Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
fa248cdad0174c81ba50d29f0436ee95
fa248cdad0174c81ba50d29f0436ee95
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
Dlaczego wierzycie w UFO czy reinkarnację, a kwestionujecie Napisane: poniedziałek, 10 wrz 2018, 10:05
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 17 lis 2018, 03:46

0
Dlaczego wierzycie w UFO czy reinkarnację, a kwestionujecie spisek 11 września 2001 zakładający, że zwykli Amerykanie pracujący w służbach zabili zwykłych Amerykanów dla 'kasy i władzy'?

Temat 11 września i ataku "USA NA USA" pojawia się regularnie i ostatnio powrócił w korespondencji do FN. Postanowiliśmy przypomnieć ten temat w dziale "PYTANIA DO FN" mają nadzieję, że spotka się z zainteresowaniem czytelników. Poniżej publikujemy wywiad z naszym kolegą z pokładu okrętu Nautilus, którego udzielił w Bazie FN wiele lat temu, lecz w żaden sposób nie stracił na aktualności, a nawet... upływ kolejnych lat nadał mu nowej wartości.

Dobrze pamiętasz ten dzień, czyli 11 września?

Oczywiście, jakby to było wczoraj. 11 września 2001 roku miałem umówione spotkanie w sprawie wykonania reklamówki radiowej dla kampanii politycznej Bloku Senat 2001. Zaparkowałem samochód przed teatrem Ateneum w Warszawie. Już miałem wysiadać, kiedy dostałem SMS. Pamiętam nawet jego treść.

Możesz...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/pytania,252 ... pisek.html

DATA PUBLIKACJI: poniedziałek, 10 wrzesień 2018 10:56:04 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: poniedziałek, 10 wrzesień 2018 11:05:47
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Pytania do Fundacji NAUTILUS