Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
ec6bd7bc11a9175bd6572dccb9ec651d
ec6bd7bc11a9175bd6572dccb9ec651d
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
LATAJĄCE DOMY I TAJEMNICZE KÓŁECZKO - wpis w Dzienniku Pokła Napisane: wtorek, 9 maja 2017, 06:41
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
piątek, 20 lip 2018, 15:41

0
LATAJĄCE DOMY I TAJEMNICZE KÓŁECZKO - wpis w Dzienniku Pokładowym 9 maja 2017

Każdy z nas pamięta dziwne wydarzenia z dzieciństwa, które do dziś budzą zdumienie i sprawiają, że człowiek jest bezradny i myśli: czy to było naprawdę czy tylko jest to efekt dziecięcej fantazji? Ja także mam wiele takich historii, ale dzisiaj opowiem o dwóch, z których jedna jest absolutnie przeze mnie uznana jako prawdziwa.

Kiedy pierwszy raz je dostrzegłem? Prawdę mówiąc nie pamiętam, gdyż widziałem je praktycznie od zawsze. Kiedy sam szedłem się bawić do pobliskiego lasu albo jak zadzierałem głowę do góry i patrzyłem na niebo, albo w taki bardzo słoneczny dzień, kiedy na chwilę zszedłem z roweru na polanie obok mojego rodzinnego domu. Nazywałem je "latającymi domami", gdyż dokładnie tak wyglądały.

Czy widzieliście kiedyś makiety z małymi kolejkami? W sklepach modelarskich można kupić obok torów czy miniaturowych kolejek także małe makiety domów, które są przeważnie na czymś w rodzaju podstawki. I dokładnie takie obiekty ja widywałem w powietrzu w moim dzieciństwie z tym, że były to domy naturalnej wielkości. Widziałem wyraźnie kominy na dachach, ogrodzenia...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/dziennik,16 ... dowym.html

DATA PUBLIKACJI: wtorek, 9 maj 2017 07:38:32 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: wtorek, 9 maj 2017 07:41:01
Re: LATAJĄCE DOMY I TAJEMNICZE KÓŁECZKO - wpis w Dzienniku P Napisane: wtorek, 9 maja 2017, 15:47
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 15 lip 2018, 13:16

0
Pierścień.
Re: LATAJĄCE DOMY I TAJEMNICZE KÓŁECZKO - wpis w Dzienniku P Napisane: piątek, 12 maja 2017, 21:26
Noel
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
piątek, 27 paź 2017, 22:40

0
Pierścień kojarzy mi się z Władcą Pierścieni.
Re: LATAJĄCE DOMY I TAJEMNICZE KÓŁECZKO - wpis w Dzienniku P Napisane: poniedziałek, 15 maja 2017, 19:08
Adasiowy

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
A latające domy z czym ci się kojarzą?
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy