Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
83810117981b4a11fc0b934ea6df05a9
83810117981b4a11fc0b934ea6df05a9
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
10 maja ruszył nowy okręt Nautilus! Kierunek? Zmiana świata Napisane: wtorek, 10 maja 2016, 05:10
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
piątek, 20 lip 2018, 15:48

0
10 maja ruszył nowy okręt Nautilus! Kierunek? Zmiana świata na lepsze. - wpis w Dzienniku Pokładowym 10 maja 2016

Spójrzcie proszę na napis 'Fundacja Nautilus' na stronie głównej naszego serwisu! Jeśli dokładnie się przyjrzycie, do dostrzeżecie, że w tle są ruchome dwa koła – 'jedno w drugim'. I dokładnie to jest symbol tego, co zaczęło się 10 maja 2016 roku: wszystko zostało puszczone w ruch. Poprzednia wersja serwisu była statyczna, nie pozwalała na wiele. Chcieliśmy bardzo mieć kontakt z czytelnikami, stworzyć dla nich namiastkę tego, czym jest okręt Nautilus, zaprosić do uczestniczenia w projektach związanych z naszym celem, czyli poszukiwaniem odpowiedzi na najważniejsze pytania ludzkości. Niestety było to niemożliwe, gdyż oprogramowanie serwisu stanowiło przeszkodę nie do przejścia. Ciągle dostawaliśmy sygnały, że źle przegląda się artykuły, że są kłopoty z dodawaniem "komentarzy do komentarzy", że nie ma możliwości wykorzystywania wielu opcji, które teoretycznie powinny być na pokładzie okrętu "Nautilus". Ale teraz właśnie to się zmieniło!

Nowy 'okręt Nautilus' jest tylko pozornie 'podobny' do starego. Zmieniło się wszystko, choć jest to dopiero początek zmian. Co...Obrazek

Link: http://www.nautilus.org.pl/dziennik,150 ... ta-na.html

DATA PUBLIKACJI: wtorek, 10 maj 2016 03:22:01 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: wtorek, 10 maj 2016 06:10:47
Re: 10 maja ruszył nowy okręt Nautilus! Kierunek? Zmiana świ Napisane: wtorek, 10 maja 2016, 10:00
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 15 lip 2018, 13:16

0
Cytuj:
Na koniec muszę podziękować wszystkim, którzy brali udział w tworzeniu nowego ‘okrętu Nautilus’, ale przede wszystkim Marcinowi 'szczyglisiowi' Szczyglińskiemu, który okazał się Leonardem da Vinci programowania i stworzył arcydzieło, którym jest – to moje zdanie i mam do niego pełne prawo!

No i co? dalej twierdzicie, że to czysty przypadek, że tu jesteśmy? ;)
Właśnie realizuje się Wielki Projekt...
Re: 10 maja ruszył nowy okręt Nautilus! Kierunek? Zmiana świ Napisane: wtorek, 10 maja 2016, 12:26
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
Pare piw sie Szczyglisowi nalezy za to dzielo, :) nieprzespane noce, wysilek, i prace za friko
Bo gdyby to zrobil za pieniadze to by wystawil rachunek na kilkanascie tysiecy pln, tyle to mniej wiecej warte

The truth is out there
Re: 10 maja ruszył nowy okręt Nautilus! Kierunek? Zmiana świ Napisane: środa, 11 maja 2016, 10:04
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

0
To organizujemy impreze i przywozimy piwa dla Szczyglisa.
Re: 10 maja ruszył nowy okręt Nautilus! Kierunek? Zmiana świ Napisane: piątek, 13 maja 2016, 00:48
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Tak patrzę, patrzę, i patrzę za to okno...i coś Was nie widać z tymi skrzynkami... :(
Za to burza u mnie dziś była, ale ja Voltów nie pijam, bo kiedyś o mało mnie te volty nie trafiły z nieba i mam stracha. Opowiadałem Wam kiedyś o tym jak o mało nie trafił mnie piorun, prawda? A jak nie opowiadałem, to kiedyś może przy kominku opowiem. Jak przyniesiecie skrzynki ;)

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: 10 maja ruszył nowy okręt Nautilus! Kierunek? Zmiana świ Napisane: piątek, 13 maja 2016, 05:44
onestwo

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 26 lut 2018, 21:41

0
Tak , same przypadki aleksandro. Od dawna nie wierzę w przypadki.
Szczygilisie jeszcze raz podziękowania za "Kawał dobrej roboty chłopie".
Osobiście jestem za jakimś większym wspólnym spotkaniem. Data miejsce i godzi .

Urodziłem się pięknym , w życiu bylem zły , przyszła mgła-mgła oczyszczenia, obecnie poszukuję żródła.....
Re: 10 maja ruszył nowy okręt Nautilus! Kierunek? Zmiana świ Napisane: piątek, 13 maja 2016, 12:57
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
środa, 14 lut 2018, 12:13

0
Dobra zmiana na portalu - nie, proszę, tylko nie to ! 50 martwych koni w Janowie wystarczy !

No dobra, żartowałem. Gratulacje dla Szczyglisa, strona nie do poznania !

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Wątpliwość nie jest przyjemnym stanem umysłu, lecz pewność jest śmiesznym.
(Voltaire)
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy