Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
0847e24f0ef3fcfabe616ca4b074c08a
LIVE-STREAM FN 2 lipca 2018, godz. 20.00 "Światowy Dzień UFO (ang. World UFO Day) – święto obchodzone corocznie 2 lipca (od 2001) upamiętniające katastrofę UFO w Roswell w 1947 roku. To znakomita okazja, aby porozmawiać o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających."
0847e24f0ef3fcfabe616ca4b074c08a
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
HISTORIA, KTÓRA CZEKA NA SWÓJ CZAS - 29 maja 2013 Napisane: środa, 29 maja 2013, 08:24
Tajemnicza Wyspa
reputacja neutralna
Oficer FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Absolutnie wierzę w przeznaczenie. Są ludzie, których spotykamy na naszej drodze życia, których po prostu mieliśmy spotkać. Ale są także miejsca, w których mieliśmy się znaleźć. Czasami jakaś tajemnicza siła kosmosu sprawia, że ktoś jest unoszony ową dziwną falą życiowych zdarzeń i staje w miejscu, w którym nagle doznaje wręcz czegoś w rodzaju oświecenia. Taką właśnie sytuację przeżył jeden z czytelników serwisu, kiedy prowadził prace archeologiczne na Pomorzu. Wszystko było dobrze do momentu, kiedy nagle jego wzrok przykuło dziwne drzewo stojące na skraju lasu.

Było w nim coś takiego, co nie dawało mu spokoju. Podszedł do tego drzewa i ujrzał, że na jego korze jest znak. Był to bardzo dziwny krzyż, który ktoś przed laty musiał zrobić przy pomocy noża. Zrobił jeszcze jeden krok do przodu i kiedy zobaczył szczegóły tego krzyża, zrobiło mu się słabo. Dlaczego? On ten sam krzyż miał od urodzenia na własnej piersi w postaci bardzo dziwnego i regularnego znamienia. Ta nieprawdopodobna historia ma swoje wyjaśnienie, ma swoją logikę, ma ogromny sens - możecie mi wierzyć. Zrobię wszystko, aby w te wakacje dotrzeć do tego miejsca, a także autora całej opowieści.

Dostajemy sporo propozycji uczestniczenia w imprezach, które są w mniejszym lub większym stopniu związane z szeroko pojętą ezoteryką. Organizatorzy przeróżnych eventów chcą, żeby ta dziwna organizacja pozarządowa zajmująca się szukaniem prawdy o życiu pojawiła się, a najlepiej, abym osobiście wygłosił prelekcję. Przeważnie odmawiam, bo raz, że nie mam za dużo czasu, a dwa, że nie zależy mi w żaden sposób na promocji FN. I tak zna nas cała Polska, a my ledwo jesteśmy w stanie zapanować nad korespondencją, która trafia do Fundacji. Jest tego naprawdę bardzo dużo… Tym razem zrobiłem wyjątek, gdyż organizator spotkania okazał się człowiekiem, który jest naszym sympatykiem od lat. O jaką imprezę chodzi? Wszystko wyjaśni się w najbliższych dwóch tygodniach, a teraz mogę jedynie powiedzieć, że pojedziemy w czerwcu na Śląsk. I wygłoszę tam wykład.

Po powrocie z Japonii jeszcze nie zdążyłem opracować materiałów nagranych w klasztorze w Hiroszimie. Znając życie pewnie będzie tak, że stanie się to dopiero po powrocie z Nevady z operacji “Otwarte Niebo” w pobliżu Strefy 51. Bierzemy sporo rzeczy, kamer, noktowizorów - stąd chyba... zainwestuję w nową, większą walizkę.

Obrazek
Re: HISTORIA, KTÓRA CZEKA NA SWÓJ CZAS - 29 maja 2013 Napisane: środa, 29 maja 2013, 11:49
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Więc tylko życzę miłych podróży i ciekawych artykułów po powrocie.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: HISTORIA, KTÓRA CZEKA NA SWÓJ CZAS - 29 maja 2013 Napisane: poniedziałek, 24 cze 2013, 22:41
gamma

reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
Mam nadzieję, że Tajemnicza Wyspa dotrzyma słowa i przedstawi nam historię tego mężczyzny ze znamieniem w kształcie krzyża. Z pewnością jest bardzo ciekawa i w jakiś sposób odcisnęła się niczym piętno na dalszym jego życiu . Nie musi to oznaczać wbrew powszechnym opiniom trudu ,znoju i cierpienia. Będę cierpliwie czekać na szczegółowy opis tej historii. Jeśli zajdzie taka potrzeba to chętnie pomogę Sama w swojej ziemskiej wędrówce aż pięciokrotnie spotkałam symbol krzyża w miejscach szczególnych. Te symbole nie były dziełem ludzkich rąk. Myślę ,że miałam znaleźć się w tych miejscach i doświadczyć spotkania ,któremu zwykle towarzyszyły niezwykłe okoliczności. Choć ma Pan wieloletnie doświadczenie w badaniu niespotykanych zjawisk dla Pana będzie to bardzo ciekawe spotkanie i niespotykane doświadczenie.. tak, tak nasze ludzkie historie ,w których spotykamy się z działaniem ogromnych niewidzialnych mocy są niezbitym dowodem na istnienie wszechobecnej i wszechobejmującej siły, która zna i przenika wszystko co żywe i nieożywione..
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Re: HISTORIA, KTÓRA CZEKA NA SWÓJ CZAS - 29 maja 2013 Napisane: sobota, 15 lis 2014, 18:19
onestwo

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 26 lut 2018, 21:41

0
Ciekawe czy się doczekam publikacji , to już rok.
Pozdrawiam

Urodziłem się pięknym , w życiu bylem zły , przyszła mgła-mgła oczyszczenia, obecnie poszukuję żródła.....
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy