Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
72c064baae0f71e7704f9a571aa7074a
LIVE-STREAM FN 2 lipca 2018, godz. 20.00 "Światowy Dzień UFO (ang. World UFO Day) – święto obchodzone corocznie 2 lipca (od 2001) upamiętniające katastrofę UFO w Roswell w 1947 roku. To znakomita okazja, aby porozmawiać o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających."
72c064baae0f71e7704f9a571aa7074a
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Moje poprzednie wcielenie? W momencie śmierci miałem marzeni Napisane: poniedziałek, 30 paź 2017, 10:27
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 21 cze 2018, 03:21

0
Moje poprzednie wcielenie? W momencie śmierci miałem marzenie...

Mam trochę żal do siebie, że tak rzadko aktualizuję "Dziennik Pokładowy" i będę starał się robić to częściej - obiecałem to sobie solennie. Na moje usprawiedliwienie powiem tylko, że naprawdę spraw mam tyle, że nie wiem – jak to się popularnie mówi – "w co ręce włożyć". Wiele rzeczy ważnych przegrywa z rzeczami ważniejszymi, a jedną z nich są właśnie wpisy w "Dzienniku Pokładowym", na które czeka – wiem o tym! – całkiem spora gromadka osób.

Zmagam się teraz z ciężką infekcją bakteryjną gardła, w walce z którą musiałem sięgnąć już po drugi antybiotyk. Ostatnio zastanawiałem się nad tym, co by było, gdybym żył nie w roku 2017, ale np. w 1917, czyli sto lat wcześniej. Wtedy antybiotyków nie było, więc musiałbym ratować się metodami konwencjonalnymi (bańki, leżenie przy piecu). Czy bym wyszedł żywy z takiej infekcji? Obawiam się, że nie miałbym szans. Jakże często zapominamy o tym, jakim błogosławieństwem dla nas jest życie w czasach zaawansowanej medycyny, kiedy bolący ząb nie oznacza utraty przytomności z bólu u okolicznego kowala, a jedynie...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/dziennik,16 ... zenie.html

DATA PUBLIKACJI: poniedziałek, 30 październik 2017 10:24:34 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: poniedziałek, 30 październik 2017 10:27:27
Re: Moje poprzednie wcielenie? W momencie śmierci miałem mar Napisane: poniedziałek, 30 paź 2017, 17:25
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
No to Panie Kapitanie...
Niestety, ale dostrzegam pewną niekonsekwencję...

...ponieważ, gdyby nie ci "naukofcy" tak zrugani przy okazji ostatniego zdjęcia dnia:

Cytuj:
Naszym "zdjęciem dnia" jest absolutnie zagadkowe zjawisko obserwowane nad Syberią. Ktoś powie: no przecież jest "słynny link" do jakieś-śmakej strony jakiegoś-śmakiego serwisu naukowego, który to "wyjaśnił, objaśnił, opisał i zamknął temat", ale my radzimy... ostrożnie traktować takie serwisy. Już wiele lat temu mieliśmy się okazję przekonać, że naukowcy są tak naprawdę bezradni, a swoją bezradność starają się ukryć za "pseudonaukowymi wyjaśnieniami", które tak naprawdę są jedynie próbą ich interpretacji zjawiska, co z rzeczywistością może nie mieć nic wspólnego. (...)
https://www.nautilus.org.pl/zdjecie-dni ... -2017.html

...to niestety, ale jedyne komu można by było teraz dziękować to właśnie temu kowalowi i to co najwyżej za to, że nie zapomniał umyć obcęgów przed "zabiegiem" i że zjadł obfite śniadanie przed próbą "pociągnięcia":

Cytuj:
(...) Jakże często zapominamy o tym, jakim błogosławieństwem dla nas jest życie w czasach zaawansowanej medycyny, kiedy bolący ząb nie oznacza utraty przytomności z bólu u okolicznego kowala, a jedynie kilka prostych zabiegów ze znieczuleniem w sterylnym gabinecie stomatologicznym… Uwierzcie mi – wielokrotnie w ciągu dnia dziękuję Bogu za to, że żyję teraz, a nie na przykład sto lat wcześniej. (...)
https://www.nautilus.org.pl/dziennik,16 ... zenie.html

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Moje poprzednie wcielenie? W momencie śmierci miałem mar Napisane: poniedziałek, 30 paź 2017, 20:33
Noel
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
piątek, 27 paź 2017, 22:40

0
Panie Kapitanie, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

To stres nas zabija i trzeba spać więcej niż 3 godziny.
Re: Moje poprzednie wcielenie? W momencie śmierci miałem mar Napisane: wtorek, 31 paź 2017, 11:22
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
środa, 14 lut 2018, 12:13

0
Gratuluję dobrego samopoczucia - mam na myśli poczucie wyższości nad "bezradnymi naukowcami".
Czy w tej sytuacji możemy liczyć na światłe wyjaśnienie, czym jest ten bąbel ?

Mamy jakieś zdjęcie z internetu, nie wiadomo nawet, czy autor widział bąbla, czy tylko wyszło coś na długo naświetlanym zdjęciu. Zakładając oczywiście, że to nie efekt edycji. A komentarz jest zupełnie bezsensowny - nie znam działu nauki zajmującego się interpretacją zdjęć. Są oczywiście specjaliści, np. od interpretacji zdjęć satelitarnych, ale to są rzemieślnicy a nie naukowcy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Wątpliwość nie jest przyjemnym stanem umysłu, lecz pewność jest śmiesznym.
(Voltaire)
Re: Moje poprzednie wcielenie? W momencie śmierci miałem mar Napisane: wtorek, 31 paź 2017, 14:44
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

0
A propos wpisu o poprzednim wcieleniu Kapitana, to w trakcie ostatniej audycji usłyszałem, że Kapitan zna swoje porzednie wcielenie i był kimś znanym.
Ta opowieść o anonimowym żołnierzu to chyba jednak nie to.
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy