Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
a5635e0ede93d7148e4e5c86c417a0a5
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
a5635e0ede93d7148e4e5c86c417a0a5
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Błysk światła w pokoju Napisane: poniedziałek, 18 lut 2019, 10:58
Chichi-00_

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
piątek, 22 lut 2019, 23:11

0
Witam. Sytuacja miała miejsce wczoraj około godziny 23ciej. Byliśmy z mężem w sypialni, jeszcze nie spaliśmy,ale już w łózku,światło zgaszone. I nagle błysk światła jak z flesha aparatu centralnie przed nami. Nie z okien. Postawił nas na nogi. Widzieliśmy oboje. Dom znajduje sie na uboczu, w pokoju są dwa okna i rolety do połowy zamknięte były. Sprawdzałam z jednej strony mgła od pola, z drugiej strony delikatne światło z zewnątrz (przy domu oświetlenie).Położyliśmy się z powrotem. Może minęło 5 min i nagle kolejny błysk przed nami (przed nami nie ma okna). Błysk prosto w oczy bardzo mocny, powiedziałabym ,że nie zza okna. Ja akurat miałam oczy otwarte,a mąż mrugnął i mówił ze dosłownie jego aż raziło. Na moment jasno w pokoju.. Oczywiście bardzo dziwna sytuacja, nowa dla nas. Nie ma opcji burzy. Było to bezszelestne.sprawdzaliśmy jakby powiadomienie z tel. mogło oświetlić pokój- nie do porównania, tak samo światło z lampy wiszącej. Było to dużo silniejsze i dosłownie moment. Dwa razy. Po tym od razu opuściłam rolety w pokoju i zapaliłam lampkę i oczywiście ciężko było w ogóle zasnąć. Czy ktoś miał podobne doświadczenie?
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA XXI piętro