Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot], Google [Bot], Yahoo [Bot]
959cd24fc8a29adc1993a75466e867ce
LIVE-STREAM FN Data następnego streamu zostanie wkrótce podana
959cd24fc8a29adc1993a75466e867ce
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
Moje przeczucia śmierci innych osób Napisane: sobota, 6 sty 2018, 23:35
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 sty 2018, 05:57

0
Moje przeczucia śmierci innych osób

Witam Fundacjo, Jestem waszym czytelnikiem od ładnych kilku lat i chciałem się podzielić z wami pewnym dziwnym zjawiskiem w moim życiu. Zabrzmi to irracjonalnie, ale czasami czuje że się coś wydarzy i ma to związek często ze śmiercią, ale jest to bardzo... płynne często to rozumiem dopiero po wydarzeniu, ale jestem przekonany, że faktycznie jest to realne, a mianowicie:

Będąc nastolatkiem kładąc się spać 10 września 2001 rozmawiałem z bratem o "komandosach" (operatorach jednostek spec. owczesna pasja) i pamiętam jak mówiłem mu, że jeszcze chyba nikt nie wpadł na pomysł, żeby porwać samolot i zderzyć go z jakimś wieżowcem. Nie wiem skąd u mnie taka myśl ale czuję że jakby nie sam z siebie to wymyśliłem tylko to do mnie przyszło.

Było to jedno z najwcześniejszych przeczuwań które w...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/xxi-pietro, ... -osob.html

DATA PUBLIKACJI: sobota, 6 styczeń 2018 23:34:52 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: sobota, 6 styczeń 2018 23:35:20
Re: Moje przeczucia śmierci innych osób Napisane: niedziela, 7 sty 2018, 19:22
theshining

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
środa, 17 sty 2018, 20:29

0
Ja mam coś takiego, odnośnie jednej osoby jest to szczególnie silne i już sama się zastanawiam czy oszalałam do reszty czy nie. Z drugiej strony jak patrzę, jak sprawdza się wszystko co czuję to chyba jednak nie.

Jest we mnie mnóstwo przeczuć, które się sprawdzają, ale jedno siedzi we mnie szczególnie długo i z czasem staje się coraz bardziej intensywne. Chodzi o przeczucie śmierci bliskiej osoby, Coś ciągle mi o tym przypomina, w mojej głowie pojawia się dokładna data, nawet informacja o tym, w jakiej trumnie zostanie pochowana ta osoba. Przed oczami pojawiają mi się przebiśniegi oraz krzyż żałobny (taki jak w nekrologach). Ostatnio już drugi raz wzięłam kartkę papieru i uparcie rysowałam na niej krzyże a przy nich datę 03.2024. Pojawia się silne przeczucie przeznaczenia, że tak musi być i że ta śmierć da początek czemuś nowemu, lepszemu. Dodam, że ta osoba kiedyś wypowiedziała zdanie: "wiem, że zginę młodo". TO było dawno i nie wiem czy rzeczywiście tak sądzi czy tylko chciał na siebie zwrócić uwagę, ale to zdanie jakoś we mnie siedzi. Pragnę wspomnieć, że już dwa razy w podobny sposób przewidziałam śmierć, ale nie aż kilka lat przed nią. Szukam odpowiedzi na pytanie: czy ja oszalałam, a jeśli nie, to co we mnie siedzi i skąd to się bierze? Pozdrawiam bardzo serdecznie...
Re: Moje przeczucia śmierci innych osób Napisane: niedziela, 7 sty 2018, 21:20
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
nic przyjemnego te przeczucia dotyczące śmierci ludzi

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Moje przeczucia śmierci innych osób Napisane: niedziela, 7 sty 2018, 23:08
Bożydar
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 16 sty 2018, 19:39

0
Theshining dokąd zmierzasz? Czy chodzi tylko o fakt, chcesz to kontrolować, wzmocnić, wyciszyć? Nawet jak wyciszysz, to musisz żyć przez te lata z informacją z tyłu głowy o śmierci tej osoby, musisz doświadczyć tej lekcji. Natomiast co to jest, to każdy forumowicz powie co innego i jak czytałaś trochę postów każdego, to domyślisz się odpowiedzi. No i kto byłby wtedy Twoim autorytetem? Istnieje w ogóle ktoś znający prawdę? No chyba że przyczyna twojego posta jest inna, to odpowiedź znasz...

"Wolność jest prawem wszystkich żywych istot"
Optimus Prime
Re: Moje przeczucia śmierci innych osób Napisane: poniedziałek, 8 sty 2018, 08:50
theshining

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
środa, 17 sty 2018, 20:29

0
Bożydar, chciałabym raczej wzmocnić tę umiejętność, ale w taki sposób, by móc skupiać się efektownie na rzeczach takich jak praca. Przez to jestem osobą trochę z głową w chmurach, ale raczej nie myślę o tym co było tylko o tym co będzie. Mam świadomość, że co ma być to się wydarzy, ale zmierzam do jednego: zastanawiam się, jak to jest, że z czasem to przeczucie przybiera na sile, a im bliżej tym bardziej wyraźne mam wizje. Jak do tej pory wszystkie tego typu rzeczy się sprawdzały. Od mniej istotnych typu "Od Nowego Roku nie będę już pracować na jednej zmianie z X" po "Trzydziestego ktoś umrze".
Re: Moje przeczucia śmierci innych osób Napisane: poniedziałek, 15 sty 2018, 19:44
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

+1
tu chyba pasuje, niestety odeszła wspaniała młoda wokalistka Dolores O'Riordan, szkoda i żal , czasami wracałem do jej twórczości , ech szkoda 46 lat to jedna za wcześnie

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Moje przeczucia śmierci innych osób Napisane: wtorek, 16 sty 2018, 19:20
Bożydar
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 16 sty 2018, 19:39

0
Teraz odsłuchuję Dreams, naprawdę wielka szkoda :(

"Wolność jest prawem wszystkich żywych istot"
Optimus Prime
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku