Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot], Majestic-12 [Bot]
6dd5c30841216cda5441317d29ed6931
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
6dd5c30841216cda5441317d29ed6931
Strona 2 z 2 [ Posty: 49 ]

*< 1 2

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: piątek, 3 cze 2011, 20:10
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jeśli nie jest za późno, chciałem się zapytać, czy Obama zagrał w Wiedźmina, którego dostał w Polsce? Jeśli tak to czy mu się podobał?
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: niedziela, 5 cze 2011, 08:43
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: środa, 8 cze 2011, 21:34
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Maszynaz, zapytałeś; "Sonia33 ciekawe pytania zadałaś. Ale napisałaś też, że znasz na nie odpowiedzi. Napisz proszę odpowiedzi na te pytania. Szczególnie interesuje mnie pytanie 2, bo z pewnością wiesz więcej niż my."
Maszynaz, a gdzie ja napisałam, że znam odpowiedzi? Gdybym mogła Wam tutaj dać odpowiedzi, to nie zadałabym tych pytań.
Natomiast uściślę moją wypowiedż pod pytaniem 2. Pisząc, że "To już żadna tajemnica, dla większości Amerykanów." miałam na myśli iż nawet przeciętni Amerykanie wiedzą, że przygotowuje się stan wojenny, a nie że wiedzą dlaczego stan wojenny się przygotowuje. Zdaniem Amerykanów świadczą o tym przygotowywane obozy, gwałtowna rozbudowa i renowacja dróg i autostrad, przecieki iż przygotowana już jest wymiana dolara itp. Przed stanem wojennym w Polsce też czuliśmy i wiedzieliśmy, że coś takiego jak stan wojenny jest przygotowywane i nie pomyliśmy się. Dlaczego mieli by się mylić Amerykanie?
Mit, w odpowiedzi na Twoje pytanie mozna fantazjować. Na moje należałoby dać jednoznaczną odpowiedz. Ale możesz być pewien, na żadne odpowiedzi nie będzie.
Dawno nie zaglądałam na Hydepark, więc moja odpowiedz jest nieco opóżniona. Pozdrawiam.
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: środa, 15 cze 2011, 23:02
KrisII

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sonia33 srogo się zawiodłem na temat twoich pytań, kiedyś cie chwaliłem za komentarz pod tematem reinkarnacja, był to wspaniały wywód, jeżeli to ta sama osoba sonia33. Zaraz tobie odpisze dlaczego widzisz ja tez mieszkam na stale w USA i nie na Jackowie , moja zona jest Amerykanka Polskiego pochodzenia i prowadzimy firmę, gdzie przewija się kilka tysięcy klientów, z którymi rozmawiamy ze względu na biznes . Mieszkam po drugiej stronie rzeki hudson , mieliśmy i mamy takich klientów którym się "upiekło" ze nie pojechali do pracy 11 września i nigdy nie słyszałem aby mieli wątpliwości kto stoi za zamachami na wieże. Te twoje pytania maja się ni jak do Ameryki jest to wyssane z internetu pseudo znawców rożnych teorii spiskowych chociażby te twoje trumny, jestem głęboko zasmucony ze to co piszesz niby pochodzi od Amerykanów. Pozdrowienia z USA.
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: czwartek, 16 cze 2011, 12:32
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
Skupcie się lepiej na zadawaniu pytań Obamie, a nie na wyliczaniu kto jest lepszy i gdzie mieszka. Dziękuję i pozdrawiam ciepło.

Moderatorka Archeozoolog

Mój skromny blog:
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: wtorek, 21 cze 2011, 18:29
BlueAngel333
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 11 lut 2019, 16:30

0
Posty nie dotyczące tematu zostały usunięte.

BlueAngel333
Moderatorka

"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: wtorek, 19 lip 2011, 12:34
Teomo

reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Powtórzę swoje pytanie: Kiedy Państwo zamierzają wysłać owe pytania ?
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: poniedziałek, 8 sie 2011, 19:18
Tajemnicza Wyspa
reputacja neutralna
Oficer FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dziękujemy za wszystkie pytania! Lista pytań do Prezydenta zostanie ograniczona do dwudziestu pięciu, gdyż tak zdecydowaliśmy po burzliwej rozmowie w Bazie FN. Wybrane zostaną najciekawsze. List zostanie wysłany we wrześniu do osoby, która zna Prezydenta i spróbuje mu je zadać przy najbliższej sposobności!
Jeszcze raz dziękujemy za pomoc!
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: wtorek, 9 sie 2011, 11:22
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
Czy możemy poznać listę tych 25 pytań przed ich wysłaniem???

Mój skromny blog:
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: niedziela, 11 wrz 2011, 18:37
Teomo

reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Odpowiedzi ani widu ani słychu, po co taki szum robiliście z tego "APELU" jak i tak g*wno z tego wyszło ? ;)
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: niedziela, 11 wrz 2011, 20:30
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: sobota, 17 wrz 2011, 14:26
maszynaz

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
również czekam z niecierpliwością na odpowiedzi Obamy.
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: sobota, 17 wrz 2011, 16:11
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: poniedziałek, 19 wrz 2011, 09:15
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Zakładając, że jakimś cudownym kosmicznym zrządzeniem losu Obama otrzymałby listę pytań od kilku malutkich człowieczków z jakiegoś dziwnego forum działającego na terytorium kraju, który dla niego jest tylko jakimś malutkim, podrzędnym państewkiem i zakładając, że nagle odstawiłby wszystkie swoje obowiązki i zabrałby się za ich lekturę, po czym postanowiłby na nie odpowiedzieć, to ja się pytam: czy ktoś z Was pamięta jakąkolwiek sytuację, aby jakikolwiek polityk odpowiedział SZCZERZE na zadane mu pytanie???? To było oczywiście pytanie retoryczne. Jest większe prawdopodobieństwo, że dziś w nocy wskoczy mi do łóżka Salma Hayek i będziemy uprawiać kapitalny sex, niż że Obama otrzyma, przeczyta i szczerze odpowie na Wasze pytania, czyli ZEROWE w obu przypadkach. Taka prawda, nie ma co wierzyć w bajki...

Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: poniedziałek, 19 wrz 2011, 09:42
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Szczyglis, to lepiej kup gumki, wiesz gwiazdy gwiazdami, ale zabezpieczyć się trzeba. ;)
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: poniedziałek, 19 wrz 2011, 13:30
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: piątek, 21 wrz 2012, 23:29
Freeone

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: niedziela, 16 mar 2014, 16:51
PiotrMati

reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Panie Prezydencie

Czy Pan wie o tym,że będzie Pan uznany za tego,który zakończy erę mocarstwowości USA.
Co Pan na to?
Re: O co zapytałbyś/zapytałabyś Baracka Obamę?! - PROŚBA FN Napisane: czwartek, 21 sie 2014, 23:14
Bożydar
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 30 kwi 2018, 17:05

0
Ja bym się zapytał o plany kosmiczne stanów- te prawdziwe :|

"Tygrys?! W Afryce?! Może uciekł z zoo…"
Monty Python
Strona 2 z 2 [ Posty: 49 ]

*< 1 2

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Apel FN