Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]
0367daf69133d2c58aef113dbdb26030
0367daf69133d2c58aef113dbdb26030
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość
Dlaczego jedni pamiętają przeżycia ze śmierci klinicznej, a Napisane: wtorek, 4 wrz 2018, 08:44
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 25 wrz 2018, 23:32

0
Dlaczego jedni pamiętają przeżycia ze śmierci klinicznej, a inni nie pamiętają nic?

Dzień dobry Nautilusie :) Na wstępie dziękuję że jesteście i za pracę jaką wkładacie w prowadzenie tak dużej machiny.  Mam pytanie. Rozmawiałem na temat religii czy wiary z mojej mamy mężem, jest on bardzo zatwardziały w swoich poglądach. Rozmowa dotyczyła życia jego zdaniem jak najbardziej trzeba wykorzystać życie pod względem materialnym czyli kasa rozrywka itp itd. Ja podchodzę dzięki wam inaczej dla mnie religia nie istnieje a jest WIEDZA.

Do sedna sprawy.

Mówił mi że kiedyś był renomowany i tam nic nie ma tylko ciemność żadnych świateł i tuneli podobna relację czytałem dziś człowieka który się zatrzymał i mówił tam nic nie ma.

Dlaczego inni mają pustkę po śmierci klinicznej?

Pozdrawiam

Wojtek Irlandia

Dziękujemy za wiadomość. To bardzo ciekawe pytanie, a odpowiedź na nie jest...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/pytania,251 ... -inni.html

DATA PUBLIKACJI: wtorek, 4 wrzesień 2018 09:34:39 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: wtorek, 4 wrzesień 2018 09:44:21
Re: Dlaczego jedni pamiętają przeżycia ze śmierci klinicznej Napisane: wtorek, 4 wrz 2018, 16:31
nojednaknie

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 25 wrz 2018, 21:48

0
szczerze to mi się wydaje że nie ma żadnego tunelu tylko jest to yyyy... nie wiem jak to nazwać, niebieski wir? bardziej jakaś rura, vortex i to cię wsysa i wyrzuca w kosmos

mam nadzieję że połączy posty automatycznie...edit; aha nie połączyło... super

mi się wydaje że ta czerń to jest po prostu 'tył' naszej głowy, często jak się mdleje to się ma uczucie że cię ciągnie do tyłu tak?

a że jesteśmy wtedy świadomi to dlatego bo jesteśmy 'na zapleczu' przed śmiercią, zapewne to wszystko jakoś działa automatycznie i ciało/dusza odróżnia prawdziwą śmierć od klinicznej itp.
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Pytania do Fundacji NAUTILUS