Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
06f68d507eb62602d8aaed3d1bd7b491
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
06f68d507eb62602d8aaed3d1bd7b491
Strona 1 z 1 [ Posty: 18 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: poniedziałek, 1 lut 2010, 14:08
Julius
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Przeglądałam ostatnio różne fora poświęcone temu tematowi.

Część osób mających doświadczenia z seansami spirytystycznymi zdecydowanie odradza wszelkie próby kontaktów ze zmarłymi i opisuje okropne konsekwencje takich eksperymentów (przede wszystkim nawiedzenia i opętania, które często zmuszają uczestników seansu nawet do wyniesienia się z domu). Osoby te zaklinają się, że "już nigdy w życiu nawet nie tkną tablicy ouija" i że "nigdy by tego nie zrobiły, gdyby domyślały się konsekwencji". Dużo relacji dotyczy demonów, które podszywały się pod bliskich zmarłych. Podsumowując - jeżeli nie umiemy podjąć odpowiednich środków bezpieczeństwa, nie powinniśmy eksperymentować z seansami i "otwierać drzwi na szeroko" - bo nie wiadomo, kto przez nie wejdzie.

Inni natomiast twierdzą, że tablica ouija to tylko nieszkodliwa zabawka (sprzedawana przez firmę Parker Brothers ;) ), a poruszenia wskaźnika wynikają wyłącznie z tego, że ktoś spośród uczestników zabawy robi sobie żarty, lub z mimowolnych, właściwie niedostrzegalnych ruchów naszych mięśni.

Z kolei trzecia grupa twierdzi, że "zabawa" z seansem to świetny sposób na poznanie własnej podświadomości, która podczas seansu dochodzi do głosu - ich zdaniem, rozmawiamy wówczas z samym sobą, a nie z duchami (podobnie jak w przypadku pisma automatycznego).

A czy ktoś z Was, drodzy Nautilianie, ma jakieś doświadczenia w tej dziedzinie i chciałby się nimi podzielić? :) Nie uważam się za specjalistkę w tym temacie, więc chętnie posłuchałabym Waszych opinii.
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: poniedziałek, 1 lut 2010, 15:54
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 30 kwi 2019, 17:16

0
Ja tam nie wierzę w duchy, ale wolę z mini nie zadzierać ;)

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: poniedziałek, 1 lut 2010, 17:01
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego, kto w takim seansie uczęstniczy. Dowiedziałam się o Ouja i takim sposobie od jednej znajomej. Opowiedziała mi, że gdzies u nich na strychu w rodzinnym domu, jeszcze jest ta tablica, a koleżanki jej babci wywoływały kiedyś duchy, nie chciała jej powiedziec, co zaszło, ale podobno musiały uciekac, a całe mieszkanie wyglądalo jak po bitwie, potem ksiądz i egzorcyzmy i te sprawy. Babcia na tyle ją wystraszyła, że nigdy nie odważyła się jej użyc, ale potrafiła odrysowac jak powinna wyglądac taka tablica. ;) Wydaje mi się, że wszystkie te trzy grupy, o których Pani mogą miec po części rację. Nie wierzyłam w to i nadal wątpię, ale już nigdy nie odważę się na sprawdzanie. Jest kilka zbieżności z czasem mojej samotnej metytacji nad tą tablicą, tak że nie jestem pewna, co spowodowało dalsze wydarzenia, ale...? Tak jak się słyszy i od innych, dochodzi do pomieszania zmysłów, cos dzieje się na poziomie odbioru informacji, na szczęscie z pomocą, udało mi się postawic czoła i wybronic z tego krótkiego, dziwnego stanu, ale nie chciałabym już przechodzic przez to po raz drugi. Pewne jest, że to nie ruchy rąk powodują poruszanie, ja wycierałam talerzyk, gasiłam swieczkę, sądząc, że to temperatura może miec jakis wpływ na talerzyk. Co dalej, ja rzadko kiedy używam modlitewnika do modlitw, a juz na pewno nie znam go na tyle, aby wiedziec, gdzie na której stronie jaka się znajduje, a na pytanie, czy mam się pomodlic, wyszła liczba, zdaje się 81 numer strony z modlitwą za zmarłych, no trochu mnie to zaskoczyło, ta zbieżnośc i to z tą, akurat książeczką, która była na stole. W następnych dniach działy się ze mną dziwne rzeczy, musiałam, jakby stoczyc "bitwę" z osobą, która jakby kiedyś mnie "opętała", czy będąc nieswiadomą jeszcze tego uzalezniła mnie od siebie swoją hipnozą, rozpoznałam, to przyszło jak olśnienie i dzięki temu wygrałam tą rzeczywistą duchową, jakby mozna nazwac walke z "demonem", bo wszystko działo się na odleglośc z powodu braku jakiegokolwiek kontaktu rzeczywistego. Dlaczego powiązuje te dwie sprawy, otóż osoba ta powiedziała mi dziwne słowa, sama tez była, conajmniej dziwną osobą, ale--"Wszystkiego dowiesz się za 15 lat" Zapamiętałam je, ale potem analizując to zdarzenie, dokładnie policzyłam i wyszło na to, że akurat zbiegło się z upływem takiegoż okresu czasu. Co do samej tablicy nie wiem, czy w czyms pomogła, czy miała zaszkodzic, podtrzymac to co musiało juz odejśc, bo ważniejsza okazała się moja siła i przebicie się przez to wszystko, mojej własnej świadomości i uwolnienie jej mimo przeszkód.
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: czwartek, 20 maja 2010, 18:42
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ważniejsze od samego seansu jest miejsce gdzie to robimy ,oczywiście wierze w zaświaty albo światy o innej materii to jest tak samo realne jak nasza rzeczywistość a co gorsza egzystuje to równolegle albo wręcz wnika w nasza rzeczywistość ,a seans to sprawa wiary w to zjawisko ,i prawdziwe intencje otwierają bramy do ich światów ,najgorzej jak trafimy na wampiry energetyczne ,to moze się to skończyć śmiercią .
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: czwartek, 20 maja 2010, 20:33
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 11:51

0
dusze idą tam gdziie idą a wszelkie śmieci pozostają. Śmieci typu choroby i fizyczne i psychiczne. i one przedewszystkim wypelniają zaświaty i po wejściu tam podczas seansu otwieramy sie i one mają pelny dostęp do bioracego w tym udział.
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: czwartek, 20 maja 2010, 22:27
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Same dusze maja długo drogę do uzyskania stanu swiadomosci boskości ,jest 9 poziomów i niekiedy a moze w większości trzeba zawracać inkarnowac sie itd ,a jak Jurek wspomniałeś te śmieci zostają ale im trwoga pisana niema nic za darmo nawet jak tysiące lat będą sączyć energie innych to przyjdzie ich kres ,a energii im starczy moze na inkarnacje w jakiejś bakterii .
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: piątek, 21 maja 2010, 08:47
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: piątek, 21 maja 2010, 12:55
Playadianin

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
sobota, 16 wrz 2017, 12:07

0
Jest wiele klas istot, z którymi można nawiązać kontakt. Ale serio - nie bawcie się w to! To zdecydowanie nie może zakończyć się happy endem! Część istot może być pozytywna, ale to niewiele zmienia. Jest też wiele istot, które będą was zwodzić podając się za kogoś/coś innego np. za zmarłego członka rodziny, za przedstawiciela obcej rasy, za postacie znane wam z waszych religii, whatever... Just don`t do it!
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: piątek, 21 maja 2010, 13:05
Yennefer
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
No tak żeby czegoś się nauczyć,trzeba wieeele klas przejść-żyć. Przecież w tym jest całe piękno i miłość boska....każde życie ma w sobie urok:)
Co do seansów spirytystycznych,lepiej zostawić ich w spokoju,ciemna strona tylko czeka na otwarte drzwi,a wiadomo,obecne czasy są łakomym kąskiem dla wampirów energetycznych.

Gwiezdni przyjaciele/Star Seeds
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: piątek, 21 maja 2010, 20:46
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Mam niemal identyczne zdanie ,nawet spontaniczne media bez żadnych seansów są narażone na złe moce i dlatego radze dobrze się zabezpieczyć znaczy nabyć umiejętność blokowania tych przekazów a co a tym idzie nie wciągnięcia się w dialog z jakim kol wiek" duchem "medium ma być jedynie przekaźnikiem i nic więcej te wampiry to perfidne bestie i potrafią wykorzystywać ludzkie instynkty samo zachowawcze .
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: wtorek, 1 cze 2010, 17:35
Niepamietam

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witam moja mama w latach mlodosci wywolywala duchy.Miala 3 kolezanki z ktorymi praktycznie codziennie po pare dziennie razy wywolywaly duchy.Wywolywaly duchy hitlera itd. i nigdy ale to nigdy nie przyszedl ten duch ktorego wywolywaly tylko jakies inne duchy ktorych moja mama nie mogla okreslic.Moja mama grala tam glowna role czyli wypowiadala te "zaklecia" i wszystko bylo dobrze dopoki rozgrywalo sie wszystko na tej planszy.Po jakims pol roku beztroskiego wywolywania duchow zaczely dziac sie dziwne rzeczy w domu same na scianach przekrealy sie obrazy , trzaskaly drzwi , wlaczalo sie swiatlo samo i wiele innych.Ostatnim seansem ktory wywolala moja mama to bylo u niej w szkole w klasie z jakas obca kolezanka ktora nie wierzyla w takie rzeczy.Podczas seansu taka kolezanka caly czas sie smiala robila sobie zarty i na tej tablicy po ktorej przesuwal sie sam taki talerzyk wyszly slowa "Nie smiej sie".Ta kolezanka zaczla sie jeszcze bardziej smiac i sie pytala"A co mi zrobisz ?" "Nie boje sie ciebie" przy tym caly czas sie smiejac.Po szkole wszystkie te dziewczyny w tym moja mama wracaly do domu i gdy ta kolezanka ktora sie caly czas smiala oparla sie o drzewo zeby zawiazac buta cos ja zaczelo trzymac przy drzewie.Zaczela krzyczec zeby jej pomoc bo nie moze sie ruszyc bo cos ja trzyma wszystkie kolezanki w tym moja mama zaczely uciekac i po paru sekundach cos odrzucilo ja od tego drzewa na pare metrow.Mama opowiadala mi ze caly czas biegla po tym do domu nie odwracajac sie w ogole i od tamtej pory nigdy nie wywolywala duchow.Mowila ze miala w nocy koszmaru.Na dowod tego ze jej wierze jak nieraz ogladamy telewizje i tylko pojawi sie jaki watek z duchami od razu wychodzi z pokoju.Mysle ze do konca nie opowiedziala mi tego co sie dzialo w tamtym czasie gdy wywolywala duchy bo nie chce do tego wracac.
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: wtorek, 1 cze 2010, 20:54
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Niestety ale to co napisałeś -aś to prawda ,tak to wygląda i zapewniam cie że twoja mama to nie jedyna osoba która się o to otarła ,w wielu przypadkach amatorzy tracą życie nachalnie i bez namysłu zwabiając demony i inne bytu uwiezione przy ziemskiej powiedziałbym materialnej wibracji ,i wcale się nie dziwie jak ktoś manifestuje wręcz paniczny strach .Takie rzeczy zostają na zawsze ,nawet prawdziwe media muszą uważać i kontrolować to co robią żeby nie zostać opętanym a co w większości prowadzi do dziwnej albo niewytłumaczalnej śmierci w najlepszym przypadku kaftan .
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: środa, 2 cze 2010, 14:13
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lut 2018, 20:54

0
No cóż, dla niektórych tablica taktak ;-) to po prostu gra, ale świadomość nadała jej inne znaczenie i stosowne właściwości. Nawet zabawki można przerobić w narzędzia do przywoływania duchów i GPS dla demonów, wszak energia i intencja to wszystko.

Jeśli coś ma zaistnieć, to zaistnieje.
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: czwartek, 3 cze 2010, 22:38
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Święte słowa .
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: niedziela, 31 lip 2011, 20:55
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
http://www.youtube.com/watch?v=Dh4uK3YH ... re=related

a co sądzicie o tym?

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: niedziela, 31 lip 2011, 21:47
piotrekk
reputacja neutralna
Neptun
Ostatnio widziany(a):
-

0
Bardzo ciekawe, ale myślę, że dziewczyny udawały. Z kilku powodów. Po pierwsze ten atak "demona" wydaje mi się za krótki. W takich przypadkach raczej trwa to dłużej. Kolejną rzeczą jest ten cały ten kanał. Tło jest w wampiry, jedyne dodane filmiki dotyczą wampirów lub egzorcyzmów i są przerabiane, m.in. jest wersja tego właśnie filmiku z dodanymi niby-strasznymi wstawkami. Jest 6 odcinków jakiegoś "serialu" o wampirach (z "efektami specjalnymi"). Kolejna sprawa, to ten filmik ma 4 lata. Jak wiadomo, takie ataki się powtarzają. Tymczasem, nie został dodany żaden nowy filmik, podczas gdy kanał, można powiedzieć, jest cały czas aktywny (ostatni filmik jest sprzed 9 miesięcy).

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują - A. Einstein.
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: środa, 7 wrz 2011, 17:34
Inkarnacja
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Darren Brawn twierdzi, że wszystko jest iluzją. Polecam film z jego udziałem, który hmm... jest co najmniej szokujący :shock:

"Seans"

Tu macie link:

Ciekawa jestem Waszych opinii w tym temacie, po jego obejrzeniu :o

"Badania doprowadziły mnie do przekonania, że istnieje egzystencja poza tym światem."

Raymond Moody
Re: Seans spirytystyczny, tablica ouija Napisane: czwartek, 8 wrz 2011, 07:39
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Jak ktoś się zajmuje iluzją to ją będzie wszędzie widział, co nie przeczy że przy jej pomocy można osiągnąć ciekawe efekty.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Strona 1 z 1 [ Posty: 18 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Życie po Śmierci