HYDEPARK NAUTILUS
http://forum.nautilus.org.pl/

Ostatnie 'takie życie'... - wpis w Dzienniku Pokładowym 19 w
http://forum.nautilus.org.pl/viewtopic.php?f=54&t=5735
Strona 1 z 1

Autor:  skynet [ wtorek, 19 wrz 2017, 08:50 ]
Tytuł:  Ostatnie 'takie życie'... - wpis w Dzienniku Pokładowym 19 w


Zawsze powtarzam, że brak wiedzy o reinkarnacji i wędrówce dusz jest największym przekleństwem ludzkości, a z tej niewiedzy bierze się całe zło tego świata. Ludzie są bowiem przekonani, że mają jedno życie, które się kiedyś kończy i w zasadzie "etap Ziemia" mają za sobą. Co jest potem? Większość uważa, że nie ma absolutnie nic (niech nikogo nie zwiedzie polski powszechny ludowy katolicyzm – to tak naprawdę przezabawny i fałszywy ateizm) a jeśli nawet jest, to w postaci piekła lub nieba, do których smarujemy po "surowej ocenie Boga i aniołów", które podliczają nam nasze dobre i złe uczynki i zależnie od tego, jak ten bilans wypadnie – cieszymy się z niebiańskiej szczęśliwości z babciami i dziadkami lub idziemy na wieczne potępienie w piekielne otchłanie.

Pomijając ten idiotyczny i dziecięco naiwny obraz zaświatów dla Ziemi i naszej cywilizacji ma on skutek taki sam jak ateizm – żyjesz tutaj raz i korzystaj z tego życia ile się da, bo potem już okazji nie będzie. Jakie to ma konsekwencje? Oczywiście dramatyczne. Ludzie chcą mieć "coraz większe domy" i "coraz...


Link: https://www.nautilus.org.pl/dziennik,16 ... esnia.html

DATA PUBLIKACJI: wtorek, 19 wrzesień 2017 09:45:27 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: wtorek, 19 wrzesień 2017 09:50:01

Autor:  stefan12 [ wtorek, 19 wrz 2017, 11:55 ]
Tytuł:  Re: Ostatnie 'takie życie'... - wpis w Dzienniku Pokładowym


Autor:  aleksandra137 [ środa, 20 wrz 2017, 17:13 ]
Tytuł:  Re: Ostatnie 'takie życie'... - wpis w Dzienniku Pokładowym


Autor:  Noel [ środa, 20 wrz 2017, 19:29 ]
Tytuł:  Re: Ostatnie 'takie życie'... - wpis w Dzienniku Pokładowym


Autor:  stefan12 [ piątek, 22 wrz 2017, 08:16 ]
Tytuł:  Re: Ostatnie 'takie życie'... - wpis w Dzienniku Pokładowym


Autor:  Slawek21Nysa [ środa, 25 kwi 2018, 21:54 ]
Tytuł:  Re: Ostatnie 'takie życie'... - wpis w Dzienniku Pokładowym

Problem nie tkwi w nas ludziach tylko w rządach bojących się nas i tego, że kiedyś możemy się obudzić z letargu zbuntować i odejść, przykładem jesteśmy my Polacy, weźmy sto tysięcy polaków i powiedzmy no Polak Polakowi wilkiem, do tych ludzi, wszyscy przytakną no prawda, ale teraz niech ten wilk Polakowi się pokaże, no ja oczywiście, że nie, jeśli nie ja i nie Ci zebrani ludzie to kto?. Jest to mamienie ludzi i straszenie przed czymś, bo wystraszonymi ludźmi łatwiej manipulować. Proszę się nie bać, jeśli jacyś kosmici mówią, że widzą przyszłość, gdzie jest źle, gdzie będzie tragedia, śmierć głód i nienawiść do bliźniego to mogę powiedzieć, że prędzej matka natura nas wykończy, niż dopuści do czegoś takiego, to radziłbym odsunąć się od informacji tych obcych. Z tego, co ja słyszałem (nie mam pewności czy te informacje są prawdziwe) to obce cywilizacje nie dopuszczają do zagłady ludzkości pod postacią nuklearnych bomb nie wiem ile w tym jest prawdy, ale w pewnym momencie, kiedy ktoś próbował już rozpętać nuklearną wojnę owe rakiety nuklearne znikły w niewyjaśniony sposób z silosów, ale oczywiście rząd, który chciał do tego dopuścić, nie wyjdzie do ludności i nie powie chcieliśmy zniszczyć inny kraj rakietami atomowymi, ale te znikły w niewyjaśniony sposób z silosów.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/