Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
40df2b3232200723a996afd472bd3fe7
40df2b3232200723a996afd472bd3fe7
Strona 2 z 3 [ Posty: 69 ]

*< 1 2 3 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: piątek, 12 lip 2013, 18:59
marta34
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
...chłopaki luzzz to nie szkoła, brrrrr aż mi się moja polonistka przypomniała;D
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: piątek, 12 lip 2013, 21:18
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
No to szkoda, że tylko polonistka Ci się przypomniała, a nie nauki od niej pobierane. Wybacz, ale Twoje wpisy są żenujące. Zarówno konceptualnie, jak i formalnie.

Pozdrawiam pogodnie
Wędrowiec
Ps. Jesteś fantastycznym przykładem dla dowodzenia tezy upadku Zachodu, Europy et cetera. Jak chcesz, to możesz się obrażać. Lekce sobie ważę to.

Sorrow is better than joy.
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: piątek, 19 lip 2013, 10:30
marta34
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wędrowiec zaś ja odnoszę wrażenie( może tylko ja) że przychodzisz tutaj żeby się wymądrzać i pokazać swoją wyższość zamiast fajnie i miło dyskutować z ludźmi . Szukasz błędów ortograficznych i stylistycznych a jak ktoś myśli inaczej od ciebie jest żenujący :) W tym wieku co Ty chyba trzeba mieć już trochę zrozumienia dla ułomności ludzkich. Jesteś okropnie nie miły wiesz? I może pomyliłeś forum jest takie jedno ,gdzie jak zapomnisz przecinka to Cię zakraczą i wyzwą od debili,,,zapraszam tam się nadajesz:)Ale uprzedzam tam już siedzą tylko ci najmądrzejsi, nikt normalny nie chce z nimi mieć do czynienia . O matko skąd się biorą tacy upierdliwi ludzie, ( brak sexu?) myśli:(
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: piątek, 19 lip 2013, 13:39
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
marta34 napisał(a):
Wędrowiec zaś ja odnoszę wrażenie( może tylko ja) że przychodzisz tutaj żeby się wymądrzać i pokazać swoją wyższość zamiast fajnie i miło dyskutować z ludźmi . Szukasz błędów ortograficznych i stylistycznych a jak ktoś myśli inaczej od ciebie jest żenujący :) W tym wieku co Ty chyba trzeba mieć już trochę zrozumienia dla ułomności ludzkich. Jesteś okropnie nie miły wiesz? I może pomyliłeś forum jest takie jedno ,gdzie jak zapomnisz przecinka to Cię zakraczą i wyzwą od debili,,,zapraszam tam się nadajesz:)Ale uprzedzam tam już siedzą tylko ci najmądrzejsi, nikt normalny nie chce z nimi mieć do czynienia . O matko skąd się biorą tacy upierdliwi ludzie, ( brak sexu?) myśli:(

Niestety, tylko Ty odnosisz takie wrażenie. Uprzedziłaś się do wędrowca, zupełnie jest przeciwieństwem opisu, który podałaś.
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: piątek, 19 lip 2013, 17:23
marta34
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Archeo... być może, ale skoro ten Pan na mnie naskoczył, mam prawo wyrazić swoje odczucia:) A Ty napisałeś za cały ogół,a ja widzę tutaj sporo nicków( które nie zabrały w tej sprawie głosu i wcale tego nie oczekuję) i sporo fajnych i kulturalnych ludzi, którzy wyrażają swoją opinie niekoniecznie w taki sposób że rozmówca czuje się obrażany. Trzeba nauczyć się kulturalnie dyskutować a nie udowadniać swoje rację ,czy wytykać komuś braki np. w ortografii w taki lekceważący sposób!:) ..z tego wynika że ja jestem żenująca do kwadratu, pan Robert jest burakiem a kolega z wpisu wyżej niedouczonym analfabetą...trochę to nie halo?
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: środa, 7 sie 2013, 01:57
cableGuy

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
szczyglis napisał(a):
aleksandra137 napisał(a):
To, co przeżywamy teraz na Ziemi, to jest po prostu jakiś etap cywilizacji barbarzyńskich, który właśnie przechodzimy. Potem będzie inaczej.

Nieprawda.
To się nie dzieje "teraz" - tak było zawsze. Od samego początku istnienia człowieka jesteśmy barbarzyńscy. Nic się na tym polu nie zmienia, jedynie technologia pozwala na coraz to większe barbarzyństwo. Nie będzie żadnego "potem", bo wykończymy się, prędzej, czy później, nie ma innej opcji.

aleksandra137 napisał(a):
Co prawda na ziemi dobro i tak przeważa nad złem

Nieprawda.
Jest zupełnie odwrotnie.
No chyba, że ja obserwuję jakiś zupełnie inny świat.

Każdy pewnie zna słynny cytat Einsteina "Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na kije i kamienie" czyli rozumiem to tak że trzecia będzie prowadzona z użyciem tak zaawansowanej broni że tak zniszczymy swój świat że aż cofniemy się w rozwoju i zamieszkamy ponownie w jaskiniach. Ale teraz dlaczego piszę, szczyglis napisał że lepiej już na tym świecie nie będzie, tylko gorzej, ja mam trochę inną teorie, możliwe że będzie tak że przestaniemy dalej się rozwijać technologicznie z przyczyn mi nieznanych np. z lenistwa i pójdziemy po rozum do głowy i połączymy się ponownie z naturą. W książce Herberta George'a Wells'a Wehikuł Czasu przeczytałem o czymś takim, bohater przeniósł się w czasie daleko w przód i zastał cywilizacje całkowicie zgnuśniałą i nie prowadzącą wojen jeśli dobrze pamiętam to bohater był zaskoczony tym jak świat się zmienił, myślał że napotka niezwykle zaawansowaną cywilizacje a tu wręcz odwrotnie. Ale też warto na koniec dodać co na temat rozwoju ludzkośći mówią futurologowie, mówią tak że nikt nie jest w stanie przewidzieć w jakim stopniu rozwinie się społeczeństwo w przyszłośći.
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: czwartek, 17 paź 2013, 12:16
gurusan

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Z moich doświadczeń wynika że jesteśmy okupowani przez kilka cywilizacji(biblijny szatan).Kilka razy próbowali mnie porwać ale potrafię się wyrwać z tzw.paraliżu ,który stosują w stosunku do nas. Okupanci nie ujawniają się bo nie mają takiej potrzeby jako nasi hodowcy i chyba konsumenci.Przychylam się tu do wiedzy prof Pająka.Oczywiście odwiedzają nas przyjaźnie nastawione cywilizacje(podobno ok. 60 ras). Myślę że jeżeli w końcu trafi do świadomości większości ludzi że jesteśmy okupowani to będzie można podjąć skuteczną walkę z nimi a wtedy pozytywne cywilizacje wspomogą nas.Nie musi to być walka zbrojna,wystarczy nasza świadomość;oni boją się prawdy...no i jeszcze najważniejsze-pokój ogólnoświatowy(ziemski).
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: czwartek, 17 paź 2013, 14:44
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 6 paź 2018, 20:04

0
Co masz na myśli mówiąc okupacja w tym przypadku?
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: czwartek, 17 paź 2013, 14:59
gurusan

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Pojecie okupacja wyjaśnia chyba wszystko;to jest najwłaściwsze określenie.
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: czwartek, 17 paź 2013, 15:06
gurusan

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
http://www.iluminaci.pl/zapomniany-swia ... ia-sitchin
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Paj%C4 ... 8ufolog%29
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: czwartek, 17 paź 2013, 16:00
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 6 paź 2018, 20:04

0
Znaczna część publikacji Jana Pająka jest poświęcona teorii spiskowej, wg której Ziemia okupowana jest od 40 000 lat przez istoty pozaziemskie zwane przez niego UFOnautami. UFOnauci byli dawniej uważani za diabły lub pogańskie bóstwa. Mają oni poruszać się za pomocą "magnokraftów", używać telekinezy i manipulować czasem, są odpowiedzialni za porwania ludzi, klęski żywiołowe, epidemie oraz katastrofy m.in.:

W jakim celu to robią?

Cytuj:
Z moich doświadczeń wynika że jesteśmy okupowani przez kilka cywilizacji (biblijny szatan).

Nie mieszaj biblijnego sz. z ufo.

Cytuj:
Kilka razy próbowali mnie porwać ale potrafię się wyrwać z tzw.paraliżu ,który stosują w stosunku do nas.

Napisz coś więcej na ten temat.

Cytuj:
Okupanci nie ujawniają się bo nie mają takiej potrzeby jako nasi hodowcy i chyba konsumenci.

:?:

Cytuj:
Myślę że jeżeli w końcu trafi do świadomości większości ludzi że jesteśmy okupowani to będzie można podjąć skuteczną walkę z nimi a wtedy pozytywne cywilizacje wspomogą nas.

Nie jesteśmy w stanie z nimi walczyć (UFO)

Cytuj:
Nie musi to być walka zbrojna,wystarczy nasza świadomość; oni boją się prawdy...no i jeszcze najważniejsze-pokój ogólnoświatowy(ziemski)
.
Niczego się nie boją.
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: czwartek, 17 paź 2013, 17:08
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Cytuj:
Z moich doświadczeń wynika że jesteśmy okupowani przez kilka cywilizacji(biblijny szatan).Kilka razy próbowali mnie porwać ale potrafię się wyrwać z tzw.paraliżu ,który stosują w stosunku do nas. Okupanci nie ujawniają się bo nie mają takiej potrzeby jako nasi hodowcy i chyba konsumenci.Przychylam się tu do wiedzy prof Pająka.Oczywiście odwiedzają nas przyjaźnie nastawione cywilizacje(podobno ok. 60 ras). Myślę że jeżeli w końcu trafi do świadomości większości ludzi że jesteśmy okupowani to będzie można podjąć skuteczną walkę z nimi a wtedy pozytywne cywilizacje wspomogą nas.Nie musi to być walka zbrojna,wystarczy nasza świadomość;oni boją się prawdy...no i jeszcze najważniejsze-pokój ogólnoświatowy(ziemski).

Pojechałeś po bandzie, a myślałem że mnie już nic nie zaskoczy, 60 ras? Ciekawe bo w czasach w których nie można nawet konkretnie udowodnić istnienia UFO chociaż wiele osób wierzy bo czasami coś niesamowitego przeleci nam nad głową, sam wierzę że nas odwiedzają. To teraz dostanę encyklopedię gatunków wszechświata, ich pochodzenie zapewne i jakie mają zamiary. Taka wiedza jest tyle samo warta co "Słownik Wiedzy Tajemnej", spis demonów diabłów i ich funkcji, to co piszesz to taka sama demonologia XXI wieku. A te twoje paraliże nocne to nie UFO i jakby to byli oni to byś się nie wyrwał z takiego stanu. Zamiast z tym walczyć poddaj się temu to może przeżyjesz piękne oobe, i zrozumiesz że twoje demony XXI wieku to nic innego jak piękny dar podróży astralnych jaki drzemie w każdym z nas.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: czwartek, 17 paź 2013, 20:47
gurusan

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie jesteś gotowy;oglądaj dalej M jak miłość albo obudź się; http://zenforest.wordpress.com/2008/04/ ... -radoscia/
Medytacja drogą do samowiedzy i otwartej księgi Wszechświata. Wszechświat to dysk komputera stwórcy;wszystkie zdarzenia od początku tego świata,każda myśl,każdy uczynek są w nim zapisane...puść się...otwórz umysł...stań nagi przed ścianą...
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: czwartek, 17 paź 2013, 21:02
gurusan

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Czytać i nie rozumieć to jak łykanie śmieci...ja zacząłem odwrotnie...od pustki...coś się pojawiło...czytam i mam świadomość co jest prawdą...medytuj...prawda przyjdzie spontanicznie i niepodważalnie.
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: czwartek, 17 paź 2013, 21:58
gurusan

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wstaliście rano,może nawet nie zdążyliście się wypróżnić i pognaliście jak osły do kieratu...a Świat został na bocznej drodze...wejdźcie na drogę...
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: czwartek, 17 paź 2013, 22:00
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Paliłeś coś...?

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: piątek, 18 paź 2013, 14:32
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Cytuj:
Czytać i nie rozumieć to jak łykanie śmieci...ja zacząłem odwrotnie...od pustki...coś się pojawiło...czytam i mam świadomość co jest prawdą...medytuj...prawda przyjdzie spontanicznie i niepodważalnie

Zacząłeś od pustki w głowie, skończyłeś na bałaganie. Na twoją wiedzę to trzeba dobrze psyche mieś przygotowaną, lecz niestety na tym forum to ludzie najpierw analizują, potem stwierdzają. Tobie medytacja wystarczyła by samemu dojść do szaleństwa.

Cytuj:
Wstaliście rano,może nawet nie zdążyliście się wypróżnić i pognaliście jak osły do kieratu...a Świat został na bocznej drodze...wejdźcie na drogę...

Zapewne masz około 16 lat, bo gardząc tymi którzy codziennie chodzą do pracy pokazałeś swoją arogancje i ignorancje. Siedzisz przysłowiowo na d... i tworzysz filozofie karmiąc się jakimiś bzdetami z google. Rodzice cię utrzymują, a ty z pogardą patrzysz na ich kierat, lecz żresz, pijesz i używasz, a to ci już nie przeszkadza. Zobaczysz z czasem czy sam w "kierat" nie popadniesz czy może będą cię karmić i utrzymywać zaprzyjaźnione rasy kosmitów.

Sokrates
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: piątek, 18 paź 2013, 19:57
gurusan

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Parę osób chyba pomyliło forum,raczej nadają się do klubu gospodyń wiejskich; a propos mojego wieku i ...mam 61 lat;jestem medytującym joginem od 37 lat. Wyrazy współczucia dla zagubionych w Kosmosie; powodzenia na drodze do siebie...
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: piątek, 18 paź 2013, 21:29
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 22 wrz 2018, 19:21

0
gurusan napisał(a):
mam 61 lat

No to się Sir bardzo nie pomylił.
Raptem jedynie cyferki odwrotnie wstawił ;)

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: piątek, 18 paź 2013, 22:39
jkk

0

0
Na ogół ludzie mądrzeją z wiekiem, tak przynajmniej powinno być. Gwarancji jednak na to nie mamy. Medytacja prowadzona w nieprawidłowy sposób może prowadzić do choroby psychicznej. Wtedy ani wiek ani mądrość już nie pomogą.
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: sobota, 19 paź 2013, 06:50
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Cytuj:
Parę osób chyba pomyliło forum,raczej nadają się do klubu gospodyń wiejskich; a propos mojego wieku i ...mam 61 lat;jestem medytującym joginem od 37 lat. Wyrazy współczucia dla zagubionych w Kosmosie; powodzenia na drodze do siebie...

Teraz to mnie załamałeś.

Obrazek

Znana także jako Aum Shinrikyo, Najwyższa Prawda. Sekta założona w 1987 przez Shoko Asahara. Głosiła, że przy końcu wieku nastąpi wiele katastrof, które doprowadzą do upadku świata w obecnej postaci i rozpoczęcia nowego cyklu kosmicznego. Była pierwszą organizacją terrorystyczną, która dokonała zamachu z użyciem broni chemicznej (sarin w tokijskim metrze).

Obrazek

Sekta Rajneesha

Bhagwan Shree Rajneesh, nazywany również Osho, urodził się w Indiach i swoją karierę rozpoczął od prowadzenia kursów medytacyjnych. Tak naprawdę jego ugrupowanie nie opierało się na praktykowaniu konkretnego kultu, ale raczej osobistej religijności. Ogromny talent oratorski Rajneesha przyniósł mu dużą sławę.

Osho zachęcał swoich wyznawców do porzucenia wszystkich hamulców. Podobno podczas sesji medytacyjnych jego uczniowie rozbierali się do naga i pełzając po pokoju byli zmuszeni dotykać ciał innych osób. Często dochodziło też do orgii seksualnych. Rajneesh był oskarżany o handel narkotykowy, przestępstwa wizowe oraz pranie mózgu. Szacuje się, że w ciągu swojego życia otrzymał w darze od uczniów 93 Rolls-Royce.

Grupa religijna opierająca się na zasadach Osho istnieje w Polsce od 1991 roku.

Obrazek

Sun Myung Moon uważa się za Mesjasza (Chrystusa), który przyszedł dokończyć dzieła zbawienia, które wg niego nie udało się dokonać Jezusowi. Wg moonistów celem Jezusa było spłodzić doskonałe potomstwo w czym przeszkodziło mu ukrzyżowanie. Moon nie ogranicza się do sfery religijnej. Pragnie przejąć kontrolę nad całym światem. Steve Hassan udostępnił rządowej komisji Frasera kopię "Master Speaks" (zestaw poufnych przemówień Moon'a przeznaczonych wyłącznie dla członków i przywódców Kościoła Zjednoczeniowego). W przemówieniu z 1973 r. Moon stwierdza, że "gdy nadejdzie nasz czas, musimy automatycznie wprowadzić teokrację, by panować nad światem. Tak więc nie możemy oddzielać polityki od religii (...). Rozdzielenie polityki i religii podoba sie szatanowi najbardziej."

Po co pisze to wszystko, ano po to by tobie pokazać gurusan, że możesz mieć za sobą i sto lat medytacji ale zamiast prawdy będziesz wprowadzać zamęt. Ci wszyscy których ci pokazałem to byli lub są "nauczyciele duchowi" z wielkim stażem i mądrością. A tak naprawdę to zwykli zwodziciele ludzi. Akurat trafiłeś na mnie, a ja pośród różnorodności moich zainteresowań, interesowałem się wszelkimi formami religijności, łącznie z sektami i różnej maści ruchami. Było mi o wiele łatwiej z uzyskiwaniem informacji, gdyż miałem znajomych w "Centrum informacji o kultach destrukcyjnych", więc info z pierwszej ręki. Twój wiek, staż w Jodze może sprawiać że przyciągasz do siebie ludzi nieustabilizowanych światopoglądowo, a potem wciskać bajki o 60 rasach kosmitów i o tym jak próbują cię porwać. No niestety lecz ja w swoim życiu nasłuchałem się już o nauczycielach, z takim stażem medytacyjnym jak twój którzy za jedyny dowód swoich domniemanych prawd mają przeczucia których doznali podczas medytacji. Zero dowodów, zero faktów tylko wizje, dla mnie czyste sekciarstwo. Więc sam sobie oglądaj M jak miłość, to przynajmniej nikomu krzywdy nie zrobisz głosząc takie tezy. Ogólnie to co głosisz przypomina mi trochę nauki Antrovisu, niby się rozpadł lecz podobno działają jeszcze różne grupy tyle, że pod innymi nazwami. I ciekawostka dla ciebie "przyjacielu" tam też medytowali, przez długie godziny wpatrywali się w wizerunki kosmitów, aż sobie psyche zorali co niektórzy, tak że nie wiem czy lekarz im pomoże. Po pewnym czasie wierzyli już we wszystko co usłyszeli od swoich guru. Zresztą twoje posty są zadziwiająco podobne do takiej indoktrynacji.
Tworzenie zewnętrznego zagrożenia, tylko ja mam racje, niektórzy nie są gotowi na prawdę. Teraz powinieneś zastosować tą ostatnią najbardziej skuteczną metodę "bombardowanie miłością" .

Ps. Ja wszystko wiem i wszystko mogę, bo sam jestem Reptilianinem, co noc patrze w stronę konstelacji Oriona i tęsknie, czy wiesz jak to jest tak z dala od domu tak ludzkość okupować. Przynajmniej tak poczułem podczas medytacji.

Sokrates
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: sobota, 19 paź 2013, 08:25
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
gurusan napisał(a):

Sir Azgar szybko i dobrze Ciebie zdiagnozował w poście powyżej.
Od siebie mogę dodać, że mam cholerną alergię na wszelkiej maści sekciarstwo, więc
gurusan miej na uwadze drobny fakt, że także moja para oczu będzie Ci się tutaj bacznie przyglądać.
PS: A czy to nie Ty się czasem zagubiłeś w jakimś tam swoim kosmosie?

A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: sobota, 19 paź 2013, 23:57
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
środa, 14 lut 2018, 12:13

0
Serce roście na myśl, że profesor Pająk ma następców. Oby tylko nie skończyli jak ich mistrz, który leczy się na chizofremię paranoidalną w zakładzie zamkniętym

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Wątpliwość nie jest przyjemnym stanem umysłu, lecz pewność jest śmiesznym.
(Voltaire)
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: poniedziałek, 21 paź 2013, 11:32
Antybristler
reputacja poprawna
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
środa, 17 paź 2018, 20:07

0
Chyba Ci się strony Mocy pomyliły...,,

Obrazek
Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy, bez ektoplazmy mniej ektoplazmowy, bez orbów mniej orbowy, bez Cameroonów mniej cameroonowy, a bez tajemniczych śnieżnych kul mniej tajemniczośnieżnokulowy...
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: poniedziałek, 21 paź 2013, 12:11
a Jedi Knight

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
,,Antybristler'',a gdzie jakakolwiek...TREŚĆ...!!!TREŚĆ...!!!TREŚĆ!!!SIŁA...,,MOC''...ARGUMENTU...Gdzie jakikolwiek ARGUMENT...???Znasz to,pamiętasz:,,MYSLEĆ...!MYŚLEĆ...!MYSLEĆ...!''...mawiał,,Zwierzak''...w,,Muppet Show''...?!No ale Ty jak widać preferujesz...totalnie...,,ŻÓŁWIOWE TEMPO''...Więc czemu się dziwić...:-)
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: poniedziałek, 21 paź 2013, 12:42
czech

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
a Jedi Knight czemu piszesz 3 razy pod rząd ten sam post?
Czyżby w "Twoim systemie" nastąpił jakiś błąd?
Do tego za dużo używasz Caps locka,
być może dla wrzasku albo na pokaz...
Co do samej treści Twojej wypowiedzi, masz prawo do prywatnego osądu R. Bernatowicza...
Jednak pamiętaj by bezpodstawnie nie oskarżać i nie obrażać.
To na tyle z mojej strony dzisiaj.
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: poniedziałek, 21 paź 2013, 13:44
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Koledze Jedi Knight wszystko się najwyraźniej pomyliło, nie tylko klawisze klawiatury, strona mocy i rozumy...

Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: poniedziałek, 21 paź 2013, 21:55
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 22 wrz 2018, 19:21

0
Jedi Knight, strona nieaktualizowana, to teraz tutaj postanowiłeś spamować?
Miej na uwadze, że nikt nie traktuje Cię poważnie, a żółwiowe tempo myślenia, to masz raczej Ty, a nie Antybristler. Btw, a za Twoją poprzednią wypowiedż, która na szczęście została już usunięta, to praktycznie należał Ci się wielki żółty banan wraz z instrukcją jak go zjeść.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: wtorek, 22 paź 2013, 08:45
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
I takiego też dostał, dużego banana na wieczność...smacznego :)
Re: MOJA TEORIA W SPRAWIE PEWNEGO ASPEKTU ZJAWISKA UFO... 16 Napisane: niedziela, 12 paź 2014, 10:41
Niedźwiedź Janusz
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Mała psychologiczna ciekawostka :) Osoby podkreślające swoje argumenty ciągle i ciągle trzema kropkami, wykrzyknikami, znakami zapytania, albo seriami tych samych liter w wyrazie mają zaburzoną osobowość, problemy z niezrównoważeniem emocjonalnym i ogromną tendencję do zachowań psychopatycznych. Czyli obywatela 'Dżedaja' powinni pokazywać na sympozjach naukowych jako książkowy przykład na potwierdzenie owej teorii :) Jak to czytasz to nie martw się stary tym bananem! Na tych sympozjach naukowych jest pełno osób, które z chęcią Cię posłuchają!
Pozdrawiam!

If You open Your mind don't let Your brain fall out
Strona 2 z 3 [ Posty: 69 ]

*< 1 2 3 >

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy