Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
184ea153d55f1cc6a66ddc3d2ea84b42
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
184ea153d55f1cc6a66ddc3d2ea84b42
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
MOJA MISJA - wpis w Dzienniku Pokładowym 10 listopada 2018 Napisane: sobota, 10 lis 2018, 12:48
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
środa, 19 cze 2019, 14:01

0

Ostatnio jeden mój znajomy powiedział, że każdy człowiek na Ziemi ma swoją misję do wykonania. Zapytał mnie: a jaka jest twoja misja Robert? Odpowiedziałem. A on na to, że się mylę. I miał rację.

Rozmawialiśmy o tym, że nikt z nas nie wie, jaki jest jego cel czy może raczej misja na Ziemi. Bardzo często osoby przeżywające śmierć kliniczną podczas spotkań z wyższą istotą ze świata światła słyszy: "to jeszcze nie jest twój czas… masz do wykonania ważne zadanie tam na Ziemi!"

Jakie to zadanie? Tego nigdy nie słyszą, ale ciekawe jest, że tego typu dialogi "po tamtej stronie" powtarzają się tak często, że można postawić jasną i zdecydowaną tezę: każdy z nas ma do spełnienia w tym życiu jakąś misję. Jedna osoba ma wychować dziecko, inna poznać smak utraconej miłości, inna współczucia, jeszcze ktoś inny bólu po stracie bliskiej osoby lub szczęścia z odzyskania przyjaźni. Każde z tych doświadczeń nas wzbogaca, jesteśmy bardziej doświadczeni, lepsi. Dzięki temu zyskuje cały wszechświat – taki dokładnie jest cel i sens ludzkiego życia, wędrówki dusz,...

Link: https://www.nautilus.org.pl/dziennik,18 ... -2018.html

DATA PUBLIKACJI: sobota, 10 listopad 2018 12:48:13 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: sobota, 10 listopad 2018 12:48:55
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy