Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Yahoo [Bot]
c1ca3a5536b3ebcc23bd43c861e67f4f
LIVE-STREAM FN Data następnego streamu zostanie wkrótce podana
c1ca3a5536b3ebcc23bd43c861e67f4f
Strona 14 z 14 [ Posty: 418 ]

*< 1 ... 10 11 12 13 14

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 13:58
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Słyszeliście o planach nowej wojny, jaka może wyjść z Niemiec, a skierowanej przeciwko Rosji?
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 16:59
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:14

+1
Zxc napisał(a):
Słyszeliście o planach nowej wojny, jaka może wyjść z Niemiec, a skierowanej przeciwko Rosji?

A pewnie o tym mowi rzecznik medialny Plejaran?

z ta armia w ktorej wiele sprzetow nie dziala, jak oni dadza sobie rade z ruska armia?
te pedalki nie umieja sobie poradzic z muzulmanami na ulicach a chca wojny z ruska armia?
Chyba chca powtorki z 2 wojny swiatowej

The truth is out there
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 17:24
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Argon napisał(a):
pewnie o tym mowi rzecznik medialny Plejaran?

Czyli kto?

Zarówno przed II wojną światową jak i w czasach zimnej wojny po obu stronach istniały plany ataku. Obecna sytuacja polityczna jest już jeszcze gorsza niż w czasie zimnej wojny, więc nie zdziwi mnie jeśli plany kolejnej wojny, po stronie Rosji i Niemiec faktycznie istnieją. Stąd moje pytanie czy coś o tym słyszeliście.
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 17:36
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

+2
Zxc napisał(a):
Argon napisał(a):
pewnie o tym mowi rzecznik medialny Plejaran?

Czyli kto?

Niejaki Eduard Meier, nie slyszales o takim?
On ma odpowiedzi i recepty na wszystko na Ziemi

Plany zagarniecia Rosjii to sa w Niemczech od dobrych 200 lat, pare razy probowali ale im nie wyszlo, tylko, ze kiedys to mieli silne armie, a dzisiaj to pedalki i lesby w armi. Gdzie sie tacy nadaja do walki z Rosjanami?
Polityka okrazania Rosji jest od dawna, jest to realizowane - przyjmuje sie kolejne panstwo do UE i NATO
Ksiazka "Swiat za 100 lat" Freidmana duzo o tym mowi, duzo z teog co opisal sie dzieje

The truth is out there
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 17:43
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Argon napisał(a):
Niejaki Eduard Meier, nie slyszales o takim?
On ma odpowiedzi i recepty na wszystko na Ziemi

Możesz podać jakieś dowody na to, że Meier jest rzecznikiem medialnym Plejaran, czy to tylko Twój wymysł?

To jak jest z tymi planami: Są czy nie ma? Chodzi mi tylko o nowe - aktualne.
(Ewentualne dozbrojenie Niemiec przez USA to tylko kwestia przerzucenia sprzętu).
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 19:02
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 23:19

+1

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=Dnj8ckUZQjo

Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 19:03
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 17:53

+2
Niemcy to po pierwsze muszą nam, Polakom oddać pieniądze za II Wojnę, co mam nadzieję, że niebawem się uda, bo obecny rząd co jak co, ale do tematu reparacji ma zamiar podejść na poważnie i tę sprawę pociągnąć. I oni tę sprawę pociągną - nie odpuszczą jej. Tak więc, co do Niemców, to jak już zapłacą rachunek za wojnę poprzednią, to dopiero wtedy będą sobie mogli myśleć o następnej (choć wątpię, aby im się jeszcze chciało, biorąc pod uwagę kwotę, na jaką rachunek opiewa - oj, może on ich mocno, ale to mocno zaboleć po kieszeni i mam nadzieję, że zaboli 8-) ).

PS. Neo, w tym samym czasie, o tym samym napisaliśmy :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 19:23
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
hehe - byłem w szoku bo zobaczyłem jak w 5sek odpowiedziałes na posta :)
Wg mnie tez mam takie przeczucie że jednak szykuje sie z tym mega akcja i Ator bardzo dobrze mówi jak będzie... nie wolno nam tego zchrzanić :roll:
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 19:28
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Tylko, że jeśli wcześniej dojdzie do kolejnej wojny, to Niemcy nic nie oddadzą, bo już nie będzie komu oddać. Z Polski nic nie zostanie, niezależnie od tego, z którego kierunku ta wojna przyjdzie.
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 20:02
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Zxc napisał(a):

Możesz podać jakieś dowody na to, że Meier jest rzecznikiem medialnym Plejaran, czy to tylko Twój wymysł?

Jest taka strona FIGU w internecie, na jakiej jedyny kontaktowiec z "Plejaranami" na ten naszej Ziemi a wiec Eduard Meier cos publikuje ( albo bez jego wiedzy publikuja inni) ale niejaki Zxc bywa, ze powoluje sie na na FIGU, a tam mozna strone poczytac w paru jezykach:
http://www. figu. org/#sites
poza niemieckim i angielskim, mozna poczytac po francusku, hiszpansku, japonsku, rosyjsku, a nawet czesku
Trafienie do takiego medium komunikacji jak internet to jako jedynym to jak to mozna nazwac???

Ciekawy jest tez sklep, gdzie za jedyne 50 frankow szwajcarskich sprzedaje sie pozycje:
https://shop. figu. org/b%C3%BCcher/plejadisch-plejarische-kontakberichte-block-14
Plejadzko- plejaranskie kontakty cos tam
50 frankow szwajcarskich to okolo 37 £ angielskich, 50$, 42 euro, 180 pln
no i pare innych pozycji
ehh "Plejady" w tych tytulach ksiazek Meiera - "plejadisch"

Cytuj:
To jak jest z tymi planami: Są czy nie ma? Chodzi mi tylko o nowe - aktualne.
(Ewentualne dozbrojenie Niemiec przez USA to tylko kwestia przerzucenia sprzętu).

Teoretycznie to plany sa, bo chrapka na ruskie zloza surowcow jest wielka, stad te zbrojenia, tarcze antyrakietowe, ale te zachodnie wojska niezbyt sie nadaja na starcie z wojskami rosyjskimi

The truth is out there
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 20:44
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
@ Argon

Moim zdaniem, nadal to nie upoważnia do nazywania Meiera rzecznikiem medialnym Plejaran.
Mimo, że bardzo dobrze znam oryginalne źródła, nigdy nie spotkałem się z takim określeniem Meiera. Nie słyszałem też, żeby on siebie tak nazywał. Stąd było moje pytanie, bo oczywiście nie wiem o nim wszystkiego.
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 22:09
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 18:17

+1
Niemcy to mogą jedynie napaść na Polskę by przywrócić demokrację i rząd, który oficjalnie zrzecze się reparacji. Tusk w mundurze dziadka przyjedzie na czołgu by wyzwolić nas z kaczystowskiej dyktatury.
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 22:22
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:41

0
Cytuj:
Moim zdaniem, nadal to nie upoważnia do nazywania Meiera rzecznikiem medialnym Plejaran.
Mimo, że bardzo dobrze znam oryginalne źródła, nigdy nie spotkałem się z takim określeniem Meiera. Nie słyszałem też, żeby on siebie tak nazywał. Stąd było moje pytanie, bo oczywiście nie wiem o nim wszystkiego.

:facepalm: Aż mi cię żal, czy naprawdę nie widzisz tutaj posmaku lekkiej uszczypliwości?

Cytuj:
Teoretycznie to plany sa, bo chrapka na ruskie zloza surowcow jest wielka, stad te zbrojenia, tarcze antyrakietowe, ale te zachodnie wojska niezbyt sie nadają na starcie z wojskami rosyjskimi

A nie odwrotnie? Do dzisiaj Rosja nie może poradzić sobie z Ukrainą, a wróg wydaje się slaby. Prawda jest taka, że nikt nie chce wojny.
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: niedziela, 17 gru 2017, 23:56
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Żadna wojna nie przyjdzie, a Polska się w najbliższym czasie nigdzie z mapy nie wybiera, za to Niemcy już powinni zacząć oszczędzać, bo jeśli im w swoim akcie miłosierdzia nie rozłożymy całej kwoty na raty, to się mogą mocno zdziwić. Jak to się ładnie mówi - nosił wilk razy kilka...

Rosja natomiast to jest obecnie słabiutka gospodarczo i na tym polu lichutko przędzie, ale jeśli chodzi o siłę militarną, to cały czas jest potęgą, której nie lekceważy nikt znajdujący się przy zdrowych zmysłach.

Obecne Niemcy i atak militarny na Rosję... :facepalm:

stefan12 napisał(a):
Niemcy to mogą jedynie napaść na Polskę by przywrócić demokrację i rząd, który oficjalnie zrzecze się reparacji.

I będą to robić. Wszystkimi możliwymi sposobami, aby tylko przeciągnąć kwestię reparacji, bo ta akurat kwestia to są sumy takie, że odczuje je nawet taki kraj jak oni.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: poniedziałek, 18 gru 2017, 09:58
nnajethi
reputacja dobra
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
piątek, 12 sty 2018, 22:35

+1
Rosja ma za plecami Smoka i jeśli ktokolwiek miałby Niedźwiedziowi skórę przetrzepać to właśnie Chińczycy. Układy układami ale w razie "W" prędzej taki scenariusz jest prawdopodobny niż atak Niemców. Ruscy mają bogate złoża rzadkich minerałów i metali, to wystarczający powód do najazdu. Wystarczy kilka małych oddziałów, tak po 2-3 miliony..
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: sobota, 6 sty 2018, 17:09
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 22:03

+1
Taka ciekawostka z polskiej polityki:
http://www.radiownet.pl/publikacje/to-h ... anowskiego

Bywa i tak...
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: wtorek, 16 sty 2018, 18:33
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

+1

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=zqXl1Xsjdk4

http://www.newsweek.pl/polska/tasmy-mat ... 139,1.html
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: wtorek, 16 sty 2018, 20:08
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Tak jak zazwyczaj raczej śmieję się z teorii Chojeckiego, tak tutaj się z nim niestety zgadzam.
Wszystkie znaki na niebie i na Ziemi wskazują na to, że Morawiecki tak wydoi społeczeństwo, że ludziom pójdzie w pięty...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: środa, 17 sty 2018, 09:00
MAG
reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 21:25

+1
szczyglis napisał(a):
..... Morawiecki tak wydoi społeczeństwo, że ludziom pójdzie w pięty...

Moim zdaniem nie wydoi.
Zabije gospodarkę, co będzie trwało kilka lat, więc niekorzystne zmiany będą następowały wolno.
Demolkę sfinansuje z kieszeni tzw. elity (osób zamożnych i średniozamożnych) wobec, której prowadzona jest od dwóch lat systematyczna propaganda mająca na celu zdyskredytowanie tej klasy. Wszystko po to, aby zyskać akceptację opinii publicznej łechtanej rozdawanymi świadczeniami pieniężnymi, tudzież wczesnymi emeryturami.

Według Buddy są cztery sposoby traktowania pytań:
-prosta bezpośrednia odpowiedź,
-odpowiedź poprzez analizowanie pytania,
-odpowiedź przez pytanie,
-milczenie.
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: czwartek, 18 sty 2018, 13:15
Tassador
reputacja bardzo dobra
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 23:50

0
Morawiecki działa na mnie jak płachta na byka i chodzi mi o aparycje i spojrzenie , sposób mowy. Coś w nim jest co mnie niepokoi. Nie potrafię tego wyjaśnić racjonalnie.
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: czwartek, 18 sty 2018, 13:37
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
sobota, 16 gru 2017, 22:14

0
Tassador napisał(a):
Morawiecki działa na mnie jak płachta na byka i chodzi mi o aparycje i spojrzenie , sposób mowy. Coś w nim jest co mnie niepokoi. Nie potrafię tego wyjaśnić racjonalnie.

A czego się spodziewasz po gościu, który pierwsze co zrobił po zostaniu premierem, to poleciał do Rydzyka...
Generalnie różnica pomiędzy nim a poprzedniczką jest taka, że poprzedniczka umiała kłamać tylko po polsku, a ten umie w kilku językach. Ale jedno i drugie to tylko taka maska tow Jarosława.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Wątpliwość nie jest przyjemnym stanem umysłu, lecz pewność jest śmiesznym.
(Voltaire)
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: czwartek, 18 sty 2018, 18:19
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
MAG napisał(a):
Zabije gospodarkę, co będzie trwało kilka lat, więc niekorzystne zmiany będą następowały wolno.
Demolkę sfinansuje z kieszeni tzw. elity (osób zamożnych i średniozamożnych) wobec, której prowadzona jest od dwóch lat systematyczna propaganda mająca na celu zdyskredytowanie tej klasy. Wszystko po to, aby zyskać akceptację opinii publicznej łechtanej rozdawanymi świadczeniami pieniężnymi, tudzież wczesnymi emeryturami.

No tak, to między innymi miałem właśnie na myśli pisząc o tym, że wydoi ludzi, choć nie tylko.
Klasa średnia i wyższa jest po całości koszona przez Morawieckiego. W ogóle prowadzenie biznesu zostało tak przez niego pokomplikowane, że sami ludzie się gubią. I tak nie było w tym kraju łatwo, a on jeszcze mocniej sprawy pokomplikował, w dodatku skarbówka chyba jeszcze nigdy w historii nie miała takich uprawnień jak obecnie. Na chwilę obecną rząd może zniszczyć człowieka w try migi właściwie za nic. Każdy normalnie myślący człowiek wie, że to właśnie przedsiębiorcy składają się na gospodarkę - tymczasem Morawiecki przedsiębiorcom kładzie kłody pod nogi - jedna za drugą. Więc jaki jest w tym cel? Druga sprawa jest taka, że mamy po cichu wprowadzany podatek za podatkiem. Opłaty za wszystko rosną i rosną i rosną....

ŻyczliwySceptyk napisał(a):
A czego się spodziewasz po gościu, który pierwsze co zrobił po zostaniu premierem, to poleciał do Rydzyka...
Generalnie różnica pomiędzy nim a poprzedniczką jest taka, że poprzedniczka umiała kłamać tylko po polsku, a ten umie w kilku językach. Ale jedno i drugie to tylko taka maska tow Jarosława.

Oj, ja to trochę inaczej bym widział. Akurat Beata Szydło była przynajmnej sympatyczna. Ja tam złego słowa na nią nie powiem.
Morawiecki to natomiast zupełnie inna liga moim zdaniem i wydaje mi się, że sam Kaczyński może mieć z nim problem. W ogóle dla mnie zmiana na stanowisku premiera była (i jest) niezbyt zrozumiała. Wyglądało to trochę tak, jakby ktoś "odgórnie" kazał Kaczyńskiemu wpakować Morawieckiego na premiera. W ogóle ta nominacja była dość dziwna - jednego dnia Morawiecki jedzie do USA i robi deale z banksterami w jarmułkach, a dnia następnego zostaje premierem. Teraz pytanie - jaki to był deal, bo domyślam się, że taki, żeby Polsce pożyczyć pieniądze, bo przecież skądś pożyczyć trzeba - od kogo jak nie od banksterów (z którymi zresztą jest związany).

PS. Ostatnio oglądałem sobie wywiad z Macierewiczem (już po odwołaniu go) w TV Republika bodajże i zauważyłem ciekawą rzecz. Macierewicz pytany o rząd starał się mówić w miarę pozytywnie, ale w momencie jak padło jakieś pytanie o Morawieckiego, to widać było po samej mowie ciała, że najchętniej to by mu chyba ukręcił łeb. Może go po prostu nie lubi za odwołanie z MON-u, a może wie coś więcej...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: czwartek, 18 sty 2018, 18:28
Barcol84
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 24 wrz 2017, 12:17

+1
szczyglis napisał(a):
Wyglądało to trochę tak, jakby ktoś "odgórnie" kazał Kaczyńskiemu wpakować Morawieckiego na premiera.

Wszystko możliwe, dla mnie to podobnie wyglądało - czyli troche niezrozumiale. Poza językami obcymi i doświadczeniem z korporacji to różnice niewielkie...

Dla mnie odgórnie także wyglądała decyzja pani Merkel odnośnie przyjmowania imigrantów (czytaj wypasionych młodych ciemnoskórych samców ;) )

Cechą człowieka mądrego jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać (Marcus Tullius Cicero)
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: czwartek, 18 sty 2018, 19:06
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

+1
A posłuchajcie sobie tego - o ustawie 447, która przeszła przez Senat w USA i dlaczego nasz rząd milczy na ten temat:

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=K4ZCZxTHcOk

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: czwartek, 18 sty 2018, 20:47
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
(art. 935 KC)
Art. 935. W braku małżonka spadkodawcy, jego krewnych i dzieci małżonka spadkodawcy, powołanych do dziedziczenia z ustawy, spadek przypada gminie ostatniego miejsca zamieszkania spadkodawcy jako spadkobiercy ustawowemu. Jeżeli ostatniego miejsca zamieszkania spadkodawcy w Rzeczypospolitej Polskiej nie da się ustalić albo ostatnie miejsce zamieszkania spadkodawcy znajdowało się za granicą, spadek przypada Skarbowi Państwa jako spadkobiercy ustawowemu.

Rozczenia żydowskie dotyczą majątku pozostawionego bez spadkobierców, które zgodnie z prawem obowiazujacym w Polsce ( i generalnie w swiecie ) przechodzi ustawowo na rzecz skarbu państwa... więc? :hmm ( już pominę fakt że spłaciliśmy pozostałe rozczenia mimo ze byliśmy ofiarami niemieckiej agresji, ze sami nie dostaliśmy odszkodowań etc. ) :roll:

... a tak przy okazji :mrgreen: :
https://niezlomni.com/chicago-powstalo- ... em-sprawy/
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: piątek, 19 sty 2018, 10:49
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):

0
szczyglis napisał(a):
Oj, ja to trochę inaczej bym widział. Akurat Beata Szydło była przynajmnej sympatyczna. Ja tam złego słowa na nią nie powiem.

"sympatyczność" to nie jest specjalnie istotna cecha premiera. Zresztą ja jej za sympatyczną nie uważam - sączyła w kółko ten swój jad przez zaciśnięte usteczka: "Platforma przez 8 lat ble ble ble".
Nigdy nie była premierem, tylko pacynką niewybieralnego Jarusia, od samego początku kłamała. W kampanii mówiła wielokrotnie, że w jej rządzie nie będzie Antka, a ministrem obrony będzie Gowin, po czym natychmiast powołała Antka. Pokazuje to, gdzie PIS ma swoich wyborców nie mówiąc już o obywatelach drugiego sortu.
Dla ludku PIS-owskiego miała istotną zaletę - była taka, jak oni. Aparycja niespecjalna, w żadnym języku ani be ani me, jadek sączy - jest NASZA, precz z elitami, TKM !
Ale nawet Jaruś zrozumiał, że wysyłanie jej za granicę jako przedstawiciela Polski to jednak za duża wiocha.
Mam nadzieję, że poniesie kiedyś konsekwencje prawne za ewidentne łamanie konstytucji. Nie chodzi mi o to, by ją zapuszkować, ale by dać wyraźny sygnał politykom - konstytucji łamać nie wolno pod żadnym pozorem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
(Voltaire)
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: piątek, 19 sty 2018, 17:25
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
ŻyczliwySceptyk napisał(a):
Nie chodzi mi o to, by ją zapuszkować, ale by dać wyraźny sygnał politykom - konstytucji łamać nie wolno pod żadnym pozorem.

a ta konstytucja w Polsce to jak jest lamana?

The truth is out there
Re: Polityka panie, polityka... Napisane: piątek, 19 sty 2018, 21:23
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):

-1
Argon napisał(a):
a ta konstytucja w Polsce to jak jest lamana?

Na pytanie "jak" odpowiem: nagminnie.
Broszka złamała ją odmawiając publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Prawnicy z PAN już w 2015 roku wymieniali sześć przypadków:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ciwko.html

Nie kryje tego też promotor Maliniaka - prof. Zimmermann z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego:
https://www.tvp.info/22911826/andrzej-d ... -trzy-razy

Nawet prof. Staniszkis - niegdyś wielka miłośniczka PIS-u mówi to samo:
Cytuj:
Boję się, bo jeżeli ten projekt PiS-owski będzie wdrażany, to przypominałoby to sytuację Republiki Weimarskiej, kiedy z kwitnącej demokracji jednak stworzono legalnie system autorytarny - dodała. Staniszkis - wyrażając nadzieję, że prezydenta czeka Trybunał Stanu za łamanie konstytucji

http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/ar ... s-pis.html

Najlepsza była Krysia Pawłowicz - powiedziała: "wiem o niekonstytucyjności reformy sądownictwa, ale i tak będę za nią głosować". Sama się przyznała do złamania ślubowania poselskiego. Też mam nadzieję, że kiedyś za to odpowie.

(Voltaire)
Strona 14 z 14 [ Posty: 418 ]

*< 1 ... 10 11 12 13 14

GORĄCE GŁOWY, CZYLI POLITYKA NA CODZIEŃ