Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
29e958448c86cc0e32ac7844f2343fd8
29e958448c86cc0e32ac7844f2343fd8
Strona 3 z 3 [ Posty: 69 ]

*< 1 2 3

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: sobota, 15 lis 2014, 16:45
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 16 lip 2018, 19:16

0
"Obcy" spotkają się z nami gdy zadawanie cierpienia i bólu innemu przestanie być naszą przyjemnością.
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: niedziela, 16 lis 2014, 19:10
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
ewah napisał(a):
"Obcy" spotkają się z nami gdy zadawanie cierpienia i bólu innemu przestanie być naszą przyjemnością.

A jaką masz pewność, że Obcy też w tym nie lubują?
Może na to przyzwalają, bo taka już natura żywych stworzeń?

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: poniedziałek, 17 lis 2014, 07:11
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
np. okaleczania bydla, wyciete narzady, pozbawienie krwi

The truth is out there
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: poniedziałek, 17 lis 2014, 17:26
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 16 lip 2018, 19:16

0
Szczyglis - to by znaczyło, że oni są takimi sami mi jak my. I wtedy : chroń nas Panie Boże przed takim kontaktem.
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: poniedziałek, 17 lis 2014, 23:06
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
ewah napisał(a):
Szczyglis - to by znaczyło, że oni są takimi sami mi jak my. I wtedy : chroń nas Panie Boże przed takim kontaktem.

jak popatrza na madrosci ewah, zwlaszcza te o podstawowej biologii, fizyce, astronomii, to odpuszcza sobie kontakt, zwlaszcza jak ewah twierdzi ze jest lekarzem i pisze doktorat z genetyki
Tylko poczekaja sobie na jakis postep w nauce u Ziemian, zeby mieli z kims i o czyms tu porozmawiac

The truth is out there
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: niedziela, 1 mar 2015, 14:56
Niedźwiedź Janusz
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Argon: Ja jestem od dawna pewien, że kosmici się z nami nie kontaktują, bo zobaczyli co jest u nas w internecie :) Stwierdzili, że najzwyczajniej nie ma istot inteligentnych na tej planetce :) Szukają dalej inteligentnego życia we wszechświecie biedaczki i jak już robią tutaj sobie przystanek to traktują to jak wizytę na stacji benzynowej :D

If You open Your mind don't let Your brain fall out
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: niedziela, 1 mar 2015, 15:37
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Niedźwiedź Janusz napisał(a):
Argon: Ja jestem od dawna pewien, że kosmici się z nami nie kontaktują, bo zobaczyli co jest u nas w internecie :) Stwierdzili, że najzwyczajniej nie ma istot inteligentnych na tej planetce :) Szukają dalej inteligentnego życia we wszechświecie biedaczki i jak już robią tutaj sobie przystanek to traktują to jak wizytę na stacji benzynowej :D

Coś w tym jest.
Powiem Ci Niedźwiedziu, że ja osobiście gdybym był z jakiejś pozaziemskiej cywilizacji, to jakbym popatrzył na Ziemię stwierdziłbym jedynie - "Co za bydło tutaj mieszka" i chyba tylko z litości nie zbombardowałbym tej planety jakąś super technologią.

PS. To wojak na avatarze, czy wino?

Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: poniedziałek, 2 mar 2015, 01:28
Niedźwiedź Janusz
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Szczyglisie z perspektywy wyżej rozwiniętej cywilizacji to my nawet na bombardowanko nie zasługujemy :). Jak to się u mnie w Radomiu woła 'za darmo nawet w mordę nie dostaniesz' :D Żeby zostać zbombardowanym to trzeba jakieś zagrożenie przejawiać, prawda? Czy bombardujemy tak dla zasady plemiona, które nigdy nie widziały białego człowieka? Czy mamy zasadę żeby się im nie mieszać i nie pokazywać im naszych samolotów, samochodów, lodówek, zniczy grających 'wstań powiedz nie jesteś sam' i innych cudów naszej technologii ? Nawet prawnie zabroniliśmy takich kontaktów. Chyba taka byłaby różnica między nami, a cywilizacją, która latała by sobie od jednej gwiazdy do drugiej. To już nawet nie litość tylko brak zainteresowania i machnięcie ręką (czy co tam mają :) )

A może przeczytali w necie, że w watykanie są gotowi ich nawracać oraz chrzcić i omijają ziemię szerokim łukiem z wielkim 'facepalmem' :D (rzuciłbym dowcip o dobieraniu się klechów do dzieci kosmitów....ale. No już wiesz o co chodzi :D)

PS Z 'Ted'a avatarek. Pewnie jakieś ichniejszy napój piwopodobny, więc przyjmijmy,że to 'Wojak' :D

If You open Your mind don't let Your brain fall out
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: poniedziałek, 2 mar 2015, 11:30
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Niedźwiedziu,

Ano rzeczywiście z TEDa, nie skojarzyłem.
Obrazek
W sumie fajny film, pośmiałem się na nim, niedźwiadek wymiata swoimi tekstami.

Strona 3 z 3 [ Posty: 69 ]

*< 1 2 3

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy