Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
4c5ed465f3378da4a1393b20cac888a4
4c5ed465f3378da4a1393b20cac888a4
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Pracuję nad wykładem 'S.O.S. dla Ziemi – nadchodzi Apokalips Napisane: niedziela, 14 sty 2018, 12:14
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 07:01

0
Pracuję nad wykładem 'S.O.S. dla Ziemi – nadchodzi Apokalipsa'! – wpis do Dziennika Pokładowego 14 stycznia 2018

Brawo "my"! Kolejny sukces w "nadrabianiu zaległości" – znowu serwisy FN są aktualne, a poczta całkowicie czysta, czyli wszystkie e-maile i listy doczekały się odpowiedzi. Cała maszyneria Fundacji Nautilus wymaga absolutnej precyzji i ciężkiej, systematycznej pracy. I nie znosi błędów! Odpuścisz sobie na kilka dni? Natychmiast powstaje zator, który trzeba usuwać tygodniami.

Wiele osób pyta mnie, dlaczego serwisy FN nie mają żadnych reklam. Przecież moglibyśmy je wypełnić po brzegi reklamami zegarków, tanich lotów, przecen w hipermarketach – jak dobrze znamy te obrazki ze stron o podobnej tematyce funkcjonujących w polskiej sieci www. Ja jednak będę tutaj stanowczy i cały czas powtarzam, że brak reklam ma tylko i wyłącznie plusy. Nikt nas nie posądzi o to, że zależy nam na "ilości odsłon", bo przy takim modelu funkcjonowania serwisów jest to całkowicie obojętne.

Taka samodyscyplina i finansowanie wszystkiego z prywatnych pieniędzy daje także nieprawdopodobny komfort działania – nikt nam "nie zamknie finansowania", nikt nagle nie wykreśli "z rejestru dotacji". Widzę, jaki...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/dziennik,17 ... -wpis.html

DATA PUBLIKACJI: niedziela, 14 styczeń 2018 12:02:01 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: niedziela, 14 styczeń 2018 12:14:54
Re: Pracuję nad wykładem 'S.O.S. dla Ziemi – nadchodzi Apoka Napisane: środa, 17 sty 2018, 12:53
MAG
reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 cze 2018, 20:02

0
"...ale w ciągu dwóch godzin postaram się udowodnić, że Ziemię czeka zagłada związana z działalnością człowieka. Nazwałem to roboczo „S.O.S. dla Ziemi – nadchodzi Apokalipsa!..”

Czy na pewno chodzi o zagładę Ziemi, czy zagładę ludzi, a przynajmniej ich porządne przetrzebienie?
Bo mi się wydaje, że jeśli chodzi o zagładę Ziemi, to sprawa nie jest taka prosta, bo niby jak to zrobić?
Chyba, że pan RB ma informację o zagrażajacej na asteroidzie, czarnej dziurze czy innej katastrofie kosmicznej.

Jeśli chodzi o liczebność populacji ludzkiej, to myślę, że jesteśmy teraz w punkcie przegięcia (taka "krzywa Laffera").
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy