Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot], Google [Bot]
b601679fab8c1e182eb2e59c67f2b813
LIVE-STREAM FN Data następnego streamu zostanie wkrótce podana
b601679fab8c1e182eb2e59c67f2b813
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Islam, samobójstwo i wstrząsająca rozmowa telefoniczna - wpi Napisane: niedziela, 4 gru 2016, 11:30
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 24 kwi 2018, 15:21

0
Islam, samobójstwo i wstrząsająca rozmowa telefoniczna - wpis do Dziennika Pokładowego 4 grudnia 2016

W swoich "najlepszych czasach" był naprawdę kimś. Wydawał wielki program informacyjny w Telewizji Polskiej, miał pod sobą ok. 150 osób, jego decyzji wpływały na miliony ludzi w całej Polsce. Potem karta się odwróciła. Przyszła straszna choroba, nieuleczalna i w ostatniej chwili bardzo bolesna. Jak to złagodzić? Oczywiście alkohol i to w dużych ilościach. Potem potoczyło się jak kostki domina – żona złożyła pozew rozwodowy, dzieci napuszczone przez matkę przestały się do niego odzywać, a na domiar złego skończyły się pieniądze z oszczędności. Dlaczego zadzwonił akurat do mnie? Tego do końca nie wiem, bo – Bóg mi świadkiem! – nie widziałem go od 15 lat.

- Wiesz co, Robert? Wczoraj poszedłem do Leroy Merlin (duży sklep z narzędziami przy. Aut.), kupiłem sznur. I to taki, na którym mogę zawisnąć. Wieczorem na trzeźwego poszedłem szukać drzewa. Wybrałem takie obok domu, aby było widać jak zawisnę i jednocześnie żeby za bardzo nie wystraszyć sąsiadów. Wieczorem wziąłem małą drabinkę, zawiązałem sznur, potem kopnąłem drabinkę i zadyndałem na gałęzi....Obrazek

Link: http://www.nautilus.org.pl/dziennik,154 ... -wpis.html

DATA PUBLIKACJI: niedziela, 4 grudzień 2016 11:27:53 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: niedziela, 4 grudzień 2016 11:30:53
Re: Islam, samobójstwo i wstrząsająca rozmowa telefoniczna - Napisane: niedziela, 4 gru 2016, 14:22
magdakowalska48

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
"Kilka dni później został muzułmaninem." a kilka dni pozniej sie wysadzil tak? dlaczego zmienil wiare? ja bym nie zmienil. przeciez wiemy ze allah nie istnieje. to tylko wyobrazenie muzulmanow. myslowy konstrukt przez nich stworzony.
Re: Islam, samobójstwo i wstrząsająca rozmowa telefoniczna - Napisane: poniedziałek, 5 gru 2016, 03:28
Noel
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
piątek, 27 paź 2017, 22:40

0
no proszę, kolejny muzułmanin, polityczna poprawność i tutaj dotrarła?
Re: Islam, samobójstwo i wstrząsająca rozmowa telefoniczna - Napisane: poniedziałek, 5 gru 2016, 18:41
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 22 kwi 2018, 08:48

0
Jak już tu jestem to sie wypowiem, taki kaprys mam dzisiaj ;)

Ten telefon pokazuje jak wielki sens ma to, co RB = Fundacja robi. Są pewne sprawy, które są ważniejsze niż wszystko. Kiedy człowiek pomaga drugiemu człowiekowi, nawet tylko słowem. Szkoda byłoby, gdyby Fundacja przestała działać i pisać. Nie każdy ma telefon, by zadzwonić do pana RB i szukać wsparcia. Dlatego tak ważne jest co robicie... wbrew wszystkim przeciwnościom losu.
Re: Islam, samobójstwo i wstrząsająca rozmowa telefoniczna - Napisane: wtorek, 6 gru 2016, 19:34
magdakowalska48

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
aleksandra137 napisał(a):
Nie każdy ma telefon, by zadzwonić do pana RB

dziwne ze kazdy ma internet.
Re: Islam, samobójstwo i wstrząsająca rozmowa telefoniczna - Napisane: wtorek, 6 gru 2016, 20:00
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 22 kwi 2018, 08:48

0
Telefon telefonowi nierówny :) Tego "właściwszego" w internecie nie znajdziesz.
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy