Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
03718530e1a660483030da0d91bba8fd
03718530e1a660483030da0d91bba8fd
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
Białe piórko - wpis w Dzienniku Pokładowym 4 maja 2018 roku Napisane: piątek, 4 maja 2018, 09:26
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 21 sie 2018, 04:00

0
Białe piórko - wpis w Dzienniku Pokładowym 4 maja 2018 roku

Ostatnio dostaje sporo zaproszeń do odwiedzenia różnych miejsc w Polsce i wygłoszenia tam wykładów. Lubię spotykać się z ludźmi i opowiadać im o tym, co widziałem na własne oczy i słyszałem na własne uszy w temacie tzw. zjawisk niewyjaśnionych, bo niektóre historie naprawdę potrafią postawić do pionu. Problemem oczywiście jest czas, a raczej permanentny brak czasu.

Logistyka takich wykładów jest skomplikowana, gdyż muszą wziąć urlop, uzyskać zgodę w mojej pracy, zobaczyć, jak będzie z dojazdem itp. Mówiąc krótko: nie mogę tego robić zbyt często i czasami z bólem serca, ale niestety odmawiam.

Wykłady przeważnie staram się zakończyć jakąś optymistyczną historią, która pozwoli ludziom pójść do domu z nadzieją i uśmiechem. Ostatnio taką moją ulubioną "historią na koniec" jest ta, którą opisał w swojej autobiograficznej książce Julian Lennon.

Poniżej fragment opisu tego wydarzenia, który znajduje się w naszym Archiwum FN.

[ARCHIWUM FN]

Historia dotyczy syna Johna Lennona, króry przyszedł na świat w momencie, gdy jego ojciec przeżywał czas największej...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/dziennik,17 ... -roku.html

DATA PUBLIKACJI: piątek, 4 maj 2018 10:11:02 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: piątek, 4 maj 2018 10:26:41
Re: Białe piórko - wpis w Dzienniku Pokładowym 4 maja 2018 r Napisane: sobota, 19 maja 2018, 13:23
gamma

reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
Duch Lennona rozdaje białe piórka z załączoną wiadomością: "Nie bój się , czyn dalej dobro"Jak okazuje się i Ja też takowe dostałam za pośrednictwem FN . Właśnie w tym czasie gdy pojawił się wpis w Dz.P,na mojej posesji doszło do bardzo ciekawego zdarzenia, wręcz kosmicznego, tuż przy schodach wejściowych do mojego domu , na moje ramię spadło piórko..Okoliczności i późniejsze zdarzenia potwierdziły przesłanie , którego treść zrozumiałam w momencie gdy przeczytałam wpis w dzienniku pokładowym , to jednak nie koniec wydarzeń......Pozdrawiam społeczność :angel: Hydepark
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy