Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
532d541a283860611be5963649c2f7ea
CZAT Z FN Data najbliższego czatu z FN wkrótce zostanie podana! ""
brak nowych PW
532d541a283860611be5963649c2f7ea
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Bardzo ważne pytanie do FN Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 5 lut 2017, 17:23
jonasz123

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

-1
Witam, obserwuję to forum od dawna i powiem że jestem zmartwiony.
Chodzi mi o pewnego pana moderatora (chyba moderatora), który postawił sobie chyba za cel atakowanie wszystkich jak leci i wysyłania wszystkich "na urlopy" jak to kiedyś określił. W związku z tym, mam pytanie - czy szanowny zarząd FN zdaje sobie sprawę z tego wszystkiego? Czy może konieczna będzie interwencja gdzieś "na górze", aby poinformować o tym odpowiednie osoby?

Pozdrawiam i zaznaczę jedynie o kogo chodzi - tak panie szczyglis, to do ciebie jest skierowane.
Re: Bardzo ważne pytanie do FN Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 5 lut 2017, 17:27
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 lip 2017, 04:38

0
Wow. Jestem pod wrażeniem.
O co konkretnie Ci chodzi z tym "informowaniem góry"? Bo nieśmiało jedynie zaznaczę, że "góra" doskonale wie o tym co się dzieje na forum i jakoś wbrew temu co piszesz nikt "na górze" nie ma, że tak powiem - problemów z moją osobą. Nie bardzo więc wiem, kogo masz na myśli pisząc "góra".

Natomiast jeśli chodzi o wysyłanie na urlop, no to niestety - regulamin forum jest jasny i jeśli ktoś ten regulamin postanawia łamać, to niestety, ale musi się to kończyć przymusowym urlopem.

Pozdrawiam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Bardzo ważne pytanie do FN Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 5 lut 2017, 17:34
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 16 lip 2017, 11:27

0
Pan jonasz raczej widzi bany, a skrzętnie omija w swoim postrzeganiu łamanie regulaminu.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Bardzo ważne pytanie do FN Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 5 lut 2017, 17:36
jonasz123

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Uważaj bo ci uwierzę szczyglis. Kreujesz się na jakiegoś wielkiego przyjaciela Nautilusa, uważając się za kogoś kto ma tutaj jakieś koneksje, podczas gdy pewnie w rzeczywistości nikt na nautilusie nawet cię nie zna, a jesteś tu z przypadku, bo komuś z przypadku udało się nadać twojej osobie takie uprawnienia jakie masz. Na moje oko i pewnie nie tylko na moje ty nawet nigdy nie miałeś żadnego kontaktu z "górą" i zwyczajnie ściemniasz misiaczku. Pozer jesteś, a nie moderator.
Re: Bardzo ważne pytanie do FN Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 5 lut 2017, 17:37
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Pozostawię to bez komentarza, "misiaczku".

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Bardzo ważne pytanie do FN Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 5 lut 2017, 17:38
jonasz123

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
S.p.i.e.r.d.a.l.a.j pajacu.
Re: Bardzo ważne pytanie do FN Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 5 lut 2017, 17:40
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
No i po co to robisz?
Specjalnie, bo wiesz co teraz zrobię? A wiesz co zrobię, bo zrobić muszę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Bardzo ważne pytanie do FN Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 5 lut 2017, 17:41
jonasz123

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
W dupie mam co zrobisz, jesteś śmieciem ludzkim.

:!: Moderacja forum:
1.4 Każdy korzystający z Forum zobowiązany jest do przestrzegania zasad niniejszego regulaminu.

2.1 Na Forum wymagamy przestrzegania Netykiety czyli zbioru reguł poprawnego zachowania w Internecie.

2.7 Dyskutuj na temat treści wypowiedzi innych Użytkowników, ale nie atakuj ich personalnie, nie odnoś się do ich cech charakteru, stopnia rozwoju umysłowego, przynależności do określonej rasy, grupy religijnej itp.

2.15 Nie obrażaj innych Użytkowników.

2.16 Nie używaj wulgarnego słownictwa.

Nie muszę chyba wspominać czym to grozi i jakie odznaczenie ode mnie dostajesz.
I mam prośbę - nie próbujcie takich rzeczy, bo i po co, to się zawsze w taki sposób skończy. Pozdrawiam.

//szczyglis
Ostatnio edytowano niedziela, 5 lut 2017, 17:45 przez szczyglis, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ban
Re: Bardzo ważne pytanie do FN Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 5 lut 2017, 18:16
neo
reputacja bardzo dobra
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 lip 2017, 00:03

0
--Cenzura-- ci w ..... :puk:
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Pytania do Fundacji NAUTILUS