Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
f0a6c1f82156150378b319904b4fdd3d
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
f0a6c1f82156150378b319904b4fdd3d
Strona 3 z 3 [ Posty: 82 ]

*< 1 2 3

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: niedziela, 15 lis 2015, 09:27
biil

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cholera, mam nadzieję że się mylę, chce się mylić. Dzisiaj miałam takie skojarzenie:
"Nie będzie światowych dni młodzieży w Polsce"
Tyle i aż tyle.
Trudno przewidzieć co to znaczy. Że w ogóle odwołają czy że będą mieć inną formułę niż ta którą znamy. Coś wisi w powietrzu.
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: poniedziałek, 16 lis 2015, 13:00
biil

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dzisiaj kolejne skojarzenie:
"Nie wróci do Argentyny, zostanie w Europie na zawsze"
No właśnie w Europie a nie w Watykanie.
I dlaczego na zawsze a nie np. do końca lub do śmierci ?
Coś wisi w powietrzu, jest "duszno" jak przed burzą.
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: wtorek, 17 lis 2015, 10:12
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0

Mój skromny blog:
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: wtorek, 17 lis 2015, 10:47
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

0
Również uwarzam, że do ŚDM nie dojdzie.
Ale to nie przeczucie, a bardziej analiza sytuacji.
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: wtorek, 17 lis 2015, 10:56
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Archi ale czarnowidztwo :?

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: wtorek, 17 lis 2015, 14:17
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0

Mój skromny blog:
Kto zostanie Papieżem Napisane: niedziela, 6 lis 2016, 20:21
SUMADARTSON
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Zaraz Pan Bóg da znak aby przyszedł inny strażnik i włożył swoje klucze do zamku na siedmiu wzgórzach. Pierwszy, którego wskażą nie zgodzi się być strażnikiem bo słaby już. A ten, który zgodzi się jeszcze Mi się nie ukazał, więc nie wiem. Jedno wiem, że to w tym roku.
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: niedziela, 6 lis 2016, 22:44
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: poniedziałek, 7 lis 2016, 08:43
MAG

reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 cze 2018, 20:02

0
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: poniedziałek, 7 lis 2016, 09:05
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Co do przeczuć to wiem tyle że wystarczy jeden głupi impuls podświadomości by cię taka wizja wyprowadziła na manowce i stworzyła cały ciąg nieprawdy. Intuicja to impuls przy totalnie neutralnym umyśle, niemal wyłączonym.

Sokrates
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: poniedziałek, 7 lis 2016, 13:46
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Ja nie wierzę w żadne wizje, nie wierzę, że przyszłość jest gdzieś tam ustalona i że można ją przewidzieć. Wszystkie przepowiednie traktuję jako bajki. Jest zbyt wiele zmiennych do uwzględnienia, aby możliwe było w 100% przewidzenie jakiegoś zdarzenia. Teoretycznie przyszłość można by przewidzieć jedynie za pomocą jednego sposobu - uwzględniając wszystkie możliwe prawa fizyki i biorąc pod uwagę stan wszystkich istniejących we Wszechświecie cząstek. Mając taki zestaw złożony z kwadryliona kwadrylionów zmiennych można by w przybliżeniu wymodelować ich dalszy los. W teorii oczywiście, bo w praktyce jest to niemożliwe.

Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: czwartek, 17 lis 2016, 22:17
SUMADARTSON
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Czemuż to nie bawimy się jeszcze w typowanie następnego po ostatnim czyli po Franciszku pierwszym? Czyżby forumowicze wierzyli w to że jest On ostatni?? I dlatego nie myślą bawić się w zgadywanie??
Ten dylemat został rozpieczętowany 10 dni przed wyborem to winniśmy zacząć zabawę o wiele wcześniej przed wyborem a nawet więcej niż "trzy" dni przed zakończeniem pontyfikatu. Najlepiej kilka miesięcy przed aby wielu forumowiczów się wypowiedziało bo niektórzy rzadziej zaglądają.No to Ja napocznę ów dylemat, kto następny.

Ja bym stawiał na Philippe Barbarin ,a dlaczego? Jego litery pierwsze to są F i B a to jak Franciszek i Benedykt. Przyjął święcenia 17 grudnia czyli w urodziny Franka. A urodził się 17 października a to jest tak jakby pierwszy dzień pontyfikatu JPII. Ponieważ 16.10.1978 to był wieczór to nie liczymy tego dnia jako pierwszy. Kardynałem został 21 października to też data obok daty 22.10. czyli inauguracja pontyfikatu JPII. Takie zachodzą zbieżności ciekawe. A i wiek w sam raz, czyli tyle co Jan Paweł pierwszy. Powyżej 70 lat to wg Mnie za dużo a poniżej 60 to zdecydowanie za mało(niedoświadczenie)

P.S. - jeśli ze 100 Forumowiczów napisze innego Kardynała to ktoś z Nas trafi :-) Ale piszmy tak jak czujemy a nie żaby każdego typować.
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: czwartek, 29 gru 2016, 16:40
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
A jeśli jednak jest to ten ostatni?

Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: czwartek, 29 gru 2016, 16:52
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0
Następny będzie pochodził z Azji, ale wykształcony w Europie, może z okresem posługi w Europie. Będą chcieli w ten sposób zachęcić mieszkańców najludniejszego kontynentu.

Bywa i tak...
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: czwartek, 29 gru 2016, 20:11
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: czwartek, 29 gru 2016, 20:13
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: czwartek, 29 gru 2016, 21:25
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: sobota, 31 gru 2016, 18:44
SUMADARTSON
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Następnym ciekawym kandydatem jest Telesphore Toppo. Jego kreacja Kardynalska miała miejsce dzień przed 22 października a urodził się dzień przed 16 października czyli daty kojarzące się z JPII.
Najbardziej podoba Mi się nazwisko bo po przestawieniu liter ułoży się Potop. Czyżby za Jego pontyfikatu miało dojść do powodzi wielkiej i zalania Włoch jak w przepowiadał Ojciec Klimuszko? Do tego jeszcze inicjały Jego to dwie litery T a takie T duże wygląda jak parasol ogrodowy :lol: czyli jeszcze większy niż zwykły parasol. Czyżby taki parasol byłby potrzebny przed dużym deszczem?
Z kolei imię Telesfor oznacza "doprowadzony do końca, doprowadzony do doskonałości" co by mogło oznaczać że doprowadzi Świat do końca i do Nowej Ziemi i Nowego Nieba. Chociaż imię rzadkie to był już taki Ojciec Święty Telesfor.
A drugie imię Placidus oznacza "spokojny, dobrotliwy, łagodny" to by mogło oznaczać dobrego człowieka na to stanowisko.
W imieniu widać jedno "o" tak samo jak w słowie Jorge a w nazwisku dwa "o" tak samo jak w słowie Bergoglio :-)
Gdy policzymy litery w imieniu i nazwisku to wychodzi 10 i 5 czyli tak jak piąty październik a to dzień siostry Faustyny.
I jeszcze ciekawy szczegół, którego o mały włos bym nie zauważył. Jego imię kończy się na "e" tak jak Franciszka. A nazwisko kończy się na "o" też tak samo jak u Franciszka :fun:
Kto zostanie Papieżem Napisane: poniedziałek, 3 gru 2018, 10:24
Małyszka

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 16 gru 2018, 17:16

0
Mi by się najbardziej podobał ksiądz Kardynał Konrad Krajewski. Byłby znowu polski Papież. No ale chyba jeszcze na Ojca Świętego za młody. Może zostanie wybrany za dwie, trzy kadencje dopiero. On jest dobrym człowiekiem. :love:
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: środa, 5 gru 2018, 11:44
Małyszka

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Mi by się najbardziej podobał ks. Kardynał Konrad Krajewski. Mielibyśmy znowu Polaka na tronie piotrowym. Ale chyba na Papieża jeszcze za młody. Może za dwie, trzy kadencje go wybiorą.

Szczyglis napisała:
"Ja nie wierzę w żadne wizje, nie wierzę, że przyszłość jest gdzieś tam ustalona i że można ją przewidzieć. Wszystkie przepowiednie traktuję jako bajki. Jest zbyt wiele zmiennych do uwzględnienia, aby możliwe było w 100% przewidzenie jakiegoś zdarzenia."

No a jak weźmiemy piłkę do ręki wiedząc że za chwilę ją upuścimy to możemy przed upuszczeniem piłki powiedzieć że ona zrobi kilka kozłów i w ten sposób przewidujemy przyszłośc :bravo:
No ale w takich wydarzeniach społecznych to rzeczywiście przewidzenie tego czy tamtego jest niemożliwe. Też myślę że wszelkie wizje np.Nostradamusa to bajki.
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: środa, 12 gru 2018, 14:52
Małyszka

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Mi najbardziej podobałby się Kardynał Konrad Krajewski. Mielibyśmy znowu polskiego Papieża. Ale chyba jeszcze za młody, może za dwie,trzy kadencje go wybiorą.
Szczyglis napisała że nie wierzy w żadne wizje i że to bajki przewidywanie przyszłości. No a jak na przykład trzymam w ręku piłkę i powiem że za chwilę piłka zrobi kilka kozłów to gdy ją puszczę przepowiednia się sprawdzi w pewnym sensie przyszłość przewidzę. No ale tylko tyle potrafię.
Re: Kto zostanie Papieżem Napisane: środa, 12 gru 2018, 14:54
Małyszka

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Mi najbardziej podobałby się Kardynał Konrad Krajewski. Mielibyśmy znowu polskiego Papieża. Ale chyba jeszcze za młody, może za dwie,trzy kadencje go wybiorą.
Szczyglis napisała że nie wierzy w żadne wizje i że to bajki przewidywanie przyszłości. No a jak na przykład trzymam w ręku piłkę i powiem że za chwilę piłka zrobi kilka kozłów to gdy ją puszczę przepowiednia się sprawdzi w pewnym sensie przyszłość przewidzę. No ale tylko tyle potrafię.
Strona 3 z 3 [ Posty: 82 ]

*< 1 2 3

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Przepowiednie