzie ale niknie w oczach.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: środa, 22 cze 2016, 02:14
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Mag, nie obchodzi mnie to co sobie może Stefan pisać do mnie, czy gdziekolwiek. Wiesz, mnie ta cała sytuacja tutaj nauczyła jednej ciekawej rzeczy. Ot takie jedno malutkie doświadczenie więcej. Pozwoliła tylko coś sobie uświadomić i to wyszło mi na plus. Stefan formalnie dostał banicję dożywotnią. Nieformalnie chciałem to potrzymać jedynie przez ok. tydzień i zobaczyć co dalej. Pierwotnie nawet to miało być coś około dnia, ale po machinie wojennej jaką owy pan uruchomił wraz z kimś, to szczerze zrezygnowałem z wersji nieformalnej. Przy okazji też otwarcie powiedziałem "zarządowi", że jest tak i tak, że moja decyzja jest słuszna, a reszta należy "od góry". To nie moje forum przecież. Wypierać niczego się nie wyparłem i wciąż obstaję przy swoim, nikt nie zmieni mojego zdania.

A moje zdanie jest takie, że użytkownik stefan12 powinien się zastanowić nad sobą, przemyśleć parę spraw. Miał na to tydzień, nie wiem, czy przemyślał, pewnie nie, bo się nie udzielił po tym czasie, za to tym samym uniósł się swoim męczeńskim honorem ponownie uważając się za kogoś wyższego, niż reszta (szkoda, że nie tylko on). No ale cóż, to nie moja sprawa.

Obóz katolicki, że tak powiem uciekł, potwierdzając to co pisałem, że nie chodziło im o szukanie prawdy, rozmowy, rozkminy, a jedynie o szerzenie swojej własnej prawdy, gdzie wszyscy o "innym zdaniu" to ci gorsi. Trochę to smutne, no ale jak kto woli.

Sir, pozdrów ojca.

Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: środa, 22 cze 2016, 08:09
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 15 mar 2018, 00:20

0
szczyglis napisał(a):
Zadziwiają mnie te decyzje o "exitach" z Nautilusa.

Mnie też to dziwi, bo jeśli nie chcę pisać na danym forum lub nie mam nastroju lub z jakiegoś innego powodu to nie piszę. Po prostu. Tutaj są jakieś dziwne odejścia, a w sumie kosztem szczyglisa, który ma czuć się winny.
Czy Stefan dostał słusznego bana - na pewno łamał ten punkt regulaminu o którym pisałeś. Gdyby nawoływał w ten sam sposób do islamu pewnie dawno by go tu nie było. Zawsze jest ta decyzja w jakiś sposób subiektywna. Mogłeś pewnie też zrobić to bardziej formalnie, dać oficjalne ostrzeżenia itp. Zgodnie z jakimiś tam waszymi zasadami - mniej emocjonalnie.
Co do tych odejść - to dla mnie już kompletnie jest bez sensu. W momencie gdy to forum znowu zaczyna żyć, gdy tyle włożono w to pracy (szczególnie szczyglis), zamiast szukać kompromisu - honorowe odejścia.
Naprawdę szczyglis odwalił kawał dobrej roboty tutaj.
W tej sytuacji, jeśli część adminów nie zgadza się z decyzją o banie, może powinniście sami jakoś to przedyskutować i załatwić, np. wspólnie określić jak z taką kontrowersyjną osobą postąpić. Być może szczyglis postąpił zbyt pochopnie, bo dla wielu (szczególnie katolików) Stefan nie łamał zasad i z tym się nie zgadzają. Ale zawsze jest możliwość kompromisu. Stefan też powinien zrozumieć, że niekoniecznie podoba się wszystkim jego "ekumenizm" i mógłby to zmienić. Nie chodzi o poglądy lecz nawracanie.
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: środa, 22 cze 2016, 09:29
rademmenes

reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Z takiego fajnego forum zrobiła się pyskówka.

Szczyglis zamiast łagodzić jak na głównego administratora przystało staje po jednej ze stron i wszystko jeszcze zaognia. Rozumiem, że ma do tego prawo, ale pewien niesmak pozostaje.

"Zapomniałeś chyba o pewnej małej rzeczy - jestem tu na czerwono, a ty tylko na biało." - no to już mnie rozwaliło. Normalnie jak dzieci w piaskownicy.

Szczyglis nie rozumiem - naprawdę. Do tej pory myślałem, że jesteś trzeźwo myślącym nie zacietrzewiającym się facetem. Trochę luzu...

We wpisach stefan12 nie widzę niczego niestosownego. Pisze co myśli. Można się z nim zgadzać lub nie. Można z nim polemizować lub nie.

Przepraszam - piszę nie na temat (jak zresztą większość postów w tym wątku)
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: środa, 22 cze 2016, 10:46
MAG
reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
rademmenes napisał(a):
Przepraszam - piszę nie na temat (jak zresztą większość postów w tym wątku)

Jak najbardziej na temat.
Demony są wśród nas i w nas, i należy z nimi walczyć.
rademmenes napisał(a):
We wpisach stefan12 nie widzę niczego niestosownego

Nie będę się powtarzała, zacytuję sirAzgara:
sirAzgars napisał(a):
jego ostatnie posty (…) były lekceważące i prowokujące. Tu nie chodzi o poglądy katolickie ale o ton wypowiedzi

Dodałabym, że nie tylko ostatnie, ale wiele postów.
Ponadto, jak zauważył Kanu, wpisy Stefana były nacechowane chęcią nawracania
Kanu napisał(a):
Nie chodzi o poglądy lecz nawracanie

Co najgorsze, nawet nie na katolicyzm, ale na swoją prywatną religię.
Przypomnę Ci, Stefan w wielu miejscach (podobnie, jak Aleksandra), dość oryginalnie i z dużą swobodą podchodził do oficjalnej nauki KK lub się z nią rozmijał.

rademmenes napisał(a):
Z takiego fajnego forum zrobiła się pyskówka

Wiele osób brało udział w tej pyskówce. Stefan nieźle sobie radził, jeśli chodzi o podgrzewanie temperatury sporu, prowokował i nie zostawał dłużny.

rademmenes napisał(a):
Szczyglis zamiast łagodzić jak na głównego administratora przystało staje po jednej ze stron i wszystko jeszcze zaognia

Szczyglis nie jest nieskazitelny, a nawet idealny. Może nawet nie jest obiektywny.
Btw, ktoś taki w ogóle jest?
Jednak pracuje tutaj najwięcej ze wszystkich i wkłada ogromny wysiłek w utrzymanie tego forum.

Wziął na swoje barki całą stronę techniczną. Odwalił kawał dobrej i drogiej roboty, na którą nie byłoby stać Fundacji.
Pisał również na forum, żeby było o czym dyskutować.
Starał się zapanować nad ostatnim czatem z RB, kto czytał, ten wie.
I jak najbardziej to właśnie usprawiedliwia Jego, może zbyt emocjonalne, działanie.
Bo nie jest z kamienia, a nerwów nie ma ze stali. Podejrzewam, że nie panuje również wszechmocnie nad czasem, którego musi mu notorycznie brakować, kiedy pracuje po nocach, żeby forum mogło działać sprawnie i ciekawie.

Zadałeś sobie pytanie, gdzie podziali się pozostali administratorzy, moderatorzy i załoganci?
Dlaczego nie reagowali? Czym się zajmowali, kiedy ich obecność była potrzebna.
A gdzie są dzisiaj? Piszą może? Publikują?
A może podtrzymują dyskusję?

rademmenes napisał(a):
Rozumiem, że ma do tego prawo, ale pewien niesmak pozostaje

Niesmak budzi zachowanie tych wielkich nieobecnych łącznie z kapitanem, przyglądających się z boku i niereagujących w porę.

Niesmak budzą również publiczne fochy pozostałych forumowiczów, jakby zaskoczonych, że FN nie jest wyłącznie tubą Ich prywatnych opinii i poglądów.
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: środa, 22 cze 2016, 22:45
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
rademmenes napisał(a):
Szczyglis zamiast łagodzić jak na głównego administratora przystało staje po jednej ze stron i wszystko jeszcze zaognia. Rozumiem, że ma do tego prawo, ale pewien niesmak pozostaje.

Nie obchodzi mnie (już) to, czy czujesz do mnie niesmak, czy miłość.

Szczyglis jeśli jeszcze nie zauważyłeś, nie jest Terminatorem, czy jakąś inną maszyną do zabijania, tylko człowiekiem. Takim wiesz...krew, kości i te sprawy... I nawet uczucia posiada! Niesamowite, co? Taki zonk...

Więc chyba oczywistym jest, że stanę po jakiejś stronie. Nie jestem maszyną. I zawsze stanę po stronie, która wydaje mi się tą "dobrą stroną". Poza tym admin sradmin - Tobie się wydaje, że kolor czerwony to od razu wypranie z myślenia i tylko obserwowanie tego co się dzieje? Jestem bardzo spokojnym człowiekiem. Ale i stanowczym zarazem, więc - kilka faktów. Fakt pierwszy - moje zdanie, to moje zdanie i będę je wyrażał bez względu na wszystko. Fakt drugi: wypowiedzi administracyjne oznaczane są na czerwono. Fakt trzeci: nie znasz całości sytuacji i nie masz prawa oceniać kto tutaj zaognia konflikt. Fakt nr4: Głęboki oddech, chillout i pozdrawiam.

Jest chillout.
Z mojej strony przynajmniej.

Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: sobota, 6 sie 2016, 17:23
gtrprtg

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
rademmenes napisał(a):

"Zapomniałeś chyba o pewnej małej rzeczy - jestem tu na czerwono, a ty tylko na biało." - no to już mnie rozwaliło. Normalnie jak dzieci w piaskownicy.

Szczyglis nie rozumiem - naprawdę. Do tej pory myślałem, że jesteś trzeźwo myślącym nie zacietrzewiającym się facetem.

Nie oczekuj od alkoholika trzeźwego myślenia.
Sam przecież przyznał, że większość postów na forum napisał, będąc pod wpływem alkoholu.
Stąd te jego wahania nastrojów - jednego dnia jest bohaterem i neguje wszystko i wszystkich, a następnie płacze, bo mu życie się nie układa. Typowy objaw rozchwiania emocjonalnego, występujący u alkoholika.

Co miał zrobić, to już zrobił - czyli rozpierdaczył to forum. Zbanował Stefana, ośmieszył Olę, a tym samym spowodował Exit innych uduchowionych ludzi, którzy tworzyli to forum.

PS.
Nie będę się witał z pierwszym postem, bo ja tez kiedyś tutaj byłem i też zostałem zbanowany przez tego pana.
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: sobota, 6 sie 2016, 17:31
gtrprtg

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Szczyglis - puścisz ten mój poprzedni komentarz?
Jeżeli puścisz, to będzie znaczyło, że masz DUŻE JAJA!
Pozdro i nie przejmuj się krytyką, tylko weź to na klatę, aby inni zrozumieli z jakim problemem się zmagasz i oby to forum wróciło do czasów swojej świetności.
Alkoholizm to jest taka choroba, która najczęściej dotyka tych najbardziej wrażliwych ludzi.
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: sobota, 6 sie 2016, 17:33
gtrprtg

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
rademmenes napisał(a):

Szczyglis nie rozumiem - naprawdę. Do tej pory myślałem, że jesteś trzeźwo myślącym nie zacietrzewiającym się facetem.

Sam przecież przyznał, że większość postów na forum napisał, będąc pod wpływem alkoholu.
Stąd te jego wahania nastrojów - jednego dnia jest bohaterem i neguje wszystko i wszystkich, a następnie płacze, bo mu życie się nie układa. Typowy objaw rozchwiania emocjonalnego, występujący u alkoholika.

Co miał zrobić, to już zrobił - czyli rozpierdaczył to forum. Zbanował Stefana, ośmieszył Olę, a tym samym spowodował Exit innych uduchowionych ludzi, którzy tworzyli to forum.

PS.
Nie będę się witał z pierwszym postem, bo ja tez kiedyś tutaj byłem i też zostałem zbanowany przez tego pana.

Szczygilis - a jednak puściłeś i wiesz co? I masz JAJA!
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: sobota, 6 sie 2016, 17:41
gtrprtg

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
rademmenes napisał(a):

PS.
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: sobota, 6 sie 2016, 18:13
gtrprtg

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dobra, są moje dwa posty w tym temacie, chociaż pierwszy powinien być drugim, ale...

... Ale dajmy szansę temu forum, bo każdy z nas popełnia błędy. Czy to Ola, czy Szczygilis, czy wujek Stefan - KAŻDY, BEZ WYJĄTKU.

Ja mam taką nadzieję, że Aleksandra to pierwsza zrozumie, jako osoba najbardziej uduchowiona i wróci na to forum, bo tak naprawdę nic takiego znowu wielkiego się nie stało. Ot, tylko, albo i aż - urażona duma.
Nie wiem, co Homiel na to powie, ale wiem, że Jezus by wybaczył.
Także Olka, dawaj tu z powrotem i pisz, chociażby dla mnie, bo ja WIEM, że te krótkie odpowiedzi Homiela na każde zadane pytanie, nie są wytworem twojej wyobraźni, czy schizofrenii twojego męża, bo one mają SENS.
Także ten tego, no - pisz tutaj dalej.
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: sobota, 6 sie 2016, 20:04
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Nie denerwuj mnie. Ostrzegam. Zrobiłem dla tego forum więcej, niż ci się wydaje, więc mnie nie wkurzaj. Ile masz lat? Po sposobie wypowiedzi wynika, że świeżo po gimnazjum jesteś.

Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: sobota, 6 sie 2016, 20:34
Niedźwiedź Janusz
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Najbardziej podobają mi się te znikające jaja z postu na post XD
'Przywaliłem mu, ale zostawił! Hah napiszę że jednak ma!'

.....

'A nie. Bo pomyśli, że go lubię'

kopy pasta
<Jeb> enter!

Trza przypiąć instrukcję jak się edytuje post dla tych co mają problemy z czytaniem. Taką obrazkową. Ze zwierzątkiem co pokazuje paluszkiem co robić krok po kroku. Albo lepiej, z czymś z czym osoby mające problemy z czytaniem będą się indetyfikowały.
Tolek pomocny Troll forumowy. Plus mogę zrobić obrazkowy cykl 'Tolek w krainie netykiety' przedstawiający jej zasady dla opornych. Np to, że nie zalewa się jakiegokolwiek forum pisaniem post pod postem.Do tego ostentacyjnym. Wiecie, dużo gagów, by było, bo Tolek będzie dzierżył swoją wielką pałę którą będzie walił... (test wieku: jak się roześmiałeś jesteś gimbem)

Delikwent max 2ga gimnazjum, lub typ po lobotomii....

Stefan?! Mordo ty moja! Wróciłeś!!!

Radujmy się! Mazel tov!

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=p7fB06S8Bq8

If You open Your mind don't let Your brain fall out
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: niedziela, 7 sie 2016, 18:35
gtrprtg

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
szczyglis napisał(a):
Nie denerwuj mnie. Ostrzegam. Zrobiłem dla tego forum więcej, niż ci się wydaje, więc mnie nie wkurzaj. Ile masz lat? Po sposobie wypowiedzi wynika, że świeżo po gimnazjum jesteś.

Mój drogi Szanowny Szyglisie. Mam tak 8 lat więcej od ciebie, a te moje duble pojawiły się, ponieważ tak skonstruowałeś to forum, że po każdym moim poście pojawiał się komunikat, iż moja wypowiedź MUSI być zatwierdzona przez administatora, którym , jak mniemam, ty jesteś.
Stąd te duble.
Szczerze powiedziawszy, to zrobiłeś tylko silnik oprogramowania na tym forum.
A przy okazji rozpierdoliłeś to forum.
ty MNIE ostrzegasz?
Dzieciaku, skończ tę hucpę, bo widzę, że NIC nie zrozumiałeś.
Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: niedziela, 7 sie 2016, 18:42
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
gtrprtg napisał(a):
szczyglis napisał(a):

gtrprtg napisał(a):
Mój drogi Szanowny Szyglisie. Mam tak 8 lat więcej od ciebie, a te moje duble pojawiły się, ponieważ tak skonstruowałeś to forum, że po każdym moim poście pojawiał się komunikat, iż moja wypowiedź MUSI być zatwierdzona przez administatora, którym , jak mniemam, ty jesteś.
Stąd te duble.

Szczyglisie, a nie Szyglisie. To po pierwsze.
A administratorem jest tu Bartecki, nie ja.

gtrprtg napisał(a):
Szczerze powiedziawszy, to zrobiłeś tylko silnik oprogramowania na tym forum.
A przy okazji rozpierdoliłeś to forum.

Nie zrobiłem żadnego silnika. Silnik to PHPBB. Gdzie przy okazji coś rozpierdoliłem? Naprawiłem to forum, gdybyś nie zauważył.

gtrprtg napisał(a):
ty MNIE ostrzegasz?

Już nie. Ostrzegałem kilka postów temu.

gtrprtg napisał(a):
Dzieciaku, skończ tę hucpę, bo widzę, że NIC nie zrozumiałeś.

Kończę. Tym samym dostajesz banana.

Obrazek
Na zdrowie.

Re: Jak walczyć z demonami. ?! Napisane: poniedziałek, 8 sie 2016, 11:47
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
środa, 14 lut 2018, 12:13

0
gtrprtg napisał(a):
Dzieciaku, skończ tę hucpę

Powinieneś napisać: kończ waść, wstydu oszczędź...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Wątpliwość nie jest przyjemnym stanem umysłu, lecz pewność jest śmiesznym.
(Voltaire)
Strona 21 z 22 [ Posty: 653 ]

*< 1 ... 18 19 20 21 22 >

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Tematy zgłoszone przez Załogantów