Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot], Google [Bot]
905ec7f17b4cbac1d114d77621f42736
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
905ec7f17b4cbac1d114d77621f42736
Strona 2 z 2 [ Posty: 41 ]

*< 1 2

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Sprawa Billy Meiera –ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI O JEGO PRZYP Napisane: czwartek, 5 sty 2012, 22:57
PatrykP
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sprawa Billy Meiera wiąże sie z kompromitacją.
Bo zajmowanie się jego opowieściami w sposób poważny, badawczy jest dla każdego badacza zjawisk niewyjaśnionych kompromitujące.
O ile dobrze pamiętam pierwszy raz natrafiłem na informacje o nim dwadzieścia lat temu. Były to wykonane przez niego fotografie Ufo, które opublikowało jedno z czasopism ("Nie z tej ziemi"?). Nawet jako dzieciak wątpiłem w to co widzę, zdjęcia i relacje były zbyt nieprawdopodobne i nonsensowne. Po tylu latach kult jego osoby nadal istnieje, a rzesze jego zwolenników ślepo wierzy w niedorzeczności głoszone przez tego człowieka.
I jestem tym faktem przerażony.
Wstrząsa mnie to dlatego, że zależy mi na rozwoju naszej wiedzy, na poznaniu szeroko pojętej "prawdy". Jeśli jednak bierzemy na poważnie hochsztaplerów to możemy zapomnieć o poznawaniu czegokolwiek. Nie potrafimy badać i najwyraźniej jesteśmy zbyt mało inteligentni abyśmy zasługiwali na poznanie czegokolwiek więcej oprócz temperatury wrzenia wody. Nie możemy wykluczać niczego, ale nie znaczy to że mamy się wydurniać.
Czytając niektóre komentarze osób stojących po stronie Meiera oraz ich argumentacje chce mi się zwyczajnie śmiać. Facet bredzi jak chory psychicznie a jego jedyne sensowne wypowiedzi pochodzą z innych źródeł, ogólnie dostępnych włączając te jego przepowiednie. Ludzie się z niego śmieją, to nie jest dyskusja na fakty, interpretacje, opinie, to jest zwykły rechot. Materiał dowodowy jaki przedstawia jest równie żenujący jak próby wyjaśnienia tych bzdur. Widzimy człowieka z zabawką broni, który mówi nam, że jest to broń kosmitów. Dowód:

Nigdzie w Szwarcarii nie produkują takich przedmiotów... więc są z kosmosu

I ludzie ślepo mu wierzą, odrzucają fakt absurdalności i śmieszności całej sprawy. Czy oni już doszczętnie powariowali???

Jest nauka głównego nurtu, która odizolowała się grubym murem i już nie poznaje tylko szuka udowodnienia własnych tez. O nich nie ma co wspominać. Jest też nauka niekonwencjonalna, egzotyczna o poszerzonych horyzontach. Nie wyklucza niczego i słucha wszystkich. Ufologia, parapsychologia, kryptozoologia i tak dalej. Ale nawet ona jest poważna i wyklucza wariatów, hochsztaplerów i oszołomów. A bardziej jaskrawego przypadku wariactwa niż Billy Meier w ufologi nie ma.
Takich ludzi nikt nie bierze i nie może brać poważnie. A jeśli organizacja mająca zakusy bycia poważną platformą badawczą zamierza zorganizować "ekspedycje" do pana Meiera to nie będzie to żadna wyprawa badawcza ale cyrk i kompromitacja.

Wielu badaczy spraw niewyjaśnionych skarży się na bycie wyśmiewanymi. Niestety w niektórych przypadkach nie ma się czemu dziwić.

|
-
Ateizm to tylko kolejny paradygmat, nowoczesna forma zaściankowości.
-
|
Re: Sprawa Billy Meiera –ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI O JEGO PRZYP Napisane: poniedziałek, 9 sty 2012, 11:24
gamma

reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sprawa Billego Meiera .Dla mnie to nowy temat. Tu, na tych stronach otwierają się drzwi do poznania historii zwykłego ,a jakże niezwykłego człowieka.
Zabieram głos , ponieważ pewne fragmenty z życia Billego są zbieżne z moimi.
Myślę ,że spotykał się z istotami z Plejad i miał w nich nauczycieli. Przynajmniej dwie z nich rozpoznaję . Oczywiście nie miałam takich kontaktów, o jakich opowiada. Materiał jaki zebrał Meier był w większości prawdziwy do momentu, gdy nie nagłośnił sprawy. Wówczas w to wszystko wmieszała się polityka i względy tzw. Bezpieczeństwa narodowego. Myślę, że nie przypuszczał, co to za sobą pociąga. Jakich będzie wymagało od niego i jego rodziny wyrzeczeń, że tak naprawdę będzie stale obserwowany i poniekąd sterowany..,źe każdy zechce upiec pieczeń przy jego ogniu. Człowiek ,który kontaktuje się z istotami pozaziemskimi z pewnością ma rozwinięty szósty zmysł na tyle, że żadne ludzkie myśli nie umknął jego uwadze , po latach zdaje sobie sprawę, w jakiej znalazł się pułapce.
Dwie sprawy przekonują mnie do niego: Jego pogląd na temat rozwoju duchowego i kontaktu z naturą /film Kontakt/ i umiejętność pozbywania się obciążeń ziemskich inaczej ujmując umiejętność wchodzenia w stan pustki.
To wszystko wysnuwam na podstawie udostępnionego na stronie FN materiału. Muszę przyznać, że akurat w tej sprawie powiedziano i napisano bardzo dużo aż za dużo .Mam wrażenie, że materia jest ponad duchem ,a to nie jest korzystne i Meyer o tym wie.. I właśnie dlatego należy zadziałać i spotkać się z Billym ,pobyć w miejscach w których doszło do spotkań z istotami z innych wymiarów i w miarę możliwości oglądnąć oryginalne materiały.
Takie miejsca nawet po latach są nośnikiem informacji , wystarczy odpowiednio odczytać.. Wówczas okaże się co zostało celowo zmodyfikowane niekoniecznie przez samego bohatera i co z tego wszystkiego można wykluczyc.
POzdrawiam Gamma
Re: Sprawa Billy Meiera –ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI O JEGO PRZYP Napisane: wtorek, 10 sty 2012, 17:35
Milton

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Już kiedyś założyłem temat, w którym napisałem swoje przemyślenia viewtopic.php?t=719

Ten niby raj, który znajduje się gdzieś tam na Plejadach wygląda zupełnie jak utopie wymyślone przez chore umysły komunistów i innych lewicowców jak na przykład naziści.

Każdy pracuje ale przy kontroli maszyn, które odwalają całą robotę. Zjednoczenie ponad wszystko i proletariusze wszystkich narodów łączcie się pod jednym rządem światowym.

Dziwnym sposobem te lewackie hasła pojawiły się rzekomo od kosmitów kilka lat po tak zwanej rewolucji obyczajowej, która odbywała się w krajach zachodnich za pieniądze związku sowieckiego. Billy Meier pewnie był kolejnym człowiekiem zachodu przekupionym przez komunistów by siali ich antywizję świata w głowach normalnych ludzi, a kiedy państwo jego panów upadło kontynuował zabawę bo to przecież już wielka ogólnoświatowa promocja jego osoby.

Na pewno nigdy nie zaufam osobie, która twierdzi, że świat trzeba wyludnić by zostało tylko 500 mln osób (oczywiście jak zwykle dla dobra wszystkich). Uważam, że taka postawa to już przejaw socjopatii i zaburzeń umysłowych. Bo kto normalny mógłby twierdzić, że może stawiać się ponad życiem i wolą 6 miliardów ludzi? Wystarczy wyobrazić sobie jakiegoś brodacza przed tłumem, który mówi "Eeee sorry ale wiecie co? Stańcie w szeregu i kolejno odlicz. Co trzynasta osoba ma prawo do posiadania dziecka, a reszta ma wymrzeć. Z powodu, że myślę, że tak będzie fajnie dla tych co przeżyją i dla tych co wymrą". Wniosek? Czubek!

Billy Maier to albo dywersant sponsorowany przez sowietów albo kolejna osoba z zaburzeniami umysłowymi chcąca depopulacji jak bilderbergowie.
Re: Sprawa Billy Meiera –ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI O JEGO PRZYP Napisane: niedziela, 29 sty 2012, 18:01
jkk

0

0
"O ile jakiś człowiek nie wierzy w to, w co my wierzymy, stwierdzamy, że jest wariatem i to załatwia sprawę. W naszych czasach, rzecz jasna, i tylko dlatego, że nie możemy spalić go na stosie."

Mark Twain
Re: Sprawa Billy Meiera –ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI O JEGO PRZYP Napisane: środa, 4 kwi 2012, 23:03
gwiezdnymuzyk

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Chciałby zaznaczyć że już w 1987 roku Meier dostał informację o możłiwej rewolucji we Francji:
"(...)Jednakże głównym zamiarem agresorów będzie narzucenie Europie ich wojskowej władzy a Francja będzie obrana na kwatery główne. Francja nie tylko będzie najechana przez agresorów z zewnatrz, zostanie także podbita od wewnątrz w wyniku działań kolaborantów i innych sił. Będą to głównie obcokrajowcy, którzy wyznają inną religię, żyjący we Francji, a będą to zwłaszcza wyznawcy islamu, którzy będą tą siłą działającą od wewnątrz(...)" - wycinek z kontaktu nr 215

Cała przepowiednia znajduje się np tu

http://www.eraintegracji.pl.tl/Proroctwa-Henocha.htm

To co większość widziała czyli przeczucie K. J. odnośnie rewolucji we Francji

http://www.youtube.com/watch?v=Svt25dH4rQc

Meier również przewidział kryzys gospodarczy z 2008 podobnie jak Krzysiek Jackowski, czego dowodzi poniższy filmik (trzeba oczywiście zwrócić uwagę na datę dodania na serwery YT)

http://www.youtube.com/watch?v=29wnpEy2DY4

W filmiku jest również wyraźne ostrzeżenie iż jeśli USA zaatakuje Iran to Rosja i Chiny najprawdopodobniej zaatakują USA, a Izrael zostanie zniszczony przez Chiny.
Ostatnio edytowano czwartek, 5 kwi 2012, 17:54 przez piotrekk, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono odnośniki.
Re: Sprawa Billy Meiera –ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI O JEGO PRZYP Napisane: wtorek, 26 cze 2012, 20:57
gumisxx6

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
:lol: ilu ludzi tyle prawd
Re: Sprawa Billy Meiera –ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI O JEGO PRZYP Napisane: piątek, 13 lip 2012, 09:09
marta34
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
:o Do Tron! A jak Twoim zdaniem mają wyglądac kosmici , chcesz żeby byli zieloni i mieli ociekające szlamem macki? Chyba za dużo naoglądałeś się filmów SF! :lol: :lol: :lol: Niestety my ludzie jesteśmy strasznie zarozumiali myśląc że jestesmy jedyni we wszechświecie!!!Nasze ograniczone i od młodosci kodowane przez proboszcza mózgi nie przyjmują nic co inne...!

Mnie zawsze intryguje fakt że wierzą w cuda biblijne, rozstępujące wody i mnożenie ryb ,w niepokalane poczęcia,,,a jak ktoś pwoie że wierzy w pozaziemska cywilizację, patrzą na niego jak na mieszkańca TWOREK!

Człowiek to chyba najbardziej ograniczona istosta żyjaca we wszechświecie!!! :cry: Przykre!
Re: Sprawa Billy Meiera –ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI O JEGO PRZYP Napisane: piątek, 13 lip 2012, 09:14
marta34
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
A i zapomniałam dodać,że niektórym osobom nawet jeżeli przybysze z innego wymiaru wyladują na Okęciu i poprowadzą główne wydanie wiadomości w TVP...To i tak znajdzie się rzesza niedowiarków...więc po co ich przekonywac na siłę niech nadal myślą że sa wyjątkowi! :lol: I jedyni i niepowtarzalni!!!
Re: Sprawa Billy Meiera –ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI O JEGO PRZYP Napisane: niedziela, 15 lip 2012, 20:46
marta34
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
:lol: wyczytałam że na jednym z blogów w sieci ktos o nicku Astromaria ma mdłości jak wchodzi na strony Nautiliusa...moja rada!
Nie wchodzic szkoda zdrowa,,,Astromaria i tak przeciez wie wszystko lepiej:)
Pozdrawiam:) :ugeek:
Re: Sprawa Billy Meiera –ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI O JEGO PRZYP Napisane: sobota, 15 cze 2013, 09:04
jkk

0

0
Dla zainteresowanych:
Na kanale YouTube FIGU (FIGUVIDEO) pojawiły się polskie napisy do pierwszej części wywiadu z Billym. Wywiad przeprowadzili w 2006 roku Jack Gerlach i Michael Horn. Napisy opracowała polska grupa sympatyków FIGU.
Re: Sprawa Billy Meiera –ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI O JEGO PRZYP Napisane: poniedziałek, 9 gru 2013, 18:27
jkk

0

0
Kolejne odcinki wywiadu z B. Meierem z polskimi napisami:
http://www.cicharewolucja.pl/index.php? ... ie_YouTube
Strona 2 z 2 [ Posty: 41 ]

*< 1 2

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Apel FN