Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
0453a18dba3ff4283459fbbe67532956
0453a18dba3ff4283459fbbe67532956
Strona 2 z 3 [ Posty: 64 ]

*< 1 2 3 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 22:22
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
kolega jak mi opowiadał gdy był parę miesięcy w wariatkowie na praktykach jako pielęgniarz to i zdrowy który tam jest by zwariował

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 22:29
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 15 mar 2018, 00:20

0
Czy to możliwe by rodzina nie wiedziała, że leczyła się w Sieniawce? W Bogatyni to kojarzy się bardzo silnie z chorobą psychiczną, więc albo się z tym kryła, albo rodzina wiedziała i nie chce mówić, albo może to jakiś fejk. Możliwe by ktoś spreparował takie dokumenty? Jak sądzicie?
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 22:34
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Myślę, że jeśli sprawa jest gruba, to spreparowanie dokumentacji medycznej nie jest żadnym problemem. Pamiętacie akcję z tym posłem, którego rzekomo poćwiartował syn i jak szybko zrobili z niego psychicznego? Na moje oko, to jeśli sprawa zahacza o naprawdę wysoko postawione tematy to jest to bardzo możliwe, żeby sfałszować historię.

PS. Byłem w szpitalu psychiatrycznym (nie jako pacjent) i widziałem jak to wygląda od środka.
Tak jak Sir napisał - tam nawet zdrowy człowiek by długo nie pozostał przy zdrowych zmysłach.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 22:43
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
mi się zdaje że jakby tak było, to już dawno ktoś by to odkrył, nawet Rutkowski czy dziennikarze , jakoś mnie ta choroba nie przekonuje, matka nic niby o tym nie wie, a mam takie wrażenie że ludzie którzy tam idą to jedno, ale szpital raczej z rodziną takich osób musi mieć łączność, co samo poszła sobie do wariatkowa ?

Sokrates
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 22:47
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 2 kwi 2018, 11:18

0
Bliska rodzina raczej wiedziała, dalsi krewni i znajomi mogli nie wiedzieć. A że rodzina mówiła mediom że nie było z nią żadnych problemów, to inna kwestia. Mogła mieć długą remisję bez objawów, gdyby rodzina od razu przyznała że dziewczyna miała problemy to wyglądałoby tak, jakby też wierzyli w wersję o samobójstwie.

W ogóle ta sprawa jest bardzo specyficzna, od samego początku internauci robili tu niesamowite namieszanie. Na paranormalnym forum jakiś chłopak napsztykał w ciągu doby 60 postów z najróżniejszymi domysłami, opartymi o tak poważne źródła informacji jak komentarze na onecie. Potem te domysły zaczęły podejmować media i zrobił się szalony informatyczny szum. Rodzina i znajomi dziewczyny dostają telefony z groźbami od internautów przekonanych, że brali udział w handlu ludźmi, jej siostra jest oskarżana o różne rzeczy.

Bywa i tak...
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 22:53
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
wiesz zaciekawiony, ja już od jakiegoś czasu mam przesyt tej dziewczyny, ciągle na czołówce wiadomości, media mocno przesadziły z eksponowaniem tej sprawy, a teraz nie dość że rodzina ma żałobę to jeszcze na głowie ogłupiałych internatów

Sokrates
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 23:02
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
To zamieszanie rozdmuchał jeszcze Rudkowski sugerując już w pierwszej konferencji, że była prawdopodobnie tabletka gwałtu, że to być może Egipcjanie ją wyrzucili przez okno itp.
Teraz nawet jeśli okaże się, że choroba psychiczna była i, że było to samobójstwo, to i tak nikt w to nie uwierzy.
Ale co ciekawe taką wersję od razu sugerował Jackowski.
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 23:03
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
No właśnie to racja, że sprawa jest specyficzna. W przeciwieństwie do innych tego typu tematów ta sprawa została najpierw wpuszczona do internetu, a nie zapodana przez media (no chyba, że policzymy Fakt.pl jako ogólnopolskie, wielkie medium). Pamiętam tego szalonego gościa z "paranormalnego forum" - ja się właśnie stamtąd o sprawie dowiedziałem, dopiero po tym założyłem temat tutaj, a dopiero po kilku dniach zaczęto o tym mówić w TV. Pytanie teraz - czy tak po prostu wyszło, bo wyszło, czy może było to celowe działanie, aby powstał totalny informacyjny chaos?

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 23:09
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
A w tym szpitalu psychiatrycznym to pewnie jest monitoring, są ludzie którzy ją ewentualnie pamiętają, są umówione wizyty na godziny itp. Nie wiem czy można to tak spreparować,że niby się leczyła. Przecież w komputerach też są te wizyty umieszczane. Są daty itp. Nie jest wcale łatwo to tak spreparować moim zdaniem.
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 23:11
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
No nie wiem, ale wydaje mi się, że nie takie działania operacyjne są możliwe, gdy naprawdę jest taka potrzeba gdzieś tam na wyższym szczeblu.

PS. Podczas leczenia psychiatrycznego najbliższa rodzina jest o fakcie powiadamiana i jest prowadzone rozeznanie. Nie ma takiej możliwości, aby bliska rodzina (tutaj - rodzice) nie wiedzieli o hospitalizacji w wariatkowie, więc jeśli zakładając, że leczyła się naprawdę, to rodzice kłamią.

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 23:26
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Tylko, że to by musiały brać w tym udział naprawdę "grube ryby". Tylko czy gdyby chodziło tu o dużą kasę i naprawdę ją ktoś miał porywać dla jakiegoś szejka, to działałby aż tak nieporadnie?
Trochę mi to nie pasuje.
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 23:33
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Większość hipotez o jakiś niesamowitych spiskach i grubych sprawach to niepoważne domysły internautów. A potem inni je cytują jako źródła informacji i dopisują własne.

Andrzej Rysuje wrzucił ostatnio bardzo trafny rysunek, na którym Rutkowski stwierdza, że po brawurowym śledztwie odkrył, że Magdalena Żuk to Mała Madzia.

Bywa i tak...
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 23:34
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
kanu napisał(a):
Tylko, że to by musiały brać w tym udział naprawdę "grube ryby". Tylko czy gdyby chodziło tu o dużą kasę i naprawdę ją ktoś miał porywać dla jakiegoś szejka, to działałby aż tak nieporadnie?
Trochę mi to nie pasuje.

Wiesz, tak czysto teoretycznie to jedno wcale nie musi wykluczać drugiego.
Zakładając, że chodziłoby tutaj o jakieś grubsze powiązania, które za wszelką cenę ktoś chciałby ukryć to takie "wypadki przy pracy" brzydko mówiąc zdarzają się czasem nawet największym. Mogła być w to zamieszana jakaś grubsza zwierzyna i jednocześnie coś mogło pójść nie tak (u dziewczyny nastąpił atak w związku ze stresem/narkotykami) i nagle pojawił się problem. Tak tylko gdybam, bo tylko gdybać można, ale te sprawy wcale się wzajemnie nie wykluczają.

zaciekawiony napisał(a):
Większość hipotez o jakiś niesamowitych spiskach i grubych sprawach to niepoważne domysły internautów. A potem inni je cytują jako źródła informacji i dopisują własne.

No nie do końca. Handel kobietami (szczególnie w krajach arabskich) ma miejsce, podobnie jak i istnieją grupy przestępcze się tym zajmujące, a w grę wchodzi ogromna kasa. To akurat nie jest żadna teoria spiskowa, tylko niestety smutna rzeczywistość. Świat jest tego pełen, to tylko my udajemy, że takie rzeczy się nie dzieją, bo prościej żyć w komforcie i o takich sprawach nie myśleć.

PPS. Apropos schizofrenii i kwestii napadu, opowiem co się niedawno stało z takim jednym moim znajomym.
Kolega mniej więcej w moim wieku, miał dobrą pracę, dom, normalny człowiek. I nagle jakieś 2-3 lata temu był na trasie - motocyklem, bo był wielkim fanem motocykli. Z tego co opowiadała policja, to nagle, ni stąd, ni z owąd zatrzymał się na środku drogi i wpadł w jakąś panikę. Motocykl rzucił gdzieś do rowu, z drogi zabrała go karetka w eskorcie policji. Trafił do szpitala psychiatrycznego na obserwację, dostał diagnozę - schizofrenia. Potem leki itd. Wyrzucili go z dobrej pracy, bo przy okazji stracił prawo jazdy, a było mu tam potrzebne no i został z niczym. Trochę się podleczył i po jakimś pół roku kolejny napad (bo odstawił leki) - zaczął wyrzucać z domu rzeczy - telewizor, ciuchy itd. Przyjechała karetka, zabrali go, znowu szpital.

Trochę się podleczył i po paru miesiącach wyjechał do pracy do Holandii. Niezłą fuchę tam dostał, na tyle dobrą, że trochę mu odwaliło jeśli chodzi o pieniądze. W ciągu roku wydał prawie 100tys. na same ciuchy, gdy przyjechał do Polski na ostatnie Boże Narodzenie to w ramach kaprysu kupił auto za 40tys. - tak po prostu, pojechał do gościa - fajny - biorę. Rzucał kasą na lewo i na prawo. Przy okazji strasznie się rozpił, leki oczywiście odstawił. Wrócił po świętach do Holandii i po niecałym miesiącu już był z powrotem w Polsce, goły i wesoły, bez niczego. Przywiózł go brat, którego tam wezwali, żeby po niego przyjechał. Wiadomo tylko, że trafił tam z ulicy do szpitala, on sam niczego nie pamięta (a przynajmniej tak twierdzi), rodzina jego też tak jakby nie chce o tym mówić, ale musiał tam odwalić coś grubszego. Pozabierali mu wszystko tam na miejscu, wszystkie rzeczy osobiste, sprzęty, ciuchy itd. Obecnie znowu bierze leki (chyba). Jak go widziałem z miesiąc temu, to był strasznie zamulony po prochach, wzrokiem gdzieś w innym świecie. A to normalny chłopak był, poukładany, do czasu pierwszego epizodu. Ot taka historia. Znam jeszcze jedną, ale tą przemilczę. W każdym razie - to co się może porobić z człowiekiem (i to z dnia na dzień) w ramach takiej choroby to jest coś strasznego.

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 07:33
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

0
To biuro detektywistyczne Lampart opublikowało coś takiego:

Cytuj:
Jak wynika z oświadczenia biura detektywistycznego, zawiadomienie zawiera kompletny raport, sprawozdanie, materiały i ustalenia oraz notatki, które po weryfikacji przez prokuraturę mogą okazać się pomocne śledczym przy rozwiązaniu tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie.

Za pomocą pozyskanych informacji i materiałów wskazano m.in:
1. 72 osoby powiązane bezpośrednio lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny.
2. 32 spółki powiązane ze strukturami biznesowymi grupy przestępczej.
3. Osoby, które brały udział w niejasnych okolicznościach śmierci Magdaleny w jednym ze szpitali.
4. Stronę internetową wraz z lokalizacją serwera, z której odbywa się zarządzanie zamówieniami dziewczyn, miedzy innymi z Polski.
5. Graficzną siatkę powiązań struktur osobowych i biznesowych grupy przestępczej oraz powiązań ze sprawą śmierci i zaginięcia 2 innych kobiet.

http://niezalezna.pl/98892-tajemnicza-smierc-polki-w-egipcie-detektywi-przekazuja-szokujace-materialy-wskazuja-siec-powia
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 08:04
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Jakieś nieznane biuro rozpracowuje w dwa tygodnie potężną mafię sutenerską, porywającą kobiety? To raczej niemożliwe moim zdaniem. Albo się promują, albo to jakaś dezinformacja. Taka sprawa to na miesiące dla służb typu CBA, bo zwykły policjant by się tego nie podjął ze strachu o własne życie.

Tutaj ich stronka:
http://www.lampart.co/

Cytuj:
Na Facebookowym profilu firmy „Lampart” pojawiło się kilka oświadczeń, informujących że to właśnie biuro zajmuje się sprawą śmierci Magdaleny Żuk. W związku z tym, że raz twierdzą, że ich pracownicy byli w Egipcie, później się z tego wycofując, dziennikarze Kryminalnej Polski postanowili osobiście zapytać przedstawiciela tego biura, jak to wygląda.

Po pierwsze, firma „Lampart” nie posiada pełnomocnictwa rodziny, by zajmować się sprawą śmierci Magdaleny Żuk. Przedstawiciel biura tłumaczy, że nie potrzebne jest im takie pełnomocnictwo, bo prowadzą oni zgoła inne czynności, do których pełnomocnictwo jest niepotrzebne. Zatem jakie czynności prowadzi biuro „Lampart”, że nie potrzebuje umowy z rodziną? Czy w pierwszej kolejności nie powinni skontaktować się z rodziną, jeśli chcą prowadzić tą sprawę rzetelnie?

Po drugie, Biuro Detektywistycznie „Lampart” nie poinformowało organów ścigania, które nadzorują sprawę śmierci Magdaleny, że podejmuje ono czynności zmierzające do rozwiązania jej tragicznej śmierci. Biuro nie przekazało również żadnych materiałów czy to policji, czy prokuraturze, twierdząc, że najpierw przeanalizuje je ich wewnętrzna komórka antyterrorystyczna. Czy niepoinformowanie o swoich działaniach władz można uznać, za działanie na szkodę, czy też utrudnianie postępowania przygotowawczego? Jeśli biuro nie współpracuje ściśle z rodziną i organami do tego uprawnionymi w tak poważnej sprawie, możemy założyć, że ich działania mogą pokrzyżować plany organów ścigania?
Idąc dalej, prywatna firma, jaką jest „Lampart”, działa bez umowy, nikt im tego nie zlecił, rodzina nie podpisała umowy lub pełnomocnictwa. Czy tak działają profesjonalne firmy? Bez kontaktu z rodziną zajmują się wyjaśnieniem śmierci jej córki, bez poinformowania władz?

Pod wątpliwość należy poddać pobudki działania firmy „Lampart” i zadać należy sobie pytanie – co chce uzyskać zarząd tego biura. Czy nie jest to próba wypromowania się na śmierci Magdaleny Żuk? Kolejne pytanie jakie nasuwa się na usta – czy Biuro Detektywistyczne działa zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, które jasno regulują pewne kwestie, które naszym zdaniem nie zostały tutaj dopełnione.

https://www.kryminalnapolska.pl/2017/05 ... -powiemy/#
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 08:27
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Przedstawiciele (detektywi) Lamparta w audycji radiowej Gadowskiego

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=HcLiC0Zj-Ck

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 11:01
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Czy śledczy zdążą zabezpieczyć ważne ślady, w związku ze śmiercią Magdaleny Żuk? Adwokat rodziny ma wątpliwości

Pamiętajmy, że sekcja odbędzie się ponad dwa tygodnie po śmierci. Podczas transportu ciała do Polski przez wiele godzin będzie ono trzymane w nieodpowiednich warunkach, co może mieć wpływ na późniejsze badania— powiedział w rozmowie z portalem TVP Info pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk mec. Paweł Jurewicz.
Mecenas zwrócił uwagę, że najistotniejszą dla niego informacją z konferencji prokuratury jest to, że władze egipskie nie pozwoliły polskiemu biegłemu na pobranie próbek biologicznych z ciała zmarłej i przesłanie ich do Polski. Przyznał, że ta sprawa to wyścig z czasem.
Pamiętajmy, że od chwili śmierci Magdaleny upłynęły ponad dwa tygodnie. Przez ten czas z organizmu mogą zniknąć ewentualne ślady substancji toksycznych, jak np. narkotyków czy tabletki gwałtu
— wyjaśniał mecenas.

http://wpolityce.pl/kryminal/340092-czy-sledczy-zdaza-zabezpieczyc-wazne-slady-w-zwiazku-ze-smiercia-magdaleny-zuk-adwokat-rodziny-ma-watpliwosci

No cóż, współpraca z władz egipskich wzorowa...
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 12:02
Arkotello
reputacja dobra
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 19 lip 2018, 14:04

0
Jeśli rzeczywiście była pacjentką w Sieniawce to trochę zaczyna się to układać w całość. Można wysunąć hipotezę że rodzina magiczne "nie wiedziała" o Jej chorobie bo jak wiemy mało która firma ubezpieczeniowa wypłaca pieniądze za samobójstwo. Nie rzucam oskarżeń ale tak mi przyszło to teraz do głowy po przeczytaniu tego newsa. Co o tym sądzicie?

"It is not in the stars... but in ourselves."
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 12:37
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Z tą Sieniawką jednak to nie musi być prawda, bo nawet Wyborcza pisze, że:
Cytuj:
Żuk miała rzekomo być pacjentką podlegającej szpitalowi poradni i oddziału psychiatrycznego w Sieniawce koło Bogatyni.
Jednak w rozmowie z nami rzeczniczka prokuratury Violetta Niziołek nie potwierdza, że śledczy otrzymali jakiekolwiek dokumenty ze szpitali. - Prokurator zwróciła się o przekazanie takich dokumentów, jeżeli istnieją. Na razie nie wiem, abyśmy otrzymali je z jakiejkolwiek placówki medycznej - mówiła nam Niziołek.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... wp-pl.html
Z drugiej strony wielu internautów skazało już jej chłopaka jako winnego jej śmierci. W sumie jest tak wiele niejasności, że nic nie wiadomo. Pozostaje chyba uwierzyć w wersję oficjalną jaka by nie była .
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 13:21
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Jedno trzeba przyznać - takiej zabawy w Sherlocka Holmesa to jeszcze w naszym internecie nie było.
Odnośnie tego leczenia w szpitalu to teraz mi się przypomniało takie coś: otóż jakiś czas temu, kilka dni wstecz czytałem artykuł na Onecie apropos sprawy i w komentarzach pojawiło się coś takiego: doszły mnie słuchy, że pewien ze szpitali dostał zlecenie na spreparowanie dokumentacji, jeśli w najbliższych dniach pojawi się jakiś news, że leczyła się wcześniej to nie wierzcie w to. Ustawka.
Oczywiście skracam, bo nie pamiętam dokładnie słowo w słowo, ale mniej więcej tak brzmiał ten komentarz. Ot taka ciekawostka.

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 13:26
Arkotello
reputacja dobra
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):

0
Akurat wyborcza wiarygodnym źródłem informacji nie jest :)
Do onetu nic nie mam ale mieli kilka wpadek mimo wszystko komentarz daje do myślenia dobrze by było żeby podali już jakieś konkrety bo teorii przybywa coraz więcej.

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 15:04
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 cze 2018, 16:32

0
z prawdą jest jak z d..pą - każdy ma swoją :roll:
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 17:19
Arkotello
reputacja dobra
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):

0
neo napisał(a):
z prawdą jest jak z d..pą - każdy ma swoją

Chyba raczej z "racją", prawda jest jedna.

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 20:08
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
szczyglis napisał(a):
Argon napisał(a):
Mnie w tej calej sprawie smierci Magdy zastanawial fakt, ze jej chlopak majacy liczne powiazania z politykami wroclawskimi nie umial przyspieszyc wydania paszportu przez znajomosci bo tak tez sie da.

To jest jedna sprawa, a druga jest taka, że w ogóle nawet nie musiał się o to starać. Gość ma podwójne obywatelstwo - polskie i niemieckie, a dla obywateli Niemiec nie wymagany jest paszport, jeśli chodzi o Egipt - wystarcza dowód osobisty. No chyba, że jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności również i data ważności dowodu mu się skończyła.

Okazuje się, że ten Marcus nie jest synem dziennikarza z Wyborczej i cała nasza misterna teoria o podwójnym obywatelstwie bierze w łeb.

https://wrealu24.pl/5962-ojciec-marcusa ... daleny-zuk
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 17 maja 2017, 20:46
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Rzeczywiście, nawet z ciekawości zajrzałem na to konto co podał: https://www.facebook.com/profile.php?id ... 11&fref=ts i poczytałem komentarze. Czyli generalnie jest jeszcze większy bajzel z informacjami, niż mogło się wydawać i tak naprawdę wszystko może być fejkiem...

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=N7_o5gl9FHc

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: czwartek, 18 maja 2017, 00:18
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Ostatnio na topie są wyznania instruktora pływania z Egiptu, który spekuluje że jeśli na nagraniu pada nazwisko Khaled, to on już na pewno wie o którego chodzi i oczywiście są z tego powiązania z grubym biznesem i mafią.
I to idzie potem w przestrzeń medialną jako ustalone fakty, na których inni budują domysły.

Bywa i tak...
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: piątek, 19 maja 2017, 01:09
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Nie lubię zbytnio Pospieszalskiego, bo się ludziom ciągle wcina w słowa, ale ciekawi goście w tym odcinku byli: Gadowski, Ogórek i Ozdoba. Trochę ogólnie o Egipcie, nie najnowsze, ale można sobie przesłuchać:

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=N9YhoaimTxM

"Wziąłem go i pier...nąłem go na glebę..." ;)

-----
Tak na marginesie:
PS. Wiecie, że ten Ozdoba się kiedyś trzaskał z Burneiką?

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=BrAfw_8-3lk

Ja pierdzielę, Dawid vs. Goliat (dosłownie).
Komiczna walka, ale z Burneiką się zderzyć to tak trochę jak z czołgiem.

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: poniedziałek, 22 maja 2017, 22:46
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
"Detektyw" Rutkowski oświadczył się podczas programu o śmierci Magdy Żuk.
No nawet nie wiem jak to skomentować. :facepalm:

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017 ... ch-widzow/

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=N-PCL1FWm0k

To jest cyrk na kółkach.

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 23 maja 2017, 07:06
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
To chyba już definitywny koniec tego pana w środowisku detektywistycznym.
Następny krok to taniec z gwiazdami.
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 23 maja 2017, 16:05
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Film już usunięty. Tak przypuszczałem, że usuną sądząc po wczorajszych komentarzach pod nim.
W ogóle śmieszna sprawa - film był na kanale Rutkowskiego (PatriotTV, czy jakoś tak - to jego kanał, służący jedynie do promowania jego akcji), podpisany "za zgodą TV Polsat", a dziś wyskakuje tam:

"Krzysztof Rutkowski oświadc..." Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika ReDefine-Polsat.

Ten człowiek to jest jeden wielki przekręt, w dodatku całą tą akcją pokazał na czyich jest usługach i wyśmiał się wszystkim prosto w twarz. Nie chciałbym być w skórze rodziny tej dziewczyny podczas oglądania całego tego cyrku. Tam było o wiele więcej jaj w tym programie, wcześniej wypowiadała się na temat swojego "śledztwa" ta jego narzeczona. To co ona gadała, to łapałem się za głowę. Udana z nich para.

Strona 2 z 3 [ Posty: 64 ]

*< 1 2 3 >

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy