Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
beb582280068790203a14ff6a88fef59
beb582280068790203a14ff6a88fef59
Strona 3 z 3 [ Posty: 64 ]

*< 1 2 3

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 24 maja 2017, 14:22
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Komentarz Ozdoby na oświadczyny Rutkowskiego:

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=CG9Dvz8Gi9g

W sumie nic dodać, nic ująć.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 24 maja 2017, 14:32
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
A ona te oświadczyny przyjęła 8-) nie wiem bo nawet mi się tego oglądać nie chce, wiecie mnie już jakoś ta sprawa męczy, nie pod względem merytorycznym, czy samej historii , bo strasznie żal dziewczyny. Tylko jakiejś chorej medialnej nagonce na ten temat, media a w szczególności portale informacyjne zrobiły tego najważniejszą sprawę miesiąca, kurde to chyba nawet o Smoleńsku tyle nie trąbili co o tym.
Szkoda tych rodziców co na każdym kroku muszą patrzeć jak zdjęcie ich córki ciągle na afiszu a pod spodem jakieś szalone spekulacje, zabili ją , zabiła się , była chora psychicznie itd. OMG.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 24 maja 2017, 14:38
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Przyjęła. Tu nie chodzi nawet o to, czy żal, czy nie żal. Ja tam jej osobiście nie znałem, więc mnie jakoś tam jej śmierć nie poruszyła, bo ani to moja znajoma, ani rodzina, ale chodzi jedynie o cyrk wokół tej sprawy, bo nóż się w kieszeni otwiera, gdy widzi się jak wszystko zostaje zamiatane pod dywan. Dziewczynie i tak już nic życia nie wróci, ale chodzi jedynie o poprowadzenie sprawy do końca i ukaranie winnych, niestety jak widać, pewnych spraw w Polsce nadal nie można ruszyć, bo układy i układziki, a pewne osoby po prostu śmieją się w twarz całemu społeczeństwu i nic jak widać się w tym kraju nie zmienia.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: środa, 24 maja 2017, 17:43
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 2 kwi 2018, 11:18

0
W całym kraju przydarzają się takie sprawy w których wiadomo jeszcze mniej, i nikt nie robi z tego afery ani nikt nie doszukuje się czegoś podejrzanego w fakcie że mało wiemy.

Bywa i tak...
Strona 3 z 3 [ Posty: 64 ]

*< 1 2 3

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy