Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
4f8c66145104d2315836ab6bd996c72e
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
4f8c66145104d2315836ab6bd996c72e
Strona 2 z 4 [ Posty: 104 ]

*< 1 2 3 4 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /16.03.2016/ Napisane: środa, 16 mar 2016, 11:24
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /16.03.2016/ Napisane: poniedziałek, 21 mar 2016, 14:29
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /21.03.2016/ Napisane: poniedziałek, 21 mar 2016, 14:54
Antybristler
reputacja poprawna
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 8 lip 2019, 21:07

0
Chyba coś nie poszło, bo za pierwszym razem widać tekst.

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy, bez ektoplazmy mniej ektoplazmowy, bez orbów mniej orbowy, bez Cameroonów mniej cameroonowy, a bez tajemniczych śnieżnych kul mniej tajemniczośnieżnokulowy...
Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /21.03.2016/ Napisane: poniedziałek, 21 mar 2016, 14:54
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /21.03.2016/ Napisane: poniedziałek, 21 mar 2016, 15:25
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /21.03.2016/ Napisane: poniedziałek, 21 mar 2016, 21:05
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
12) Zakodziłem nową sprawę - extra usprawnione cytowanie fragmentami.

Jak chyba widać, pojawiły się nowe ikonki przy każdym poście - Q i W:

Obie służą do cytowania fragmentów postów, bez potrzeby uruchamiania dużego edytora.

Po zaznaczeniu jakiegoś fragmentu posta, np.:

Ikonki robią się jaśniejsze - oznacza to, że w pamięci mamy jakiś zaznaczony fragment. Miga też ikonka "PLUSA" informująca o tekście do skopiowania. Teraz po kliknięciu odpowiednio na:

- wybrany fragment zostanie zacytowany w okienku szybkiej odpowiedzi na dole (dodany tam do istniejącego już wpisanego w nim tekstu jeśli taki istnieje).

- to samo działanie jak przy Q, ale dodatkowo okno przesunie się nam na dół, do okna szybkiej odpowiedzi.

I teraz najfajniejsze:

1) Po zacytowaniu danego fragmentu tekstu fragment ten zrobi się "na szaro", tym samym pokazując, że dany fragment był już cytowany:

OBSŁUGA Z KLAWIATURY:
2) Co dobre - jak myślicie czemu ikoni Q i W wyglądają jak klawisze z klawiatury? Ano dlatego :) Możemy tego dokonywać za pomocą klawiatury! Po zaznaczeniu tekstu i wciśnięciu Q na klawiaturze fragment nam się zacytuje. Tak samo jak po wciśnięciu W. Nie trzeba w nic klikać. Działa szybko i skutecznie.

Wszystko oczywiście pojawia się nam na dole w okienku szybkiej odpowiedzi:

Jak widać również autor cytowanego fragmentu jest też automatycznie wykrywany i dodawany do [ quote = "" ].

Cytować możemy do woli, nielimitowaną ilość fragmentów.

Aha - po kliknięciu na "Pełny edytor" zostanie otworzony normalny edytor posta wraz z zachowanym już wpisanym tekstem.

Podobnie usprawniłem cytowanie w pełnym edytorze:

Tak samo i tutaj działa cytowanie za pomocą klawiszy Q i W na klawiaturze.
Zapraszam do potestowania, bo to bardzo przydatna opcja przyśpieszająca o lata świetlne cytowanie jak się już nauczycie :)

13) Dynamiczne skalowanie zdjęć w locie.
W końcu zrobiłem tak, żeby zdjęcie skalowało się w zależności od rozdzielczości w przeglądarce. Działa to "w locie" teraz - jest wykrywana rozdzielczość i od tego ustawiane są parametry w kodzie. Polecam poskalować okno przeglądarki, jakieś zoomy itp. To działa "na żywo", przy każdej zmianie rozmiaru okna te parametry obliczane są w tle na nowo.

Poniżej obrazek, który ma 3000px szerokości, nie powinien nigdy wyjść poza ramy posta, ale powinien skalować się razem ze zmianą rozmiaru okna przeglądarki i ustawianego zooma:

14) Podniosłem shoutboxa wyżej na głównej stronie i liście nowych postów.

// UPDATE - zmieniłem ikonki na pardziej pasujące.

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /23.03.2016/ Napisane: wtorek, 22 mar 2016, 22:40
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /23.03.2016/ Napisane: środa, 23 mar 2016, 04:50
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
16) Kilka popraweczek tam jeszcze zrobionych w Imgurze, jeśli komuś wcześniej nie chciało działać tak jak powinno.
Dodatkowo wszystkie elementy są już przestawione na HTML5, więc powinno działać lepiej, szybciej i przyjemniej. :)

A i jeszcze jedno - cytowanie selektywne i wgrywanie obrazków działa już tak jak powinno - tj. wklejany element trafia w miejsce, w których stoi nam "kursor" w oknie pisania. :D

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /23.03.2016/ Napisane: środa, 23 mar 2016, 07:59
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
testuje na podglądzie i muszę przyznać że jeszcze z pół roku i nie będzie forum, tylko aplikacja interaktywna :bravo: . I tak trzymaj, bo te dodatki bardzo pomagają i ułatwiają działalność. A te szybkie cytowanie, to normalnie miodzio.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /23.03.2016/ Napisane: środa, 23 mar 2016, 11:56
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /24.03.2016/ Napisane: czwartek, 24 mar 2016, 01:53
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
18) Jest co nieco nowego na dziś :)

Dopiąłem już te sprawy z cytowaniem i wstawianiem obrazków z Imgura - już działa to wszystko poprawnie, a i jest bardzo, bardzo usprawnione, tak że milej się używa. Moim zdaniem jest dobrze, a że ja wybredny w tych materiach jestem to znaczy, że jest gitara. Skróty klawiaturowe do cytowania, czyli [Q] i [W] już śmigają poprawnie, pamiętajcie, że już można tego normalnie używać. :)

Poprawiłem dosłownie wszystko co nie działało, albo działało pół na pół, tak więc miłego użytkowania! :)
Aha - no i jeszcze jedna sprawa - ciekawe, czy ktoś zauważy, ale i layout jest nieco usprawniony o kilka małych miłych dla oka i praktycznosci kwestii. Ogólnie jest małe unowocześnienie, radzę się przyjrzeć. Może w końcu wkroczymy w XXI wiek po tych małych zmianach :D

Tyle na dziś, do następnego!
Kurcze, nawet nie mam czasu tutaj poczytać i popisać, bo nie dość, że mam swoją robotę to i to forum muszę w końcu finalnie tak jak chcę dokończyć. Ja tu siedzę dużo czasu, ale od kuchni strony, a tu widzę, że takie ciekawy rozwalacie, hehe. No ale cóż, najpierw robota.

PS. To już wersja 1.18, bo ja sobie to wszystko numeruję, nieźle już tego tutaj poleciało z tych założonych usprawnień. A jeszcze trochę będzie. :) Idę spać, bo od 3 nocy prawie nic nie spałem. Zalatany jak zombie ostatnio.

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /24.03.2016/ Napisane: czwartek, 24 mar 2016, 13:41
MAG

reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 cze 2018, 20:02

0
Q i W nie działa :(
Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /24.03.2016/ Napisane: czwartek, 24 mar 2016, 16:32
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /24.03.2016/ Napisane: czwartek, 24 mar 2016, 21:08
MAG

reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Na telefonie też mi nie działa. Może źle cytuję? Sprawdzę jutro na przeglądarce :(
Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /24.03.2016/ Napisane: czwartek, 24 mar 2016, 22:37
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /24.03.2016/ Napisane: czwartek, 24 mar 2016, 22:43
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /24.03.2016/ Napisane: czwartek, 24 mar 2016, 23:20
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /24.03.2016/ Napisane: czwartek, 24 mar 2016, 23:29
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Szachy i warcaby to już nic lepszego by chyba nie było, gry tak uniwersalne i ponadczasowe, aż się nie mogę doczekać. A co do innych to pomyślę, bo na szachownicy to mi tylko wilk i owca jeszcze przychodzi do głowy.

Sokrates
Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /25.03.2016/ Napisane: piątek, 25 mar 2016, 21:29
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
19) Na dzień dzisiejszy zrobione:

1) Obsługa tagów w formularzu szybkiej odpowiedzi
2) Podświetlanie ikonki nowego posta podczas najazdu na wiersz listy z tematami
3) Ulepszone działanie systemu do dodawania zdjęć z Imgura (działa to od teraz nawet w szybkiej odpowiedzi)
4) Kilka usprawnień dla modów/adminów
5) Usprawnione cytowanie i dodawanie zdjęć z Imgura w sensie takim, że wykrywany jest tekst w formularzu i robione odstępy linijkowe po wklejeniu w celu czytelniejszego kodu przy pisaniu posta.

+ kilka zmian kosmetycznych

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /25.03.2016/ Napisane: poniedziałek, 28 mar 2016, 04:05
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
20) Nowe rzeczy:

1) Przeprogramowane dodawanie szybkich postów (odbywa się od teraz po Ajaxie, bez przeładowywania strony) << z tym było dużo roboty;

2) Przeprogramowana edycja postów (również odbywa się w locie, bez potrzeby przeładowywania strony) << z tym było jeszcze więcej roboty :D

3) Lekko zmienione selektywne cytowanie - bez zaznaczenia żadnego tekstu i kliknięciu na Q, albo W - automatycznie cytuje się całość posta do okienka szybkiej odpowiedzi.

Nie jest to póki co idealne, wymaga paru małych poprawek, ale ogólnie już działa.

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /28.03.2016/ Napisane: środa, 30 mar 2016, 00:19
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
22) Czyli co nowego.

Ogólnie poszedł pakiet nowości zbiorczy, z kilku dni, a dokodziłem tego dużo i wydaje mi się, że prawie wszystkie cele już zrealizowane tu na forum, teraz biorę się za główną FN. A co nowego na forum?

- zrobione wyświetlanie miniaturek awatarów przy użytkownikach + ulepszona nawigacja po tym
- wyświetlanie miniaturek avatarów w liście userów
- wyświetlanie miniaturek avatarów w Panelu Użytkownika (lista przyjaciół i lista wiadomości)
- ogólnie mocno rozbudowany Panel Użytkownika i Prywatne Wiadomości
- poprawione bardzo dużo w kodzie, m.in też wiele rzeczy, które tutaj nigdy od początku nie działały
- przyśpieszone lekko generowanie strony
- ogólnie dużo rzeczy działa i śmiga lepiej
- trochę kosmetyki
- zabezpieczone dodatkowo kilka elementów więcej
- udoskonalony czat
- na liście ludzi online dokodzone pokazywanie miniaturki avatara
- dodane ledwo widoczne strzałki do przewijania całej strony w prawym dolnym rogu
- poprawione po raz kolejny selektywne cytowanie i dynamiczne dodawanie posta w locie
- zrobione dynamiczne powiadamianie o nowych PW działające w tle
- cała masa lekkich zmian w kodzie, tam gdzie trzeba było dopracować
- i ogóle wiele mniejszych rzeczy, których nawet nie policzę

Wszystko to to własnoręczna koderska robota :)

+ tylko dla modów i adminów:
- zupełnie przebudowany i ulepszony Panel Moda
- dodane usprawienia moderacyjne do całej strony (szybkie linki itp.)
- zrobione informowanie o elementach wymagających reakcji Moderatora w prawym górnym rogu

w Panelu Admina też wiele udoskonaleń, ale to już nie na publiczny temat.

No i co najważniejsze - zmieniona architektura rejestracji nowych userów. Od teraz każdy nowy user trafia nie od razu do grupy "Zarejestrowani", lecz do specjalnej grupy "Nowi użytkownicy". W grupie tej musi napisać 5 dowolnych postów, aby uzyskać normalny status. Pierwsze 5 postów musi zostać zaakceptowane przez moderatora/admina. Będąc "nowym użytkownikiem", bez tych 5 postów użytkownik nie ma dostępu do czatu i większości opcji.

Było to konieczne, ze względu na masowe spamowe rejestracje w celu wiadomym. Teraz będą mieli trudniej :D
Ogólnie wszystko zabunkrowane.

Polecam się pobawić, popatrzeć na nowe usprawnienia. Tym samym chwilowo kończę tutaj pakiet zmian i biorę się za główną stronę.

Aha, dodałem jeszcze ikonkę z linkiem do tematu jak łatwo ustawić sobie powiadomienia przez RSS:

I parę screenów na koniec:

miniatury avatarów:

ulepszone prywatne wiadomości:

lista/ranking userów:

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /30.03.2016/ Napisane: czwartek, 31 mar 2016, 03:10
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
23) Przykodziłem jeszcze kilka rzeczy:

1. Okno edycji posta:
- od teraz większe i wygodniejsze, w momencie otwierania edycji wykrywana jest rozdzielczość okna przeglądarki i okno dynamicznie dopasowuje się do wysokości i szerokości;
- trochę powiększony przycisk "Zamknij" i powiększona czcionka;
- przy otworzeniu "fokus" okna od razu ustawia się na kursor do pisania;
- podczas pisania zakodzona jet blokada na scroll okna przeglądarki, scrolluje się jedynie przewijany tekst w okienku, reszta stoi nieruchomo na czas edycji, taka blokada;
- przy zamykaniu okna, sprawdzane jest, czy dokonano jakichś zmian w poście bez jego wysłania. Jeśli tak - wyświetlany jest komunikat z potwierdzeniem "Czy na pewno zamknąć?". A co tam, bądżmy PRO, jak szaleć, to szaleć :)

2. Strona główna.
Wyświetlanie tematu najnowszego posta na liście for. Było tam strasznie pusto, więc dokodziłem taką rzecz:

Plus jakaś tam jeszcze kosmetyka.

3. Formularz do wgrywania zdjęcia trochę udekorowałem:

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM JUŻ DOSTĘPNE /02.04.2016/ Napisane: sobota, 2 kwi 2016, 04:12
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
v.1.26

1) Utworzyłem ten dział - będzie służył od spraw technicznych. Jak macie jakieś problemy, czy sugestie/pomysły/krytykę na szczyglisia to piszcie tutaj śmiało, zakładajcie tematy, będę brał pod uwagę wszystko. Od tego jest ten dział.

2) Dużo z Was chciało, żeby jakoś wyróżnić nowe posty - długo nad tym pracowałem, ale zrobiłem. Od teraz tematy z nowymi postami wyświetlają się na lekki zielony. Ogólnie jest intuicyjniej, ale to już musicie sami ocenić. Starałem się jak mogłem, żeby to dobrze wyczarować. Działa to też na głównej stronie - tj. forum z nowymi postami jest od teraz wyróżnione.

3) Ikonki do działów porobiłem, ładne? :)

4) Obserwowanie tematów trochę usprawnione i bardziej intuicyjne (dzięki Archi za nieświadomy pomysł :) ).

5) Powiadamianie o napisanym przez kogoś poście też zrobiłem, jeśli siedzimy np. nieruchomo na stronie.
Taki bajer zakodziłem, ale to sami zobaczycie w praniu jak to działa - aha i z wcześniejszych ulepszeń: wyświetlanie userów online działa już dynamicznie, czyli "na żywo", nie tak jak kiedyś, że aktualizowało się dopiero po odświeżeniu strony. Teraz to śmiga na ajaxie w tle. Chcieliście XXI wiek, to macie ;)

+ oczywiście jakieś małe poprawki i kosmetyka.

Piszcie, piszcie, czy jest dobrze, czy jest źle, od tego ten dział. :)

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM /02.04.2016/ #26 Napisane: sobota, 2 kwi 2016, 12:57
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wszystko fajnie, na propsie i doceniam masę roboty którą wykonałeś... ale. Tak, tak zawsze musi być ale. Strasznie nie podoba mi się na głównej stronie forum migający tekst "nowe posty". Kolorek plus kółeczka wystarczą, nie trzeba dawać do tego migadełek. Rozważ to.
Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM /02.04.2016/ #26 Napisane: sobota, 2 kwi 2016, 13:00
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM /02.04.2016/ #26 Napisane: sobota, 2 kwi 2016, 16:36
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
v.1.27

- uspawniony formularz Imgura (dodany opis użycia i nowe ikony)
- usprawniony formularz szybkiego pisania (ujednolicone ikony)
- usprawniony skrypt pokazujący wysuwany status danej akcji na górze strony
- usunięta ikonka "nowe posty"
- ulepszone okno szybkiej edycji (kilka zmian i poprawek w działaniu)
- kilka nowych zabezpieczeń po stronie serwera
- trochę kosmetyki
- zmiany w kodzie odn. generowania małych avatarów (mam nadzieję, że rozwiązuje to problem Argona)
- naprawione tabele na stronie głównej (były od początku lekko rozjechane)

Re: [TECH] NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM /02.04.2016/ #27 Napisane: czwartek, 14 kwi 2016, 10:55
MAG

reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
ale "wysyłanie" wiadomości :aaa: - przynajmniej u mnie....
W końcu się wysyłają :turtle: tylko jakby dość niemrawo.
Re: [TECH] NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM /02.04.2016/ #27 Napisane: czwartek, 14 kwi 2016, 12:34
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: [TECH] NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM /02.04.2016/ #27 Napisane: czwartek, 14 kwi 2016, 12:39
MAG

reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
widzisz, Ty pewnie współpracujesz z Angelem, więc wiesz to, czego ja nie wiem, i u Ciebie działa to, co u mnie nie działa.
Wiadomości się wysyłają ale wolniej, jak kiedyś w zamierzchłej przeszłości, tj. przed zmianami.
a nieraz klikam "wyślij" i nie chcą się wysłać.
A może to wina mojej klawiatury?!
Re: [TECH] NOWE FUNKCJONALNOŚCI NA FORUM /02.04.2016/ #27 Napisane: czwartek, 14 kwi 2016, 12:41
MAG

reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
widzisz, Ty pewnie współpracujesz z Angelem, więc wiesz to, czego ja nie wiem, i u Ciebie działa to, co u mnie nie działa.
Wiadomości się wysyłają ale wolniej, jak kiedyś w zamierzchłej przeszłości, tj. przed zmianami.
a nieraz klikam "wyślij" i nie chcą się wysłać.
A może to wina klawiatury?!
No np. teraz , klikam "wyślij" i nic. Musze przejść do "pełny edytor" i dopiero tam zadziała wysylanie.
Proszę bardzo
jest "pełny edytor" i "wyślij"
Strona 2 z 4 [ Posty: 104 ]

*< 1 2 3 4 >

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Czat (live stream) After Party