Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
49cbd73755ed22bf799aa1d38e87a7b3
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
49cbd73755ed22bf799aa1d38e87a7b3
Strona 10 z 12 [ Posty: 360 ]

*< 1 ... 7 8 9 10 11 12 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: piątek, 23 lip 2010, 23:43
Dedal

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0

"Bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć, tłumaczyć fakty jak najprościej" - brzytwa Ockhama
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: sobota, 24 lip 2010, 02:47
lufa
reputacja neutralna
Orbita Jowisza
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: sobota, 24 lip 2010, 09:11
Dedal

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0

"Bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć, tłumaczyć fakty jak najprościej" - brzytwa Ockhama
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: sobota, 24 lip 2010, 11:02
lufa
reputacja neutralna
Orbita Jowisza
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: sobota, 24 lip 2010, 23:49
Dedal

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0

Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: niedziela, 25 lip 2010, 05:40
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lut 2018, 20:54

0
Przykłady powyżej to nieco przeinaczone, zupełnie w innym świetle, kontekście przedstawione fakty, a więc półprawdy, a jak tak to ukryte kłamstwa. Poza tym, żeby zrozumieć bahamę należy przyjąć sobie paradygmat, że PiS to prawda, a System kłamie, zaś PO jest integralną częścią tego Systemu i z niego pochodzi, czerpie swą siłę, podburza społeczeństwo w zbiorowym psychokulcie medialno-politycznym.
Dokładny mechanizm tego zjawiska jest opisany tu:
http://toyah1.blogspot.com/2010/07/horr ... niach.html
Radze przeczytać OBU panom, bo tak to wy się nigdy nie dogadacie. Jeden kraj, a tak wiele odmiennych wizji Polski i poatriotyzmu. To jest dobre (mnogość wyobrażeń, konceptów, światopoglądów) dopóki nie prowadzi do konfliktów.

Jeśli coś ma zaistnieć, to zaistnieje.
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: wtorek, 27 lip 2010, 11:30
Maniek

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
A ja obu kolegom przypominam, że PO głosowała za wieloma istotnymi reformami PIS-u, chociażby utworzeniem CBA, czy obniżką podatków, swego czasu również prezydent Kwaśniewski nie zawetował czterech podstawowych reform AWS-u, tymczasem ani PIS ani Kaczyński nie chcieli poprzeć żadnego istotnego pomysłu PO, a teraz marudzą, że PO mało zrobiło i przytaczają statystyki dla maluczkich, że prezydent Kaczyński prawie nie wetował - rzeczywiście statystycznie było niewiele wet, tylko że te weta to standardowe pomysły PO w kwestii podatków, służby zdrowia, mediów publicznych, czy też systemu emerytalnego. Fakt, projekty ustaw PO w tej kwestii nie były doskonałe, ale Lech i PIS nie bronili tu Polaków, tylko stołków dla swoich ludzi, wsadzonych tam jeszcze za podczas swoich rządów......
Jeśli zaś chodzi o PO, to właśnie przez najbliższy rok będzie szansa naprawdę przekonać się, czy ta partia rzeczywiście jest zdeterminowana w realizacji swoich reformatorskich obietnic, czy najlepsza jest tylko w PR-arze... :!: Teraz PO ma rząd, parlament i prezydenta, nic tylko wyciągać reformatorskie ustawy z szuflady ( jesli tam rzeczywiście są) i reformować i reformować :idea: Jeśli przez ten czas PO nie zrealizuje choćby części swoich obietnic, to będzie można otwarcie powiedzieć, że ta partia jest do --Cenzura-- :lol:
HenitoKisou, ten tekścik z twojego linka, to takie pierdu,pierdu, opinie Dedala i Bahamy na tym wątku są ciekawsze :lol:
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: czwartek, 29 lip 2010, 15:46
Dedal

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ciekawostka dla osób twierdzących, że sprawie korupcji w polskim sporcie ukręcono łeb:

http://www.tvn24.pl/-1,1667106,0,1,111- ... omosc.html

Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: czwartek, 29 lip 2010, 20:21
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
To nic nie da, należy ogłosić protest narodowy na całej linii ,i ogłosić rok pustych stadionów ,zarówno grających jak i kibiców powinno to dotyczyć .
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: czwartek, 5 sie 2010, 01:46
dieter

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
A może zwyczajnie wspomóc utworzenie równoległego stowarzyszenia czy związku i stopniowo obejmować coraz większą odpowiedzialność za krajową piłkę nożną.
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: sobota, 7 sie 2010, 20:32
Paszczak
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0

“Myślę, że tylko i.... człowiek mało rozumny
może być ateistą. Musimy przyznać, iż istnieje
pewna niepojęta moc, czy siła posiadająca
nieograniczoną zdolność przewidywania i wiedzę,
która, po pierwsze, sprawiła, iż cały wszechświat
zaistniał.”
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: poniedziałek, 9 sie 2010, 11:48
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 30 kwi 2019, 17:16

0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: poniedziałek, 16 sie 2010, 23:17
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Kontynuujecie wątek IV Rzeczpospolita którą chciał stworzyć PIS prawicowy - a nie zauważyliście że po katastrofie PIS stał się lewicowy z kolegami Oleksym i Millerem. Sam prezes tak powiedział! 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: wtorek, 17 sie 2010, 14:03
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Powiedział tak bo liczył na głosy lewicy w wyborach prezydenckich.
Powiedział także, że Gierek był najlepszym z przywódców PRL...

Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: wtorek, 17 sie 2010, 15:43
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Czyli po prostu mu zawiało z lewej strony.... :lol: 8-)
PS. Tzw. zasada chorągiewki...

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: środa, 18 sie 2010, 11:26
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Dokładnie tak.

Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: środa, 18 sie 2010, 19:14
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
O ile wiem chodziło o socjalne państwo ,rozszerzenie parasola socjalnego dla najbiedniejszych warstw społecznych ,o ile się orientuje kraje europy zachodniej maja takie programy ,i to funkcjonuje ,odprowadza się na te cele podatki ,i w przypadku bezrobocia albo innych problemów każdy ma prawo do korzystania z tych swiadczen do końca swoich dni .Niewątpliwym jest że chodziło o elektorat ,ale to zbieżność programowa przynajmniej w zapowiedziach .
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: środa, 18 sie 2010, 20:17
Dedal

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0

Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: środa, 18 sie 2010, 20:51
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Masz racje ale to sprawy bardzo dawne i zarazem polityczne zachód nie odgrodził się murem to komuna to zrobiła ,zobacz Anglików byli niemal wszędzie i są, to jest reemigracja z byłych koloni ,dzisiaj oni kolonizują, podobnie Francja niemal cala Europa zachodnia ,cześć była celowo sprowadzona jako siła robocza .Jest to dzisiaj problemem ,ale ze względów politycznych a następnie interesów gospodarczych nikt nie chce i boi się wykonać jakiś ruch ,w przeszłości zapewne Rosja wejdzie w nieformalne struktury unii ,zresztą dzisiaj Europa jest penetrowana przez Rosję ,Rosja inwestuje miliardy na zachodzie jako udziałowiec spółek i korporacji i to jest tendencja wzrostowa .W ten sposub uratowano dziesiatki miejsc pracy ,dlatego multi społeczeństwa nie są negowane bo i tak jest to nieuniknione .Odnośnie Afryki prognozy są podobne Europa zachodnia inwestuje w strategiczne sektory,zwłaszcza że Chiny i też Indie prowadza niesamowita kampanie na tym polu ,zachód się nie opluwa, media w inteligentny sposub szanują politykę swojego kraju bo stopień zaufania jest dość znaczny ,poza tym nikt nie strzela do afrykanow dba się o polityczne zaplecze dla swojej gospodarki .
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: środa, 18 sie 2010, 21:49
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ale jaja - reemigracja Anglików z Polski, Białorusi i Ukrainy...
A do tego emigranci wykonują prace których nikt nie chce wykonywać ze swoich ale też kosztują - np. Niemcy w swoim systemie socjalnym dają 200 EUR na każde wychowanie dziecka - kto na tym najbardziej korzysta...? Turcy którzy mają po kilkoro dzieci... Moja sąsiadka ma dwoje dzieci z Niemcem - od razu 400 EURO - ale nie tylko - bo rozwiodła się i jest samotką matką - czasem przyjeżdża Audi A6 - a nie pracuje - chłopcy mają wszystko w tym chodza na treningi piłki nożnej - kolejni wielcy piłkarze Niemieccy...
Polacy jako narów mają 1 bilion PLN kapitału - Niemcy mają 4 biliony tyle że EURO - mają za co utrzymać obcokrajowców i swoje emeryturki...? I przyjęli wiek emerytalny 67 lat - a u nas - wojna! Wszyscy chcą na emeryturę i jeszcze żeby wysoka była jak ostatnie wynagrodzenie!
Ludziska [porfavor]... 8-) :roll:

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: piątek, 20 sie 2010, 03:07
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0

Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: piątek, 20 sie 2010, 11:16
lufa
reputacja neutralna
Orbita Jowisza
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: piątek, 20 sie 2010, 11:27
jkk

0

0
Moim zdaniem człowiek powinien pracować tak długo jak długo pozwala mu na to zdrowie, bez względu na wiek. Nie musi to przecież oznaczać pracy do końca życia w kopalni, ani, że musi pracować 8 godzin dziennie!
Bez pracy człowiek się degeruje.
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: piątek, 20 sie 2010, 16:25
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Walerus co za głupoty wypisujesz ! o jakich Anglikach piszesz nie zmieniaj treści ,wyciągasz słowa z kontekstu nie znając wogule zagadnienia ,Turcja to problem w każdej dziedzinie ,Polska popiera ich wejście do unii ,i o ile wiem nowy prezydent .Poza tym izolują się 1 do 2 procent koczy szkoły średnie reszta ma problemy w szkołach podstawowych ,maja opracowany system kolonizacji każdy osobnik on ,ona ,wychodzi za mąż w ojczystym kraju on albo ona maja wtedy prawo pobytu za granica , w 99 procentach wybranek albo wybranka jest wyłącznie decyzja rodziców ,przyszła para jest narzucana sobie obojętnie czy tego chcą czy nie chcą .zaś odstępstwa od tej reguły oznacza śmierć jak życie pokazuje .Odnośnie Anglików na byłych koloniach Brytyjskich, zostało niemal miliony Anglików ,np Indie z tego tytułu rząd Wielkiej Brytanii nie moze odmówić wiz pobytowych na terenie swego kraju ,stad ta duża ilość emigrantów ( Hindusów) ,podobnie jak Francja i nie pisz bzdur o Białorusi itd .
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: piątek, 20 sie 2010, 22:40
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Lufa - aktualnie jadę na dwie prace - po drugie pracowałem z Niemcami i wiem jak zapierd....
Majestic - najsmutniejsze jest to że Ty wiesz o co mi chodzi a i tak musisz pisać inaczej - i to jest smutne. 8-)
Co do Anglii mam tam znajomych i wiem kto tam pracuje i kto tam emigruje.
Cha.. PISowy Konserva wyłączył dla mnie możliwość komentowania na swojej stronce - chyba nie rozumie jeszcze że IV RP to niewypał jakich mało.
No ale na bluzgi ze strony jego kolegów moje dużo spokojniejsze wpisy musiały irytować.
Cóż Jego strona jest bardzo dobrze merytorycznie przygotowana jeśli chodzi o sytuację międzynarodową - co do sytuacji w kraju był to typowy blog partyjny. Starałem się rzucić inny punkt widzenia na poruszane kwestie - jednakże dla niektórych jest tylko ich prawda - co z demokracją ma mało wspólnego - ale stronkę będę odwiedzał - właśnie dla informacji ze świata. 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: sobota, 21 sie 2010, 21:49
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wiesz Walerus wszystko to, to wielki labirynt ,ściera się ze sobą tysiące spraw i zależności staram się iść po linii docelowej widząc efekt końcowy (ewentualny ) jak wiesz nie obchodzą mnie partie polityczne w sposub fanatyczny ,dla mnie ważne są ich programy i to co zostaje z tego dla społeczeństwa .Walerus czy to o co Ci chodzi jest realne? wiarygodne? ,widzę to ,że masz dobre intencje nie jestem ślepy ,ale to nie realne nie wykonalne i za późno , dziwi mnie znaczy nie dziwi że ktoś ma to w swoim programie, woda na młyn bo właśnie, Ty i tysiące innych maja takie marzenia ,chcieli by mieć to co już dawno utracone .
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: niedziela, 22 sie 2010, 00:44
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0

Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: niedziela, 22 sie 2010, 15:39
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Zawsze powtarzam ,polityka ,gospodarka, to czyste gierki dzisiaj warug jutro przyjaciel demokracja i wolność wymagają elastycznej pozycji ,minęły czasy jak budowano reduty ,dzisiaj trzeba atakować z zachowaniem swoich pozycji nie każdy jest to w stanie zrozumieć bo nie chce !
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: niedziela, 22 sie 2010, 21:03
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ok nie dostosowałem siędo poziomu komentarzy innych piszących:
Red Knight
Wyślij wiadomośćPokaż komentarze
kliknij, by ukryć
napisał:
Cześć rude i pryszczate POmyje.
Skutki POlityki rudego oszusta (wesz i jej klika rządzi już 3 lata i niszczy kraj) i świeżego wieprza z komory.
Brawo. doprawdy bravo, bravissimo.

2 tygodnie temu ruda wszawica przy okazji pieprzenia nt. POdwyżki POdatku VAT bredziła osobiście coś o tym, że "chleb nie podrożeje"...

Może onetowy pajacyk "pucusio" się wypowie"... Przecież 2 tygodnie temu rudy twierdził, że chleb nie podrożeje... a tu masz.
Hej "pucusio" umyj pryszcze i wyjaśnij innym co jest grane. Jeśli potrafisz bo jeśli nie to wracaj na onet trolu.

Red Knight
kliknij, by ukryć
napisał:
Jeszcze dobrze Komor nie zasiadł na prezydenckim stolcu przy korycie razem z kaszalotem a już macie POdwyżki POdatków.

Jest tu jakiś ZAsraniec - POsraniec, który jest w stanie rzecz wyłożyć?

Ptasznik z Trotylu
kliknij, by ukryć
napisał(a):
To co podaje Red Knight potwierdza moją tezę że Polską rządzi k**wa i złodziej.
Wliczanie do PKB zysków z "szarej strefy"

konserwa
kliknij, by ukryć
napisał(a):
... i ta pani jest częścią najwyższego organu władzy ustawodawczej z woli jaśnie oświeconego Narodu
Ta pani powinna mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek zajęć wymagających używania rozumu czy logiki i tyle w temacie.

i tyle w temacie "kultury" IV RP....
Henito nie twierdziłem że moja prawda jest prawdziwsza - ale że jest inna od przez innych uznanej za świętość. o polemice oczywiście nie było mowy chyba że w języku jak powyżej.
nie mam więcej pytań.
Pozdrawiam 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: IV Rzeczpospolita Polska Napisane: poniedziałek, 23 sie 2010, 00:13
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0
Widocznie dałeś się im we znaki i zacząłeś być upierdliwy, więc co bardziej impulsywnym i emocjonalnym użytkownikom zaczęły puszczać nerwy. Dla nich dyskusja z tobą zaczęła być jak groch o ścianę, jednotorowy przekaz. Zbierało się, aż wybuchło. Nie jest to zbyt reprezentatywny przykład zważywszy na okoliczności, a nie efekt końcowy. Ktoś potraktował cię na twoim poziomie, tak to odebrał, że taki jesteś. Odpowiedź na kłamstwo - chamstwo. A chamstwo w twoim (tym zacytowanym wobec ciebie) wypadku tłumaczysz kłamstwem. Błędne koło. Jakże ważną rzeczą jest tzw. pierwsze wrażenie. Ty w oczach tych ludzi w pierwszym wrażeniu nie wypadłeś najlepiej to tak zaczęli cię ustawiać w szeregu z tymi, a z tymi. Każde kolejne zachowanie, wypowiedź tylko utwierdzała ich w opinii jaką wyrobili sobie na twój temat na podstawie pierwszego wrażenia i każda kolejna pociągała za sobą tą samą nieufność.

Strona 10 z 12 [ Posty: 360 ]

*< 1 ... 7 8 9 10 11 12 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Przepowiednie