Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
b20d9039801c30913158b46329e32813
LIVE-STREAM FN Data następnego streamu zostanie wkrótce podana
b20d9039801c30913158b46329e32813
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Moja rozmowa z Krzysztofem Jackowskim - wpis 17 stycznia 201 Napisane: sobota, 14 sty 2017, 08:44
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 24 kwi 2018, 15:06

0
Moja rozmowa z Krzysztofem Jackowskim - wpis 17 stycznia 2017.

Ostatnio Krzysztof Jackowski ma pewną intrygującą myśl dotyczącą tego, czym jest świat. Coraz częściej zastanawia się, czy przypadkiem nie jest to sztucznie wykreowana rzeczywistość na podobnej zasadzie jak gra komputerowa. Przekonywał mnie, że jest ogromne podobieństwo pomiędzy pikselami monitora a np. atomami tworzącymi materię.

- Co to jest atom? To jest pustka! Rzeczywistość w której  żyjemy jest wielkim złudzeniem. – mówił jasnowidz. Bardzo lubię kiedy wchodzi na to "górne C" w naszych rozmowach o ważnych sprawach, gdyż wtedy wydaje mi się, że łączy się z czymś znacznie większym niż tzw. intuicja i naprawdę wtedy jest znakomity. Jego praktyka związana z darem jasnowidzenia pozwala mu wyciągać wnioski i prawidłowo oceniać pewne procesy, które są związane z życiem pojedynczych ludzi, a także zbiorowości. Jednak tę naszą ostatnią rozmowę sprzed dwóch dni zapamiętam na długo.

Opowiadał mi o bardzo znanym w Polsce człowieku (zachowam jego imię i nazwisko w tajemnicy), który przyjechał do niego do jego domu w Człuchowie. Jego bliski kolega zabił się jadąc...Obrazek

Link: http://www.nautilus.org.pl/dziennik,157 ... -2017.html

DATA PUBLIKACJI: sobota, 14 styczeń 2017 08:33:41 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: sobota, 14 styczeń 2017 08:44:25
Re: Moja rozmowa z Krzysztofem Jackowskim - wpis 17 stycznia Napisane: niedziela, 15 sty 2017, 18:44
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 22 kwi 2018, 08:48

0
"Ostatnio Krzysztof Jackowski ma pewną intrygującą myśl dotyczącą tego, czym jest świat. Coraz częściej zastanawia się, czy przypadkiem nie jest to sztucznie wykreowana rzeczywistość na podobnej zasadzie jak gra komputerowa. Przekonywał mnie, że jest ogromne podobieństwo pomiędzy pikselami monitora a np. atomami tworzącymi materię."

Hm... zaczyna rozumieć coraz więcej :) To ciekawe, że ludzie mający konkretne doświadczenia dochodzą prędzej czy później do tych samych wniosków. :)
Re: Moja rozmowa z Krzysztofem Jackowskim - wpis 17 stycznia Napisane: niedziela, 15 sty 2017, 21:02
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Aleksandro, ja widzę że ogólnie coraz więcej ludzi zaczyna w to wierzyć, jak jakaś pozytywna epidemia. ;)

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Moja rozmowa z Krzysztofem Jackowskim - wpis 17 stycznia Napisane: poniedziałek, 16 sty 2017, 01:06
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 24 kwi 2018, 01:03

0
Ba, ja Wam powiem więcej - nawet "duzi" tego świata się za to wzięli. Jakiś czas temu nawet Elon Musk powołał fundację i zatrudnił tęgie głowy w białych kitlach, żeby przyjrzeć się sprawie, czy my aby na pewno nie żyjemy w matrixie. Szkoda tylko, że większość ludzi na myśl o czymś takim puka się w głowę. A przecież takiej wersji tak naprawdę wykluczyć nie można.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Moja rozmowa z Krzysztofem Jackowskim - wpis 17 stycznia Napisane: poniedziałek, 16 sty 2017, 11:27
pudzian
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
sobota, 23 wrz 2017, 16:40

+1
Tak jak mówi Krzysztof Jackowski było by to niezwykle smutne. Niestety wiele argumentów przemawia za
np reinkarnacja, istnienie dobra i zła jako równorzędnych, kwantowość.

Wszystko to wygląda jak skończona ilość możliwości do przetestowania jak np gra komputerowa i określona ilość leveli gdzie każdy jest trudniejszy i do przejścia każdego potrzeba nowych umiejętności. Pytanie co jest na końcu pozostaje bez odpowiedzi? Mam nadzieje ze nie game over.

Dobro i zło to tylko współczynniki życia np jestem dobry dla siebie w stopniu x ale dla sąsiada w stopniu y a dla środowiska w stopniu z. Jeden dobiera je tak a drugi siak i każdemu wychodzi coś innego.
Jeżeli źle się je dobiera trzeba powtarzać level gdzie z pomocą przychodzi reinkarnacja.

Kazdy z nas wygląda jak regulator ze sprzęzeniem zwrotnym. Problem jest taki ze nie znamy wartości do której trzeba dążyć. Wielu mowi ze jest to doskonałośc ale czym jest ta doskonałośc chyba nie wie nikt.
Re: Moja rozmowa z Krzysztofem Jackowskim - wpis 17 stycznia Napisane: wtorek, 17 sty 2017, 23:33
Tassador
reputacja bardzo dobra
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 16 kwi 2018, 21:47

0
materia w 99,9% (odległość miedzy jadrem atomu a elektronami) to próżnia a im bardziej jej się przyglądamy to stwierdzamy ze to energia
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy