Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
f4f4aea653f2d4c670d2d97c3f05edd1
LIVE-STREAM FN 2 lipca 2018, godz. 20.00 "Światowy Dzień UFO (ang. World UFO Day) – święto obchodzone corocznie 2 lipca (od 2001) upamiętniające katastrofę UFO w Roswell w 1947 roku. To znakomita okazja, aby porozmawiać o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających."
f4f4aea653f2d4c670d2d97c3f05edd1
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Część z samolotu lub... fragment rakiety lub satelity - taje Napisane: niedziela, 11 mar 2018, 20:31
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 23 cze 2018, 07:24

0
Część z samolotu lub... fragment rakiety lub satelity - tajemniczy przedmiot uderzył w dach domu w Ciężkowicach

Niecodzienne znalezisko na posesji w Ciężkowicach opisuje pan Tadeusz. O dach jego domu uderzyła aluminiowa cześć.
W tym dniu nie było silnego wiatru, a huk po uderzeniu był tak duży, że Pan Tadeusz obawia się, że mogła to być jakaś cześć z samolotu.

...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/news24,287, ... niczy.html

DATA PUBLIKACJI: niedziela, 11 marzec 2018 20:27:07 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: niedziela, 11 marzec 2018 20:31:10
Re: Część z samolotu lub... fragment rakiety lub satelity - Napisane: poniedziałek, 12 mar 2018, 18:34
Bożydar
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 30 kwi 2018, 17:05

0
Otworzyłem ten filmik na youtube, w okolicach ćwiartki spauzowałem, a głos nadal był, myślę, jakieś zjawisko paranormalne mi sprzęt zrobił. Jednak gapa nie zwróciłem uwagi, że na głównej ten film też się odpalił :lol:
A właśnie możemy zagrać w grę rozwijającą kreatywność. Dopisujcie, co to może być i jak najwięcej.
No to zaczynam: część samochodu, rakiety, satelity, drona, radia, lampy ulicznej, przyczepy, tira, tranzita, spodka obcych, okna, odstraszacza kretów, ramki do czegokolwiek...

"Tygrys?! W Afryce?! Może uciekł z zoo…"
Monty Python
Re: Część z samolotu lub... fragment rakiety lub satelity - Napisane: poniedziałek, 12 mar 2018, 19:15
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Bożydar napisał(a):
Dopisujcie, co to może być i jak najwięcej

Mi przypomina suszarkę z łazienki - podwieszaną taką. Nie pasuje tylko wycięcie po środku i brak dziurek na sznurek.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Część z samolotu lub... fragment rakiety lub satelity - Napisane: wtorek, 13 mar 2018, 23:05
Luna
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
piątek, 8 cze 2018, 18:55

0
Ciężkowice to dzielnica Jaworzna, ciekawe że uderzyło w dach aż "huknęło" a nie rozwaliło do bardziej na czesci.
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA FN24