Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot], Google [Bot]
8456327eb33c03548ab4c2572401ff7f
8456327eb33c03548ab4c2572401ff7f
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
Prawdziwa historia ludzkości Napisane: środa, 28 mar 2018, 11:08
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 11:51

0
Napisać?
Re: Prawdziwa historia ludzkości Napisane: środa, 28 mar 2018, 11:40
Bożydar
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 30 kwi 2018, 17:05

0
Nie, daruj sobie...

"Tygrys?! W Afryce?! Może uciekł z zoo…"
Monty Python
Re: Prawdziwa historia ludzkości Napisane: środa, 28 mar 2018, 11:56
Arkotello
reputacja dobra
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
środa, 5 wrz 2018, 01:00

0
Ja z chęcią się dowiem jak to naprawdę było.

"It is not in the stars... but in ourselves."
Re: Prawdziwa historia ludzkości Napisane: środa, 28 mar 2018, 17:33
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0
Bożydar, nie czytaj tego.
Dawno, dawno temu, z układu Syriusza przyleciała wyprawa na planetę Ziemia / kilkanaście tysięcy lat temu/. Na Ziemi była cywilizacja na poziomie średniowiecza a ci załoganci dysponowali technika porównywalna z obecną a nawet wyższą. I nastąpiła sytuacja taka jak nastąpiła ,gdy Hiszpanie dopłynęli do Ameryki. Tam zostali uznani za bogów. A bogowie- wiadomo- im wszystko wolno. Tym bardziej, że przylecieli z nieba. No i było dobrze. Ale do czasu. Bo część tych załogantów zbuntowała się i nie miała ochoty odlecieć i wracać do swojej macierzystej planety w układzie Syriusz. Bo tam byli zwykłymi "robolami" a tu byli bogami, za takich byli uznawani. I część tych załogantów zbuntowała się i powiedziała, że zostaje na ziemi i powzięli ziemianki za swoje żony. A ziemianki były zachwycone, że żyją z bogami, którzy spadli z nieba. Był tylko jeden problem, że Ziemia była specyficzna planetą, na której samo wszystko się spełniało- bo ona taka była. Jeżeli ktoś chciał być bogiem to był bogiem, jeśli chciał być bogaty, to był bogaty. Spełniało mu się to co chciał/ o tym dlaczego tak- kiedy indziej/. I sami ci załoganci ze ździwieniem stwierdzili, że im się spełnia -cokolwiek chcą. I każdy z nich-tych załogantów-jak chciał być bogiem to był w uznaniu ludzi. Ci bogowie egipscy i greccy to właśnie ci załoganci. I Zeus to jeden z tych załogantów- Gadrel, Posejdon to Semiasa a Hades to Azazil. A więc to była święta trójca. I walka z nimi trwała wiele, wiele lat. Przecież ta święta trójca chrześcijaństwa to oni. Zmieniają imiona- są inaczej nazywani -ale to wciąż oni. Inne imiona przyjęli-Duch Świety to Azaziel, Bóg Ojciec to Semiasa, Syn Boży to Gadrel. Dlaczego tak jest. Po prostu takie oni stworzyli życia i występują w takiej postaci. Oczywiście w ograniczonym zakresie, bo przecież w Chinach nie występują, bo ich tam nie ma. Robią co mogą aby ich ekspansja objęła cały świat: misjonarze, itd., itp.
A więc bogowie naszej sfery kulturowej to są ci załoganci. Bo przejęli coś, co się nazywa samospełnianiem-cokolwiek chcieli to się im samo spełniało. A jak się im samo spełniało to ludzie uznawali ich za bogów. Bo tylko bogu wszystko samo się spełnia. Ale ci załoganci, to byli żołnierze, obstawa naukowców, którzy wylądowali na tej planecie. Naukowcy odlecieli a obstaw- żołnierze pozostali. Oni byli wykształceni do pełnienia funkcji ochrona- żołnierz. I poczytać mitologie. Ci wszyscy bogowie prowokowali wojnę, prokurowali wojnę i brali w niej udział. Bo tak zostali wykształceni, żeby walczyć. dlatego na Ziemi cały czas trwają winy. Z ich inspiracji to jest. Trzeba dokładnie przeczytać te mitologie, bo one mówią prawdę. To nie są bajki, baśnie, tylko ludzie w to nie chcą wierzyć. To co pisze jest sprzeczne z tzw zdrowym rozsądkiem ale to jest prawda. Bo taka jest historia na tej planecie. Sami się przekonacie z dnia na dzień, że to co napisałem jest prawda. Nie dziś to jutro lub pojutrze ale na pewno okaże się, że napisałem prawdę, bo taka ona jest.
Re: Prawdziwa historia ludzkości Napisane: środa, 28 mar 2018, 17:39
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0
Dlaczego wierzycie w to, co religia mówi? Czy to jest prawda co religia mówi?
A więc tak samo może być prawdą to co ja mówię. I to jest bardziej racjonalne niż to co od "apostołów". Oni pisali 50,100 czy 150 lat po śmierci Jezusa. Jaka fenomenalna musieliby mieć pamięć, żeby to pamiętać .
Kto pamięta słowa jakie usłyszał kilka, kilkanaście , kilkadziesiąt lat temu. Tak jak Stalin powiedział" kłamstwa powtórzone n-krotnie stają się prawdą".
Re: Prawdziwa historia ludzkości Napisane: czwartek, 29 mar 2018, 18:09
Arkotello
reputacja dobra
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
środa, 5 wrz 2018, 01:00

0
jurek napisał(a):
" kłamstwa powtórzone n-krotnie stają się prawdą".

Nie stają się prawdą tylko zostają uznane za prawdę. Jeśli zacznę mówić, że jestem kobietą, to po jakimś czasie się nią stanę? Nie, ludzie pomyślą "co za debil" i dla świętego spokoju będą mnie traktować jak kobietę, ale fizycznie się nią nie stanę.

"It is not in the stars... but in ourselves."
Re: Prawdziwa historia ludzkości Napisane: sobota, 31 mar 2018, 09:24
ranyjulek
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 11 cze 2018, 16:29

0
To mi przypomina historię pewnego niewidomego, który zatrudnił się w knajpie na zmywaku. Zmywał dziesiątki, setki talerzy, aż w końcu dorwał tarkę i zaczął się śmiać do rozpuku, po czym powiedział: No takich głupot, to już dawno nie czytałem...
Jurku, dlaczego Twoja "prawdziwa historia ludzkości" rozpoczyna się kilka czy kilkanaście tysięcy lat temu, podczas gdy gatunek homo sapiens liczy sobie 200 tysięcy lat?
A ostatnio odkryto malowidła skalne neandertalczyków i ponoć są tak samo wspaniałe jak malowidła homo sapiens sprzed kilkudziesięciu tysięcy lat, co może sugerować, że homo sapiens w ogóle by się nie pojawił, gdyby w historii nie powstał ten nasz gatunek wcześniejszy, który jak wiadomo, miał mózg większy niż mózg Twój, mój, czy nawet mózg Alberta Einsteina...
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Tematy zgłoszone przez Załogantów