Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
45e9d96ecf2b000091b12d34f84455da
45e9d96ecf2b000091b12d34f84455da
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: poniedziałek, 21 sie 2017, 22:07
Noel
Avatar użytkownika
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 14 paź 2018, 21:43
 
   
0
Nie żyjący już dzisiaj słynny amerykański Mason - była głowa Masonów USA - Albert Pike otrzymał szatańską wizję - precyzyjny plan doprowadzenia świata do Nowego Porządku Świata czyli Globalizacji. Czyli Globalizacja to plan... Lucyfera, a także... Watykanu, który nawołuje do Globalizacji.

Głównymi elementami okrutnego planu były trzy wojny o zasięgu światowym. Pike wysłał ten plan innemu Masonowi, Mazziniemu, ale ściśle tajny plan dostał się w niepowołane ręce i... został rozpowszechniony na cały świat.
Po raz pierwszy ten szatański plan opublikowano w roku 1871

Jedna z kopii znajdowała się przez pewien okres w londyńskim muzeum.

Jakiekolwiek wyjaśnienia owego planu, czy próba dyskredytacji jest obecnie niemożliwa. Data powstania, data powstania książki Rodrigueza - nadal dostępnej, data powstania drugiej książki, Carr'a oraz.... treść i stopniowa realizacja tego planu są oczywistym dowodem jego wiarygodności. Satanizm w mas mediach, kinematografii i w muzyce jest także głośnym, wręcz krzykliwym świadkiem owego morderczego planu.


Planowana III Wojna Światowa, to wojna religijna.
Celem jest zniszczenie wszystkich religii - głównie Judaizmu, Chrześcijaństwa oraz Islamu.

Dla przypomnienia, wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871.

Oto szatański plan.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."
(http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 00:57
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 10 lut 2019, 04:31
 
   
0
To jest dziwny plan, a nie szatański plan. To się nie klei, bo z tego co można wywnioskować, to zniszczeni mają zostać wszyscy po kolei: chrześcijanie, muzułmanie, ateiści, Żydzi itd. Rozumiem też, że wprowadzona ma zostać nowa religia (znowu...) i dotknąć wszystkich jak leci? No to powodzenia. To jedno.
Druga sprawa - ateizm kolebką zdziczenia i krwawych orgii... Wow. Póki co, to raczej w imię religii po ulicach giną ludzie, a nie wskutek działań ateistów. Ateistom nie śpieszno do raju. Sprawa trzecia - całość tego brzmi jak "z deszczu pod rynnę". To jest totalny absurd. Sprawa czwarta - Żydzi się tłuką z islamem już od bardzo dawna (a z czasów obecnych wystarczy popatrzeć na konflikt Izrael vs Palestyna). Można oczekiwać na ruchy Iranu, ale nic z tego wielkiego nie będzie. A konflikt światowy tak swoją drogą to praktycznie już jest i dotyczy on innych spraw. III Wojna już trwa i to od dawna, tyle że z oczywistych względów nie takimi metodami jak dwie poprzednie. Poza tym, wojna ta toczy się o pieniądze i o wpływy, a nie o religię.

Co do globalizacji - to jest przecież nieuchronny kierunek rozwoju ludzkości. I jest to dobry kierunek, problem tylko w tym, że musi być dobrze zarządzany, a na to perspektyw w chwili obecnej nie ma i prędko nie będzie. Prędzej, czy później jednak powstanie światowy rząd, gdy ludzkość jako taka zacznie latać na inne planety. To kwestia czasu, ale to nie wynika z żadnego szatańskiego planu, tylko jest to zwyczajna kolej rzeczy - kolejny etap, który i tak musi kiedyś nastąpić, o ile się do tego czasu ludzkość nie powybija w imię wydumanych wojen właśnie.

A co do pytania w temacie - "Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów?"
Wątpię. Państwo Islamskie to realny twór, z krwi i kości, zaprzeczanie temu i wstawianie tutaj spisku masonów to trochę nie na miejscu. To realni ludzie, którzy stanowią realne zagrożenie, a zamachy to ich działka, nie służb na usługach masonów. Gdyby tak było (że to jacyś masoni stoją za zamachami) to reakcja po zamachach byłaby taka, że zrzucanoby w pierwszej kolejności winę na islam, podczas gdy widzimy coś zupełnie odwrotnego - media starają się "wybielać" sytuację. Dlatego to bez sensu. Ot, teoria spiskowa jakich wiele, w dodatku dziurawa jak ser szwajcarski. Jak dla mnie przynajmniej.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 04:40
Noel
Avatar użytkownika
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 14 paź 2018, 21:43
 
   
0
Myślę, że nagła abdykacja pancerpapy - Benedykta XVI może dawać do myślenia, a w jego miejsce pojawił się Franciszek.

https://franciszekfalszywyprorok.wordpr ... #more-1346

"W dwa tygodnie po śmierci kardynała Martini, 12 września 2012 roku, Wielka Loża Masońska we Włoszech publikuje dokument, w którym przy okazji jego śmierci oficjalnie potwierdza, że kard. Carlo Maria Martini przeszedł inicjację, wtajemniczenie do Loży Masońskiej. Znajdujemy tam zaraz na samym początku następujące zdanie:

„Jeżeli chodzi o nas, to z ogromną prostotą i z uczuciem, z bezgraniczną miłością i nieskończonym szacunkiem, pragniemy złożyć hołd naszemu bratu (sic!) Carlo Maria Martini w jego podróży do Wiecznego Orientu” (masońskie pojęcie wieczności).

Podpisali się pod tym nekrologiem, który w całej swojej dalszej treści ubliża papieżowi Benedyktowi XVI, bracia Wielkiego Demokratycznego Orientu.

Z innego źródła wiemy, że kard. Carlo Maria Martini sam się ubiegał i poszukiwał przynależności do Loży Masońskiej. Jest to pisane w książce autorstwa brata z loży Gioele Magaldi (zob. tutaj).

Pojawia się więc słuszne pytanie o to, kim naprawdę jest papież Franciszek, którego tak głęboko czczą masoni?

Czy też dopiero z nekrologu dowiemy się, że był ich bratem?"


To, że obecnie z jednej strony wpuszcza się ogromne ilości imigrantów, przymyka oko na zamachy a z drugiej blokuje bunt przeciw uchodzcom może być celową socjotechniką, żeby napięcie narastało i narastało, aż w końcu dojdzie do konfrontacji na szeroką skalę.
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 12:31
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 10 lut 2019, 04:31
 
   
0
Noel napisał(a):
To, że obecnie z jednej strony wpuszcza się ogromne ilości imigrantów, przymyka oko na zamachy a z drugiej blokuje bunt przeciw uchodzcom może być celową socjotechniką, żeby napięcie narastało i narastało, aż w końcu dojdzie do konfrontacji na szeroką skalę.


Odnośnie przymykania oka. A nie pomyślałeś w drugą stronę?
Nikt nie przymyka oka na zamachy, służby pracują przez cały czas i bardzo dużo zamachów każdego miesiąca jest udaremnianych. I właśnie z jednej strony to bardzo dobrze, że blokuje się bunt po zamachach, bo zastanów się - chciałbyś wojny na ulicach po każdym zamachu? Przecież to co teraz się robi to właśnie jest przeciwdziałanie takiej konfrontacji. Co było u nas po akcji w kebabie? Kordon Policji trzeba było wyprowadzić na ulice, bo latały szyby i kamienie. Wyobraź sobie co by było po zamachu. Właśnie gdyby nie działania związane z "łagodzeniem spraw" to miałbyś konfrontacje na szeroką skalę. Śmiejemy się z tych wszystkich "incydentów", "chorych psychicznie" itd., ale patrząc szerzej jest to działanie wprowadzające więcej spokoju, niż powiedzenie w mediach "muslim strzelał, możecie więc już śmiało wyjść na ulicę i bić muslimów". Popatrz na to z perspektywy bezpieczeństwa państwa, a nie jednostki. W tym szaleństwie jest pewna metoda.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 14:39
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57
 
   
0
@ Noel
cytowane przez ciebie artykuły powołują się na wiele różnych źródeł - jakieś książki, jakieś oficjalne oświadczenia masonów... tylko że nigdzie nie da się tego znaleźć.

Cytuj:
I właśnie z jednej strony to bardzo dobrze, że blokuje się bunt po zamachach, bo zastanów się - chciałbyś wojny na ulicach po każdym zamachu?

No właśnie mam wrażenie, że wielu by chciało. Chcieliby wszczynać zamieszki na ulicach i podpalać domy. Z tego typu rewolucjami motłochu jest natomiast ten problem, że zwykle nie dotyka tych o których na początku chodziło, bo protestujący chcą zaatakować pewne konkretne grupy (terrorystów/ uchodźców przybyłych w ostatnich latach/ sprawcę konkretnego zabójstwa) a dostaje się przypadkowym ludziom którzy się akurat nawinęli bo byli blisko (np. w ramach odwetu za WTC ktoś strzela do Sikhów, bo noszą turbany, albo w ramach odwetu za zamach ktoś podpala mieszkanie najbliższej rodziny uchodźców jaką znalazł).

Cytuj:
Śmiejemy się z tych wszystkich "incydentów", "chorych psychicznie"

Akurat z tymi chorymi to nie musi być wykręt mediów, zjawisko naśladowania zbrodni przez osoby o rozchwianej psychice (często są to osoby w istocie planujące popełnić samobójstwo) jest znane. Przykładowo po najgłośniejszych szkolnych strzelaninach zawsze wzrasta liczba incydentów typu przynoszenia broni do szkoły czy grożenie bombą (oraz faktycznych strzelanin o mniejszych skutkach bo nie planowanych z wyprzedzeniem).
Z tego powodu zachodnie media starają się za bardzo nie nagłaśniać samobójstw.

Bywa i tak...
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 14:50
Noel
Avatar użytkownika
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 14 paź 2018, 21:43
 
   
0
Cytuj:
W tym szaleństwie jest pewna metoda.


To szalenstwo jest posunięte do granic absurdu, że nawet nie można swobodnie krytykować islamistów w Niemczech i Francji.
Do czego to prowadzi, jak nie do poczucia pełnej bezkarności i coraz większej bezczelności np. w Szwecji gdzie są te dzielnice muzułmanskie gdzie policja nawet nie zajeżdza, a jak muslim zgwałci to w sumie należy go zrozumieć.
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 15:42
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 10 lut 2019, 04:31
 
   
0
Noel napisał(a):
To szalenstwo jest posunięte do granic absurdu, że nawet nie można swobodnie krytykować islamistów w Niemczech i Francji.
Do czego to prowadzi, jak nie do poczucia pełnej bezkarności i coraz większej bezczelności np. w Szwecji gdzie są te dzielnice muzułmanskie gdzie policja nawet nie zajeżdza, a jak muslim zgwałci to w sumie należy go zrozumieć.

Prowadzi do absurdów, owszem, ale popatrz też na to z perspektywy rządu, a nie zwykłego obywatela. Myślisz, że jakikolwiek rząd obchodzi pojedynczy obywatel? Nie. Obywatel to tylko liczba w statystyce. Tyczy to się każdego rządu, bez wyjątku - każdy rząd patrzy na państwo jako całość, a nie na pojedyncze jednostki. Jeśli jakiś rząd mówi, że zależy mu na przysłowiowym Kowalskim to włóż to między bajki. Dlaczego o tym mówię? Ano dlatego, że z punktu widzenia całego państwa korzystniejsze jest niedoprowadzanie do incydentów, wojen i linczów na ulicy, nawet kosztem zamknięcia ust i poświęcenia kilku obywateli. Z naszej perspektywy (pojedynczego człowieka) to niezbyt miłe, ale z perspektywy już całego państwa jest jak najbardziej normalne. I nie jest to żaden spisek masonów, tylko zwykłe, logiczne działanie. Tak działa system, czy się to nam podoba, czy nie. Nie bronię tego systemu, ale jestem w stanie go zrozumieć, bo inaczej się nie da - z dwojga złego (bo oba wyjścia są złe) jeśli chodzi o państwo jako organizm - lepiej zakneblować usta i udawać, że problemu nie ma, niż pozwolić na krwawą wojnę na ulicach, w której zginie masa ludzi. Wojny domowe są trudne do kontrolowania. Zaznaczam jeszcze raz - nie bronię systemu, zwracam jedynie uwagę, że takie działania są jak najbardziej logiczne, niezależnie od tego, co o nich myślimy.

zaciekawiony napisał(a):
Akurat z tymi chorymi to nie musi być wykręt mediów, zjawisko naśladowania zbrodni przez osoby o rozchwianej psychice (często są to osoby w istocie planujące popełnić samobójstwo) jest znane. Przykładowo po najgłośniejszych szkolnych strzelaninach zawsze wzrasta liczba incydentów typu przynoszenia broni do szkoły czy grożenie bombą (oraz faktycznych strzelanin o mniejszych skutkach bo nie planowanych z wyprzedzeniem).
Z tego powodu zachodnie media starają się za bardzo nie nagłaśniać samobójstw.

Może jakiś mały odsetek tych rzekomo psychicznych to rzeczywiście tak jest, ja w tym jednak głównie widzę działanie mające na celu niedoprowadzenie do zaostrzenia się nastrojów społecznych, bo to później w razie czego ciężko jest kontrolować. Rządy doskonale zdają sobie sprawę z tego jakie te nastroje są i że czasem wystarczyłaby mała iskra. My to odbieramy jako kłamstwa w żywe oczy i debilizm płynący z ust polityków, ale w pewien sposób tak to właśnie musi działać.

zaciekawiony napisał(a):
No właśnie mam wrażenie, że wielu by chciało. Chcieliby wszczynać zamieszki na ulicach i podpalać domy. Z tego typu rewolucjami motłochu jest natomiast ten problem, że zwykle nie dotyka tych o których na początku chodziło, bo protestujący chcą zaatakować pewne konkretne grupy (terrorystów/ uchodźców przybyłych w ostatnich latach/ sprawcę konkretnego zabójstwa) a dostaje się przypadkowym ludziom którzy się akurat nawinęli bo byli blisko (np. w ramach odwetu za WTC ktoś strzela do Sikhów, bo noszą turbany, albo w ramach odwetu za zamach ktoś podpala mieszkanie najbliższej rodziny uchodźców jaką znalazł).

Powiem tak - ja jestem dość spokojnym, ale i emocjonalnym człowiekiem i nóż mi się w kieszeni czasem otwiera, gdy słyszę, że gdzieś tam w zamachu zginęli niewinni ludzie. Ale mimo tego potrafię pomyśleć rozsądnie, że odpowiedzialność za to, czy za tamto spoczywa na zamachowcu, a nie na całej rasie/grupie. I pewnie wielu ludzi ma tak samo jak ja.

Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy na ulicę wychodzi nie pojedynczy człowiek, a cały tłum ludzi myślących właśnie w taki sposób. W tłumie to myślenie zazwyczaj lekko ulega zmianie i może wtedy dojść do mocno niekontrolowanych działań. Do tego emocje. Mieszanka wybuchowa. Dlatego takie "lincze" powinny być tłumione, bo nigdy nic dobrego z tego nie wynika. Powstaną jedynie szkody, ranni, zabici, impreza rozpędzona i ot - koniec wojenki, a potem następna i powtórka. Ma to sens? Nie ma żadnego sensu, dlatego też bezpieczniej jest, gdy do takich rzeczy na ulicach jednak się nie dopuszcza nawet wtedy (a może właśnie szczególnie wtedy), gdy buzują emocje.

Inna sprawa, gdyby mi ktoś bliski zginął w takim zamachu. Oj wtedy nie wiem, czy mógłbym tak rozsądnie do tego podejść, ale na pewno jeśli miałbym się mścić, to całą swoją wściekłość/nienawiść/chęć zemsty skierowałbym w kierunku ludzi za to odpowiedzialnych i pewnie poruszyłbym niebo i ziemię, żeby dopiąć swego (o ile odpowiedzialni za to by jeszcze żyli). W każdym razie to w ich kierunku bym to skierował, a nie w kierunku przypadkowych osób, które ze sprawą nie miałyby niczego wspólnego. Tak przynajmniej myślę. Mszczenie się na postronnych osobach w imię odpowiedzialności zbiorowej jest bezsensowne, ale...jeśli mowa o odpowiedzialności zbiorowej, to...

Nie zmienia to faktu, że niebezpieczeństwo trzeba niwelować jeszcze w kołysce, a nie zastanawiać się po fakcie. Islam to nie jest nic dobrego i ktoś zawalił sprawę z importem jego zwolenników do Europy, a obecnie są tego efekty. Teraz jedyne co można zrobić, to nie importować dalej i mieć pod kontrolą to co już się nawarzyło. Trzeba racjonalnie do tego podejść (i to z obu stron - zarówno zwolennicy dalszego sprowadzania powinni pójść po rozum do głowy i zobaczyć do czego to prowadzi jak i zwolennicy wymordowania wszystkich muslimów powinni pomyśleć racjonalnie jak problem realnie rozwiązać nie paląc przy okazji wszystkich budek z kebabem). To musi zadziałać z obu stron, wtedy będzie dobrze. Bez tego czeka nas jeszcze większy chaos, w jedną, albo w drugą stronę.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 16:27
Noel
Avatar użytkownika
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 14 paź 2018, 21:43
 
   
0
Problem polega na tym, że rządy zachodnie działaja nieracjonalnie i co więcej niezgodnie z prawem bo przyjmują nadal jako uchodzcow imigrantów zarobkowych i uchodzców którzy mineli już bezpieczne państwa.

Taki prawdziwy uchodzca jest uchodzcą tylko w pierwszym bezpiecznym kraju do którego trafi a oni potrafią przejść przez 10 państw i czują się bezpiecznie dopiero w Niemczech i Szwecji. Więc do Niemiec i Szwecji nie trafia żaden uchodzca no chyba, że przyleciał samolotem.

"Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji"
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 20:21
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 10 lut 2019, 04:31
 
   
0
Noel, oczywiście, że nie są już uchodźcami. Nie bronię przecież krajów zachodnich, ale już jest "po ptakach" i teraz trzeba myśleć jak problemy rozwiązać, a nie kierować się emocjami i wychodzić na ulicę, żeby robić rewolucje. Rozsądnie do tego trzeba podejść, a nie w sposób "na gorąco".

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 20:48
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
szczyglis napisał(a):
Nie zmienia to faktu, że niebezpieczeństwo trzeba niwelować jeszcze w kołysce, a nie zastanawiać się po fakcie. Islam to nie jest nic dobrego i ktoś zawalił sprawę z importem jego zwolenników do Europy, a obecnie są tego efekty.


Problemem nie jest Islam, ale masowe mieszanie kultur.
Zauważcie, że eksport chrześcijaństwa na inne kontynenty powodował i powoduje również problemy. Dla wielu kultur masowe przybycie chrześcijan było katastrofą. Oceniając więc rzecz obiektywnie musielibyśmy stwierdzić, że chrześcijaństwo to też nic dobrego.
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 20:53
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 10 lut 2019, 04:31
 
   
0
Chrześcijaństwa nawet nie ma co porównywać do islamu. To drugie to cały ustrój polityczno-społeczny, podczas gdy chrześcijaństwo to tylko religia. Chrześcijanie akurat nigdzie swoich praw na siłę nie wprowadzają, więc porównanie jednego do drugiego nie jest na miejscu.
Ale zgadza się - samo mieszanie kultur też jest problemem.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 21:12
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
szczyglis napisał(a):
Chrześcijaństwa nawet nie ma co porównywać do islamu. To drugie to cały ustrój polityczno-społeczny, podczas gdy chrześcijaństwo to tylko religia. Chrześcijanie akurat nigdzie swoich praw na siłę nie wprowadzają, więc porównanie jednego do drugiego nie jest na miejscu.
Ale zgadza się - samo mieszanie kultur też jest problemem.


Obawiam się, że chrześcijaństwo to niestety nie tylko religia.
O Polsce nie będę się wypowiadał ;)
ale popatrz kto rządzi np. w Niemczech - CDU/CSU:
Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna Niemiec ("nawiązuje do konserwatyzmu i chrześcijaństwa" - cytat z Wikipedii).
Unia Chrześcijańsko-Społeczna w Bawarii ("Partia kształtuje politykę w oparciu o zasady chrześcijańskie i społeczne." - cytat z Wikipedii)

Czy Niemcy nie wprowadzają na siłę swoich praw choćby w Unii Europejskiej? ;)
Niemcy uczestniczyli w koalicji USA w wojnie Afganistanie, gdzie potem ta koalicja wprowadziła swoje prawa. Czy Amerykanie to nie chrześcijanie i czy nie było to na siłę? ;)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_w_A ... e_(od_2001)
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 21:16
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 10 lut 2019, 04:31
 
   
0
CDU to jest partia chrześcijańska chyba tylko z definicji.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 21:23
Noel
Avatar użytkownika
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 14 paź 2018, 21:43
 
   
0
Gdyby pancerpapa Ratzinger dalej siedział na tronie Piotrowym to by wiedział jak to rozwiązać, on by to trzymał krótko i nie bał się radykalnych rozwiązań.
W końcu przydomek pancerpapa skądś sie wziął. :)


Obrazek
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 21:25
stefan12
Avatar użytkownika
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55
 
   
0
szczyglis napisał(a):
CDU to jest partia chrześcijańska chyba tylko z definicji.

Dokładnie, z chrześcijaństwa to tylko im nazwa została.
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: wtorek, 22 sie 2017, 21:35
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
A propos Ratzingera i Messinga:
http://www.messing.org.pl/artykuly,2798 ... -osob.html

Billy Meier podał nazwisko któregoś z poprzednich wcieleń (sprzed kilkuset lat) tego papieża.
Re: Kto tak naprawdę stoi za zamachami, czy to plan Masonów? Napisane: sobota, 14 kwi 2018, 00:27
tomeh

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 21 paź 2018, 23:00
 
   
0
Rozważcie jedno:

1. Islamskie kraje chcą aby ich ludzie zalewali Europę i stworzyli tutaj emirat
2. Islamiści robią zamachy wywołując falę niechęci ich przyjmowania (mimo przekupionym polityką) i hamując łatwość szybkiej islamizacji po przez tworzenie oporu przed ich nagromadzeniem
3. Żydzi rządzą finansjerą USA oraz w dużej części europy przyklaskują realnie islamizacji europy
4. Żydzi są prześladowani przez islamistów i im więcej krajów z tym fanatyzmem tym gorzej dla żydów

I jak tutaj z tego wyciągnąć korzenie. Niemal wszystko się logicznie kłuci ze sobą. Więc jakie mogą być wnioski na temat islamizacji oraz zamachów... grupa kapitałowa jaka ma inne cele niż się wydaje na pierwszy rzut oka.
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Tematy zgłoszone przez Załogantów

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników
Skocz do:  
Szukaj:
Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg
cron


wysyłanie...czekaj...


Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
upgraded by szczyglis /2017/ v. 3.13 | 22.12.2017 [ Dziennik zmian ]
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Strefa czasowa: UTC + 1
[ Time : 4.454s | 33 Queries | GZIP : Off ]