Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
a96dfcf676cf0ca65a44138d7a5ed542
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
a96dfcf676cf0ca65a44138d7a5ed542
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, ŻE T Napisane: poniedziałek, 27 mar 2017, 10:47
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 20 cze 2019, 13:14

0

Świat przypomina wagonik kolejki górskiej, który wypadł z torów i leci na spotkanie z ziemią. Osoby siedzące w spadającym wagoniku udają, że w zasadzie nic się nie stało, a jak dotąd nawet jest prawie tak samo jak było, więc w czym problem?

Niestety zderzenie z ziemią jest nieuchronne i w głowę zachodzę, jak bardzo współczesny świat potrafi być ślepym na dramat, który rozgrywa się na naszych oczach. Z ludźmi, zwierzętami, naturalnym środowiskiem, Ziemią.

Państwo pewnie myślicie, że chodzi mi o efekt cieplarniany i zmiany klimatu, których istnienie jest już praktycznie tak widoczne jak Słońce na niebie w pogodny dzień... Oczywiście też, ale fascynujące są przeróżne drobiazgi pokazujące stopniowy upadek ludzkości przez brak wiedzy duchowej. Aby była jasność: duchowość nie oznacza tutaj łagodnego wyrazu twarzy, uśmiechanie się do wszystkich wokół i codziennej porcji medytacji. Dla mnie duchowość to coś zupełnie innego: przyjęcie faktu istnienia duszy i reinkarnacji za coś równie oczywistego jak prawo ciążenia. Gdyby tak się stało, wtedy zmiany na świecie...

Link: https://www.nautilus.org.pl/dziennik,16 ... e-tak.html

DATA PUBLIKACJI: poniedziałek, 27 marzec 2017 11:42:00 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: poniedziałek, 27 marzec 2017 11:47:53
Re: WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, Napisane: poniedziałek, 27 mar 2017, 16:28
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

-1
Nie wiem jak połączyć duchowość z ograniczeniem rozrodczości, kiedy duchowość uczy, że każde życie jest święte. Nie wiem, czy duchowość tu jest kluczem, czy raczej chińska pragmatyka.
Re: WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, Napisane: poniedziałek, 27 mar 2017, 18:41
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 cze 2018, 16:32

+2
powiem Wam szczerze - to wszystko jest fajne ale ... nie działa :)
Nie wiem co to jest ta "wiedza duchowa"... od iluś lat próbuje to zrozumieć... rzuciłem nawet robote w korpo, pozbyłem sie kart kredytowych, nie jem wieprzowiny/wołowiny, cały słynny 2012 spędziłem w Avalon żrąc grzyby, paląc blanty z new ageowcami i tropiąc kosmitów i co z tego :roll: ... nic.. może tylko wyrosły mi włochy w uszach a skarpety dalej walą serami a nie olejkiem rózanym :roll:
Być może jest to jakiś globalny proces trwajacy tysiące lat - natomiast w przypadku jednostki i długosci jej zycia to jest nic... życie tu jest za krotkie a my jestesmy za mali i za ciency. Ta planeta rządzi sie swoimi prawami i raczej nie jest nam przychylna a my tu pasujemy jak kupa w salonie... Wręcz odnosze wrazenie że to my jako dzieci jesteśmy istotami duchowymi i doskonalymi a potem z czasem jest tylko gorzej... marnujemy sie i staczamy codziennie, jestesmy zabijani na raty po kawałku oddając codziennie resztki godności i wiary zalewani coraz większym szitem i bezmiarem wręcz zła, cierpienia, bylejakości, religijnej lub lewackiej głupoty etc etc :roll:
Nie wiem na czym miałoby to wszystko polegać... na rezygnacji wogóle z jedzenia, robienia kupy? Zamieszkania w namiotach z indianami ? albo mnichami w Tybecie i odżywiania sie światłem słonecznym ? :roll:
Re: WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, Napisane: wtorek, 28 mar 2017, 08:08
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

0
Szczyglis zapodał bardzo ciekawy wątek o dźwiękach. Czy to nie jest tak, że jesteśmy atakowani przez ciemne moce na różne sposoby by doprowadzić nas do upadku?
Re: WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, Napisane: wtorek, 28 mar 2017, 13:49
MAG

reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 cze 2018, 20:02

+2
Re: WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, Napisane: wtorek, 28 mar 2017, 14:05
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

+1
taka sytuacja :(
https://rok2013.wordpress.com/2014/05/1 ... ud-swiata/
Re: WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, Napisane: wtorek, 28 mar 2017, 18:27
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, Napisane: wtorek, 28 mar 2017, 18:57
MAG

reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 cze 2018, 20:02

0
Re: WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, Napisane: wtorek, 28 mar 2017, 19:09
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
czyli podsumowując, ciągle wzrastać ;)

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, Napisane: niedziela, 9 kwi 2017, 23:15
nnajethi
reputacja bardzo dobra
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 20 lut 2018, 12:50

0
Jeśli wiedza duchowa jest kluczem do uratowania Ziemi, to może to być problematyczne. Od wielu lat przyglądam się ludziom i nasuwające się wnioski nie są zbyt optymistyczne. Odnoszę wrażenie, że zbyt dużo jest "młodych dusz", jeszcze nieświadomych, "nie obciążonych". Tak jakby starsi już od jakiegoś czasu nie odradzali się tutaj, poszli dalej a ci, którzy zostali otwierali właśnie oczy i z przerażeniem uświadamiali sobie jak w rzeczywistości wygląda świat na którym przyszło im żyć tym razem. Coś niedobrego zaczyna się dziać, widać to wśród ludzi, w ich zachowaniu. Od kilkunastu lat wzrasta poziom nienawiści, okrucieństwa, dehumanizacji. W 7-miliardowej populacji ludzkiej świadomych jest zaledwie garstka, czy są w stanie wpłynąć na masy ludzkie ? Nie. Ziemia ma wciąż zbyt niską wibrację, żeby obecni mogli cokolwiek zrobić bez pomocy Wyższych Energii. Może brzmię pesymistycznie, ale nic na to nie poradzę...
Ostatnio edytowano poniedziałek, 10 kwi 2017, 01:09 przez szczyglis, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zmieniłem kolor na czytelny. //szczyglis
Re: WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, Napisane: poniedziałek, 10 kwi 2017, 14:44
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

+2
może ta planeta sama przymula ... ciekawe zjawisko opisywane wczesniej:

http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/astro ... eni/zjmh6s
Re: WIEDZA DUCHOWA KLUCZEM DO URATOWANIA ZIEMI? OCZYWIŚCIE, Napisane: poniedziałek, 10 kwi 2017, 16:58
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Ewidentnie, im wyżej i częściej, tym lepiej :D I to jest rozwiązanie dla ludzkości, latanie w kosmos.
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy