Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
9644cb4dff0ddad41649bd238781a8ea
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
9644cb4dff0ddad41649bd238781a8ea
Strona 1 z 3 [ Posty: 74 ]

*1 2 3 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: wtorek, 13 kwi 2010, 20:44
Krasnolud

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witam wszystkich !
Moim zdaniem w tematyce energii przyszłości, brakuje tak ważnego zagadnienia jak nasze skromne eksperymenty w przedmiotowym zagadnieniu.
Tak więc chcę otworzyć nowy temat z tego zakresu, aby można było się wymienić swoimi własnymi doświadczeniami.
Podkreślam własnymi, a nie załączanie linków z nagranych filmików.
Pozdrawiam
:)
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: środa, 14 kwi 2010, 07:44
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 30 kwi 2019, 17:16

0
No to temat pewnie do zamknięcia ;)

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: środa, 14 kwi 2010, 15:27
miscz
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
ciekawe czy ktoś na tym forum ma własne doświadczenia w tym zakresie
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: poniedziałek, 10 maja 2010, 19:40
Krasnolud

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Coś widze, że z własnymi doświadczeniami to obecnie cieniutko.
Ja też nie mam zbyt dużo czasu aby pogłówkować i przeprowadzić jakieś doświadczenia.
Z magnesikami próbowałem oraz z "generatorem Searla" też i nic mi nie wyszło :(
Mam nowy pomysł zamiast magnesów i przewodników, spróbować połączyć odpowiednią konfigurację magnesów (tu bez zmiany) z światłem w postaci wiązki prostego lasera (a może i światła rozproszonego, aczkolwiek silnie skupionego) ?
Czy ktoś próbował ? bo może to strata czasu ?
Pozdrawiam
:)
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: piątek, 14 maja 2010, 18:32
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Poco te komplikacje potrzebujemy prostych rozwiązań na darmowa energie ,czy nie lepiej się tym zając ,zobacz społeczność w Linden w Szwajcarii czerpią energie z otoczenia ,proste ,czyste i na temat .
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 15:39
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Na świecie coś się jednak dzieje:
http://www.przejdznaswoje.pl/artykuly/b ... -rewolucja
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 16:14
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Znam to, niepokoją mnie ceny ,a po drugie podatki i skończy się darmowa energia ,bandy darmozjadów opodatkują to do zenitu ,ciekawi mnie jakie będą mieli argumenty ,skoro dzisiaj ekologiczna energia ma w jakiś sposób zielone światło .
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 16:35
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ciekawe czy to ci sami ludzie od projektu Genezis, opisywanego kiedyś w Nexsusie.
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 17:51
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie sadze ,uważasz że to nie jest grubymi nićmi szyte ,Skoro nie to jaki problem to zainstalować w aucie ,jeżeli się dogadali to jeszcze nam przyjdzie tankować benzynę za 20 zł za litr w niedalekiej przyszłości .Zarządy firm nie maja nic do gadania ,to inwestorzy i akcjonariusze trzymają to w garści ,a tak naprawdę to nikt nie wie kto i ile ma udziałów .
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 18:55
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Naszą sytuacje to nic nie zmieni, chwilowo. Ceny muszą być porównywalne.
W projekcie Genezis twórcy z góry zakładali że dystrybucją i konserwacją/instalacją, zajmą się dotychczasowi dystrybutorzy energii. Sami głosili że innego sposobu sprzedaży energii niema lub raczej nie może być z powodów oczywistych. Nie da się wyrugować z rynku setki tysięcy firm energetycznych. A co by było z podatkami? Globalna katastrofa ( i tylko globalna katastrofa mogła by to odmienić).

p.s. Masz PW.
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 19:14
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
No to dzięki za te powody oczywiste wszystko jasne ,to jak sobie zrobię w piwnicy taka energetyczna bimbrownie na wolna energie to stanę się przestępca ,a monopolu nie będzie końca ,przypomina to mi te filmy z Arnoldem i Sylwestrem .
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 20:00
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Bardzo ciekawa bloom enerygy - do domciu by się przydała... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 20:49
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Hola nie tak szybko ? Znając polska naturę tylko patrzeć jak was będą wyprowadzać za pędzenie bimbru-energetycznego :lol: :lol: :lol: .
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: wtorek, 25 maja 2010, 09:27
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
A może mi ktoś wyjaśnić czemu te bloomboxy mają być tzw. 'darmową energią'? Przecież to najprawdopodobniej są zwykłe ogniwa paliwowe, do których trzeba doprowadzać paliwo, by wyprodukować energię elektryczną. Zatem i tak będzie trzeba się zaopatrywać w paliwo.
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: wtorek, 25 maja 2010, 13:15
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: wtorek, 25 maja 2010, 18:48
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Taka nazwę to przyjęło po prostu efektywność i w zasadzie prostota ,w porównaniu z elektrownia .wsadzamy do cytryny dwa gwoździe i też mamy prąd .
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: wtorek, 25 maja 2010, 21:16
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: czwartek, 22 lip 2010, 08:54
protoTYPEK

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witam!
Moje - prototypy nie, ale doświadczenia tak i nie generatorów tzw. "wolnej energii" a "perpetuum mobile" Perpetuum mobile to zamiana energii potencjalnej na energię obrotową.
Feynman w wykładach z fizyki podał przykład zamiany grawitacji (siły ciążenia) na energię kinetyczną i popełnił błąd już w założeniach. Grawitacja (siła ciążenia)nie działa w przestrzeni kosmicznej i w stanie nieważkości. Moim zdaniem zamiennikiem grawitacji jest sprężyna, której energię zamieniamy na energię obrotową. Sprężyna to element sprzęgła napinającego w układzie zamkniętym „mocy krążącej”…

Andrzej Kozerski
Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 sty 2011, 09:59 przez protoTYPEK, łącznie edytowano 1 raz
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: czwartek, 22 lip 2010, 12:47
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0

Bywa i tak...
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: czwartek, 22 lip 2010, 20:50
piotrekk
reputacja neutralna
Neptun
Ostatnio widziany(a):
-

0

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują - A. Einstein.
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: piątek, 23 lip 2010, 20:26
thor

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
protoTYPEK
Rozumiem że sugerowałeś się pracami Lucjana Łągiewki ;)
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: sobota, 24 lip 2010, 19:15
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
W sumie wychodzi na to że do dzisiaj nie mamy ani jednego prototypu czego kolwiek ,uważam że problem został albo zaszedł za daleko ,proponuje zająć się tym co jest realnym i prostym sposobem pozyskiwania wolnej energii ,albo tanim źródłem pozyskiwania energii .
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: niedziela, 25 lip 2010, 14:30
protoTYPEK

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: niedziela, 25 lip 2010, 15:59
piotrekk
reputacja neutralna
Neptun
Ostatnio widziany(a):
-

0

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują - A. Einstein.
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: wtorek, 27 lip 2010, 16:08
protoTYPEK

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witam

... CIACH
Miłej lektury. Pzdrawiam
Ostatnio edytowano piątek, 24 gru 2010, 23:37 przez protoTYPEK, łącznie edytowano 2 razy
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: wtorek, 27 lip 2010, 16:46
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Gdzie te prototypy ??? .
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: środa, 4 sie 2010, 12:27
grove1

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
tu jest wszystko szerzej opisane na te tematy:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=155 ... sc&start=0
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: środa, 4 sie 2010, 16:51
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Marzeniem moim jest coś z terenu Polski ? coś skutecznie działającego .
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: poniedziałek, 9 sie 2010, 13:39
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ekhard Kantz "Crystal Unit"
http://wegalink.eu/energy/
Re: Nasze prototypy generatorów tzw. "wolnej energii" Napisane: sobota, 14 sie 2010, 18:27
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
A to chyba bardziej dostępne http://www.youtube.com/watch?v=XK206oAm ... re=related ,sam prowadziłem eksperymenty z kryształami ,kamienie itp i niestety posiadają małe nieraz znikome napięcia .
Strona 1 z 3 [ Posty: 74 ]

*1 2 3 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Energia Przyszłości