Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
778f56d3270b84e83c9949b90b44ef20
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
778f56d3270b84e83c9949b90b44ef20
Strona 13 z 16 [ Posty: 462 ]

*< 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: środa, 25 wrz 2013, 22:54
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: środa, 25 wrz 2013, 23:05
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 5 lut 2019, 22:00

0
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 00:18
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Osobowość świadków?
Aleksandro, jakie masz podstawy do oceny ich osobowości? Jakiś dobry psycholog z nimi rozmawiał przez kilkanaście godzin? Wypełniali profesjonalne testy osobowościowe analizowane przez ekipę fachowców? A może po prostu znasz ich od lat, wiesz o nich wszystko, beczkę soli z nimi zjadłaś?
Zdaje mi się, że nie.
Nie jestem psychologiem, ale starym dziennikarzem owszem, zęby zjadłem na rozgryzaniu ludzi, z którymi miałem do czynienia w ramach uprawiania zawodu pismaka/dziennikarza śledczego. I przyznaję, że ciągle mało o meandrach ludzkiej psychiki wiem. Jednak jakoś tam, podpierając się wieloletnim doświadczeniem/intuicją/zdolnością wyłapywania rozmaitych drobiazgów (zasób słownictwa, akcent, mimika et cetera) coś tam mogę wyczaić. No i wychodzi mi na to, że pan Talacha specjalnego zaufania nie wzbudza.
Nie oceniam, nie wartościuję, mogę się mylić. Nie mam wystarczających danych do oceny. Ty też nie masz. Zero argumentów - po prostu stwierdzasz, że on musi być okej, dlatego, że tak chcesz Ty, tak chce redaktor Bernatowicz i cała Fundacja.
To nie jest poważne, no sorry.
Uparcie bronisz sprawy, która powinna sama się bronić.

Serdeczności
Wędrowiec

Sorrow is better than joy.
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 06:41
rademmenes

reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 07:56
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 09:36
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
środa, 14 lut 2018, 12:13

0

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Wątpliwość nie jest przyjemnym stanem umysłu, lecz pewność jest śmiesznym.
(Voltaire)
Ostatnio edytowano czwartek, 26 wrz 2013, 09:46 przez ŻyczliwySceptyk, łącznie edytowano 1 raz
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 09:44
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Ostatnio edytowano czwartek, 26 wrz 2013, 10:16 przez kanu, łącznie edytowano 2 razy
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 10:14
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0
A pamiętacie jak wrzucałem tu kiedyś zdjęcie ufa które zrobiłem przez okno? Każde laboratorium potwierdziłoby, że zdjęcie jest prawdziwe, bo nie było przerabiane w programie graficznym. Ale tego że obiekt został narysowany na szybie nikt by nie zgadł.

Bywa i tak...
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 11:06
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 11:33
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Ostatnio edytowano czwartek, 26 wrz 2013, 12:28 przez kanu, łącznie edytowano 1 raz
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 12:27
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Naprawdę znowu chcesz wszystko od początku analizować? Będę się powtarzać niestety. Odbicia pokazują bardzo wiele, ludzi, drzewa, druty, słup, rów albo drogę, a także prawdopodobnie samochód - bus Bialorusinow / Rosjan, który jest większy i jaśniejszy od auta Talachy (słabo widać) .

Dlaczego na 1 zdjęciu widać wyraźnie 3 osoby ? Jest to jedyny element pionowy znajdujący się na polu. Jeśli nie są to ludzie, którzy są nawet różnie ubrani, co w takim razie może to byc?

Dlaczego twierdzicie, że na tym zdjęciu nie widać słupa, jeśli jest on całkiem dobrze widoczny?

Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 12:37
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Aleksandro. Po pierwsze Twoje zdjęcia są nieoryginalne. Na oryginalnym zdjęciu nie widać tych trzech osób. Trudno więc analizować na ich podstawie. Na pierwszym zdjęciu, to co zaznaczyłaś nie jest busem, bo ten bus musiałby być większy niż korona drzewa.
Natomiast jeśli nawet przyjmiemy, że to jest bus, bo tak przyjmujesz, to od razu można wyliczyć, że musiałby ten bus być kilka metrów od misek. To dyskredytuje Twoje twierdzenie o UFO. Sama sobie strzelasz w stopę.
Jeśli to bus - to zdjęcie jest fejkiem. Rozumiesz to, czy nie?
Jeśli nie, to znaczy, że nie czytałaś i nie analizowałaś moich argumentów. Nie rozumiesz tego co piszę.
Jeśli nie rozumiesz to jeszcze da się to obejść.
Udaj się do sklepu, kup czajnik odbijający w kształcie kuli i sfotografuj busa odbitego w tym czajniku. Najpierw zrób to z 5m a później z 50m.
Jeśli to zrobisz to przekonasz się o czym teraz napisałem.
Proszę, umieść te zdjęcia tutaj, to pogadamy dalej.
Następnie sfotografuj słup odbity w tymże czajniku z 2, 3 oraz 10 metrów. Możesz to zrobić również w mniejszej i większej kuli. Efekt będzie taki sam.
Możesz to zrobić sama, tylko miej na to chęć i odwagę. I bądź uczciwa wobec siebie i nas.
Ostatnio edytowano czwartek, 26 wrz 2013, 12:41 przez kanu, łącznie edytowano 1 raz
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 12:41
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 12:53
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Z tym, że mancias widać na pierwszym i drugim zdjęciu zakrzywienie horyzontu i co najmniej jeden zarys drzewa. Tak naprawdę widać dwa drzewa (zarys tychże drzew i przerwę między nimi - co potwierdzają zdjęcia satelitarne, że taka przerwa tam jest).
Jeśli porównasz odbicia w obiekcie, to zauważysz, że drzewa zmieniły swoją odległość w odbiciu na pierwszym i drugim zdjęciu. Gdyby to były np. przypadkowe zabrudzenia, to nie zmieniłyby odległości między sobą. Ponadto obiekt się poruszał i plamy nie ustawiłyby się w ten sam niemal sposób dwa razy pod rząd. I jeszcze drzewa są położone od linii drogi w górę (na tle nieba), czyli tak jak powinny być położone.
Co do wielu szczegółów w odbiciach można mieć wątpliwości, ale co do tego, że odbija się tam horyzont, zakrzywiona droga i dwa te same obiekty na obu zdjęciach (drzewa) nie mam żadnych wątpliwości.
Zresztą gdy szczyglis takie zdjęcia w blenderze wykona, będzie widać, gdzie powinny być te drzewa ustawione gdy miskolot jest powiedzmy 10m od drogi, a gdzie gdy 50 metrów.

EDIT
Dorzucę jeszcze zdjęcie.

Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 13:17
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 13:34
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 14:01
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 15:57
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Kanu ja wiem, że można zobaczyć zarys drzewa, horyzont i ziemię, jednak jest to wszystko co można o tym odbiciu powiedzieć. Autentycznie stawiam pół litra osobie, która by dojrzała troje osób, poloneza, busa, o drutach nie wspominając.
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 16:55
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 17:37
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Słonko, załatw mi kulę o średnicy 2 metrów, jakiś wyciągnik, dzięki któremu można z góry zrobić zdjęcie. Inaczej nie widzę sensu. Tylko takie zdjęcia mogą dać konkretną odpowiedź w tym przypadku.

Kiedy pytam cię o 3 osoby widoczne wyraźnie na zdjęciu, mówisz, że zdjęcie jest przerabiane, kiedy pytam cie o to , co mogłoby się odbić na powierzchni oprócz słupa, nie dajesz odpowiedzi.

Zrozum Kanu, że mam powody sądzić, że Zdany to nie fikcja. Znowu powtórzę,
- relacje świadków, zdjęcia, odbicia na powierzchni i to wszystko spina jako całość wizja Jackowskiego. To wszystko ma sens i układa się w logiczną całość.
Tak uważam.

Co dalej...zobaczymy. :)
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 17:42
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Dziewczyno, zrobię Ci takie zdjęcie.
Jedno w kulce o średnicy 1cm, drugie 20cm. Zrobię też zdjęcie w Lidlu (ale nie busa) w kuli o średnicy 1m.
Z tej samej odległości i temu samemu przedmiotowi.
OK.
Wiem, że i tak powiesz, że to nie to samo, bo nie w Zdanach i że kula nie ma 2m.
Ale dziewczyno, równanie zwierciadła jest takie samo dla dużej jak i małej kuli.
Jak będę miał czas to jeszcze raz Tobie, ze specjalną dedykacją zrobię takie zdjęcia.
Choć i tak będziesz wiedzieć swoje.
Cóż, bywa.

Wizja Jackowskiego mówi iż to przyziemna rzecz (czyli z tej Ziemi), i to, że odpowiedź jest w odbiciu (w 100% jest) i to, że to śruba, czyli przekręt.

ps. Niestety Aleksandro z optyki masz 1.
ps2. Zresztą Szczyglis może to zrobić w swoim blenderze. Ale czy mu uwierzysz???
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 18:07
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 18:58
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 19:02
malpicki

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ludzie, dajcie już spokój...
Czy nie widzicie, że Aleksandra z premedytacją olewa wasze argumenty i wyliczenia?
Gdybym stał po drugiej stronie barykady i byłbym DAR'em z Krakowa, to parafrazując naszego Guru, napisałbym:

>>>Od jakiegoś czasu staram się w bardziej lub mniej delikatny sposób zasygnalizować, że osoby upierające się, jakoby widzą w miskach odbicia postaci, tudzież ukraińskiego busa, są po prostu skończonymi głupkami. Tylko skończony głupek upiera się przy swoim, nie zadając sobie trudu dokładnej analizy zdjęcia.
W życiu już widziałem różnych głupków, bo żyję na tym świecie sporo. Niektórzy byli nieświadomi swojej głupoty, a inni - wprost przeciwnie - mieli tę świadomość i nawet przed swoją głupotą uprzedzali. Ale jeszcze nie spotkałem takiego głupka, który w każdym zamieszczonym przez siebie poście pisze głupoty, to takiego zawodnika jeszcze nie spotkałem!<<<

Jeszcze dodać do tego wizje Jackowskiego, to należy się tylko cieszyć, że Macierewicz nie zajął się tym tematem, bo tam i słupy, i drzewa, i druty pod napięciem były!
Analiza Macierewicza mogłaby być dla niektórych przeciwników UFO druzgocąca!

PS.
Wszelkie skojarzenia, związane z naszym "prawdziwkiem" Aleksandrą, są oczywiście bezpodstawne. Bo każdy lek niewłaściwie stosowany, zagraża życiu lub zdrowiu.

...TRWA ŁADOWANIE...
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 19:07
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Chyba masz rację malpicki.
Ja się poddaję.
Passs
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 19:47
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Nareszcie.
p.s. Malpicki, gratuluję poziomu ;) .
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 19:53
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
No nareszcie Cię czymś ucieszyłem.

Jeszcze tylko rozwiązanie zagadki o garażu:

O niech to, tam jeszcze stał samochód :mrgreen:
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 20:13
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Na czajniku widać twoje odbicie, zrobiłeś zdjęcie bardzo blisko. A teraz zdjęcie zrób z 10, i 40 m. I zobacz, czy będzie widoczny twój samochód. :)

To była mimo wszystko bardzo ciekawa dyskusja :D
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 20:35
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Ostatnio edytowano czwartek, 26 wrz 2013, 20:46 przez szczyglis, łącznie edytowano 5 razy
Re: APEL DO CZYTELNIKÓW FN! - projekt ZDANY Napisane: czwartek, 26 wrz 2013, 20:40
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Strona 13 z 16 [ Posty: 462 ]

*< 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 >

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Apel FN