Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
1efcb3c410c1d40acfe8d04d57ff32ca
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
1efcb3c410c1d40acfe8d04d57ff32ca
Strona 11 z 11 [ Posty: 309 ]

*< 1 ... 7 8 9 10 11

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
Re: Upadek Watykanu w 2017 roku Napisane: niedziela, 9 lip 2017, 20:38
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

0
Kłamca mówi: "ja kłamie" - prawdę mówi?
Re: Upadek Watykanu w 2017 roku Napisane: poniedziałek, 10 lip 2017, 05:52
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Upadek Watykanu w 2017 roku Napisane: piątek, 28 lip 2017, 02:32
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Upadek Watykanu w 2017 roku Napisane: piątek, 28 lip 2017, 07:32
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Myślę, że trochę racji w tym ma. Bo nigdy nie wiadomo, czy ta personalna relacja jest prawdziwa, nasze ego może nas zwodzić, poza tym, to nie musi być Jezus.
Więc zawsze lepiej pozostawać we wspólnocie, która pozwala na ocenę.
Myślę, że ktoś kto ma takie prawdziwe bezpośrednie relacje z Jezusem, nie powie olewam Kościół, bo choć ten Kościół nie jest dokładnie taki jaki miał być, ale to jest jedyny Kościół, który stworzył Jezus.

Co do rządu światowego - rzeczywiście pachnie to NWO, tyle że racja jest w tym, że format ONZ się wyczerpał i jeśli nie zostanie stworzona jakaś platforma do dialogu światowego, to czekają nas tylko wojny.
Re: Upadek Watykanu w 2017 roku Napisane: piątek, 28 lip 2017, 11:32
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Stefanie, co do tego o Jezusie, to niby po części tak, ale ja to odebrałem nieco inaczej. W mojej ocenie to zabrzmiało mniej więcej tak:

"Głupi człowieczku, my mamy monopol na to wszystko. Nie ważne jest jaki jesteś, w co wierzysz, ważne by to było podawane i filtrowane przez nas (czyli Kościół)".

Może taki odbiór wynika z mojego podejścia, bo nie po drodze mi z Kościołem i ja osobiście tematyki Boga z religią nie łączę, a już tym bardziej nie łączę jej z instytucją jaką jest Kościół, ale ja to tak właśnie zrozumiałem. Kościół jako wspólnota ludzi - to popieram, jak najbardziej, ale Kościół jako instytucja - tego już nie. Ja wiem, że to wszystko musi jakoś działać i jakoś musi być to zorganizowane, ale tak jak napisałem - ja tych spraw akurat osobiście ze sobą nie łączę, stąd też taki mój odbiór tego typu stwierdzeń płynących z ust jakby nie patrzeć "szefa" tej organizacji. Nieładnie to brzmi po prostu moim zdaniem, bo w stylu "jak nie jesteś w naszych szeregach to jesteś gorszej kategorii i nie masz prawa się odzywać".

Co do ONZ, to niby tak, ale ONZ to zawsze była jedynie taka wydmuszka bez jakiegoś większego wpływu na losy świata. Zresztą same tylko USA ile razy działało wbrew decyzjom ONZ i wszystko jakoś rozchodziło się po kościach. To zawsze istniało jedynie na papierze i nie miało jakiejś większej, realnej mocy. Sama Ukraina (choć to już trochę bardziej skomplikowany temat, niż tylko "Rosja zła") też pokazała ile warte są wszystkie te międzynarodowe organizacje. Podobnie jest z NATO - ten sojusz jest czysto teoretyczny, bo tyle jest w nim podziałów i różnych interesów, że w razie czego to też by się nie sprawdziło. To wszystko istnieje jedynie "formalnie" i tak samo formalnie istnieć będzie każda inna instytucja powołana w podobnej formie w zamian. Papież doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nie jest głupi, ma doradców.

Taka platforma, żeby realnie działała, to musiałaby mieć ściśle scentralizowaną władzę, a to już nie tylko pachnie NWO, a wręcz bije tym na kilometr. Ja osobiście tak to niestety widzę. A czy taki globalny rząd byłby dobry? Z jednej strony tak, ale z drugiej strony bezapelacyjnie NIE. Zresztą przykładów mamy aż nadto jak rozwija się sytuacja, gdy taki rząd traci rozum (patrz Unia Europejska), a realną władzę zza kulis przejmują lobbyści. To by mogło działać, ale tylko w przypadku, gdyby taki globalny rząd miał głowę na karku i był niezależny od grup interesów, a to w praktyce jest kompletnie niemożliwe. Tu nie ma właściwie żadnego dobrego rozwiązania moim zdaniem (jeśli chodzi o problemy tego świata).

Wracając jednak do papieża, to Franciszek, z tymi wszystkimi swoimi działaniami jest jak dla mnie mocno podejrzany, bo ciągle sprawia wrażenie wiecznego działania w czyimś odgórnym interesie, niekoniecznie dobrym. Ja tam bym mu nie ufał (łagodnie mówiąc).

Re: Upadek Watykanu w 2017 roku Napisane: piątek, 28 lip 2017, 12:18
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Re: Upadek Watykanu w 2017 roku Napisane: piątek, 28 lip 2017, 13:49
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Tak, ja też nie chciałbym osądzać, bo przecież jedyna moja wiedza na jego temat to to, co idzie w świat, ale z samego tego co idzie w świat to jak dla mnie wyłania się dość podejrzany wizerunek i o tym to można by długo i długo... W ogóle ja to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Franciszek to jest od początku do końca wyreżyserowany człowiek, taki jeden wielki chodzący "pijar". Już nawet pomijając to, co on czasem mówi, to nie ma praktycznie żadnego większego wystąpienia, które nie byłoby jakimś show.

Powiązania z różnymi elitami też ma dziwne. Wiadomo, że jest to głowa Kościoła i że musi spotykać się z tymi, czy tamtymi, ale to za każdym jest jedno wielkie przedstawienie. Mały przykład - gdy były zawirowania wokół pakietu klimatycznego to co zrobili ludzie za tym wszystkim lobbujący? Oczywiście kierunek papież. Z tym, że nie spotykali się z nim przy kamerach politycy, a np. powszechnie znani i szanowani aktorzy.

Np. Schwarzenegger, który oczywiście przy kamerach bez przerwy dziękował za zaangażowanie w ochronę klimatu:

Albo DiCaprio, który dziękował jeszcze głośniej:

To tylko dwa takie małe przykłady, ale to za każdym razem tak działa, tak jakby był on na czyichś usługach i gdy coś się dzieje i czegoś potrzeba "elitom" to zawsze zwracają się do papieża i papież optuje za korzystną dla nich opcją. To wygląda wręcz jak lobbing i setki takich przykładów można podać. A już w ogóle z całym tym dialogiem z muzułmanami to jest prawdziwa jazda bez trzymanki (gdzieś tam po drodze wyszło nawet z jego ust porównanie Jezusa do islamskich bojowników). Ludzie wtedy aż postawili oczy. Dziwny to jest naprawdę jak dla mnie człowiek i żeby to chociaż był jakiś wybryk - raz, czy dwa, ale tak nie jest, bo przecież cały jego pontyfikat od samego początku tym wszystkim stoi, tak jakby to był wykreowany od początku do końca "produkt".

I też jeszcze trzeba mieć ciągle na uwadze, że przecież ciągle papieży jest dwóch, z czego ten poprzedni został odsunięty w dość niejasnych okolicznościach, więc ocena oceną, ale to wszystko nawet bez żadnego oceniania, a po prostu jedynie z samych obserwacji wygląda po prostu niesamowicie dziwnie i dość podejrzanie, gdy patrzy się na całokształt.

Re: Upadek Watykanu w 2017 roku Napisane: piątek, 28 lip 2017, 15:14
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Ufaj bardziej :)

Re: Upadek Watykanu w 2017 roku Napisane: niedziela, 9 gru 2018, 11:46
Małyszka

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 16 gru 2018, 17:16

0
Mamy już prawie 2019 rok a jakoś Watykan nie upadł, jak to wytłumaczysz?
Strona 11 z 11 [ Posty: 309 ]

*< 1 ... 7 8 9 10 11

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Przepowiednie