Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
d33dfb8b25f8f803a75033445ba1d0ed
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
d33dfb8b25f8f803a75033445ba1d0ed
Strona 4 z 4 [ Posty: 115 ]

*< 1 2 3 4

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: sobota, 26 maja 2012, 23:38
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lut 2018, 20:54

0
Nie tobie o tym decydować. To miejsce jest takie jak wy sami je wykorzystacie, nic się samo nie zrobi. Jaka społeczność - taki odbiór całości.

Jeśli coś ma zaistnieć, to zaistnieje.
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: niedziela, 27 maja 2012, 06:50
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Okręt to ludzie a ja i wielu innych jeszcze tu jesteśmy.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: niedziela, 27 maja 2012, 07:38
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: niedziela, 27 maja 2012, 11:40
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Zapewne Zarkofowi chodzi że tematyka nie jest po jego myśli, czyli okręt płynie ale nie tak jak by sobie życzył, czyli dla niego zatoną. ;)

Sokrates
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: niedziela, 27 maja 2012, 16:50
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Cała prawda z końcem świata jest inna. Napisane: sobota, 21 lip 2012, 19:56
michallesz2

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Żadnego końca świata nie będzie w 2012 roku. Cała prawda jest inna. To Biblia podaje kiedy będzie koniec świata. A według Biblii koniec świata przypada na lata 5000-6000. Natomiast 2035 będzie 3 wojna światowa a w 2036 ogólnoświatowy potop i przesunięcie się Ziemi spowodowane to będzie uderzeniem komety. Jest przepowiednia , że na Ziemi ma być wielkie zamieszanie które ma trwać 29 lat czyli obieg Saturna. Te zamieszanie zakończy się wielką pożogą. Potem będzie potop. Po potopie nastanie 1000 letnie królestwo Chrystusowe na Ziemi i Szatan zostanie uwięziony na 1000 lat. I to jest logiczne bo jeśli są ludzie to i jest Szatan. A więc w 3 wojnie światowej i w potopie zginie tak dużo ludzi ,że możliwym będzie 1000 letnie królestwo. Natomiast w latach 5000-6000 nastąpi zagłada Ziemi przez kometę o symbolu ( Piołun ).A skoro nastąpi zagłada Ziemi to i nastąpi zagłada ludzkości. Nowe życie powstanie już na Nowej Ziemi danej przez Boga.
Wyjaśnienie dotyczące końca świata w Biblii wytłumaczone jest w podanym linku.

http://koniecswiata.info/forum/topic/18 ... ec-swiata/
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: wtorek, 4 gru 2012, 20:52
Rafał
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
[quote="Archeozoolog"][color=#00FFFF]Po raz n-ty będę mówić, że kalendarz Majów powtarza się cyklicznie i nigdy się nie kończy. Majowie mieli ten swój "koniec świata" co pewien czas stale...Zresztą oto wypowiedź eksperta, żeby nie było skąd mam te "rewelacje", bo mam je ze studiów chociażby...

No takl - My tez mamy cykliczny. 12 miesięcy - cykl - co 4 lata przestępny, 24 godziny - cykl dnia i nocy - nie prawdaż?
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: wtorek, 4 gru 2012, 21:16
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
środa, 1 sie 2018, 14:25

0
ŚWIAT będzie ale jego treść MY się zmieni. JAK? O tym podyskutujemy za najbliższe 20 lat.
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: wtorek, 4 gru 2012, 22:51
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 5 lut 2019, 22:00

0
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: wtorek, 25 cze 2013, 07:08
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dzień dobry ,jestem tu nowy i jeszcze się rozglądam ,czytam to co napisali inni i nie rozumiem powiązań forum ze stroną Nautilusa. Bo to wygląda tak jakby strona i ekipa Nautilusa to jedno a forum czy hydepark i userzy to całkiem inna bajka ,no może nie całkiem inna ale widać takie jakieś odseparowanie sie załogi Nautilusa od userów .Trochę to dziwne .
Ale wątek jest o końcu świata którego nie było ,kolejnym zresztą . I następne przesunięcie terminu tym razem na 2036 rok.I jak by na domiar śmiesznego, Naczelny jasnowidz Rzeczypospolitej stale mówi o wojnie ,rozpadzie Unii Europejskiej .I też tego na skale o jakiej mówi nie ma .
Mamy stale wojnę z terroryzmem i ekstremistami ale chyba nie o taką wojnę Mu chodziło .Unia też raczej się trzyma .I pewnie wyjdzie z tego kryzysu bardziej spójna .Nie ma nawet gwałtownego przebiegunowania ,o czym tu pisano .

"Oskar, głupoty piszesz." Ja raczej trzymać się będę : Najpierw pomyśl, potem napisz, przeczytaj to co napisałeś i jeśli chcesz to wykasować, zrób to !.
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: wtorek, 25 cze 2013, 09:04
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witaj,
Forum nie jest w żaden sposób odseparowane od strony, wręcz przeciwnie - jest jej częścią. Tutaj przychodzą czytelnicy strony, lecz nie tylko - porozmawiać, wymienić poglądy, podyskutować. Jak każde porządne Forum - tak i to - posiada Regulamin, do lektury którego zachęcam gorąco.

PabloElDiablo
Junior Admin

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: wtorek, 25 cze 2013, 10:27
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0
Chyba chodziło mu o to, że poza paroma wyjątkami, załoganci nautilusa, którzy wrzucają artykuły na stronę główną, praktycznie się tu nie udzielają. Inny jest też charakter tego forum - nie wiem jak to się stało, ale to jedno z bardziej sceptycznych forów o tej tematyce.

Bywa i tak...
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: wtorek, 25 cze 2013, 11:25
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: wtorek, 25 cze 2013, 14:48
gamma

reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
Zawsze miałam i nadal mam wrażenie,że to forum jest bardzo sceptyczne: bez szkiełka ,oka i tego co w zasobach sieci ani rusz. W zasadzie osobiste doświadczenia w sferze zjawisk powszechnie uważanych za dziwne,niewytłumaczalne są ignorowane. Gdzieś brakuje tej przysłowiowej równowagi...

Jestem osobą mądrą ale nie uważam się za mądrzejszą od zlogantów FN ,czy uczestników tego forum. :)
A dlaczego piszę na tej stronie? Ze względu na łatwość zamieszczania wypowiedzi na tym forum, z czym miałam ogromny kłopot na stronach FN i tylko tyle. :|
I tu i tu są wspaniali wrażliwi ludzie ,którym nie obcy jest los naszej planety
Pozdrawiam serdecznie
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: środa, 26 cze 2013, 07:20
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dokładnie o to mi chodziło ,co napisał "zaciekawiony".
Od nietykiety i regulaminu zaczynam ,nie wiem dlaczego mi o tym przypomina administracja ,miecz Demoklesa ? ;)

Sceptyczne podejście do tematów paranormalnych .
Więc ,chyba duża różnica poglądowa między userami a autorami tekstów na stronie Nautilus .

"Oskar, głupoty piszesz." Ja raczej trzymać się będę : Najpierw pomyśl, potem napisz, przeczytaj to co napisałeś i jeśli chcesz to wykasować, zrób to !.
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: środa, 26 cze 2013, 08:34
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: środa, 26 cze 2013, 16:37
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Oskarze,
Żaden miecz. Zwyczajnie prościej jest, jeśli wszyscy znają zasady, jakie tu obowiązują, pozwala to unikać sytuacji, kiedy nie wiesz, że np. linkowanie innych stron o podobnej do Nautilusa tematyce jest tu niemile widziane.

Mieczy tutaj nikt nie wiesza. Administracja zaś w całości wywodzi się w prostej linii spośród Forumowiczów, ja również.

To może tyle tytułem wyjaśnień.

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: środa, 26 cze 2013, 17:33
Ratownik

reputacja neutralna
Orbita Jowisza
Ostatnio widziany(a):
-

0
Oskar chcesz aby wszyscy "poklepywali Cię po plecach" i przytakiwali?
Bo o tym piszesz.
Pragniesz subkultury gdzie wszyscy będą mówić jednym głosem czy forum na którym dzięki perspektywie innych możesz więcej zobaczyć?

Nowy wpis na blogu "Szpieg Barbie i inni w twoim domu."
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: środa, 26 cze 2013, 20:31
gamma

reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: środa, 26 cze 2013, 20:36
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Może ja wredny jestem, ale...
Hm, Oskarze? Czy mógłbyś poświęcić chwilkę czasu na sprawdzenie/porównanie, czym Twoja metoda interpunkcji różni się od powszechnie przyjętej?
Zasugeruję podpowiedź - spację dajemy PO, a nie PRZED znakiem interpunkcyjnym typu kropka, przecinek et cetera.
Piszemy tak - "poszedłem do po bułki do sklepu, bo miałem na nie ochotę", a nie - "poszedłem po bułki do sklepu ,bo miałem na nie ochotę". Widzisz różnicę?
Niby drobiazg, a męczy. Źle się czyta teksty z tak postawioną na głowie interpunkcją. Mniejsza o fakt, iż nadużywasz przecinków, to nie problem. Postaraj się po prostu o wciskanie spacji (ten najdłuższy klawisz u dołu klawiatury) w odpowiednim momencie.

Serdeczności
Wędrowiec

Sorrow is better than joy.
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: piątek, 28 cze 2013, 09:35
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Przepraszam, dziękuje za zwrócenie uwagi. Przyznam, że nie zwróciłem na to uwagi. Tak jakoś mi się porobiło, nabrałem złych nawyków.
Obsługuję system który stawianie znaku na koniec słowa trakuje jako błąd. Stąd odruchowo po słowie wciskam spacje. Postaram się.

Każdy lubi jak go ktoś klepie po plecach. Ja natomiast jestem tu dla zaczerpnięcia informacji u źródła .

Na stronie prezentowano wypowiedzi Geryla, Jackowskiego, pisano o przebiegunowaniu. Zabrakło natomiast takiego podsumowania, które jednoznacznie stwierdziłoby, że Jackowski się myli. Geryl wprowadził wielu ludzi w błąd prawdopodobnie celowo. Przesłanki na podstawie których pisano o przebiegunowaniu, są jak przewidywanie wybuchu wulkanu, kiedyś będzie. Niekoniecznie teraz. Oczywiście po 13 grudnia.

Mam też inne pytanie do długoletnich starzem userów, czy pamiętacie jedną chociaż przepowiednię Jackowskiego, która się spełniła ? A chodzi o porównanie - bzdury kontra trafne.
Jak na razie EURO 2012, zamieszki we Francji, rozpad UE, wojna (4<) : "upadek banków" (1)
Niewątpliwie umie odnaleźć zwłoki, co już jest czymś wielkim. Tylko, że to przeszłość.

Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: piątek, 28 cze 2013, 09:49
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Przejrzyj archiwum dot. Jackowskiego, jego wypowiedzi, wywiady z R.Bernatowiczem, przeczytaj jego autobiografię, zobacz jego stronę i umieszczone na niej dokumenty, a będziesz miał pełny obraz jego możliwości. Nie sugeruj się tym co piszą inni, tylko sam wyciągnij własne wnioski. To jest najlepsza droga.
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: piątek, 28 cze 2013, 12:55
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Przeczytałem, pamiętam również film z jego udziałem. "Jasnowidz".
I zdecydowanie sądzę, że przepowiadanie przyszłości to Jackowskiemu nie wychodzi. Jak się okazuje, to wybuch reaktora w Fukushimie też nie za bardzo mu wyszedł, choć taka jest interpretacja prezetowana na stronie głównej. Nie zginęła w jej wyniku masa ludzi. Nie było też następnych wybuchów czy zniszczeń w innych elektrowniach na terenie Japonii. I tak z każdą wizją przyszłości. Jak radio Erewań.
Co do jego oceny osoby śp. Lepera, to mam nieco inną opinię .Dobry człowiek nie wykorzystuje stanowiska dla zaspokojenia niskich pobudek (sexafera).

Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: piątek, 28 cze 2013, 20:55
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: 2012 - OKRĘT NAUTILUS I ZBLIŻAJĄCY SIĘ 'DZIEŃ SĄDU' Napisane: piątek, 19 lip 2013, 19:44
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
To ja jakiś inny jestem. Mam chyba błędny obraz świata zakodowany przez babcię.

Strona 4 z 4 [ Posty: 115 ]

*< 1 2 3 4

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Apel FN