Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
d8ce1f50f7304e2965a589aad5e357ff
d8ce1f50f7304e2965a589aad5e357ff
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Czy to był proroczy sen o przegranej Polski z Senegalem? Napisane: środa, 20 cze 2018, 06:57
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 16 lip 2018, 17:13

0
Czy to był proroczy sen o przegranej Polski z Senegalem?

Mundial 2018. Wynik meczu Polska-Senegal 1:2, fatalny początek mundialu dla reprezentacji Polski. Pierwszy gol dla Senegalu, sprezentowaliśmy rywalom sami. Strzał, który wystosował Gueye odbił się od  polskiego obrońcy - Thiago Cionka.
Honorową bramkę dla Polski zdobył Grzegorz Krychowiak ('86).

Tymczasem dostaliśmy ciekawą wiadomość na naszą pocztę. Oczywiście nie można wykluczyć żartu, ale...

From: [dane do wiad. FN]
Sent: Tuesday, June 19, 2018 9:10 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Sen o wyniku meczu Polska Senegal. Dokładne przewidzenie wyniku

Dzień dobry. Wysyłam Screen z portalu wykop.pl. Obrazek mówi sam za siebie. Przewidzenie wyniku co do każdego szczegółu. Pozdrawiam

...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/news24,338, ... galem.html

DATA PUBLIKACJI: Środa, 20 czerwiec 2018 07:55:48 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: Środa, 20 czerwiec 2018 07:57:00
Re: Czy to był proroczy sen o przegranej Polski z Senegalem? Napisane: niedziela, 24 cze 2018, 11:22
Galatea
reputacja poprawna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
środa, 11 lip 2018, 16:03

0
Postanowiłam sprawdzić jak mi wyjdzie przewidzenie wyników dzisiejszych meczów z astrologii horarnej. Po analizie horoskopów, postawiłam w bukmacherce na wygrane: Kolumbii, Senegalu i Anglii. To mój pierwszy raz i w sumie mam nadzieję, że się pomyliłam bo wyczytałam, że Polska ”wraca do domu”.
Re: Czy to był proroczy sen o przegranej Polski z Senegalem? Napisane: niedziela, 24 cze 2018, 14:46
Majkel

reputacja poprawna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 2 lip 2018, 18:25

0
Jeśli Polska zakończyłaby grupę na 2. miejscu, to mecz 1/8 finału rozgrywałaby na stadionie Spartaka w Moskwie - tak samo, jak pierwszy mecz grupowy (z Senegalem).

Może naciągane, ale taka interpretacja powrotu bardziej mi się podoba, niż powrót do kraju po fazie grupowej :-).
Re: Czy to był proroczy sen o przegranej Polski z Senegalem? Napisane: niedziela, 24 cze 2018, 15:07
Galatea
reputacja poprawna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Majkel napisał(a):
Jeśli Polska zakończyłaby grupę na 2. miejscu, to mecz 1/8 finału rozgrywałaby na stadionie Spartaka w Moskwie - tak samo, jak pierwszy mecz grupowy (z Senegalem).

Może naciągane, ale taka interpretacja powrotu bardziej mi się podoba, niż powrót do kraju po fazie grupowej :-).

Obyś miał rację :D
Re: Czy to był proroczy sen o przegranej Polski z Senegalem? Napisane: niedziela, 24 cze 2018, 17:56
Galatea
reputacja poprawna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Zapytałam czy Japonia wygra mecz. Horoskop pokazał mi, że jak postawię na wygraną Japonii to przegram, więc postawiłam na Senegal. Był remis. God damn it.
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA FN24