Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
3748f751408392a983031d0fcdf2533e
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
3748f751408392a983031d0fcdf2533e
Strona 1 z 1 [ Posty: 16 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: środa, 12 sty 2011, 20:09
Sonia33
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Chciałabym przedstawić tutaj niezwykłą, aktualnie żyjącą postać - Braco, współczesny fenomen, znany na trzech kontynentach (Europa, Ameryka, Azja), lecz nieznany w Polsce. Na stronach internetowych jest wiele informacji i filmów o nim w różnych językach, lecz nie ma żadnego w języku polskim. Zanim jednak przedstawię Braco, chciałabym zaprezentować opinie znanych i cenionych naukowców różnych narodowości.
Prof. Alex Schneider (Szwajcaria) jest prezesem Stowarzyszenia Parapsychologów i założycielem Basel PSI-Dni Światowego Kongresu Uzdrawiania. Prof. Schneider mówi, że spotkał Braco w Bazylei na Kongresie PSI w 2005 r. i od razu zafascynowała go jego osobowość. Miał też okazję obejrzeć kilka filmów o Braco i zapoznać się z niektórymi sprawozdaniami osób, które otrzymały dzięki Braco pomoc, a także poznać reakcje ludzi podczas sesji. Wieczorem natomiast obejrzał 2 płyty DVD z Braco, a następnego dnia wyskoczył z łóżka jak młodzieniec i nagle uświadomił sobie, że dokuczliwy ból w plecach jakiego doświadczał każdego ranka nie pojawił się. Zniknął be śladu. Tak więc odczuł działanie Braco po obejrzeniu tylko filmów o nim. Profesor mówi, że nie jest osobą podatną na tego rodzaju odczucia, ale podczas sesji z Braco również doświadczył czegoś niezwykłego. To było niezapomniane doświadczenie i przeżycie zobaczyć jak wielu ludzi otrzymało pomoc w tak różnych chorobach.

Porównując Braco do innych uzdrowicieli i ich metod - łatwo zauważyć, że on i jego metody są zupełnie odmienne. Większość dobrych uzdrowicieli stara się pomóc ludziom w oparciu o moc miłości. Ale od Braco czujesz tą miłość w sposób szczególnie silny. Jest to bezinteresowna miłość na wyższym poziomie świadomości. Profesor Schneider wyjaśnia:

"Braco podnosi ludzi do wyższego poziomu świadomości. W tych chwilach gdy na nas patrzy, wznosi nas na wyższy poziom świadomości, co pozwala nam odczuć kim naprawdę jesteśmy i, że jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym. Jest to poziom świadomości, którego większość z nas nie może osiągnąć bez Braco i podczas tych momentów możemy rozwijać się, czuć i używać wewnętrznej siły, która może zmienić nasze życie. On zabiera nas do naszego duchowego domu".
Dr Harald Wiesendanger (Niemcy) jest jednym z najlepszych światowej sławy ekspertów w dziedzinie leczenia i uzdrawiania przez uzdrowicieli duchowych i jest autorem ponad 28 książek. Jest również założycielem Międzynarodowej Agencji Najlepszych Uzdrowicieli, która bada i analizuje działalność uzdrowicieli na całym świecie przez zespół lekarzy, psychologów i specjalistów z różnych dziedzin.

Dr Wiesendanger mówi, że dwukrotnie uczestniczył w sesjach z Braco kierując się ciekawością i za każdym razem był pod głębokim wrażeniem reakcji i sprawozdań uczestników sesji, wśród których byli nawet lekarze, którzy również doznali uzdrowień nawet z takich dolegliwości jak paraliż, alergie i nowotwory.

Jednak nie tylko sprawozdania uczestników, ale również zachowanie Braco wywarło na nim ogromne wrażenie. Pomimo, że tysiące ludzi uwielbia go i traktuje niemal jak świętego - on sam pełen prostoty i pokory zachowuje się statecznie, naturalnie i skromnie. I bardzo mocno akcentuje swoje przekonanie, że nigdy nie powinno się robić interesu z czegoś, co zostało otrzymane w prezencie. Jego więc pomoc jest zupełnie bezpłatna i nawet nie chce przyjmować donacji (darowizn). Również - choć zdaje sobie sprawę, że mógłby stać się gwiazdą mediów - nie udziela żadnych wywiadów.

Dr Wiesendanger podsumowując wyniki swoich badań stwierdza, że wśród tysięcy przebadanych i przeanalizowanych uzdrowicieli - Braco i wyniki jego działań są wyjątkowe i niepowtarzalne. Zdaniem Dr Wiesendanger - Braco stanowi pozytywny, rzadko spotykany wzór do naśladowania jako uzdrowiciel o szlachetnej osobowości i Międzynarodowa Agencja Najlepszych Uzdrowicieli może jednoznacznie polecić go jako jednego z niewielu godnych zaufania, naśladowania i skutecznych uzdrowicieli na świecie. Według niego Braco uosabia tego rodzaju uzdrowiciela, który stał się dziś rzadkim wyjątkiem w dziedzinie, która staje się coraz bardziej komercyjna i opanowana przez zadufanych w sobie uzdrowicieli przeceniających swoje zdolności i siebie.
Drago Plecko to chorwacki naukowiec i publicysta, parapsychologi i wybitny znawca zjawisk paranormalnych, od 30 lat podróżujący po całym świecie w poszukiwaniu tajemnic uzdrawiania duchowego w tradycji starożytnego wschodu, jak również w krajach zachodnich, wyszukujący i badający działalność uzdrowicieli i mistrzów duchowych na całym świecie z okresów średniowiecza i wcześniejszych.

Drago Plecko mówi, że po 30 latach poszukiwań po całym świecie znalazł w swoim kraju, zaledwie o kilka kroków od swojego domu największą i najbardziej imponującą moc uzdrawiania duchowego. Plecko podczas 3-letnich badań, obserwacji i analiz działalności Braco przeanalizował i ocenił setki pisemnych sprawozdań, ponad 150 godz. sfilmowanych wywiadów z ludźmi i tony dokumentów o niesamowitych przypadkach uzdrowień. W 2006 r. na światowym Kongresie Basel przedstawił wyniki swoich badań w książce "Tajemnica zwana Braco", aktualnie wydanej w języku chorwackim i niemieckim.
Drago Plecko mówi, że Braco jest produktem kultury i mentalności zachodu i jego działalności nie da się wyjaśnić w oparciu o poglądy i tradycje wschodu. Jeśli porównać Braco do najsłynniejszych uzdrowicieli w historii, to można zauważyć, że w jego metodach brak elementów mistycznych, w których wykorzystuje się narzędzia wspierające i sugestywne metody. Nie korzysta on z mesmeryzmu, pola magnetycznego, hipnozy lub innych tego rodzaju metod. Jego działalność nie jest związana z konkretnym miejscem jak np. Lourdes lub Medjugorje.

Możemy znaleźć jakieś podstawy jego mocy w ortodoksyjnej wiedzy o świecie duchowym, ale Braco stoi nogami na ziemi współczesnej nauki i medycyny, kiedy zdecydowanie zaleca wykorzystanie wszystkich dostępnych pomocy i nowoczesnych możliwości jakie lekarze są w stanie zapewnić. Nie mniej jednak w/g niego należy również umożliwić korzystanie z alternatywnych metod uzdrawiania. Należy też zawsze zwracać się o pomoc do tej osoby, do której mamy zaufanie i korzystać z metod w które wierzymy. Nawet współczesna fizyka mówi, że wszystko jest możliwe.
Zdajemy sobie sprawę, że nie można przewidzieć przyszłości we wszystkich szczegółach, ale to pozwala nam zrozumieć, jak również przyjąć, że istnieją osoby posiadające zdolności i umiejętności, których wprawdzie nie potrafimy wyjaśnić i zrozumieć, ale są to umiejętności które mogą w rzeczywistości leczyć i pomagać innym. Braco próbuje znaleźć drogę do równowagi w życiu pomiędzy ciałem i duchem. On przypomina, że musimy zwalczać każdą negatywną myśl dążąc do eliminacji nawet ostatniego negatywnego atomu naszego ducha. Nie możemy zmienić okoliczności naszego życia, ale możemy zmienić siebie.

Drago Plecko bardzo ceni Braco za jego prostotę i skromność osoby, która nie udziela wywiadów mogących stawiać go na świeczniku i podziwia go nie tylko za jego moc i siłę, ale i za to, że żyje jak zwykły człowiek przyzwoicie i skromnie.

Po przeprowadzeniu badań i wieloletnich obserwacjach działalności Braco Plecko stwierdził, że nigdzie nie spotkał się z tak silną energią i o tak pozytywnym oddziaływaniu na ludzi. Plecko w swojej książce o Braco, w oparciu o posiadaną wiedzę oraz po przeanalizowaniu dostępnej literatury w zakresie uzdrawiania, energii, psychologii i fizyki wyjaśnia dlaczego Braco jest taki wyjątkowy i skuteczny. Jego objaśnienia prowadzą w trzech kierunkach:
1. Bazując na pracy dr Neil Boyd wyjaśniającej ideę "bhuttatmas" (Vedy) - stwierdza, że możemy zmieniać świat materialny poprzez naszą świadomość.

2. Uruchomienie głównego punktu energetycznego, łączy naszą świadomość ze źródłem wszystkich naturalnych praw i sił natury.

3. Ponadto - opierając się na pracy Dr Hartmut Muller "Global scaling" - stwierdza, że najbardziej niesamowite jest to, że podczas sesji z Braco możemy doświadczać wielorakich linii czasu i porównuje to doświadczenie do duchowego przebudzenia, jednakże nie jest to przebudzenie tego samego rodzaju jak to zwykle opisywany jest proces przebudzenia duchowego.

Zdaniem Drago Plecko istnieją dwie możliwości oddziaływania Braco, gdy nie będąc aktywny w rzeczywistości oddziaływuje. Pierwsza polega na tym, że aktywowane są struktury mózgu znane obecnie jako "moduł Boga" i drugi - wykreowanie radykalnej zmiany duchowej anatomii.

Oczywiście przedstawione przez Drago Plecko poglądy mogą być dyskusyjne, co jest nawet wskazane, gdyż zawsze pożądane jest prowadzenie dalszych badań i obserwacji. Jednakże Braco stale kładzie nacisk, że nie jest zainteresowany żadnymi badaniami i analizami. Jego działania mają służyć wyłącznie udzielaniu jak największej pomocy bliźnim. Drago Plecko uważa, że wpływ Braco na ludzi można by podzielić na trzy poziomy i fazy i na podstawie tego udziela on rad dla odwiedzających Braco:
1. Należy zdawać sobie sprawę, że Braco nie jest uzdrowicielem w klasycznym tego słowa znaczeniu.

Nie dysponuje on elektromagnetycznymi fluidami, które można by zmierzyć jakimkolwiek instrumentem. Jego "modus operenti" jest oparty na założeniu, że istnieje coś w rodzaju zbiorowej świadomości operacyjnej. Można to sobie wyobrazić jako coś w rodzaju basenu, który jest zbiornikiem wspólnych problemów i anomalii, które jak maleńkie punkciki zatopione są w tym zbiorniku zbiorowej świadomości. Jako jednostka jesteś za słaby, aby radykalnie zmienić tą sytuację. Dlatego jesteś tutaj. Braco jest rzadko spotykanym fenomenem ludzkim, który ma możliwość wpływania na te nieprawidłowości, podnosząc ciebie na wyższy poziom duchowej świadomości, co dzieje się niezależnie od tego czy zdajesz sobie z tego sprawę czy też nie. Sprawia to sama jego obecność. W tym momencie w trakcie sesji myśli stają się potężnym narzędziem i można z nich korzystać aby pomóc sobie, aby rozwiązywać problemy zdrowotne, konflikty w rodzinie, zablokowania emocjonalne a nawet sytuację finansową.
2. Problemem jest to, że wrażenia z każdego doświadczenia zanikają z upływem czasu.

Jednakże większość ludzi pragnie zachować jego działanie w życiu. Istnieją na to dwa sposoby. Pierwszy z nich jest bardziej ortodoksyjny i opisany jest w specjalnie opracowanym dzienniku "The first book of healing", w którym opisana jest milcząca interwencja Braco. Inny sposób, mniej ortodoksyjny, to oglądanie video lub płyt z Braco. Jest to oparte na zjawisku rezonansu. Trójwymiarowy na ekranie obraz Braco mocno przypomina te chwile z nim i tworzy tym samym pożądany stan umysłu. Jest to naukowo udowodnione. Taki sam wpływ ma symbol "złote słońce", który jest symbolem Braco. Symbol ten tworzy w podświadomości przekonanie o połączeniu z Braco poprzez ten symbol i w każdej chwili można poczuć przepływ energii.

Również odwiedzający Braco ludzie w swoich raportach i wywiadach opowiadają w jaki sposób otrzymali pomoc i jak ich życie się zmieniło odkąd biorą udział w sesjach z Braco, podczas których pobierają i odczuwają to co Braco stara się im przekazać. Oczywiście skutki tego nie zawsze dają się odczuć natychmiast. Większość odwiedzających pobiera energię i w domu doświadcza kontynuacji efektów sesji przedłużając ich działanie poprzez utrzymywanie psychicznego i mentalnego kontaktu z Braco i niewidzialną energią, którą on im przekazuje.
3. trzeci kierunek to książki Braco i o Braco. Z tych książek można się wiele dowiedzieć o Braco i Ivicy. Zawierają one równie porady dotyczące codziennych problemów i niesamowite historie osób, które dzięki Braco doznały wiele pomocy w najbardziej nieoczekiwany sposób. Dlaczego warto to przeczytać? Wiedząc, że ktoś doznał uzdrowienia i potrafił rozwiązać problemy takie jak twoje - otrzymujesz nadzieję i zachętę do rozwiązywania własnych. Wzmacnia cię to, usuwa depresję i brak wiary.
Te wyjaśnienia przedstawione przez Plecko pomagają lepiej zrozumieć Braco, moc i energię którą on przekazuje
Dr Marino Parodi (Włochy) - psycholog i pisarz mówi, że poznał Braco na PSI-dni w Bazylei w 2006 r. i od razu wyczuł w nim coś nadzwyczajnego i potężnego.

"Jest on potężnym uzdrowicielem od którego możemy się wiele nauczyć. Braco mówi, że to miłość leczy ludzi. On może leczyć ludzi ponieważ nosi w sobie miłość. Ale kiedy mówię o uzdrawianiu, to mówię o czymś więcej niż o uzdrawianiu ciała. Mówię o nowym początku, o poszukiwaniu szczęścia i sensu życia. Zrozumieć naukę znaczy zrozumieć naturę. Zacznijmy od uznania, że natura jest piękna i, że wszystko na tej planecie jest piękne. Zacznijmy od uznania, że wszyscy jesteśmy istotami duchowymi i, że jesteśmy tutaj aby zdobywać pewne doświadczenia. Istnieje wiele dowodów na to co mówię. Są miliony ludzi na tym świecie, którzy zostali uzdrowieni z chorób, które określane są jako nieuleczalne. To jest potężna ilość dowodów. I ja również byłem w beznadziejnej sytuacji i zostałem uzdrowiony i dziś jestem tutaj i jestem zdrowy i szczęśliwy."

O Braco, jego działalności i skuteczności napisano tony sprawozdań, reportaży, a nawet książek i opracowań naukowych, a także nakręcono wiele filmów i nie ma potrzeby ani możliwości bliższego przedstawiania tej niezwykłej postaci. I można by sobie tylko życzyć, aby to wszystko, a przynajmniej część została przetłumaczona na język polski, gdyż właśnie w tym języku zdaje się brakować jakiejkolwiek informacji o tym niezwykłym człowieku i jego niezwykłym darze.
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: środa, 12 sty 2011, 20:40
Majestic
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Pozostało mi jedynie Pogratulować Sonia 33 , poczekajmy teraz, , na Pretorianów niech każdy coś doda .
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: środa, 12 sty 2011, 20:42
Sonia33
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
C.d. o Braco:
"Wszyscy nosimy w sobie ziarno, które któregoś dnia wyda piękny owoc"
Braco
Braco urodził się w Zagrzebiu (Chorwacja) w listopadzie 1967 r. W wieku 24 lat otrzymał tytuł magistra ekonomii i zajął się biznesem. 11 października 1993 r. na prośbę matki udał się z nią do znanego uzdrowiciela i jasnowidza, którym był Toplica Prokic, zwanym Ivica. Jego pierwsze spotkanie z Ivicą wywarło na nim ogromne wrażenie i całkowicie odmieniło jego życie. Zawiązała się między nimi głęboka przyjaźń i Braco natychmiast postanowił zrezygnować z lukratywnej kariery zawodowej i dołączyć do Ivicy, stając się jego uczniem i najbliższym przyjacielem. Dwa lata po tym spotkaniu Ivica zginął w tragiczny sposób.

Braco nie zdawał sobie wówczas sprawy, że w rzeczywistości urodził się po to aby dalej prowadzić dzieło Ivicy, niosąc ludziom miłość i pomoc. I zapewne nigdy by się o tym nie dowiedział, gdyby nie ludzie którzy zaczęli do niego przychodzić po pomoc, tak jak przedtem przychodzili do Ivicy. To oni właśnie twierdzili, że odnajdują w nim tą samą energię, którą emanował Ivica i, że powinien kontynuować jego dzieło.
Początkowo uzdrawiał indywidualnie poprzez dotyk osoby lub zdjęcia. Wkrótce jednak to się zmieniło i Braco odkrył, że aby uzdrawiać nie musi nikogo dotykać. Z każdym rokiem coraz bardziej rosła jego moc i doskonaliły się metody przekazywania energii. Obecnie wystarczy ażeby stojąc na podwyższeniu przed grupą ludzi ogarnął ich pełnym miłości wzrokiem, aby otrzymali oni potężną dawkę energii, która zmienia ich życie nie tylko na poziomie materialnym w postaci uzdrowień ich ciał, relacji międzyludzkich i różnych sytuacji, ale również na poziomie duchowym.

Braco, podobnie jak dawniej Ivica nie pobiera od ludzi żadnych pieniędzy. Jedyną rzeczą której nigdy nie odmawia - są kwiaty. Toteż ulice i parki Zagrzebia - gdzie mieszka i gdzie wybudował ośrodek, w którym spotyka się z ludźmi - dosłownie toną w kwiatach, które otrzymuje od tysięcy zdesperowanych, często "nieuleczalnie" chorych ludzi, dla których Braco jest ostatnią deską ratunku w sytuacji, gdy już nikt i nic nie może im pomóc i tych którzy doznawszy już pomocy nadal przyjeżdżają aby znów otrzymać dawkę pełnej miłości energii.

Aby wziąć udział w sesji wystarczy przyjechać do miejscowości w której przyjmuje, wziąć numerek i spokojnie czekać. Braco przyjmuje ludzi grupami od 50 do 1.000 osób. Podczas tych sesji stojąc na podwyższeniu obejmuje grupę ludzi spojrzeniem, a połączenie między nim a ludźmi, to połączenie myśli, energii i głębokiej, wewnętrznej miłości. I oczywiście ta pełna miłości energia aktywuje w ludziach specyficzną moc pozwalającą im zmieniać swoje życie i pokonywać problemy.

Równie skutecznie oddziaływuje na tych, którzy nie mogą do niego przyjechać i ich bliscy podczas sesji trzymają przed sobą zdjęcie nieobecnej osoby. Natomiast kobiety w ciąży powyżej 3 m-cy i małe dzieci mogą przyjmować tą energię, ale tylko poprzez swoje zdjęcia, gdyż dla nich jest ona za silna w bezpośrednim przekazie. Nawet gdy Braco podróżuje - a zdarza się to coraz częściej - do jego ośrodka przyjeżdżają tłumy ludzi z całego świata i odbywają się sesje z jego głosem nagranym na taśmie i choć Braco mówi tylko w swoim rodzinnym języku, to sam jego głos oddziaływuje na ludzi równie mocno jak jego obecność. Dostępne są również filmy, kasety z jego głosem i książki. Ludzie twierdzą, że nawet poprzez nie otrzymują silną energię.
Obecnie Braco coraz częściej podróżuje do innych krajów takich jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Słowenia, a ostatnio nawet USA, gdzie spotyka się z tysiącami ludzi przekazując im podczas sesji niezwykle silną energię. Informacje o nim a także terminarz udzielanych przez niego sesji energetycznych można znaleźć na stronie (LINK!), między innymi w języku niemieckim, angielskim, włoskim i kilku innych. W polskim niestety nie znalazłam.

Najsilniej można poczuć moc niewidzialnej energii podczas sesji z Braco patrząc mu prosto w oczy, toteż stoi on na podwyższeniu, aby to umożliwić każdemu. Wydaje się przy tym, że im większa grupa ludzi, tym bardziej odczuwalna jest ta energia. On po prostu wpatruje się w ludzi i wzrokiem pełnym miłości przekazuje im silną energię. Trwa to zwykle 5 min. W tym czasie ludzie wpatrując się w jego oczy, skupiają się na życzeniach swoich i ich bliskich doznając wewnętrznej ciszy, poczucia bezpieczeństwa i opisują te chwile jako chwile pokoju, wolności i miłości. Doświadczają też fizycznych reakcji takich jak silne kołatanie serca, pocenie się, drżenie ciała, kołysanie w przód i tył itp. Po sesji ludzie zauważają poprawę zdrowia, co ma na ogół charakter postępujący z każdą następną sesją. Czasem jednak dochodzi do spontanicznych uzdrowień podczas jednej sesji. Zebrano wiele raportów od ludzi o np. zmniejszeniu lub zaniku guza nowotworowego, cudownych wręcz rekonwalescencji osób niepełnosprawnych lub uwolnieniu się od wielu problemów natury fizycznej i psychicznej.
Fenomen Braco wzbudził ogromne zainteresowanie dziennikarzy i naukowców. Nakręcono 76 filmów, które m.in zawierają setki medycznie udokumentowanych przypadków uzdrowień. Braco jest również zapraszany na różnego rodzaju konferencje i sesje naukowe. Naukowcy, którzy przeprowadzili szereg badań jego aury i przekazywanej energii a także zweryfikowali udokumentowane medycznie setki uzdrowień są pod głębokim wrażeniem jego mocy i zdolności oddziaływania na świadomość ludzi. Ich zdaniem Braco w wieku 40 lat osiągnął taką świadomość duchową, jaką zwykle osiągają wysoko rozwinięte osoby dopiero w wieku 60, 70, 80 lat.
Jak działa Braco, co się dzieje i co tworzy te uczucia jakich doznają podczas sesji tłumy ludzi? Trudno znaleźć jednoznaczne odpowiedzi na te pytania. Naukowcy i eksperci tacy jak prof. Alex Schneider, Drago Plecko, Dr Harald Wiesendanger i wielu innych badając i analizując osiągane przez Braco sukcesy nadal nie znajdują niczego, co mogłoby jednoznacznie i dokładnie wyjaśnić co się dzieje i dlaczego ludzie tak silnie reagują, a nawet spontanicznie uzyskują uzdrowienia w beznadziejnych sytuacjach. Ale cokolwiek to jest, raporty medyczne uzdrowionych ludzi wskazują, że coś, jakaś niezwykła energia przepływa przez Braco zmieniając życie tysięcy ludzi i rozwiązując ludzkie problemy, nawet tak podstawowe jak rak, epilepsja, czy choroby psychiczne.
Braco sam mówi, że nie jest uzdrowicielem i, że to nie on pomaga ludziom. Podczas gdy obejmuje wzrokiem grupę ludzi przekazując im ciepło i miłość - COŚ pozytywnego, jakaś MOC przepływa przez niego. W takim momencie ludzie koncentrując się na jego oczach czują dotyk ogromnej miłości, a nawet reagują fizycznie, a z ich oczu płyną niekontrolowane łzy szczęścia.
Opracowała Sonia na podstawie informacji internetowych
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: środa, 12 sty 2011, 20:50
Playadianin

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
sobota, 16 wrz 2017, 12:07
 
   
0
Hmm... no gość pozytywne wrażenie robi z fotek. No i racja, nie od niego ta moc, nie od ego, małego ja, lecz jest to coś co jest uniwersalne, wspólne nam wszystkim, coś poza osobistym posiadaniem. Ogólnie wiec pozytywne wrażenie, ale jakoś nie poczułem jakiegoś związku czy przyciągania do niego.
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: środa, 12 sty 2011, 21:19
Sonia33
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: środa, 12 sty 2011, 21:44
Sonia33
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
http://www.youtube.com/watch?v=i_6xUVvZQlI
http://www.youtube.com/watch?v=_Z6WGfr3kHs
www.braco.net
Ostatnio edytowano piątek, 14 sty 2011, 16:06 przez Sonia33, łącznie edytowano 1 raz
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: piątek, 14 sty 2011, 15:36
Majestic
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Na Polskiej scenie jest niestety nie znany ,jest coś, nie coś, ale to tylko informacje , Braco ma w lutym turnie w Danii .
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: piątek, 14 sty 2011, 16:16
Playadianin

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
sobota, 16 wrz 2017, 12:07
 
   
0
Zabawnie to wygląda gość wychodzi patrzy się trochę na publikę, ludzie płaczą, mają wzruszone twarze i wtedy on wychodzi. Hehe. :)
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: piątek, 14 sty 2011, 22:01
Majestic
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Sonia 33, mam znajomych tu i tam, zapytam u źródła , zapewne miejscowy naród najlepiej się orientuje , uważam że będzie to najbardziej sprawiedliwe .
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: piątek, 14 sty 2011, 22:10
Sonia33
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: piątek, 14 sty 2011, 22:21
Majestic
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Znam osobiście kilku Chorwatów i będę musiał zaaranżować jakiś Miting .Sonia Znasz jakieś video z przesłaniem tej energii prosto do oglądających ?
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: piątek, 14 sty 2011, 22:54
Sonia33
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
W internecie jest sporo video z Braco, ale pełnych sesji na nich nie ma. Osoby sensytywne mogą odczuć z tych video energię, ale to nie to samo, co na żywo. Linki do tych video podałam w moim wcześniejszym poście, ale to tylko w obcych językach. Owszem w internecie odbywają się sesje na żywo (on line), ale trzeba być zarejestrowanym (u mnie w języku angielskim) i oni wówczas zawiadamiają o trminie takich sesji. Ostatnio wzięłam udział w sesjach z Los Angeles. Gdybym otrzymała informację z kilkunastogodzinnym wyprzedzeniem, to mogłabym Cię zawiadomić. Mógłbyś wówczas wejść na stronę: http://indigoplatforms.tv/show/agapelive i (jeśli by to wyszło) uczestniczyć w takiej sesji. Jest to jednak nie to samo, co być w realu. Jeśli masz przyjaciół chorwatów, to może się tam wybierzesz, albo do Niemiec, Danii lub Austrii. On tam będzie.
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: sobota, 15 sty 2011, 10:54
Playadianin

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
sobota, 16 wrz 2017, 12:07
 
   
0
Ja w sumie jestem dość sensytywny i w zasadzie czuję to samo co przy wielu buddyjskich nauczycielach i mistrzach, po prostu energia współczucia (miłującej dobroci). Lecz nie sądzę aby Braco czymś się wyróżniał czy był potężniejszy od innych.
P.S. To nie krytyka czy naśmiewanie się, lecz po prostu mówię jakie mam odczucia związane z jego postacią.
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: sobota, 15 sty 2011, 11:21
Majestic
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: sobota, 15 sty 2011, 18:06
Sonia33
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Re: BRACO - Niezwykły dotyk mocy Napisane: sobota, 15 sty 2011, 22:28
Majestic
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Sonia 33, to jeszcze o niczym nie świadczy , jutro będę rozmawiał z jednym Chorwatem .trzeba czasu i czynów na uznanie . :D
Strona 1 z 1 [ Posty: 16 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Niezwykli Ludzie

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników
Skocz do:  
Szukaj:
Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg
cron


wysyłanie...czekaj...


Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
upgraded by szczyglis /2017/ v. 3.13 | 22.12.2017 [ Dziennik zmian ]
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Strefa czasowa: UTC + 1
[ Time : 5.426s | 33 Queries | GZIP : Off ]