Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
77fc9c0009aaa3703757eff32e491eb4
LIVE-STREAM FN 23 GRUDNIA 2018 - godzina 21.00 "PROJEKT 'KONTAKT - historia prawdziwa ..."
77fc9c0009aaa3703757eff32e491eb4
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Ani Zdany, ani Emilcin nie miały swojego Napisane: wtorek, 22 lis 2016, 04:45
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 17 gru 2018, 08:34

0
Ani Zdany, ani Emilcin nie miały swojego

Muszę się z Wami drodzy załoganci podzielić pewną obserwacją, którą poczyniłem przy okazji publikacji materiału wideo z udziałem pana Mirosława Malczewskiego. Razem z nim wypłynąłem kutrem na Bałtyk i tam nagrałem moim zdaniem wstrząsającą relację o Bliskim Spotkaniu Trzeciego Stopnia z UFO, która absolutnie przejdzie do historii FN. Zapytacie - dlaczego? Powodów jest kilkanaście, ale pozwólcie, że wymienię ten najważniejszy – z tego człowieka bije prawda w takim stopniu, w jakim chyba z żadnego innego materiału o UFO w historii polskiego internetu czy nawet szerzej – mediów. Oczywiście tysiące osób widziały UFO, setki przeżyły rzecz, którą nazywamy Bliskim Spotkaniem Trzeciego Stopnia, dziesiątki opowiedziały o tym przed kamerami i to wszystko prawda, ale mimo wszystko żaden materiał nie robi takiego wrażenia jak ten, w którym p. Malczewski opisuje ewidentne uprowadzenie kutra z załogą przez pojazd UFO. Wystarczy pokazać rzecz absolutnie bez precedensu, czyli wyniki naszej Echo-Sondy w serwisie FN. Zadaliśmy proste pytanie – czy wierzysz, że ta historia jest...Obrazek

Link: http://www.nautilus.org.pl/dziennik,153 ... jego-.html

DATA PUBLIKACJI: wtorek, 22 listopad 2016 04:45:22 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: wtorek, 22 listopad 2016 04:45:33
Re: Ani Zdany, ani Emilcin nie miały swojego Napisane: czwartek, 24 lis 2016, 11:39
OSTOJA

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Proszę przeczytać temat z bloga "PO POTOPIE", link poniżej.

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Re: Ani Zdany, ani Emilcin nie miały swojego Napisane: wtorek, 13 gru 2016, 19:33
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Dopiero teraz przeczytałam ten wpis. Wydaje mi się, a raczej jestem stuprocentowo pewna, że to nie brak "Malczewskiego" jest przyczyną braku wiary w Zdany, a raczej doskonale wyraźne zdjęcia. One są po prostu zbyt dobre, by były prawdziwe... jak wielu twierdzi. Stąd to wszystko, co się działo.
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy